Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

veronika13
14. feb 2009

mňam, tú mam rada.
Ja som tiež robila perník-marlenku. Vydarila sa 🙂

anad
14. feb 2009

mounty, ty si cislo 🙂 vsak pockaj, zachvilku tak budes ukazovat johanku 😀 inac my sme sli tiez rychlo, ale keby nemali akurat vizitu tak sa vsetko vpohode stiha 🙂 velmi na teba myslim a drzime palceky. ak by si mala v pondelok cas a chut, tak by sme sa mozno mohli aj konecne stretnut, budeme doobeda pri kostole okolo desiatej.

anetka je zlatucka, take dobre babatko 😵 obcas ju potrapi brusko ale v porovnani s tomaskom naozaj len malicko. a rastie nam pred ocami, zatial to vyzera ze mam smotanu namiesto mlieka ako pribera 😀
tomasko trochu ziarli a niekedy je to narocnejsie ale inokedy je zase zlaty, donesie jej aj hracku, chyta ju za nozicky ked kopka a smeje sa na nej, ukazuje mi kde ma nostek... a rad tlaci kocik, pripadne on si tlaci svoj vozik a tesi sa z toho 🙂
ale da to zabrat takyto dvaja drobci 🙂 kamoska co ma podobny rozdiel hovorila, ze zaciatok bol narocny, ale ze potom super 🙂

anad
14. feb 2009

jej veronika, ty vies robit marlenku, aj ja si prosim 😀

veronika13
15. feb 2009

anad, pošlem ti recept?

čo dnes varite, kočky?
ja som klasika slepačiu polievku a mužík sa pribral, že bude robiť druhé. Vybral hovädzinu, tak ma pred spaním napadlo, že španielské vtáčiky sme davno nemali. Lumi pozdravujem 😵 no tak ich urobil, najskôr sa netváril dvakrát nadšene, myslel, že len nakrája, hodí do hrnca, prisype nejakú zeleninku a bude.... no ale to si nemôžem nechať újsť predsa, keď už mal chuť variť, nie? ale moja asistencia, že kde je toto, kde hento, koľko tam mám toho dať, treba ich opražiť????.... akoby som aj ja varila 😀

mounty
15. feb 2009

ahojte, moj muzik vari cez vikendy, dnes robi REZNE, to sme my ako mali jedli iba na navsteve raz do roka u babky.............

veronika13, aj ja si prosim recept na Marlenkovy, mnam.....

anad, plati, v pondelok, cize zajtra doobeda pri kostole, Niki bude mat cervenu kombinezu 😉 a mna spoznas podla brucha 😉

luminkasp
15. feb 2009

co je marlenka, prosim vas?

ja som robila mliecnu ryzu, mnam, teda papimu a tere velmi chuti.

verca, tu spanielske vtacky nepoznaju😀

mounty, ty este stale 2 v 1?

anielik, bryndzove mnam

mounty
15. feb 2009

ahojte, akurat bol u nas na navsteve kamarat frantiskan, tak som uz aj s malou po pozehnani, mozem ist rodit 🙂 🙂 ale vam poviem, chyta ma straaaaaaaaasna unava, len by som spala cely den....

a musim sa pochvalit, Niki sa konecne naucil strihat noznickami normalnym sposobom, doteraz strkal vselijak prsty do nich ale uz to vie a striha co mu pride do cesty........tak vlasatice hor sa k nam 😀

okrem toho sa naucil aj skakat oboma nohami od zeme, doteraz nevedel sam, iba za ruky, tak sa tento vikend vytesujem, este tak keby aspon jedno slovo povedal.........nuz, verim ze aj to raz pride, zatial sa majte...papa

melory
15. feb 2009

mounty, noznicky som stelke este nedovolila, ale si ma inspirovala.
mounty ty to mas asi opacne, ja som tesne pred porodom nemohla vobec spat a mala som tri dni hnacku.
stelka si uz dava dole plienku a pyta sa kakat, niekedy to odhadne , inokedy vymysla a chce, aby som bola pri nej s knihou. u nas tradicia manzela...knizky na zachode. ale stalo sa mi uz aj take, ze pri ranajkach vstala z vysokej stolicky, sla na nasu, dala dole plienku a prisla za mnou ako od cokolady....ale cokolada to nebola....hned som vyrajbala aj druhu....dakujem jej nakoniec.
baby na mna zacal byt hugo podrazdeny, ZUZPIDKA nemas taku skusenost ? so starsou? hned co vstane, ja sa ho pekne pytam, hladkam a on na mna vystekne.....pada mi sanka.

veronika13
15. feb 2009

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=4463
je super, len mi tam trochu vadila tá soda bikarbona, ide jej tam dosť veľa a aj ju tam cítiť, len neviem čo by to s cestom spravilo, keby sa jej dalo aspoň o polovicu menej...

lumi, to som už kedysi počula, že to Španieli nepoznajú... ktovie odkiaľ ten názov 😕
nožničky by som sa nášmu ešte bála dať, pri jeho temperamente, by to asi nemdopadlo dobre 😝 teraz mi stále vyťahuje nože z odkvápkavača, ma ide poraziť už z toho 😖

lilu18
15. feb 2009

ahojte-citam ze uz zacinate s noznicami,tak to radsej neskusam ,este by papagajovi ostrihala pierka 😀
Nasa uz dlho skace dvoma nohami aj zo stolicky,z gauca,z postele.. nocnik zatial-NESCEEEEM,hadam neostane jedine dieta co sa nenaucilo 🙄

zuzpidka
16. feb 2009

Mel, Dadka nám to robí skoro denne. šéfko má na ňu svoje metódy. väčšinou postačí jeho pohľad a keď nie tak idú tresty ako zákaz pri PC, pri TV atď.

zuzpidka
16. feb 2009

ináč nerobí to často, ale keď to na ňu príde tak až šteká na mňa. ja ju ignorujem, chvíľu ju to drží a potom príde a ľutuje a je zase na čas pokoj. už je to asi predpuberta. 😒

melory
16. feb 2009

bude to asi aj tym, ze nama rezim, nechodil do skolky pre chorobu tyzden a teraz dalsi je doma, lebo su prazdniny. asi fakt im az taka volnost neprospieva. ja idem za dva tyzdne na svokrynu 60-tku. skladame sa na kameru 😵 moja svokra je na to maniak. stelka sa mi zacina vyzliekat a chodit na zachod, ale zda sa mi, ze viac ju bavi chodit s holou ricinkou po byte, ako vykonavat potrebu. donekonecna ju obliekat, to je horsie, ako stale prebalovat.

melory
16. feb 2009

lilu ja mam doma take detske noznice, ktore strihaju vlnovky a cik-caky, tymi by si nik neublizil, aj keby velmi chcel. su uplne oble na konci.
a nocnik? to je pre dzidzi urazka...ona chodi na zachod

luminkasp
16. feb 2009

ahojte,

nahodila som nove foto, kuknite aky mame strom, ak chcete😀

ja tiez noznice este nepouzivam a ani skakat nevieme ako nikino 😎

lilu18
16. feb 2009

ahojte,je tu este niekto?

melory-v dobrom zavidim to WC aj serblik by sme prijali 😒

lilu18
16. feb 2009

lumi,krasne fotecky,mala je zlatunka ako vzdy

zuzpidka
16. feb 2009

ahojte. Rastík už zaspal, idem povešať vonku prádlo, naobedovať sa a robiť s Dadkou domáce úlohy. keď stihnem, kým bude Rastík spinkať, chcela by som sa dostať k šijaciemu stroju a zašiť Dadke šaty na karneval. tak uvidíme. prajem pekný slnečný deň všetkým. 😉 😀

luminkasp
16. feb 2009

lilu, diky

lilu18
16. feb 2009

zuzi,slnecny, u nas zase snezi 😎 ta zima nema konca..tiez prajem slniecko a teplucko.... 😅

lumi a mala je uz zdrava?

melory
16. feb 2009

lilu18 aj to su nervy, 5x sa vyzlecie a raz z toho nieco je

lilu18
16. feb 2009

aspon sa snazi 🙂 nasa opica ani to nie.Pa pridem vecer

mounty
16. feb 2009

ahojte, ja som po sto rokoch vylovila par fotiek, ale pokusim sa doplnit aj dalsie.........papa

melory
16. feb 2009

mounty ty co tu...vo stvrtok si mala rodit 🙂

veronikap
autor
16. feb 2009

ahojte, som vás práve dočítala.. sme tu mali na víkend sestru s malou, tak som sa nedostala k počítaču... u nás od rána sneží 😒 a nejako neprestáva, tak som zvedavá, čo to zase bude.. my chodíme tiež ešte s plienkou... najčastejšie sa Zina vypýta na záchod večer, keď má ísť spať.. to nezabudne.. ale keď sa jej pýtam aj cez deň, tak nechce.. iba ak sa jej chce kakať, vtedy ide... tak si ešte tie plienky chvíľu ponosíme..
kati, mne už sa o tebe pomaly aj sníva, ako na teba stále myslím 😅
našťastie mne už nebýva až tak zle ako posledné tri týždne, ale ešte to nie je ono... dnes ráno som myslela, že odpadnem, robila som malej raňajky a odrazu ma taký studený pot oblial, začala som sa triasť.. až som si musela zase na chvíľu ľahnúť.. 🙄 čo už... vždy môže byť aj horšie.. 😝
dnes som stihla už aj povysávať a oprať, tak dnes už len oddychujem...

veronikap
autor
16. feb 2009

Niki je perfektný s tým dáždnikom! 😵 aj Zina dostala teraz dáždnik, stále by s ním chodila, tak som jej ho na chvíľu schovala, aby jej aj vydržal keď ho bude potrebovať.. 😀
Katka, zatiaľ žiadne zmeny? Johanka sa ešte nezačala pýtať? 😉

zuzpidka
16. feb 2009

šaty zošité, prádlo povešané, ja naobedovaná, trošku upratané, tak ja som dnes šikulka. u nás svieti slniečko, tak si ten sneh nechajte na západe. dobre? my ho už nechceme. 😀 😉

anielik
16. feb 2009

ahojte,

ja dnes oddychnujem, aj ked mam toho ........... ale seklo ma v krizoch a kamoske sa narodila rano dcera, tak som si spravila den volna 😉 oslavujem za nu 😉

luminkasp
16. feb 2009

mounty, aky je niki strasne zlaty a ty takmer nemas brusino, nevyzera, ze by si uz mala rodit 😎

veronikap
autor
16. feb 2009

lumi, tiež som pozerala na katkine bruško...
zato ja mám brucho ako som mala pri zine na konci 4 mesiaca.. a večer ešte väčšie.. a to len končím 3. mesiac... 😝 už som tehotenské rifle vytiahla a keďže tieto nemajú ten pás, tak niektoré svetre som už vyradila, sú krátke.. ale dnes som urobila dobrý obchod.. náááhodou som bola v mother care v auparku a mali tam na tehotenské oblečenie 70% zľavy... nebolo tam už toho síce veľa, ale za 2 tis. som si kúpila 4 tričká s krátkym rukávom a 2 s dlhým 😵 😎
zuzka, to slniečko závidím.. ale užite si ho.. u nás ešte stále sneží a sneží 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre