Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

monkap
28. jan 2009

ahojte aprilovky,
tak nas drobec sa tiez tak hneva ... tiez neviem co robit ... vcera mal taky zachvat, ze az 😒

anielik
28. jan 2009

ahojte

maji ja to robim tak ze ked nieco spravi, tak sa ho opytam ze co to urobil a ze ma to boli, alebo hracku to boli... kedze vidim ze matko na to nic tak sa otocim a idem precdo inej izby a matko hned place a hlada ma potom pride taha ma aby som si klakla a pusinkuje pokial sa neodhnevam.

Lilu ja nahodou na zajtra mam vymysleny obed
spravim si olej 8lyz s cesnakom a petrzlenovou vnatou, to by malo postat par hodin, ale ja to nenechavam odstat 🙂))
Pokrajam sizemiaky neuvarene na kolieska a skladam do janskej misy asi 2 cm (osolim, okorenim...podla chuti) a potom tam dam filety z ryby a na to cele dam ten olej. na to este zemiaky ked ostane olej tak este pokvapkam, na vrch dam este nastruhany syr a sup zakryt a do truby na cca 45min - 1hod podla zemiakov ako rydhlo sa spravia.

rychla mnamka

veronika13
28. jan 2009

anielik, tiež super tip 🙂

na nášho tiež nezaberá keď odídem, sa rozplače, príde za mnou a bije ma aj tam☹

zuzpidka
29. jan 2009

dobré ránko. Rasťulo ešte zatiaľ spinká a ja čítam čo ste popísali. ja dnes vyprážanú mrazenú tekvicu budem robiť a zemiakovú kašu. máme ešte guláš trošku, aj žemľovku, tak sa to bude dojedať.
😉

lilu18
29. jan 2009

babenky dobre ranko-vcera som ponocovala a MAJI- ved som sas zabudla opytat ako ATB zabrali???? uz je lepsie?

mame snehuuuu a este snezi a ja dnes idem na mamografiu-teda neviem ako sa to pise 😀 hadam pojdu busy v tomto snehu 😎

anielik-dobre to moze byt,niekedy vyskusam 😝

veronika-a neplati na neho,ze pozri,maminku to boli,place..vtedy si zakryjem tvar rukami a mala robi moooja mama 😵

idem,snad aj pridem 😀

anielik
29. jan 2009

ahojte,

aj u nas krasne snezi, uz som sa aj kraaaaaaasne smykla ked som sla autom 😒 😒

Maji, takze tam kde ste vy, tak tam maju prihlasky zobrate do roku 2011...takze nevidim nejaku vacsiu sancu 😠 😠
bola som aj na kolarovej, a riaditelka bere deti len narodene v roku 2006...

takze skusam blavu

zuzpidka
29. jan 2009

anielik, dávaj pozor. 😒 😉

veronikap
autor
29. jan 2009

ahojte, aj u nás sneží.. 😒 to zas bude bačoriny a vody všade.. sme boli teraz dopoludnia v obchode a dnes už nevystrčíme nos z domu.. keby aspoň tak nefúkalo.. 😖
Zina už leží, tak si idem aj ja na chvíľu oddýchnuť, potom sa ešte zastavím 😉

zuzkafuny
29. jan 2009

Lilu...
A to ja mám za teba tvoju robotu robiť???
Šup na prvú stranu!!! 😀 😀 😀
U nás pršalo a teraz je nejako podozrivo teplo 😖

veronika13
29. jan 2009

ja zíram, u nás nesneží a ani nesnežilo dnes ani v noci 😀

maaja
29. jan 2009

u nas tiez snezilo, ale sa hned aj topilo 😒 takze vsade je blato a voda ...

anielik, ja som dneska robila ten obed ako si dala tip - no podla mna to asi aj bude dobre, len ne u mna 😀 nejake mi to vyslo strasne suche 😝 myslis, ze som to na silnom piekla ??? inak je to mnam 😵

lilu, aaaano, ATB zabrali - hned po prvom mam pocit ... uz kasle len obcas a aj sopliky uz skoro vobec nejsu ...

teraz mi ochorel muzik ... ma skoro anginu ... hrozne, mat doma choreho chlapa 😝 len stona a jojka ... a nechcel ist ani k Dr, ale ked som ho poslala kade lôahsie, ze asi ked nechce ist k Dr tak chori neni, tak odisiel a vitazoslavne mi odtial volal ze on JE CHORY, lebo ma anginu ... dostal tiez antibiotika ...

veronikap
autor
29. jan 2009

no maji, tak máš teda doma veselo... 😀 nech ste čím skôr zdraví... nie že aj teba niečo chytí 😖
no a u nás sneží ešte stále... a fučí ako divé.. všetko je zasnežené, ako keby vianoce mali prísť 😀 bože, ja už sa tak teším keď bude jar... sa mi v tomto počasí ani nič nechce.. ledva operiem a uvarím... aj poutierať prach treba, umyť dlážky, prevliecť periny... asi si to nechám na víkend.. 😝 😔

zuzpidka
29. jan 2009

Veronikap, aj ja som dnes bola lenivka. aj som si poobede zdriemla s Rastíkom a šéfko zatiaľ "upratal" kuchyňu. teraz to budem počúvať celý rok. 😀 😀 😀

anielik
29. jan 2009

maji, ked si to piekla hodinku tak to urcite bolo v poho 🙂 JA to peciem na max 🙂 Chutilo? Co na to povedal Robo????
Juj, maji tak mas same chorobky doma ☹ rychlo sa preliecte nech nic opat nechytite

Tak ja som sice unavena ale co nespravim cez obed ked matko spi tak vecer nespravim, to uz nevladzem a som rada ze dam matka haji.

veronika13
29. jan 2009

ahojte, Maji, som sa zasmiala na tvojom Robovi, aj môj je taký istý, keď je chorý, tiež samé jojčenie, stonanie... a keď bol chorý aj svokor a švagor, tak stonali traja, no na nervy tu bolo.... ja som chorá ip už dva týždne a nik ani nevie 😝

lilu18
29. jan 2009

som spat a vsetko je ok 🙂

maji,veron-aj moj je rovnaky akurat ze berie vsetko mozne z liekov ale v horucke lezie do prace,ze nema kto robit 😠

..ste riesili MS-tusim? no ja v marci pojdem po prihlasku k bud. roku.Hadam ju bud.sept. vezmu.Ak nie nerobim hlavu-mam spoluziacku kt. ma sukromnu,len 7 deti.Tak v krajnom pripade poprosim ju a ona iste kamoske nepovie nie aj ked bude mat plno 😀 akurat ze byva v BA 🤐

veronika13
29. jan 2009

lilu, som rada, že je všetko ok

ingrid78
29. jan 2009

Caute, ja neviem, ale co na okoli pocuvam, tak vsetky deti v nasom veku su nejake divoke. Aj Kajka je poriadny zlobrik, zvlast teraz, idu jej posledne stolicky, je nervozna, nic nechce, kazda odpoved je nie, no snad ju to rychlo prejde.
A ti chori chlapi su asi vsetci rovnakí. Len ich obskakovat a lutovat, ale ked som chora ja, tak musim ficat, aj o malu sa starat, aj o domacnost, no kompletka 🙂 Katastrofa s nimi
Teraz tu mam maminu tak sa trochu vytesujem a flakam sa, chceme ist aj do kina. No uvidim, lebo mala sa teraz este viac na mna naviazala, kedysi s mamou v poho zaspala a teraz hrozne vymysla

lilu18
29. jan 2009

ved aj ja ...decka na ihrisku zatial postavili 3/och snehuliakov 😀

az by ste chceli deti dat do ba a fakt nemali kde ,dam vam kontakt 🙂

ingrid78
29. jan 2009

A vecerne zaspavanie je hotova katastrofa, aj hodinu az hod. a pol. ☹

lilu18
29. jan 2009

asi prechadzaju tazkym obdobim-myslim deti 😀 nasa sa pekne hadze o zem a niekedy si myslim ze pridu buchat susedia,ci ju nemucime-tak vrieska 🤐

luminkasp
29. jan 2009

dobru noc 🙂

lilu18
29. jan 2009

babenky idem od vas,som grogy 😔 hajiiii

lilu18
29. jan 2009

lumiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!! to co je?

zuzpidka
29. jan 2009

Inka, pozdrav mamku odo mňa. my sme si dnes poobede dobre pospali, tak tu ešte strašíme. ale už ideme do postele pozerať dvdčko - Vláčik Tomáš. to ho najviac zaujíma. prajem všetkým dobrú noc. 😉

ingrid78
29. jan 2009

Ahoj Zuzi, dakujem pozdravim, vies ze sa vratila Janka v utorok?
inak my sme zavisli na krtkovi, a poviem vam, ze aj ja ho rada pozeram, take pekne hodnoty su v tej rozpravke 🙂
Dobru nocku

maaja
29. jan 2009

aj my pozerame "kotka" teda Krtka 😀
a este Teletubies 😖

anielik
30. jan 2009

dobre ranko,

my nepozerame, nehcem aby matko pozeral telku, myslim ze oci si moze zacat kazit aj neskor 😉

lilu18
30. jan 2009

ahojte,varite? nasa sa sankuje s tatinom-ma dovcu do po. a samozrejme musime ku svokrovcom 😀

anielik
30. jan 2009

lilu mi mame zo vcera 😉 my dnes upratujeme a prezliekame perinky

a skoro sme si vybili predne zuby, tato ma zakusnute do postele 😖 😖 ale nastastie to vyzera ze len bola plna pusa krvi a nic viac..ufufufufu
lilu kde byvaju svokrovci?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre