Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

zuzpidka
6. jún 2008

Lucaska, už ste strihali Lukáška? My Rastíka ešte nie. Ale zatiaľ ho ani netreba. Ja sa chystám poprosiť susedku aby ma na budúci týždeň ostrihala znova tak nakrátko. Nám sa sedenie na nočníku niekedy páči, niekedy nie. 😒

gulicka
6. jún 2008

Lucaska, ani Paulinka moc neobsedela, par sekund vydrzala, ked sme zacinali, cca v 10. mesiaci, jeden nocnik jej bol velky, teda vysoky, padala z neho, ked chcela dole, druhy bol hudobny, to sa jej pacilo, ked sa podarilo a zacalo to hrat, ale zaberalo to vela casu stale ju vyzliekat z tolkych vrstiev kvoli par sekundam, tak som to nechala tak a zacala az ked bolo trochu teplejsie. Ona malokedy sedela, iba vtedy, ked si pozera casaky, tak som to vyuzila a vzdy je oblozena casopismi a knizkami, ale doteraz neviem, ci chape, ze to nie je len o citani - toto nocnikovanie.

Aj Pauli ma ostrihanu ofinu, uz davno, sestra jej ostrihala vo vani pri kupani, ked mala opat program 😉, ale kucierky vzadu mi je luto strihat, je mozne, ze potom uz len rovne vlasky narastu

toto tehu je zatial v pohode, cez obed som doma, lebo mala spi a chodime von najskor o 15,00, no a doobeda, zatial nemam az take nemozne velke brucho, a pribrala som 5,5kg, ale ak to bude ako pri Pauli, budem mat co nosit 😝

gulicka
6. jún 2008

tu sa kazi pocasie, asi ideme hned von, lebo sa zda, ze bude prsat 😒

zuzpidka
6. jún 2008

Gulička, tak len sa držte. Držíme palce, aby všetko dobre dopadlo. 😉 😀

andreafa
6. jún 2008

ahooj 🙂
my sme uz spat z chorvatska, doniesli sme si odtial 3 nove zuby, jeden zapal priedusiek a 2 navstevy na pohotovosti ☹ ☹ takze oddych ako "svina" 🙄
mala dosla znicna a schudnuta ako z koncentraku a ja tiez 😀 teraz sa liecime, mame prve antibiotika v zivote, tak dufam, ze budeme skoro fit.
inak tam bolo nadherne, hned by som tam isla... no, ale nemozme mat vsetko..
dodatocne dakujeme za gratulacie 🙂
prajeme vam pekny vecer a zas nekdy priste 😀

lucaska
6. jún 2008

zuzpidka, lucasko sa dnes strihal uz stvrty krat jemu to strasne rychlo rastie a ked to ma dlhsie tak sa strasne poti.........

andreafa tak vam prajeme skore uzdravenie.............. 😉

aj u nas bolo pocko o nicom, vybrali sme sa do tesca svietilo slniecko a vychadzali sme z tesca a tma jak v rohu a dazd........ 😠

veronikap
autor
6. jún 2008

ahojte, my s nočníkom problém nemáme (aspoň s niečím, keď už s tým jedením stále bojujeme) 😝 keď ju naň posadím, tak začne hneď tlačiť a teší sa z toho ... 99% sa jej podarí minimálne vycikať, keď jej to nejde tak je perfektná ako sa straaašne snaží 😀

a o tom ich jazyku ani nehovorím, guli 😀 o.i. sa naučila hovoriť "karkulka" .. to myslím úplne vážne!! babka ju tak volá od narodenia a ocino ju to učil.. normálne už vidí, ako sa na to m bavíme, tak hocikedy príde napr. z izbičky, postaví sa ku mne a povie len "karkulka", zasmeje sa a zas odíde 😵 😀

andrejka, rýchlo sa uzdravte! my budeme takto o mesiac už v Turecku, tak som zvedavá, ako to bude malá znášať... musím pozisťovať čo všetko zbaliť do lekárničky ..

veronikap
autor
6. jún 2008

na víkend ideme po dlhej dobe k našim, tak sa "vidíme" asi až v pondelok, tak želám pekný víkend, aj keď počasie nemá byť bohvieaké 😒 😉

zuzpidka
6. jún 2008

Veronikap, tak si to užite. Aj tento víkend, aj to Turecko. 😉
Andrejka, tak držíme palce, aby ste sa z toho čím skôr dostali. 😉
Lucaska, Rastíkovi sa robia kučierky, tak nám je ľúto ich ostrihať. Zatiaľ mu to nijako nevadí, tak to necháme tak. 😉
Idem ja spať. Majte sa pekne a dobrú noc všetkým. 😉 😀

melory
6. jún 2008

veronika to je mile, ako ti zinka napreduje v reci a aj s plienkami...
ja som asi zaspala na vavrine, ale zacinam ju ucit az teraz a ako dobre, hned postavi vezu aj z 5kociek, hned ukaze aka je velka...proste rychlo sa uci v tomto veku...som sa aspon nemordovala doteraz. s tym nocnikom pockam, aj ked tie plienky su uz tak plne, ze nestiham menit...ju to tam nebavi a neobsedi.

inak po havarke som stale daka dolamana, uz je to vyse tyzdna a ruky a nohy su ako po tyzdnovej svalovici.

maaja
6. jún 2008

melory, po akej havarke ? 😕

melory
6. jún 2008

maaja rozbila som auto, skoda je 135000sk som ziva, neviem ci dobre, ci skoda 😀 😀

maaja
6. jún 2008

cooo ? to som nejak nepostrehla 😅
co na to Dusan ? mna by Robo asi dorazil 😝

melory
6. jún 2008

ved v stredu, vecer som sla este cvicit a bum....dusan povedal, ze neboj to sa spravi, do nokoho som nenarazila, bola som sama v aute. ale auto ide na 'totalku" cize do srotu, daju nam z poistky prachy za nahradne diely, tie vratime fotrovi a mse bez penazi a bez auta

maaja
6. jún 2008

vtedy v stredu ked si bola tu ? a co si robila, ked si naburala ?! 😨
a to a na totalku ?

a myslis, ze sa nebudes bat teraz soferovat ?

melory
6. jún 2008

urcite budem soferovat dalej, len uz sa nebudem obzerat po kamoske, kyvat jej a trubit, nech ma pocka....vraj totalka, inak narazila som ako ides na slaviu, ako sa odbaca na parkovisko, no co ti poviem na dvojke rozbit auto na totalku? to sa moze podarit len mne.

maaja
6. jún 2008

ja si myslim, ze uz aj mne by bolo treba taku nejaku priucku 🙄 co ja v poslednej dobe predvadzam v tom aute, je neuveritelne ... aj dneska som na dialnici brzdila snad aj neviem cim, auto sa len kyvalo zo strany na stranu ... raz sa mi to nevyplatgi ... len skoda, ze ja vela po dialnici chodim a tam sa nejde na dvojke 😅

melory
6. jún 2008

😀 bud rada, dusanova teoria je, ze som chcela zabrzdit a som dala plyn, ale to je dlbost, lebo som normalne sla delej s tym, ze zaparkujem. no vyskocili mi airbagy 😅 co nik nechape, auto dymilo...no scenka ako z filmu...cele futbalove muzstvo si ma fotilo aj s autom...ved vies ako to tam je. porozpravam osobne, bude to autenticky vyzerat... 😀

maaja
6. jún 2008

divne 😕

melory
6. jún 2008

zabudla som maaja napisat to najdolezitejsie, 😀 , tam sa tie dve cesty zuzuju do jednej, ale ja som sla dalej, cize som narazila do tej vymenicky

maaja
6. jún 2008

lebo sa obzeras !

melory
6. jún 2008

😀 a sranda, ze ta kamoska je staaaaaaaaaaasnaaaaa kocka, ale strasna, a ty chlapy sa mi smiali, ze kto by sa neobzrel, som si blbo pripadala....mala mini saty a tak, no kocka co ti poviem...uz dlho som nebola v takom trapase 😲

maaja
6. jún 2008

no ako to tak citam, tak veru trapas 😀 ale pohoda 😉

idem spat, som straaasne unavena 😝 paaa

melory
6. jún 2008

o.k. papa, tiez ledva vidim... 😵

lucaska
7. jún 2008

ahojte, mel tak ten tvoj pribeh ked si niekto precitat, tak neviem ci sa mam smiat alebo mi to ma byt luto.......
auticka je mi luto, chvala bohu ze si o.k ale tie okolnosti za ktorych sa to stalo tak to je ina sranda.......sa tu smejem ..... 😀 😀 😀 😀

inak u nas je take pocko na prd, chvilu svieti slnko, chvilu prsi .......... 😠

luminkasp
7. jún 2008

Ahojte,

tak nasa mala uz pekne hovori, sice miesa slovencinu so spanielcinou, ale ide jej, normalne sa cudujeme kolko toho uz vie a je strasny ksicht a vsade sa predvadza 😀

melory
7. jún 2008

luminka to je dobre, ze sa prdvadza, je suca do sveta 😅
lukasca sama sa smejem, najviac ako tam stalo to futbalove muzstvo zoradene v dresoch a fotili si to. 🙄

luminkasp
7. jún 2008

no, mel, sak je taka mala miesanka, tak musi byt suca do sveta, aspon spanielskeho a slovenskeho, nie? 😎

luminkasp
7. jún 2008

prihodila som nove foto tere, uz som to zanedbavala, kuknite ak chcete 😎

mounty
7. jún 2008

lumi, krasne fotky a este krajsie dievcatko na nich 😉 najma ten jej sibalsky pohlad a usmev..........bude to zihadielko a chlapci vam budu chodit vypiskovat popod okna 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre