Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

luminkasp
24. okt 2008

Rozdielne zvyky, my mame normalne stretnutie rodinne na stedry vecer, aj na novy rok, ale podla spanielov sa darceky davaju az na 3 kralov, lebo az vtedy jezisko dostal dary od 3 kralov, nie hned ako sa narodil

lilu18
24. okt 2008

idem,konecne je piatok,zajtra nakupna sobota a este ide muz na hokej-sa tesim,budeme cele poobedie bacovat same ,pekny zvysok dna,mozno este nazriem

luminkasp
24. okt 2008

papa

lilu18
24. okt 2008

asi sa budes musiet prisposobit vacsine,co uz 🤐 ved je to jedno hlavna je rod. pohoda pa

melory
24. okt 2008

dnes som posunula hugov hlboky kocik jednej holke na balkon....cestuje az do prahy 🙂
normalne ma chytila nostalgia, ze uz to konci 😵
pomaly sa tie veci stracaju.

anielik
24. okt 2008

ahojte,

docitavam vas...uf 🙂

my sme vcera obaja s matkom ochoreli, ani neviem kde ale naraz sme zacali posmrkavat:( a matko ma k tomu aj kasel 😒 😒

zuzulik.. to mi je strasne luto, drzala som ti palceky aby ti ta praca vysla, aka to mala byz pozicia? Preco si vlastne robila skusky??? A ten vas domcek, je mi do revu,a ani nemam chut zacat stavat, ked to ma takto dopadnut ☹ ☹ ☹

maji, to je len na figu den, neboj bude to dobre 🙂 a aj marecek si zvykne. Ozi uz mas priestory?? Kde to budem chodit na tu kavu 😉

lumi takuto? http://www.bess.sk/detske-oblecenie/kategoria/d...

veronika13
24. okt 2008

fíha tu to žilo 🙂
tiež sa teším na Vianoce a pečenie medovníkov 🙂

lilu18
24. okt 2008

anjelik,krasna-suprova az mam chut ju kupit 😵

luminkasp
24. okt 2008

anielik, diky za link, uz som ju aj ja poobede vypatrala, presne tuto istu, ale dakujem este raz

verca, aj ja sa tesim na medovniky

lilu18
24. okt 2008

ja to teda neviem robit,skoda ☹

lilu18
24. okt 2008

idem haji aj mala zaspala,snad davaju nieco v telke,ved je pia.vecer 🙂 papa

maaja
24. okt 2008

fíííha, Vianoce 😀

nooo tak my sme uz s kupovanim veru zacali, tak nejak nenutene ... Marek ma uz 4 darceky nakupene - hracky 😀 ... v Metre maju taku seriu hraciek z divociny, vyzeraju jak lego a ta krabica je snad vecsia od neho ... potom sme mu kupili taky hrajuci mobil, vysavac a taku tabulku na ktoru sa kresli a potom sa to zmaze a kresli sa znova ... a chcem mu este kupit akoze hodinky na ruku, potom mikrofon lebo vela spievame a take to doktorske naradie ... 😀 hm, vidim ze pre mareka neni nudza 🙂

robovi neviem co kupim ☹

no a dneska sme tak nezavisle od seba pokupovali vianocne vyzdoby ... robo take co sa vesaju vonku na dom e alebo dvore alebo strome a ja take dovnutra, napriklad nalepky na okna 🙂

maaja
24. okt 2008

no a dneska som umyvala okna - ale len na hornom poschodi a len z vonkajsej strany 😀 budem musiet doumyvat este ...
ja som totiz dneska upratovala v mojej novej kancelarii 😀 takze som tam stravila pol dna ...
anielik: je to na pesej zone vedla restauracie Laguna, taky oranzovy dom ... cislo domu je 40 😀 od novembra by som tam chcela realne fungovat

maaja
24. okt 2008

melory, k tej nostalgii ... kamoska caka v decembri babo, tak som jej chcela poslat nejake detske vecicky, a teda som rozbalila tasku s tymi najmensimi ... to je na neuverenie, ze volakedy sa Marek do toho napratal 😀

anielik
24. okt 2008

tak som dozehlila, este jedna noc a zase bude na chvilu pokoj :{{{

Maji to uz vianocne upratovanie? Ja akurat rozmyslam ako si to naplanovat...ale az po ceste na vychod...vo stvrtok cestujeme k babke
Tesim sa prideme ta urcite kuk a trosku ta pootravovat, aby ti nebolo smutno

inak aj ja som bola dnes v metre ale nic sa mi tam nehodilo pre matka, ja vobec neviem co mu kupim. Teda jeden darcek uz mame vymysleny...hupacieho kona...strasne sa mu paci susedov, normalne na nom cvala ale inak som skoncila,
S tatom si dame pozemok ak to vyjde takze sme rychlo vybaveni....nejdu mi smajlici :{{{

veronika13
24. okt 2008

baby nebláznite ešte s Vianociami 😕

veronika13
25. okt 2008

ahojte, asi všetky nakupujete, upratujete, vyvárate... ja tiež tak trochu, ale zdá sa že bude pekne, tak pôjdeme aj na vzduch

kazí sa mi auto, asi odišli žhaviče, nechce štartovať 😖 musíme ho dať do poriadku, lebo v zime to bude des

lilu18
25. okt 2008

caute,vratili sme sa z nakupu a LUMIII,hadaj co sme kupili?! 😀 presne ..uhadla si 😀 a k ciapke este tu velku ponozku a sobie parôžky-neodolala som

niekto spominal,ze kupuje hupacieho konika-aj ja som nad tym rozmyslala len boli sme v Alltoys a teda taku sumu nie som ochotna vysolit 😠

aj do metra sa chystame,ale asi o mes. nech tam toho vianocneho je viac 🙂

veronika13
25. okt 2008

nejaký šikovný rezbár to zvládne ľavou zadnou, nemáte v rodine?

lilu18
25. okt 2008

tak to tada nie 😀 ani ma to nenapadlo,potom aj daku sikovnu kucharku si objednat a uprat.catu... 😀

mounty
25. okt 2008

lilu my mame doma hupacieho kona ale stoji v kute, ked chces, tak poziciam 🙂

veronika13
25. okt 2008

to bol len návrh, ale ak chceš najmi si 😉

anielik
25. okt 2008

lilu, my sme kona videli za 999SK, matko je do neho zblazneny

prisla svagrina a doniesla kopec veci pre matka z UK tak sa vytesujem, na jar bude frajer 🙂 a a spon nejaky darck uz mam 😉

lilu18
25. okt 2008

ste zlate s tym konom 🙂 veron,to vies ze som len srandovala ,z rod. ho nik neurobi a myslim,ze keby som ho dala robit dakemu rezbarovi tiez by si zan dost vypytal-rucna praca

mounty prideme vyskusat,ci sa jej bude pacit 😀 😀 😀

lilu18
25. okt 2008

anjelik kde ste ho videli?

lilu18
25. okt 2008

mala sa zobudila,idem off

veronika13
25. okt 2008

to hej, rezbár by si zapýtal, preto som napísala, či niekto z rodiny náhodou 🙂

anielik
25. okt 2008

lilu prave prisiel v letaku, maju ho v dracikovi kuzelna cena http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...

luminkasp
25. okt 2008

no, my mame z antikvariatu, ale to by bolo asi moc drahe...

lilu, moj muzik by ti spravil, len sme moc daleko a postovne by to strasne predrazilo 😎

lilu18
25. okt 2008

anielik,je naaadherny 🙂 len ta rozpravkova cena je pre kartovych ,nieco do vianoc poriesime 🙂

lumi,teda je sikulka muzicek,mala ma asi kopec vyrez.hraciek

bru nocku idem do ohriatej postielky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre