Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

zuzulik22
17. okt 2008

kde ste vsetky?

mounty
18. okt 2008

ahojte, vratili sme sa z botanickej, tento vikend je posledny krat otvorena, je tam tak kraaaaaaaaaaasne.......a nikde nikoho ☹ skoda ze ludia namiesto do obchodakov obcas nezajdu aj tam ☹

prajem vam pekny vikend,pa 😉

luminkasp
18. okt 2008

dohodila som nejake nove foto, ak chcete kuk

lilu18
18. okt 2008

ahojte,sme zase nakupili pre celu dedinu 😀

lilu18
18. okt 2008

aj do BZ by sme sli,ale potom by sme boli asi cely tyz. hladni 😀

lilu18
18. okt 2008

lumi fotky su krasne,Terka vyzera aspon o 2r starsia-je krasnucka a tie vlasky..dlhe 🙂

maaja
18. okt 2008

caute
nas marek stale spi v postielke, este nikdy odtial nevyliezol 😕 teda do jednej v noci spi v postielke a ked sa zobudi v noci, tak si ho prelozim k sebe 😖
inak posledny tyzden mi prespal kazdu noc uuuplne v kuse ! spi od deviatej do siedmej ... niekedy ide spat aj skor ... troska pomrnka okolo tej jednej v noci, dam si ho k sebe a spime dalej 😀
mame v plane na druhe narodky mu kupit komplet detsku izbu a aj vtedy ho zaucat na vlastnu postel a izbu ...

maaja
18. okt 2008

andrejka, to s tym bytom je parada 😵

aj ked asi je nieco ine zadlzit sa na take rky s manzelom po boku ako sama na vlastnu pest 😖
fuuuh, ani nechcite vediet aky vysoky uver splacame my - a to najblizsich 30 rokov !!! 😝 😝 😝

maaja
18. okt 2008

inak, vsimli ste si ze kopa z nas je zasa tehotna a druha kopa pracujuca ???
xi xi ... este ze ostala kopka co su verne mamicky 😀

maaja
18. okt 2008

ozaj a zvysili nam rodicovsky pridavok ??? dosla mi smska ze 5320 Sk alebo tak nejak namiesto 5100 Sk co chodilo doteraz ...
teda ja to mam spojene s rodinnymi

zuzpidka
19. okt 2008

ahojte.
Luminka, fotočky sú super. Fakt Tereska vyzerá staršia ako naše deti. 😉
ináč prežívame normálnu nedeľu ako zvyčajne. okolo 16,30 h. idem odprevadiť mamku na autobus, pretože ide domov. tak budeme mať s Rastíkom prechádzku. 😉 prajem vám príjemné prežitie zvyšku víkendu. 😉 😀

maaja
19. okt 2008

no este ze zuzpidka napisala ... inak kde ste vsetky ? 😠
vlastne dneska bolo kraaasne, tak asi vonku, vsak ?

Marekovi vysiel 12ty zub 😎

luminkasp
20. okt 2008

tereske vysiel 13. zub 😎

mounty
20. okt 2008

lumi, tusim si opat dokladala do albumu, krasne vyrazy tvare stihas zachytit Tereske, bude mat uzasnu pamiatku............ozaj, ma ona nieco aj z otecka? Lebo sa mi vidi cela na Teba 😉

luminkasp
20. okt 2008

joj, mounty, teraz si ma taaaaaaaaaaaaaaaaak velmi potesila 😎 😀 , vsetci tvrdia, ze je cela po muzovi a jeho mame, tak si mi ulahodila, naozaj 😎

ja ju vela fotim, lebo som malo s mojou slovenskou rodinou, tak nech vedia ako rastie 🙂

luminkasp
20. okt 2008

mounty, chystam sa ti poslat ip, len uz tu dnes nevladzem dlhsie sediet, som strasne prechladnuta 😝

mounty
20. okt 2008

lumi, prechladnuta???? Pri vasich teplach sa to aj da??? 😉 Nuz nech si cim prv fit, lebo muzik Ti asi ani nenavari ani neuprace a ani Teresku nezoberie na cely den von, ze? 😅

Ja zase padam od unavy a chcem si ist lahnut ale nas drahy podnajomnik si zmyslel ze ide vysavat a robit si vianocne poriadky, tak pri tom trieska ako chlap 😠 .......

luminkasp
20. okt 2008

mate podnajomnika, mounty?

da, lebo teraz je to na prd, ze rano napr 10 stupnov, na obed 25 a vecer zas zima a ja deva oravska, chodim oblecena cely cas ako v lete 😎

veronikap
autor
20. okt 2008

ahojte, tak naša Zina už od včera spí v postieľke bez mreží.. my máme takú tú väčšiu, ktorá sa dá premontovať na klasickú detskú posteľ.. kúpili sme v ikea zábrany, mreže dali dole... sa jej to veľmi páči 😀 už je to fakt taká veľká baba 😵

luminkasp
21. okt 2008

veronikap, to je skvele a mas to aj odfotene?

melory
21. okt 2008

tselka pre zmenu nema postielku vobec, dali sme ju uz do pivnice, kedze v nej vyse mesiaca nespala. spi s hugom na jedne asi tak hodinku a potom s nami do rana.

veronikap
autor
21. okt 2008

lumi, odfotím a pridám do albumu 😉 mel, dosť nepraktické.. nebojíš sa, že potom nebude chcieť spávať sama v posteli? 😨

veronikap
autor
21. okt 2008

kuk do albumu... som ju teraz cvakla, ako v tej postieľke spí, aby ste mali dokonalý obraz 😉 😀

lilu18
21. okt 2008

hmmm,..supis 🙂 mozem len tisko zavidiet 🤐

luminkasp
21. okt 2008

veronika, uplne super. A kolko uz meria zinka, este stale je taka velkacka ako byvala?

luminkasp
21. okt 2008

nasa mala zaspava so mnou v nasej posteli, potom ju prenesiem do jej, kde je tak do 2 -3 si vypyta psro a potom zalezi ako tvrdo zaspi, ale vacsinou ju znova preniesiem a rano okolo 7 sa znova zobudi a to uz je so mnou, resp v nasej posteli, lebo ja vstavam o nieco skor ako ona do 10.

lilu18
21. okt 2008

priblizne rovnako som to robila asi do roka,ale zlenovela som a ostala spat s nami 😒 a teraz by som aj chcela aby sama spavala,ale zvykla si na lepsie 😀

lilu18
21. okt 2008

😀 zlenivela -som chcela napisat miesto zlenovela 😀

luminkasp
21. okt 2008

a veronika13 sa kde podela, uz aj tato skalna odpadla? 😎

zuzkafuny
21. okt 2008

Mojemu "veľkému chlapovi" z postielky pomaly nohy začínajú trčať 😀 😀 😀
ale uvažujeme o väčšej 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre