Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

veronika13
3. dec 2008

ahojte, ďakujem za priania 🙂 a mel, tabuľka už je v mojom albume 😉

zuzulik22
3. dec 2008

ahojte, tak nas kubko uz pekne aj papa, rano ani slzicku nevyroni a strasne sa tesi na deticky. Zda sa, ze si pomalicky zvyka, tak som rada. Ja idem v piatok na dalsi pohovor do roboty, tak uvidime ako dopadnem tentokrat.
A vcera nam skolaudovali dom. V sobotu este malujeme na farebno dve izby a potom uz len upratujeme a stahujeme sa. Tak snad nam to tentokrat nic nepokazi.
Od buduceho tyzdna by som chcela uz zacat pomaly piect - medovniky, vanilkove rozky, medvedie labky, suchare, kokosove gulicky a mamina spravi makove a orechove rohlicky. Babka pecie vianocne oplatky, takze priebezne jej pomahame konzumovat tie, co sa nepodaria 🙂

lilu18
3. dec 2008

jejej veronika vsetko naj-si strelec? ja ich mam 6 dni pred vianocami,takze spojene darceky isto ako vzdy,ale este som sreleeeec 😀
zuzulik-milujem vian.oblatky vonaju tak krasne vianocami-mnam.Pozeram vy uz mate aj napecene,hmmm ja vsetko napeciem cez jeden vikend 😀

melory
3. dec 2008

veronika idem kuk, si super.

zuzulik22
3. dec 2008

ja este nemam napecene nic, zacnem na buduci tyzden az 🙂

lilu18
3. dec 2008

ani ja a vobec ma to netrapi 😀 aj tak sme doma len na stedry den a potom ideme ku svokrovcom tak naco tolko napeceneho,zbytocne ,lebo iste nas este nabalia 😵

tabulku som mrkla aj ja,pekne sa rozrastame

maaja
3. dec 2008

veronika13, vsetko najlepsieeeeeeeeeeeee 😵

lili a kolko budes mat vlastne rokov ?

zuzulik, a kde vlastne teraz byvate ked sa stahujete do noveho ? som myslela ze byvate sami ...

zuzulik22
3. dec 2008

maaja, my byvame v rovinke s rodinnom dome - s 3 bytmi. V druhom byte byva bracho s rodinou a rodicia byvaju hore nad nami 🙂

zuzulik22
3. dec 2008

ale stahujeme sa len o dve ulice dalej v Rovinke, ale do vlastneho domceka 🙂

maaja
3. dec 2008

zuzulik, tak to si Kubko pekne rychlo zvykol 😕
nasmu Marekovi trvalo dva mesuace kym prestal plakavat ... teraz je to uz dobre, tesi sa do jasli a vobec neplace - teda aspon tak vravi muz, lebo on ho nosi ...
co sa papania tyka, tak tetusky v jasliach ho chvalia, ze papa veeeela, pritom doma moc nechce ... aj ked v poslednej dobe ozaj aj doma vela "zozere" ... asi si robi zasoby na zimu ...

inak ani Marek nechodi do takych tych klasickych jasli ale asi nieco ako ty pises - tiez je to taky domcek, kde teta strazi deticky - su tam tri tety na asi 10 deti .... parada ...

lilu18
3. dec 2008

maji-asi mne patrila ta otazka-nooo moc 😀 ako tak pozeram na vase fotecky podla mna aj najviac 😀

maaja
3. dec 2008

a preco sa stahujete ? takto vam to nevyhovuje ???? a kto pojde byvat do toho vasho bytu 😀

maaja
3. dec 2008

lili = lilu18, nejak som preklepla 😀
aaale sa nehambi, nieco po 30ke ????

lilu18
3. dec 2008

zuzulik-vaaazne v rovike,tak to ste len 2km od nas 😀 prid na kafco 😀

maaja
3. dec 2008

este k tomu vyzdobovaniu - aj my zdobiem od Mikulasa ... ale stromcek robime az vecer pred vianocami ....
som nahovorila Roba nech kupi kopu svetiel na dom, nech je pekny ... nejak nechce, ale aj tak par kupil ....

maaja
3. dec 2008

lilu a ty kde ???? v Zalesi mam kamosku 😀 to je tam niekde pri vas, nie ?

maaja
3. dec 2008

... lilu, teda ja by som ti tipla este len taky rok pred tridsiatkou 😀

lilu18
3. dec 2008

kde v PK,byvas?zeby sme mrkli ten ozdobeny domcek? chodime tam len na hroby,vinobranie a tak...

zuzulik22
3. dec 2008

maaja, hej presne tak, ta teta, kde je kubko opatruje 8 deti 🙂 a tiez ho rano vozi manzel a ja s nou telefonujem. Vyzera to, ze si zvykol, nechcem to zakriknut, tak uvidime, ako to pojde dalej.
Preco sa stahujeme, tu mame dvojizbovy byt, co nam je malo (aj ked je to 120m), ale ja s vozikom potrebujem velke priestory a budeme konecne sami. Bracho ma dve deti a tie su u nas ako doma, takze vlastne sme sami, ale nie sme sami, lebo kedykolvek v papuckach po chodbe sem hocikto pride 🙂 A nemame moc dobre vztahy so svagrinkou, tak radsej padame

maaja
3. dec 2008

lili, nebyvam v PK, len okres PK - Budmerice ... ale omrknut mozete aj tak ... kazdy pondelok sme doma, inak pracujeme uz 😝

lilu18
3. dec 2008

maji dakujem,ale daky ten rocik po 30 kludne mozes prihodit-neurazim sa a ty kolko? 20? 😀

zuzulik22
3. dec 2008

lilu aj by som prisla, len tie cesty su katastrofa, uz do rovinky sa dostat z BA je hroza ☹

maaja
3. dec 2008

zuzi, mas pravdu - sami je sami ... my sme nastastie vzdycky byvali sami ...

a kam to Kubko vlastne chodi ? tam v Rovinke ???

lilu18
3. dec 2008

ahaaa,aj my sme tak okr.Senec a byvame 10km od Ba ☹ dedina hned vedla roviky

maaja
3. dec 2008

ano lili, trafila si 😀 mam 20, ale este 9 k tomu 😀 teraz v novembri som mala ... takze na rok mam okruhle ,,, aj sa celkom tesiiim 😎

maaja
3. dec 2008

lilu, preco ja ti stale pisem lili ???? 😅

ako sa vlastne volas ??? Lucia ?

zuzulik22
3. dec 2008

maaja na dolne hony

lilu18
3. dec 2008

zuzu ...mas pravdu,ale to len v spicke potom sa da a tie 2km -kedysi na disco do R sme sli pesooooo 😀

zuzulik22
3. dec 2008

🙂

maaja
3. dec 2008

lilu, a preco smutny smajlo ze 10km od BA ??? by si chcela byvat priamo v BA ????
ja hej, keby sa dalo, ale by som si rada preniesla aj nas dom s dvorom 😀
my byvame dost daleko od BA, 35km, ale aj napriek tomu sme tam stale - robota, jasle, lekari, kaderrnicka 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre