Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

luminkasp
29. apr 2008

Ahojte,

mounty idem ti poslat ip, co je trombofilia, lebo ja viem, neboj, v tvojom pripade to nebude nic vazne, kezde tu neopisujes ziadnu hrozu 😎

ingrid78
29. apr 2008

Ahojte, no ja mam zas problem zohnat letnu ciapku, vsade maju len klobuky a siltovky, neviete poradit? okuliare som malej kupuila v CA, sice bez gumky, ale celkom dlho v nich vydrzi 😎

ingrid78
29. apr 2008

Inak ja tiez este davam vonku pancuchy a tensie nohavice, ale valakrat meditujem nad tym ako ju mam obliect. Nanoznik uz mame schovany davno a na doma ma tiez pancuchy, podlaha je dost studena 🙂
Dnes som ju 2krat prezliekala, bolo sice 20 st. a taky studeny vietor fukal

anielik
29. apr 2008

Ingrid chod do predajne predeti na kosickej, maju tam 2 pulty ciapok...nevedela som ktoru kupit 🙂))) bola som tam v pondelok

salajcatko
29. apr 2008

ahojky
nám doki vrelo odporučila aj očkovanie proti zápalu mozgových blán...takže máme aj to, aj žltačku A, aj prevenar..no a ešte prievan v peňaženke ako bonus k tomu 😀
ale hlavne nech sú zdravé, no nie? 😉

ingrid78
29. apr 2008

Praveze som tam dnes bola, a tie co boli dobre, tak mali len male, ale dost som sa ponahlala, tak tam asi pojdem este raz v klude, diky za tip 🙂

mounty
29. apr 2008

Dakujem vsetkym za rady a stranky na tie okulky, drahy sa toho nakoniec ujal a nasiel cez ebay za tretinovu cenu 😉 tak snad o tyzden uz ficime...........klobuky a ciapky odvcera koncia na chodniku, niekedy ani neviem ako to vyleti z koca 🙂 asi mu tam nasijem gumku....a okuliare co mam od sestry take klasicke este horsie, uz skoro dolamal tie rucky za usi co sa davaju........tak zato chcem tie gumkove, navyse tie sestrine su ruzove a s tymi by som asi nechodila inam ako do zahradky...........takze este raz dik.....a bru noc.....

dobromila
29. apr 2008

ahojte,

chcela by som sa opytat, ake velke topanocky nosia vasi drobci a ako rychlo im rastie nozicka? Moj maly ma takmer 10 mesiacov a dnes som mu kupila prve topanky - c. 18, dokedy mu asi budu dobre? Dakujem 😉

mounty
29. apr 2008

dobromila je to asi velmi individualne, niektore deticky aprilovky maju uz 21, moj syn ma stale 18 sandalky doma a na von ma 19, ale su mu volne........je z tych menej labatych 😉

lucaska
29. apr 2008

dobromila moj drobec ma uz 21.........je to ine u kazdeho babatka 😉

dobromila
29. apr 2008

mounty, dakujem za odpoved a vzrastovo je syncek tiez z tych stuplejsich, kolko meria?

ingrid78
30. apr 2008

Dobre ranko, Mounty myslime na teba a drzime palce nech to dobre dopadne 🙂

zuzkafuny
30. apr 2008

čaute...!!!
Môj syn má zas rukový deň 🙂 a ja už ruky vyťahané ako opica 😖
Môj malý má tiež nôžku 21 ale je mu tak akurát. Len nie každá topánočka je mu dobrá lebo má tučnú nožičku 😀
Mounty... také malé nožuľky má...??? 🙂

ingrid78
30. apr 2008

No my mame na doma topky18 a na von, kedze este nechodi nemame ale tiez to tipujem tak, ze kupime 19

zuzkafuny
30. apr 2008

Zaspal... a je celýýý zakakanýýý 😅 a po izbe sa rozlieha príjemná vôňa :o)))
Dievčatká majú mini nožičky 🙂 Moja Zuzka tiež mala a teraz má nohu väčšiu ako ja 😀

veronika13
30. apr 2008

môj má asi labu po mne, má 22 a na leto má botasky 24, no tie sú mu ešte veľké

fíha, tie okulky sú riadne drahé, ale čo sa čudujem, však sú detské 😅

ingrid78
30. apr 2008

No my pojdeme spat o chvilu. Ako vam papaju drobci, Kajka najnovsie bez rekvizit nepapa, tak ma to stve, musi si pri tom citat, kedysi jedla v pohode tak, ze len jedla ☹

melory
30. apr 2008

stelka ma 20-21 ako co a to na ponozku. vzdy nehajte o cislo vacsie topky, nech noha rastie v pohode.

melory
30. apr 2008

male velke, baby, ved to je uuuuplne fuk. 🙂 hlavne ze sa smeju stastim.

veronikap
autor
30. apr 2008

ahojte, my máme teraz 19-tky
ingrid, aj naša zina teraz keď už niečo zje (hurá, už papá trošičku viac ako nič 😝 ), tak len s nejakými rekvizitami, alebo ja sedím na zemi a ona okolo mňa behá.. medzitým sa zastaví, otvorí ústa a zase ide niekam.. mňa to tiež štve, som si predsavzala, že bude pekne v stoličke papať.. ale momentálne sa teším, že dá do úst aj nejakú tú zeleninu 😔 😅 uvidíme, keď bude väčšia 😝 😎

zuzkafuny
30. apr 2008

Náš papá s rekvizitami od kedy začal papať... niekedy to u nás vyzerá ako na psychiatrii 😀
výkriky, spev (keď môj tak falošný), hračky, buchot, papiere... 😒 😀

práve sme sa vykakali zas do šerblika 🙂

mounty
30. apr 2008

ahojte, my sme mali s tym jedenim asi dva tyzdne problemy, zmyslel si ze len tak jest je nuda a chcel mat za kazdu cenu nieco v ruke, hrat sa, citat si...........zatrhla som mu to od zaciatku a tak dva tyzdne hladoval lebo stale sa jedoval a nechcel jest, teraz ho to uz prechadza a opat je normalne.....baby, nenechavajte si rozkazovat dietatom, to budete za nim behat az do piatich rokov????? Mozno to je tazke vydrzat tie dva tyzdne ale stoji to za to.ja som uz tiez bola na nervy a psychicky zrela k terapeutovi, ale nastastie sme to s muzom tahali za spolocny koniec, velmi mi pomohlo ked mu daval jest on......ale ja som mala fakt pocit ze cely den nic neje iba vecer uz zjedol cokolvek a bez problemov, chudak vyhladovany.............takze radim zavedte si svoj stary rezim...

Inak tie okulky zohnal drahy nakoniec za 240 sk, co je pre mna uz prijatelna suma, z USA cez ebay, a to este postovne stoji polovicu ☹

veronikap, som rada ze nie sme jedini s malou nozkou...ved nemoze kazdy zit na velkej nohe 😀

dobromila neviem ci ti to pomohlo vediet ake maju nasi drobci nohy ale rataj s tym ze prve topky deti nenosia dlho, takze sa chystaj na penazenkove prievany 😉

zuzkafuny
30. apr 2008

Mounty 🙂
môj už večer tiež zje čokoľvek... niekedy bez efektov, ale len preto, že sa teší do postele 🙂
Musia mať deti okuliare...???

anielik
30. apr 2008

my mame tiez topanockz na von 18tky...od vianoc...10m...a dnu mame 19stky a stale su nam dobre 😉

melory
30. apr 2008

mounty si ma potesila, moja stelka ma teraz obdobie, ze zije na mlieku....prerezava sa jej dolna dvojka a nic neje. aj ma to trepy...ved vitaminy treba, ale zas na druhej strane oblecie dvoje rifle co nedala cez stehna

anielik
30. apr 2008

my nepapame ziadne mliecko :((((((((((((((

ja nebudem kupovat tie okuliariky...bude mat sapicu so siltom, alebo kliobucik...a v kociku ma striesku alebo slnecnik... a zdaju sa mi straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne drahe a bojim sa aby si nezvykol a potom bez nich nebude chciet byt

melory
30. apr 2008

tiez mi pride ze okuliare su zbytocne, je to skor image ako ucel. deti si ich stale strhavaju obchytavaju cim sa im moze aj zhorsit zrak, cez spinave okulky.

anielik, vobec nieje mlieko dolezite, ked papa ryby, syry a jogurty. moj hugo zije aj bez vsetkeho mliecneho.

andreafa
30. apr 2008

ahojte, aj ja sem este patrim 🙂 😅

konecne sa to tu trosku hybe... moja karolinka spapa absolutne vsetko a to sedka vo svojej stolicke a neprotestuje.. skusali sme uz aj vajcovy chlebik, kelovy a tekvicovy privarok, kuracie cestoviny na smotane, rizotko dospelacke a len sa zaprasilo. mliecko pije nutrilon 2 x denne, k tomu jogurty, len cerstve ovocie nam prestalo smakovat, tak ficime na hipp ovocnych vyzivach s piskotami.
topanocky nosime 19-20 a papucky tiez 20, ale su jej este trosku velke.
a este stale nechodime 😒 boji sa sama pustit, i ked jej to uz ide. a strasne sa boji tmy a vysavaca.. chudinka, ked vidi vysavac dostane triasku ☹
ja okuliare zatial nekupujem, len zhanam klobucik na leto taky co zachyti skodlive luce, neviete, kde sa to da kupit?

mounty
30. apr 2008

mel, ja si nemyslim ze su slnecne okuliare zbytocne..........my sme v lete napriklad kazdy den pri vode, chodime na Drazdiak sa kupat, pre Nikinka mam taku polystirenovu vestu a ked sa budeme aj pol hodku macat, klobuk by mu moc nepomohol pred odrazom UV z vodnej hladiny......navyse chodime vela aj na cln, a to detto......

Ale samozrejme, kto bude mat dieta iba v kociku, tak mu staci klobuk.........ale len tak mimochodom 😉 preco asi tak nosia dospelaci okuliare???? 😉

mounty
30. apr 2008

anielik, Tebe sa zda 240 sk za okuliare vela?? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre