Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

lilu18
4. sep 2008

ahojte,idem vas pocitat... 😅

lilu18
4. sep 2008

spanie...hm, mala sice spinka,ale musim byt pri nej ci uz poobede al. v noci. Normalne kontroluje ci som tam 😀 aj 5x otvori oci a znova zavrie ked ma vidi,ale ked nie spusti rev 😒 zevraj co som si ju tak naucila,ale take nieco sa predsa neda naucit... 🤐

luminkasp
4. sep 2008

ingrid a nemohla ju postipat blcha? ak to ma velmi pri sebe

melory
4. sep 2008

dnes sa stala vynimka, spi od 11hod...takze rezim nieje...zalezi ako sa asi dieta unavi.
dnes bola somnou zaniest huga, tak sa unavila... 😅

lilu18
4. sep 2008

lumi,ako vyzera stipanec od blchy,ako od komara?

my tiez spime a cistim prihorety hrniec-smrdi cely byt 😒

melory
4. sep 2008

varime knedlo vepro zelo....

ingrid78
4. sep 2008

No uz mi na piesku 🙂 povedali, ze je to od komara, tak ze vraj vyzeraju komarove stipance u deti, lebo si ich neskriabu. Neviem ako sa sem dostal ked mame sietky a mi nie sme dostipani, asi ked sa balkonove dvere otvarali.
Mner sa v lete vobec nechce varit. Riesim to tak, ze ked sme doobeda von, tak si dam zabalit v nejakej restike, je ich tu na okoli vela, nejake menu za90,- a mam pokoj

luminkasp
4. sep 2008

stipanec od blchy od komarove rozpoznate tak, ze vyzeraju ako vyrazky, ale normalne stipance, len oni su blizko seba, napr 6vedla seba, lebo komar ta tolkokrat vedla seba neustipne, nie tak blizko. Napr komar jeden na predlakti, jeden na ramene, ale blcha vela vedla seba, no neviem, ci ste sa z toho vysomarili 😖

my byvame na dedine, tak u nas tie blchy obcas zavitaju ☹

melory
4. sep 2008

stelke vysiel uz ten ocny zub...hura uz len tri pred sebou 🙂

zuzkafuny
4. sep 2008

Mne sa dnes synko hral na maliara... Maľoval hovnom po podlahe... 😖 našťastie nie rukami, ale šerbľom... Lebo sa vykakal a ja som varila omáčku a nemohla som ho ísť rýchlo utrieť... Ale kričala som že vydrž vydrž... no nevydržal 😅

veronika13
4. sep 2008

zuzi 😀 😀 😀 ja že ti niečo nakreslil farbičkami 😀
nám vyšli všetky očné naraz, ale poviem vám, dali nám zabrať 😖

zuzkafuny
4. sep 2008

môj milovaný práve zaľahol a spííí 😅

veronika13
4. sep 2008

môj už o 17, lebo sme boli v meste a nespal celý deň, no uvidíme čo bude večer

melory
4. sep 2008

ahojte, doteraz sme boli vonku, bolo uzasne....hugo s tatinkom este ostali...stelka sa obliala a tak sme sli domov...ja som serblik na cas odlozila...len som sa nasierala, ked to slo vedla...este pockam, nebudem jej robit nervy...

zuzkafuny
4. sep 2008

Aj zajtra má byť krásne...

melory
4. sep 2008

aj v sobotu - my planujeme kupko./

zuzkafuny
4. sep 2008

u nás už je kupko zavreté 😖 aj ja by som šla...

melory
4. sep 2008

u nas tiez, ale ja idem k nasim a ti este funguju....dokonca mama na nom robi kucharocku... 😅 budu langose 🤐

veronika13
4. sep 2008

hmmm, dala by som si taký dobrý langošík 🤐

salajcatko
4. sep 2008

ahojky
som vás akurát dočítala

mnamky, langoše, tie ja Mel můžem 😝 😵 🤐

spanie - mne simonka spí zasa len raz denne, ale keby som sa ja viac snažila, spala by 2x. Ale večer ide spat už o 18tej, a to chúda niekedy ani mlieko nedopije, čo zaspi 🙂
A tretí den konečne ako tak papá, hádam jej to vydrží, už som bola z toho jej nejedenia zúfala 😖
Ja ked som žila v Nemecku, tak som bola doštípana od blchy (od psa/ a poviem vám, nič príjemné to nie je,ale mna to celkom aj svrbelo a je to trochu drobnejšie ako od komára, nie?

my ideme na vikend do Topolčian, tak som zvedavá ako bude, dufam, že vyjde pekné počasie.
simonka ostáva doma so starými rodičmi, mám už teraz výčitky a smutok na srdiečku,ale ma prehovorili a zlomili, nech sa cez víkend venujem Karinke na tej chate, už jej to chýba, urobí jej to dobre, a že si aj ja trocha oddýchenm a prídem na iné myšlienky. ale ako sa poznám, všetky moje myšlienky budú smerovat ku simonke 😒

melory
4. sep 2008

salajcatko tam som rodila..... 😅

veronika13
4. sep 2008

inak baby, taká odveci otázka, spomeniete si ešte niekedy na pôrod? lebo ja dosť často, mne sa to ohromne páčilo a aj celé toto materstvo je úžasné 🙂

melory
4. sep 2008

porod sa mi "pacil" az pri druhom, aj prvy mal krasne okamziky...ked muz zahlasil, ze som krasne vzdychala...na epiduralke to bolo mozne....ale inak neprajem nikomu vidiet dieta ktore je modre a nedycha....a to ticho v sale....no druhe bola sranda.

veronika13
4. sep 2008

tak to ano mel, sorry 😔

melory
4. sep 2008

poviem vam zazitok, ktory by som najradsej napisala do temy fyzicke tresty...ale vcera vecer, stelinka vyliezala z postielky {ozaj ona mi uz prelezie tam aj spat} chvilu bolo ticho, nakukla som a spala, o chvilu uz zas bola v kuchyni za mnou...muz sa nasral a hovori, ze tak toto teda nie, ze musi byt vychova...ja som si ju zobrala na obranu na ruky a sla zaniast do postielky, ked som si vsimla, ze flasa sa jej obratila a vytiekla na pyzamko....vtedy mi vzdy zapne, ze laska je najsilnejsia zbran.

melory
4. sep 2008

v pohode, spominam.... 😀
potom uz to bolo krasne a aj je. hugo sa velmi zmenil v skolke a to vstko len ze je do 12hod na odporucanie psychologicky....ucitelka hovorila, ze sam sa prihlasil viest hru, kde hovoril husky husky podte domov a podobne...sam, SAM bola som stastna....a ze to aj vedel, cely text...som zirala.
stelke uz aj spieval ked plakala, prsi prsi,,,,druhy sok....som ozaj stastna. poslednu doby rozmyslam, ze som na neho velmi prisna, ze si ho mojkam stale a tak to hej, ale tak ...pristna, viac ako na stelku.

veronika13
4. sep 2008

mel, to je pekný príklad, kedy je láska viac ako prísnosť 🙂

veronika13
4. sep 2008

to je super, že Hugo sa takto zapája, no nemyslím, že robíš chybu, podľa toho aký je hyperaktívny zrejme potrebuje prísnejší prístup. Ale to ty lepšie vycítiš, kde je hranica 😉

veronika13
4. sep 2008

maaja,ja viem, že si tu 😀

melory
5. sep 2008

Keď plávanie zoštíhľuje, čo robia veľryby zle?

Keď sa kukuričný olej robí z kukurice, ako je to potom s detským olejom?

Keď super-lepidlo lepí všetko, prečo nie vnútro tuby?

Prečo nieje nikdy obsadené, keď človek vytočí zlé číslo?

Prečo sa človek musí na návštevu k jasnovidcovi objednať?

Prečo sa citrónová limonáda skladá väčšinou z prímesí, zatiaľ čo prípravok na riad obsahuje pravú citrónovú šťavu? Prečo neexistuje krmivo pre mačky s príchuťou myši?

Termoska drží v zime teplo a v lete chlad. Odkiaľ vie, kedy je leto a kedy je zima?

Keď sa na teflóne nič neprichytí, ako to, že sa to na panvici udrží?

Prečo má benzínka, otvorená 24 hodín denne, na dverách zámok?

Prečo sa v Štátoch používajú pri popravách tzv. "smrtiacou injekciou" sterilné ihly a striekačky?

Ako sa dostane vodič snežného pluhu ráno do práce?

Keď sú "čierne skrinky" v lietadle nezničiteľné, prečo sa celé lietadlo nepostaví z tohoto materiálu?

Každý pohárik chľastu skracuje život o 5 minút! Každý sexuálny styk ho predlžuje o 3 minúty! Takže sexuj ide Ti o krk!!!!

A posledné zamyslenie:
Dobrá nálada nevyrieši všetky vaše problémy,
ale naserie toľko ľudí, že je dobré si ju udržať !!! :o)))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre