Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

lilu18
2. sep 2008

povodne som chcela varit spenatik,zemiacky a masko,lenze u nas jeden masiar dovcu a druhy nic po sviatkoch nemal 😠 skoro ma hodilo od zlosti

mounty
2. sep 2008

Ahojteeeeeeeeeeeeee, konecne vas mam 😉 nemala som komp, tak sa hlasim uz s nim a dufam ze stahovanie nehrozi aspon do dochodku, potom uz len do Vlkaca na dozitie medzi kopecky 😀

Ako sa vam maju detiska? Nas Niki je riadny chlop, s hrackami sa uz vobec nehra iba s legom a knihy cita, inak denne chodi so smirglom, bruskou, kliestami a kladivkami po zahrade a "upravuje" mi tam co len najde......je podareny..........na vsetky slova povie iba prvu slabiku ale aj 50 slov takto vie 🙂

Cez den spi len raz uz, slava a ja s nim, teda uz by som aj mala ist............tehotenska spava nemoc ma stale neopusta, tak zatial papa, uz sa tesim na vas opat!!!!

zuzpidka
2. sep 2008

ahojte. tak my sme dnes boli s Danielkou v škole. nastúpila do inej školy, tu bližšie k nám, do Moldavi. bola trošku nervózna zo zmeny, ale zvládla to. má kočku mladú učiteľku, tak uvidíme ako to pôjde ďalej. Rastík teraz spinká už od 11,25h. idem ja zatiaľ požehliť malú kôpku, kým z nej nebude kopisko. 😉 😀

veronika13
2. sep 2008

mounty, vitaaaaj po dlhom čase, som rada, že sa máte fajn 🙂

melory
2. sep 2008

do tretice vsetko dobreeee

mounty
2. sep 2008

😝 😀 😀 mel, ja uz ze cakate tretie 😀 😀

melory
2. sep 2008

baby stele sa stale pretlacaju tie ocaky. akurat ma druhy den sople a vecer vykaslava.... 😨

veronika13
2. sep 2008

ocaky sú pľuhy 😝

veronika13
2. sep 2008

čo sa nám dnes stalo, boli sme s malým na dvore, rád sedáva v aute a krúti volantom, tak som ho tam dala, sa tam vytešoval, iba si privrel dvere, cvakli, ale ostala tam medzera a zrazu šťuk gumbíček, zamkol sa.... skúšala som otvoriť všetky dvere, nešlo, kľúče v zapalovaní, potom jeho nech zdvihne ten knoflík hore, ale nieeee, on ho celý vytešený len stále stláčal... snažila som zachovať chladnú hlavu, ale po dvadsiatich minútach to už veľmi nešlo, Riško bol naobliekaný a v aute bolo teplo... hladala som drôt, no samozrejme nemohla som nájsť...potom som akýsi našla, len bol moc tvrdý, zle sa s ním pchalo do tej medzery a slučka na ten knoflík sa vyšmykovala a Riško mi ten drôt stále chytal... no nervy som už mala, no potom sa mi to už akosi s Božou pomocou podarilo, ani neviem ako ma napadlo skrútiť ten drôt do opačnej strany a potiahnúť. Riško už bol celý spotený, ale našťastie neplakal, on mal z toho srandu, že je v aute a ja tam pobehujem okolo auta ako taká koza 😀

zuzkafuny
2. sep 2008

Veronika 😀
môj padá furt... v sobotu tak spadol, že mal medzi očami takú hrču, že z boku vyzeral ako s rohom... on plakal asi tri sekundy a ja pol hodinu... 😀 😀 😀
tie deti nás raz do hrobu dostanú 😀 😀 😀

luminkasp
2. sep 2008

baby poradte mi co na veceru, nieco varene, som v koncoch

zuzkafuny
2. sep 2008

no... Lumi... tak ja ti s mojím kuchárskym umením veľmi neporadím 😀 😀 😀

veronika13
2. sep 2008

z obeda už nemáte? tak potom zemiačky a nejaké dusené mäsko alebo zeleninovú polievku

lilu18
2. sep 2008

ahojte,ja mam v plane plnenu papriku-mnam 😝

teda veronika ,ked som citala o tom aute az mi mraz prebehol-uff

lilu18
2. sep 2008

a teraz na veceru--no az mas zemiaky daju sa zemiakove placky

maaja
2. sep 2008

jaaaaj veronika, ja by som tak spanikarila keby sa to mne prihodilo ... a kedze marek tiez vysedava v aute, davam pozor na to aby tam neostali kluce ... nastastie v dome mame este rezervne, tak snad s tymi by om otvorila ... lebo neviem ci by na mojom aute zafungoval drot ... ja asi nemam ani ten knoflik o sa tak vytahuje 😅

ozaj cesnacka dopadla ok, robo pochvalil, len podotkol ze bola troska slana 😅 ( fakt bola ) nabuduce menej soli 😉

zuzi, diky za tip - zajtra budeme papat brokolicovu 😀

maaja
2. sep 2008

inak ja som taka koza ... kukala som ordinaciu a za cely ten cas som luskala tekvicove semiacka ... solene ... alebo presolene ???? ja uz mam taku hubu ze mi vru botulotoxin fakt netreba 🙄 au ... aj jazyk ma boli ... no tak mi treba, pazravej ... a dnešska som zjedla 4 lentilky 😖 som nasypala marekovi a moc mu nesli tak som mu pomohla 😀

ozaj, viete jak vola ocina ??? "oa" my totiz nemame tatina, ale ocinka ... to je tazsie, ne ?

veronika13
2. sep 2008

maaja, ja viem, že vieš že prídem 😀 len neviem či si ešte tu 😕

anielik
2. sep 2008

ahojte,

veronika hruuuuuza, u nas by tiez drot nepomohol, ale my matka nenechavame sameho v aute, vlastne tento vikend ked som bola sama v PD s matkom tak prvy krat sedel ako spolujazdec ked sme parkovali....inak soferuje len s tatom 😉

baby nechat doma muza sameho je hruuuuuuuuuza, boli sme prec od piatku, dnes sme prisli a to je des a fakt sa snazil. robil kachlicky v kupelni, lebo nasi majstri boli na 2 veci a kachlicky po 5tich rokoch opadavaju...a teraz je prach uplne vsade, obyvacku som uz vyutierala a este zvysok bytu... a dotoho v sobotu rano ideme do chorvatska. 😉

prave kukam panelak na nete

luminkasp
3. sep 2008

verca, ze z obeda uz nemate😀, moj muz by nejedol dvakrat to iste, ani dva dni to iste 😠

baby, vasi drobci uz vsetci prespia celu noc? nasa sa budi aj 5krat a dnes v noci sa po mne stvereala od 6 do 7:30 😖

zuzpidka
3. sep 2008

ahojte. tak som doma už len s Rastíkom, je to ľahšie ako byť s dvomi. 😀 idem upratovať a variť rezance s kyslou kapustou. Rastík má špenátový prívarok.

veronika13
3. sep 2008

lumi, tak ten je poriadne fajnový 😠
nie Riško ešte neprespí noc ani zďaleka, síce sa nebudí 5x, ale posledné dva týždne 3x a stále pýta mlieko... neviem či potrebuje dohnať čo cez deň nepoje alebo čo.... už mal aj obdobie, kedy sa budil len raz, to bolo super...a pritom spáva cez deň už len raz... neviem čím to je...

zuzpidka
3. sep 2008

Rastík tiež neprespí celú noc a tiež cez deň spí len raz. 😉 😀

melory
3. sep 2008

stelka prespi celu noc do 8:00hod rana, vynimocne si vypyta mlieko o 5:00hod.

veronika13
3. sep 2008

mel a kedy chodí spinkať?

luminkasp
3. sep 2008

Nasa mala tiez spi iba raz denne, ale v noci sa budi extra, ja uz som polovicna mrtvola 😖 , idem robit veceru a do hajan, pa babule moje

a verca diky za IP

veronika13
3. sep 2008

ja pozerám modre z neba na markíze a revem ako blbá od dojatia 😅

ingrid78
4. sep 2008

Ahojte, dobre ranko. Kajka tiez teraz horsie spi, budi sa aj 3x a stale chce mlieko, idu jej ocaky tak snad je to tym. Momentalne riesim dilemu ake vyrazky ma na tvary, vyzera to ako od komara, ale podla mna ju nieco ine dokusalo a neviem co, aj na rukach ro ma. Take male cervene vyrazky pupaky opuchnute ale nesvrbia ju, tak uvidim, ak jej to nezmizne, pojdem k dr.

melory
4. sep 2008

ingrid nam preventivne kazala pred navstevou prirody uzit stvrtku b-komplexu a natriet antirepelentom.

stelka najneskor o 9:00hod spi. od osmej je uz hotova.
zacala mi spavat poobede az okolo druhej - tretej. zato potiahne len hodinu a pol.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre