Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

anielik
5. nov 2008

tak to su mala zuzi stastie mne ich vratit nechceli .(

zuzkafuny
5. nov 2008

Ja som im len zavolala a spýtala sa, že čo sa stalo... prepadajú po troch rokoch... a môžeš ich využiť aj pri novom telefóne... odrátajú ti z ceny body 😅 to som použila pred dvoma rokmi... Ani ja neviem čo by som si za tie vrátené body... ja mám okolo 3500,- pôjdem si macka kúpiť 😅

anielik
5. nov 2008

pomaly sa mi vysmiali aka som ... a to som tam uz 10rokov ☹

zuzkafuny
5. nov 2008

Ja som tam len asi 7 rokov a paušál tiež nemám vysoký... 100vku... aj to som si ju brala kôli telefónu 😀 a teraz som si chcela znížiť paušál...

zuzkafuny
5. nov 2008

idem... synko už pomaly oblečený 😅

veronika13
5. nov 2008

hodne záleží asi od človeka, ktorý to vybavuje

kat22
5. nov 2008

ahojte slnecnice

zas po dlhej dobe, akosi mi ten cas strasne rychlo uteka. my sme mali Emmku v nemocke, najprv rotavirus a potom zas hospitalizacia kvoli strasne zlym pecenovym testom. vraj take hodnoty nas pediater este u deti nevidel. v piatok ideme zas na kontrolne odbery, uz teraz mam srajdu

Naty pekne keca, jazycek sa jej rozvazuje, sice je to take detske, ale da sa pochopit co chce, napriklad "otoj" znamena otvor, "meko" znamena mlieko a podobne. este sa kojime, uz len raz, tesne pred vstanim, tak nadranom, niekedy este potiahne chvilu, ale zriedka. zubov mame 12, teraz zrejme pojdu ocne, ma to naliate. minule sa snazila skakat, rehlili sme sa cela family 😀 momentalne berie atb ☹ ale mala uz vyse 2 tyzdnov sopel, taky zltozeleny a navyse jej to zacalo zliezat zrejme na pridusky tak dr dal radsej atb. aj kvoli Emmke, aby to nechytila ona, teraz nepotrebuje ozaj uzivat lieky kvoli tej peceni. drzime nizkotukovu dietu, najhorsie je vymyslat...

no hadam sa dnes este zapojim, musim ist robit veceru, chceli pizzu tak bude nizkotucna pizza :-P

kat22
5. nov 2008

este som si spomenula, ja som 10 a po roka v orindzi, ale vazne uzvazujem nad zmenou. kade kto ma vyhody, mne nikdy neponukli nic, furt len platim ako blazon, dva telefony mam, jeden pre moju mamu, obdva na pausal anic. a kamoske furt vraj volaju, ze taka akcia, hentaky mobil za korunu a neviem co. mam ja t-mob. pouzivam menej, ale asi sa preorientujem. tam aspon vedia vymenit aj o mesiac skor nez 2 roky, to u oranzovych natahuju jak gumu na trenirkach 🤐 tiez som zvazovala o2, este mam polrok cas na rozhodnutie. ake mate skusenosti?

lilu18
5. nov 2008

😀 zase zachranujem 😀

anielik
5. nov 2008

nie nie 🙂)))
lumi nasla som toto http://shop.dela.cz/index.php?main_page=product...

lilu18
5. nov 2008

kat,chuda v nemocke? ktora dcerka v poradi to je?

lilu18
5. nov 2008

som myslela,ze lumi uz sije 😀

anielik
5. nov 2008

kat drzte sa 🙂)

lilu neviem ale stahujem daco na kalendare tak ma napadlo este pohladat... ale idem haji nejako mi klipkaju oci ☹

lilu18
5. nov 2008

bru noc

kat22
5. nov 2008

ahojte
este som sem nakukla
v nemocke bola prostredna dcerka, Emmka, bude mat v decembri 6 rokov a aj tak ju skolil rotavirus. bolo to hrozne. uz v januari bola tyzden v nemocke, ale vtedy to bola chripka taka. hadam uz budeme mat klud.

inak minuly rok som aj ja sila mikulasske cizmicky, pre asi 12 detureniec mojich kamaratiek 😀 ale slo to sikovno.
tak dobru nocku, hadam sa mi aj zajtra podari kuk

zuzkafuny
6. nov 2008

Aj mne bola raz Zuzka v nemocke 😢 😢 😢 to je strašné 😖 hneď po vianociach sme ju viezli...
Inak ahojte a pekný a hlavne zdravííím kypiaci deň želám...!!!
😉 🙂

lilu18
6. nov 2008

ahojte
zuzka-nech sa vyplni 🙂

melory
6. nov 2008

ahojte nemocku....nechcem spominat!!!
🙂 mame sa dobre... 😵
deti stastne...hugo mal dnes narodeniny 🙂 dostal od nas darceky...velmi sa potesil...oslava bude na buduci vikend.
stelka konecne zacala nosit serblik a pritom hovorit "cccc" - velky uspech.
este sa spamatavam z prahy...je to prekrasne mesto.

veronika13
6. nov 2008

Hugovi prajeme všetko najlepšie 😵

melory
6. nov 2008

dakujeme

melory
6. nov 2008

ale nam rastu

veronika13
6. nov 2008

tak už ťa aj vidíme 🙂

melory
6. nov 2008

ano...fotka z prahy a miesto je pod hradom na prechadzke

veronika13
6. nov 2008

my sme sa dneska boli kúpať v novou kúpalisku, bolo super, veľký bazén, destký so šmýkačkou, výrivka, jakuzi (či ako sa to píše) určite budeme chodiť častejšie, Riško sa tam super vybláznil, i keď zo začiatku sa trochu bál tak veľa vody

veronika13
6. nov 2008

idem spať, pa

lilu18
7. nov 2008

ahojte
..kde ste-na druhej strane? 😨

melory
7. nov 2008

sme aj niesme.

lilu18
7. nov 2008

😨

lilu18
7. nov 2008

prepac,zabudla som odsameho prekvapenia,ze tu nikoho--ZAGRATULOVAT. Tak dodatocne,vsetko naj-vela vela zdravicka 🙂

luminkasp
7. nov 2008

verca a to ste kde boli?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre