Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

veronika13
19. mar 2009

zistila to z krvi, on nemal žiadne príznaky, žeby mu niečo bolo, alergia na mlieko ma ani nenapadla, lebo mlieko znášal dobre, hnačku mal len vtedy, keď sme potom išli na ten odber, tak sa to asi zachytilo dosť zavčasu

veronika13
19. mar 2009

aha, ja že tam máš na obale napísané zloženie
uvidíme, ako bude to kozie znášať, skúsim najskôr to

melory
19. mar 2009

inak to kludne mohol mat aj z toho, ze ak bol zahlieneny a davala si mu mlieko {co sa nesmie}tak vyskocila intolerancia na mlieko. nic hrozne to nemusi znamenat. ak by som sla k tej bylinkarke, lebo ja potrebujem nieco na zaludok, tak zoberiem aj tebe....len ma to jeden hacik....ona je cinska bylinkarka....studovala to v prahe a tie caje su zazrak...len viem, ze ty nas na liecitelky a taketo veci asi zakoreneny nazor z kostola a neviem ci by si to prijala.

melory
19. mar 2009

potom otazka na rano - budete davat umele {nutrilon} aj 4-ku od dvoch rokov?

veronika13
19. mar 2009

melory, ja nemám nič proti bylinkárkam, vážim si ich um... mrzí ma, že to chápeš tak, že to mám zakorenené z kostola, tam nám nikto nikdy takéto názory do hlavy netlačil, a keby aj, mám svoj vlastný rozum
budem na to myslieť, dám vedieť, neboj

melory
19. mar 2009

ved ked pojdem zoberiem, ak si povies nie, nic sa nedeje hugo vypije....ved doba kremesov nekonci 😉 ja by som za neho nic nechcela, ved za lieky sa ani len nedakuje a za bylinky sa neplati. 🙂

melory
19. mar 2009

som rada, ze si povedala ako to je, preto som to napisala, aby som ta nazavadzala a som rada, ze viem aky mas nazor.

melory
19. mar 2009

mala by som ist spat, potom som rano pol hodinu zla, s nikym sa nebavim..... 🙂 jednoducho nevyspata uz 5rokov.

veronika13
19. mar 2009

nejde o to mel, ja by som to zadarmo nechcela 😉

melory
19. mar 2009

v sobotu mas velikansku akciu u mna doma. pride baba, co navrhuje a sije veciky a zideme sa u mna pekna kopa bab. bude sa skusat a kupovat...sa tesim jak mala, ze bude rozruch

melory
19. mar 2009

nie mas, ale mam....to uz neviem ani pisat....bud sa tak ponahlam, alebo uz napoly spim.

veronika13
19. mar 2009

podobne, len keď ja si tento čas voľna užívam, a vždy to pretiahnem minimálne do polnoci 😝

veronika13
19. mar 2009

fíha, to bude zaujímavé a pekne veci šije?

melory
19. mar 2009

taktiez, ked nie tu, tak pssssst, ale s knihou, alebo s nechtami a pupakmi ci obocim, je to prestne ten MOJ cas.
sije dooooooooost extravagantne veci, ved si pozri moje fotky na facebooku, tak v com som odfotena to som si od nej kupila, taku ciernu suknu s trickom. je to pekne.

melory
19. mar 2009

najdes to nie v albumoch, ale fotky somnou

veronika13
19. mar 2009

v tej sukni tú som videla, ja veľmi nie som na extravaganciu, však vieš, ale tá sukňa s tričkom boli v norme

melory
19. mar 2009

ved ja si viem najst vo vsetkom zlatu strednu cestu 😵

melory
19. mar 2009

dokonca som ju mala na 60-tke a zozala obrovky uspech

veronika13
19. mar 2009

však áno, no ja už idem do postele, lebo ráno to bude kruté a Riško vstáva 7:00, má v sebe asi nastavený budík alebo čo, tak dobrú noc 😉 a dík za pokec

melory
19. mar 2009

idem do hajan, dala som si letne foto, nech privolam slnko a teplo
luminka neopustam vas....ako by som aj mohla. fotka tu je a ja tiez.

budem na vas pozitivne mysliet veronika13 s tou alergiou, je to peklo na zemi....preto cim skor to vyrieste, tym lepsie a drzte sa.

potom pofotim a dam na facebook a mozno ak bude niekto zvedavy aj sem.

melory
19. mar 2009

😵 😵 😵 dobru noc.

luminkasp
20. mar 2009

takto teda, ked tu luminka nie je pisete o dusu, a ked tu som tak tu nikoho... 😎

prave sa snazim stiahnut foto do pc, a nemozem, vcera sme boli cely den na rybacke, urobila som iba 60 foto 😀
bolo super, videli sme kozy, ovce, kacky, orly, jasne ryby 😀 , mne spalilo tvar, hlavne ze som vsetkych natierala o dusu 😀

tak zatim

luminkasp
20. mar 2009

zienky, fotky su tam, pozrite sa, ak chcete vidiet moju malu s jej prvou udicou 😎 😉

zuzkafuny
20. mar 2009

My zatial nie sme alergický... dúfam nás to minie... Hoci už takmer každé druhé dieťa má nejakú alergiu 😖
Lumi fotíš odušu 😀 aj ja mám niečo pofotené, ale je toho toooľko na foťáku, že sa mi do toho nejako nechcde... mi to zas bude dlho trvať a nemám čas 😉

luminkasp
20. mar 2009

zuzka, ved postahuj, ja som zvedava 😎

ja musim vzdy hned stiahnut, lebo by som hned fotak zaplnila 😀 moj rekord je urobit za den 500 foto, heheheh 😀

maaja
20. mar 2009

jaaaaj lumi, az ti zavidim ako ti je dobre 😵
krasne fotky ... vy mate tolko aktivit, neuveritelne ... ja mam pocit ze sa stale len za niecim zenieme a nevieme to nieco dobehnut 😖

napriklad nase druhe bejby je momentalne posunute na neurcito 😒

luminkasp
20. mar 2009

maji, fakt? a ja som si tak myslela, ze dame spolocny september, lebo zda sa, ja som vacna snazilka 😎

no, zivot si treba aj uzit, nie? a ked je maminka na materskej a papi si najde obcas cas... 😉

maaja
20. mar 2009

vacna = večná ??? 😀
noooo sak september je este daleko ... a dovtedy sa mozno dohodneme u nas doma ;)

luminkasp
20. mar 2009

maja, sak vacna, vecna, sa pise so sirokym a, ja nemam dvojbodku hornu na tejto spanielskej klavesnici 😀

lilu18
20. mar 2009

lumincek-to je kraasa-boli ste rybky lovit-aj nasej by sa to pacilo 🙂 Tusim vas prideme mrknut 😀 aj rybky 😀 -mne sa najviac pacia na roste 😀

a ja neviem kde je siroke a ani na sloven.klavesnici 😀

maaja-spomalte,kus sa zastavte lebo vam prejde zivot pomedzi prsty 😖 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre