Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

luminkasp
23. máj 2009

Ahojte, ja sa dnes tak vytesujem😀 Boli sme na nakupoch a ked idem v lete na slovensko, tak som mojej malej 5 rocnej sesternici kupila od barbie parfum, okuliarky akoze s diamantikmi a taky isty privesok pismenko B, kedze je ona velmi na barbinky, tak snad ulahodim jej srdiecku 😎 😵

a malej som aky podareny hreben oranzovy kupila na vlasky, ma oci, usta so zubami (normalny otvor😀) a dole nohy, xi, zas sa bude este radsej cesat 😵 😵 a kupila som jej aj kriedy, tak uz kreslila na tabulu ako diva.Ako sa vedia tie nase deti krasne tesit, vsak?

Baby, no ja len ziram, co ste to pisali o tych nemockach, ja som tu neplatila nic, epiduralka je gratis, na izbe su vzdy max. dve mamicky s dietatom, je tam tv, radio, telefon, wc a sprcha, do nemocnice si neberiete nic, dostane vsetko tam vcetne kozmetiky, vloziek, pyzam, pre deti tiez pyzamko aj plienky, cely cas ako ste tam, no a neplatite absolutne nic a pristup je uzas 😵

luminkasp
23. máj 2009

pridala som nove foto teresky, ak chcete kuk, ako kresli na tabulu a ako vie nakreslit dievcatko 😀

salajcatko
23. máj 2009

Tereska ako vždy je krásnučka..budem sa opakovať, ale Tes je jednoducho taká milá princeznička.
S tou mojou by asi dlho nevydržala v kľude...divoška je to, ach.
Lumi, tak tu nemocku ti môžeme asi len tíško závidieť. ale hádam aj u nás to raz tak bude...i ked čo sa tohto týka, asi nie som moc optimista 😵

aký ste mali dník??? my príjemný, grilovačka, deti sa hrali, paráda...až na to brucho teraz 😨

luminkasp
23. máj 2009

salaj, diky 😉 😵

salajcatko
23. máj 2009

uff, tak toto je katastrofálne ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
http://www.topky.sk/cl/10/468280/Kosicki-tinedz...

veronika13
23. máj 2009

lumi, pekné fotečky, taká tabuľa-dobrá vec veru, ona ma celý nábytok tak ladený, že?
deň som mala taký klasický sobotový, upratovací, v záhradke, boli sme sa trošku prejsť... navarené aj na zajtra, len polievku ešte dorobiť.

maaja
23. máj 2009

hm, a z bratislavskych som len ja z Ružinova ?
ja si tiez nestazujem, ale ja som nemala nijaky problem takze za takych okolnosti by to bolo v poho asi vsade, nie ?

nám doribili plot a dorába sa jazero 😵
melory, veronikap a anielik - kym pridete, malo by z väcsej casti byt hotove 😎

maaja
23. máj 2009

nas marek kresli kriedami rovno na zem 😉

salajcatko
23. máj 2009

maaja, no moja vyskúšala kriedy už aj v detskej izbe na stene 😵

maaja
23. máj 2009

jaaaj, to zas ne, my len vonku na zem ... ale zrovna rozmyslam, ze kam som tie kriedy "schovala" uz davno som ich totiz nevidela 😕

maaja
23. máj 2009

my v detskej izbe malujeme s vodovkami 😎 zatial uspesne 😀

salajcatko
23. máj 2009

tak Karin má v izbe tabula, z jednej strany na kriedy, z druhej na tie zmazateľné fixy, a ešte je tam prevesený aj papier...no a kriedy mala po ruke, tak šup a boli čiary na stene...

ja inak kriedy nemám rada, všetko je vždy zababrané

maaja
23. máj 2009

ani ja enmam rada kriedy, tiez prewto ze je vsetko spinave z nich, ale hlavne preto, ze mne strasne vysusuju ruky a to mi vadi 😠

lilu18
24. máj 2009

ahojte--my tiez mame uz vytvor farbickami na bielej stene 😀

lumi--podobne vivi kresli slimacika len este ulitu prida--pekne fotecky 🙂

tiez sme pridali--pozri lumi aj my hladkame ovecky 😀 😀 😀

zuzpidka
24. máj 2009

ahojte. my kreslíme s kriedami vonku po dvore a po bráne. prajem pekný oddychový deň. 😉 🙂

zuzpidka
24. máj 2009

http://www.modrastrecha.sk/album/album.php?vAlb...
takto to u nás vyzeralo. už je to zahrabané a aspoň trošku zarovnané. 😒 😉

luminkasp
24. máj 2009

lilu, kuknem

verca, ano ona ma cely nabytok tak ladeny 😉

luminkasp
24. máj 2009

lilu, super fotecky, a to ste kde boli? mala ako sa tam tesi 😉

luminkasp
24. máj 2009

babulky, my sme sa inak prave vratili z oslavy prveho svateho prijimania, boli sme v reste a deti mali pozvanych sasov, tak bolo super, dostali salku a kopu sladkosti, tak vsetci vyteseni 😎

lilu18
24. máj 2009

lumi--to je len pol hod.cesty od nas 🙂 a boli sme tam 1x- 😎 😀

si aj sasov nafotila ajprijimanie??

veronika13
24. máj 2009

zuzi, to riadne stavenisko tam máte, ale kde sa nič nerobí, tam nieje neporiadok, nie? ja sa na ten náš už tešííím, kiež by sme už mohli začať 😎

luminkasp
24. máj 2009

lilu,nenafotila, zabudla som fotak ☹

salajcatko
24. máj 2009

Lumi ty a bez fotáka??? neverím 😀

salajcatko
24. máj 2009

idem sa vás kočky moje spýtať - riešili ste nepremokavé plachty na posteľ pre drobce???
som akurát simke objednala, lebo už nechce plienku ani len na spanie, a ona zaspáva v mojej postely, no a sme si pod stromček nové matrace kupovali, nerada by som ho mala ocikaný.
ak máte také plachty,aké máte skúsenosti? fakt to nič neprepusti?

veronika13
24. máj 2009

nemáme ich, ale švagriná mala. Neprepustí, lebo na tej spodnej strane je akoby igelit. Neviem či je to zdravé spať na takom, ale občasné nehody by to mohlo zadržať.

luminkasp
24. máj 2009

salaj, ved to je take iste ako co maju deti v malej postielke a na to sa potom dava normalne este plachta, takze pohoda 😎

no, lumi mala slzy na krajicku, ked zistila, ze fotak zostal doma 😀

salajcatko
24. máj 2009

ja mám také podložky tuším od huggies, ale je to dosť také menšie, to skor pri prebalovaní, šuští to, a krčí, toto sa napne na postel a je to.
tak isto to tak dýchať nebude, kedže igelit, ale spať na matraci docikanom tiež asi nie je bohvie čo. a však hádam sa rýchlo naučí v noci necikať 😵 🙂

luminkasp
24. máj 2009

salaj, ano, aj tie do deckych postielok su take, ze ako plachta, a vobec to nesusti ani sa nekrci, my sme ju mali, podla mna je to super vec 😉

salajcatko
24. máj 2009

no, ja som obj ale rovno na veľkú postel, lebo aj tak zaspáva a v noci sa presúva ku mne, a od leta začíname nácvik u Karinky v izbe na veľkej postely, tak nech ma rovno tam 🙂

idem tie vaše albumy pokukať 🙂

ingrid78
24. máj 2009

Salaj, ja som malej taku plachtu kupila do postielky a vobec ju nepouzivam, ,ala sa strasne na nej poti, my mame na nasich matracoch matracovy chranic, sa mi to zda lepsie ako igelit, ja by som na tom nemohla spat a v ikea som taky videla aj do detskej postielky, lebo ked som zhanala, tak mi nukali take igelitove 😉
Ja mam teraz zavislost na Sexe v meste, tak vsetok volny cas tomu venujem 🙂 , tak vas trochu zanedbavam, ale myslim na vas 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre