Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

luminkasp
11. sep 2008

dnes same dobre spravy, baby

zuzkafuny
11. sep 2008

Tento môj zasran v noci každú chvíľu hore, lebo sa nalial vodou, ráno už o 6hod. buntošil a len teraz pred chvíľou zaspal...!!! 😠
Ja som ako decko 7ročné mala vlasy do pol pása a kôli tým minibrlohom ma mama musela ostrihať na krátko 😢 a nielen mňa... všetky tri!

kat22
11. sep 2008

ahojte baby, uz som vceraa nestihla zavitat...

lumi, nas pediater je v pohode, nezatrieduje deti do skatuliek , sleduje samozrejme narast hmotnosti, ale v prncipe staci, ak dieta priberie aspon volaco. moje baby nikdy nepribrali 1kg za mesiac, ani ako uplne malicke. rastie, pribera, je zdrave, spokojne a zive, tak je to v pohode. tazko naordinovat dietatu ze v roku musis vazit 9kg, plus minus .

emmka mala napriklad ste ako 5 rocna 14,5kg, potom chytila rotavirus a este schudla, skoncila v nemocnici na infuziach a tam za tyzden pribrala na 17kg. teraz bude mat v decembri 6 rokov a vazi 20kg.

kat22
11. sep 2008

mel...zelam skore uzdravenie, teraz sarapati viroza, aj emmku skolila, mam ju doma od pondelka

nasa hviezda vcera vecer robila divadlo zase 😀 ona bude daka herecka. vecer som ju ulozila a ona si zvykne este brblat a potom zaspi. lenze dosiel muz tak to ju prebralo tak vykrikovala "ajoj tato ajoj tato" muz ju od dveri pozdravil a siel sa umyt. potom sme vecerali a medzitym si mlada stale brblala "tato tato" tak ked muz dojedol, ze teda ide ju polaskat. zrazu len vykrik "natalia!!!" cela rodina sme sa zbehli jasnacka ze co sa deje a nasa hviezda kompletne povyzliekana z pyzama, aj plienka dole a taka holata tam poskakovala v postielke cela happy a vykrikovala nie tato ale "kako". nastastie nepustila, vydrzala az kym nesedela na nocniku, potom som ju obliekla, ulozila a ona vzapati zaspala. zvysok rodiny sme sa na tom bavili este hodnu chvilu 😀

kat22
11. sep 2008

aj veronikinmu riskovi zelame skore uzdravenie

vsi si pamatam ,ked doniesla kika zo skoly , ja som bola mesiac pred porodom emmky. samozrejme som to chytila aj ja, tak sme sli obe na kratko. ☹

kat22
11. sep 2008

tak som si tu zas sama popisala 😎

paaaate

zuzpidka
11. sep 2008

tak vám všetkým ďakujem za porozumenie. 😒 uvidíme ako to dopadne. teraz má na hlave ten Všivon balzam a o 19.00h jej ho zmyjem. len sa už nevie dočkať kedy to dáme dole.

veronika13
11. sep 2008

ja musím asi dostať vši, aby som sa odhodlala ostrihať 😀

veronika13
11. sep 2008

chlápätko mi dneska nič nechcelo jesť, len pár piškot asi 1/4rožka a mlieko ☹ teraz má 38, o 15:00 dostal čipku, najbližšie mu môžem dať až o 21:00 tak dúfam, že mu nevylezie moc vysoko. My máme také nešťastie, že ochorie vtedy, keď má doktorka dovolenku, alebo pre niečo iné neordinuje, ako aj teraz, dnes nemala vôbec ordinovať, zajtra ma zahlásené voľno, v pondelok sviatok... ako naschvál a to nebývame často chorý... uvidím aká bude noc, zajtra s ním pôjdem do Dk

zuzkafuny
11. sep 2008

povinne kuk STRETKO...!!!

lilu18
11. sep 2008

ahojte 🙂

lilu18
11. sep 2008

..tak ked nik,tak bru nôcku 😵

melory
11. sep 2008

ahojte my sme tak chori, ze ide tatinko pre nas ☹

veronika13
11. sep 2008

mel, to si môžeme ruky podať ☹

melory
11. sep 2008

nieco som zacitala a co vam je....mna bolia strasne priedusky, deti maju sople. hrozny kasel vsetci, ide nas zadusit a boli to, boli....piedusky akoby horeli.

veronika13
11. sep 2008

Riško ma horúčky, ja som zatiaľ ok, ale cítim, že aj na mňa niečo lezie

melory
11. sep 2008

moji su bez horucok, len hugo trosku zvysenu....jaaaaj....to je hrozne.

kat22
11. sep 2008

teta aby, je mi luto, ze vas choroby zmorili ☹

kat22
11. sep 2008

no napisala som to ako debil 😀

teda baby tam malo byt 😀

veronika13
11. sep 2008

bojím sa z toho preto, lebo horúčky má zriedka, zajtra idem k Dr

kat22
11. sep 2008

veronika, nas dr mi vravel, ze ak su taketo vysoke teploty mozem dat napriklad o 15 paralen, o 18 brufen o 21 zas paralen a tak to striedat
alebo vlazna sprcha na 5 minut

veronika13
11. sep 2008

no pred hodinkou mal 37,7 idem mu teraz skúsiť hlavičku

veronika13
11. sep 2008

zatiaľ sa to zdá ok, klop klop klop aby to to tak ostalo

dokedy sa odpočítava tých 5 dielikov? to vždy keď sa meria v ritke?

kat22
11. sep 2008

vzdy ked merias v konecniku

veronika13
11. sep 2008

dnes sa chcem dívať na WTC, dúfam, že malý vydrží spinkať

melory
11. sep 2008

co je to wtc...

veronika13
11. sep 2008

World Trade Center, dvojičky, o 22 dávajú o tom film s Nicolasom Cageom, môj obľubený herec 😉

kat22
11. sep 2008

ja ho moc nemusim
ale mozno nakuknem, aj tak tam nic ine nie je 😒

anad
11. sep 2008

Ahojte, som aj ja po dlhom case nakukla. Veronika, mrzi ma ze ste chorucky. Zelame rychle uzdravenie. My mame len soplik, uz sa zlepsuje, myslela som si ze zo zubkou, tak som zvedava, lebo nic ine mu nie je, ale mal ho vela, tak mu to stekalo az do krku.
Zahliadla som, ze obzerate kociky, aj ja som obzerala a uz sme aj kupili, sa mi podarilo presvedcit manzela ze potrebujem nieco lahsie 🙂 lebo som doteraz pouzivala tu nasu prvu trojkolku, ale uz som nevladala, tak sa tesim, kupili sme pegperego pliko, chcela som aby sa tam aj vyspinkal keby bolo treba.

veronika13
11. sep 2008

anad ahoj 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre