Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

maaja
5. dec 2008

no nepracujem v pondelok ....
ale od 19teho decembra az do 12 januara budeme vkuse doma, tudeme vas vak dufam ze bude aj prepadvka - budeme vas vykuuukat 😵

a teraz uz idem, papa

veronika13
5. dec 2008

tak super, ale dám ti vedieť, neboj, tak paaaaaaaa

maaja
5. dec 2008

som to napisala jak debil 😝 mi tento blby notbuk furt preskakuje
ale som chcela ze budeme takmer mesiac doma, tak kludne nas prepadnite, my by sme sa potesili 😵 takze ozaj ked budete tu "dolu" tak sa ozvi a znavigujem ta 😉

luminkasp
7. dec 2008

hm 😖

veronika13
8. dec 2008

no veru, riedko tu je riedko, ale aspoň nemám veľa čítania 😀
dneska si ideme vyzdobiť výbavanie a iné nejdem robiť nič, lebo je sviatok, len variť, robím francúzske zemiaky, no jednu klobásu som krájala asi pol hodinu, lebo Riško stále niečo chcel a mužík nebol doma..... toto ma niekedy privádza k zúfalstvu..... keď mi niektoré banality trvajú tak dlho....

lilu18
8. dec 2008

halo,haloooooo-je tu niekto??? co vas ten Mikulas vzal do vreca? 😀

veronika13
8. dec 2008

u nás Mikuláš bol bohatý, samé sladkosti.... všetko som zbalila do jednej tašky a schovala, lebo toľko sladkého čo teraz pojedol.... a nechce jesť, tak koniec a hockoho, kto donesie nejakú sladkosť zruším, lebo už sme prekročili limit.... dúfam, že sa dostaneme do normálu s jedením..... a som sa rozhodla natvrdo, že ho donútim jesť nejaké ovocie, lebo on mi nič nechce a má tvrdú stolicu už asi týždeň.... no uvidím, či sa mi to podarí s tou mojou nedôslednosťou

lilu18
8. dec 2008

u tak isto,a k tomu mala aj vracala aj hnackovala 😒 stop sladkostiam

lilu18
8. dec 2008

veron,mne by sa aj podarilo vydrzat ale co ked ideme von a decka s mamickami ponukaju-niekedy uz z daleka kyvam ,ze nieeeeee 😎 a este na vianoce u svokrovcom...no budem za krkavciu mater 😒

veronikap
autor
8. dec 2008

ahojte, tak ako po víkende? my sme boli po dlhej dobe doma aj s malou a ani žiadnu návštevu sme nemali.. taký nezvyk 😝 tak sme sa len tak poflakovali 😀
aj u nás bol mikuláš bohatý, ešte včera dostala balíčky od brata a od sestry... ale ja som každému zakázala kupovať toho veľa a také čo nejedáva.. tak dostala hlavne ovocie, výživy, také ovocné tyčinky čo kupujem v Rakúsku a brumíkov (to jediné zo sladkostí jej dovolím)
ale aj tak máme plno čokoládiek, babky (teda mikuláš) nezabudol ani na nás, tak sa ocino vytešuje, teraz má také čokoládové obdobie.. mne teraz stačia ku šťastiu mandarinky 😀 😀
zina sa ovociu nebráni, keď vidí mňa jesť, tak chce vždy aj ona 😉

od včera ale máme také sople.. chúďa, behá tu s červeným noštekom, ale aspoň že si ich nechá utierať.. dokonca sama za mnou príde a povie :mamina sopííííík" 🙂 včera večer mala trošku zvýšenú teplotu.. tak dúfam, že nám to rýchlo prejde.. 😒 cez víkend plánujeme ísť k našim, jedna sestra má meniny (Lucia) a druhá narodeniny (30), tak robí párty..

a vo štvrtok ideme na koncert Desmod, tak sa tešííííííím 😵

luminkasp
8. dec 2008

a ja davam cokoladu ☹

lilu18
8. dec 2008

a aka bola zabijacka,hmmmm? snad bez cokolady 😀

veronika13
8. dec 2008

ved to, že každý mu len sladké donesie, keĎ tu príde a mňa ide poraziť, lebo potom mu to nie a nie zobrať 😖

luminkasp
8. dec 2008

Jaj, tak my sme mali mikulasa len od maminy s papim, lebo tu mikulas nechodi 😉

zabijacka, v poho, dnes poobede sme skoncili, vdaka panu bohu 🙂

veronika13
8. dec 2008

lumi a robia sa tam aj nejaké zabíjačkové špeciality, ako u nás? jaternice, tlačenka, klobásy....

melory
8. dec 2008

ahojte po dlllhom cas. u nas mikulasko...podla huga mikulaska....prisla statocne...cizmy nestacili...stelke sme dali do kociarika. my cez rok sladkosti nekupujeme, ak tak keksiky a preto na mikulasa sladkosti kupujem hromadu a vobec sa za to nehambim a ani mi nevadi, ked dostanu raz tolko. dva dni v roku im neublizi, ked si pomaskrtia od ranajok.

dnes sme si dali vbarovat deti a vyrazili za "jeziskom"....kupili sme uplne vsetko. deti vybavene. inak super sa kupovalo, plne regale hraciek, prazdne obchody. stelinka dostane "su-su" babiku, postieku pre babiky,, barbi konika, kabelku a magneticku knizku kde doplna magnety do temy.

ja som si nekupila nic..hihihi....ale detom este dake oblecenie, ktore som im dala hned, lebo pamatam si, ako som sa netesila so svetrika pod stromcekom...ale z hraciek.

inak o.k.

veronika13
8. dec 2008

mel, ahoj, aj my sa už chystáme skompletizovať vianočné darčeky, už nám veľa nechýba. Chcem to v predstihu, aby som si potom lepšie vychutnala atmosféru.
Len nemáme CD s vianočnými pesničkami som zistila, sme mali jedno, ale akosi ho nemôžem nájsť 😨

melory
9. dec 2008

kupila som minuly rok v tescu pri pokladni a na vianoce u nas ficalo.
este tak muzika...ale to az na vyplatu....ved vcera sme na deti oplieskali 6tisic a to sa mi zda, ze maju len tak, tak.

zuzulik22
9. dec 2008

ahojte, aj u nas bol mikulas bohaty, sladkosti nam nepriniesol, pretoze kubko s maminou sladkosti nejedia, tak kubko podostavala soletky a slame slanosti a auticka a banany (to je jedine ovocie, ktore spapa). Z Kubka je velky skolkar, neplace, ma tam kamaratov, vystrajaju jedna radost a uz rano donesie vzdy topanocky a povie mama papa, tak sa tesim, len nechce papat tam. Rano spapa doma chlebik s maslom, obed zasadne odmieta (co mne vzdy doma pekne spapa) a vypije len mlieko a olovrant spapa vzdy pekne. Ked pride domov, tak mu vzdy dam polievocku a na veceru pred spanim nejaky obed (namiesto kase). Ale dufam, ze sa to upravi, lebo pre 3 dni nejedol vobec a uz je pokrok, ze spapa resp. vypije na obed mlieko a na olovrant jogurt. Tiez ma maly sopliky, ale to sa dalo cakat, ked prisiel do kolektivu, kde je 8 deti, ale uz nam to pomaly prechadza.
Ja upratujem o dusu, vcera som piekla medovniky a linecke kolieska, dnes periem a zehlim a od zajtra uz upratujeme novy dom. Uz mame vsetko dorobene, uz len upratovat.
Tak sa majte zatial krasne 🙂

veronika13
9. dec 2008

zuzulik, to je super, že domček je hotový a kedy sa sťahujete? sorry, ale neviem si predstaviť ako upratuješ, to normálne z vozíka, alebo z neho zídeš a tak nejak? lebo máme suseda vozíčkara, on si hodne spraví sám, ale ako chlap, prach, vysávanie... také sme mu chodili robiť s mamou

maaja
9. dec 2008

zuzulik, prepac, ale aj ja som nad tym tvojim upratovanim rozmyslala 😅
veronika13, mame rovnake zmyslanie 😵

totiz minule som kukala to Modre z neba s Rozborilom a bola tam ta baba bez ruk ... inak strasne zlata ... a tiez mi napadlo, ze kolko veci asi nemoze chudiatko robit ... ale myslim si ze by som bola veeelmi prekvapena ze kolko veci robit dokaze !

zuzulik22
9. dec 2008

ja dokazem z vozika robit skoro vsetko - umyvam dlzku mopom, vysavam, varim, periem, zehlim, vsetko
a ked je niekto doma, kto ma dokaze postavit, tak to robim po stojacky
neviem v byte akurat dve veci - umyvat okna a prevliect periny 🙂
kludne sa pytajte, ja som velmi sikovna hihi

zuzulik22
9. dec 2008

my si vzdy najdeme sposob ako to urobit inak, aj ked je pravda, ze napr. ja mam doma kuchynsku linku prisposobenu t.j. pod sporak a umyvadla sa dokazem zasunut ako pod stol. Aj napr, nedokazem poriadne zdvihnut ruku do vysky, tak si pomoze aj napr. zubami a tak 🙂

lilu18
9. dec 2008

ahojte,asi tu nikoho...tak pocitam a este vecer pridem kuk. 🙂

lilu18
9. dec 2008

zuzulik-si obdivuhodna zena,fakt sikulka 🙂 kolke zdrave zeny neporobia doma nic a mohli by lavou zadnou. To asi je vsetko v hlave,nie v nohach a rukach

zuzulik22
9. dec 2008

hej lilu je to o chceni a ja hrozne chcem, ja neviem oddychovat, som taky typ cloveka 🙂
o chvilku pride domov kubko - tak sa tesim 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

veronikap
autor
9. dec 2008

ahojte, mne dnes koník nejako štrajkoval.. stále to odomňa chcelo aby som sa prihlásila.. 😠

zuzi, si naozaj šikulka! mne keď sa nechce, tak ani ja nie som schopná umyť okná 😉 😀 😀

ja už mám darčeky vybavené asi 3 týždne, mi to je až divné.. 😝 zinka dostane tú kuchynku s vysávačom z quelle, tabuľu na písanie (fixkou, kriedou a klasickými farbičkami), detský kadernícky kufrík (ona je blázon do vlasov), detskú pokladňu so skenerom a mikrofónom, obliečky na postieľku, čižmičky a neviem čo ešte 😅 😀 ale to sú aj darčeky, čo napísal ježiško babkám 😉

dnes som po dllllllhej dobe robila vyprážaný karfiol.. sa mi to nikdy nechce obaľovať, ale premohla som sa.. zine ešte nejako nedávam vyprážané veci, ale na tomto si pochutila
😵

idem pozrieť čo dávajú v telke a idem sa trochu vyvaliť na gauč.. tak pekný večer 😵

maaja
9. dec 2008

no zuzuli, tak "klobukom dolu" ako vravi jeden moj znami z "dolniakov" 😀

dneska ste tu toho moc nepopisali ...

ja som prave dopozerala Ordinaciu - z archivu markizy na nete ... som myslela ze ma mrdne, jak to skace a je to o nicom ... robo mi totiz zabudol nastavit nahravanie 😠

lilu18
10. dec 2008

dobre ranko 🙂

anielik
10. dec 2008

dobre ranko lilu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre