Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

zuzkafuny
12. feb 2009

ja som práve dovarila zeleninovú polievku 😀 chlapko zaspinkal, no a ja si dám ryžový zo včera...

lilu18
12. feb 2009

ahoj zuzi,aspon niekto sa tu objavi..alebo si uz off?

zuzkafuny
12. feb 2009

Som túúú...!!! Synko ešte spíííí

luminkasp
12. feb 2009

ahoj dani, neviem, ci tu nakuknes, akurat som videla vas albumik, ta fotka s bracekom je uzasna

maaja
12. feb 2009

som si kukla tu anad fotku - xi, fakt zlate ... mne sa vzdy Tomi zdal taky drobcek, no jak tam lezia vedla seba tak je to ale riadny chlapisko 😀 😀 😀

veronika13
12. feb 2009

fuha, tu to žije a ja vás vôbec nestíham čítať nie to ešte písať, aj teraz som tu len na skok. Malý je s mužom vonku, odhadzujú sneh a ja neviem do čoho skôr pichnúť, asi idem žehliť.
Tak sa majte a ja sa hádam dneska večer dokopem a prečítam vás 🙂

anad
12. feb 2009

Ahojte, citam ze varite 🙂 ja sa tiez ucim teraz pri malom.
Inac Tomasko jednak riadne narastol a oproti Anetke je to uz riadny chlap, a ked ich tak prebalujem po sebe 😀 Dnes sa dohodli, naraz mi tu kakaju a precikavaju sa a spia na striedacku 😠 🙂

veronikap
autor
12. feb 2009

ahojte, tak ja som čo sa varenia týka samouk... proste som skúšala, skúšala... a buď išlo do koša alebo sa zjedlo 😀 podľa mňa ak máš k tomu nechuť už vopred, tak sa ti to nemôže podariť, lebo sa nesústredíš.. keď ochutnáš a nechutí, tak na to kašleš a nerozmýšľaš čo by to ešte potrebovalo.. aspoň u mňa to tak na začiatku bolo.. 😝 no a potom prišla veľká láska a už som vyvárala 😀 😀 pred pár rokmi by som si nevedela absolútne predstaviť ešte aj torty piecť.. a teraz vypekám.. napr. na nedeľu dve.. svokre a švagrinej k narodeninám 😎 😀 ale verím tomu, že nie každý má na to bunky, podobne ako napr. na šoférovanie a pod. a v dnešnej dobe sa dá kúpiť aj nemožné 😉

inak dnes mi už šíbe, celé poobedie sme doma, vonku strašne fučalo, mne je od obeda zase zle, Zina stále niečo vymýšľa... už od pol 2 je hore.. za celé poobedie zjedla polovicu šišky.. no proste dlhý deň 😒 ale ju obdivujem, že má so mnou takú trpezlivosť 😀

mounty
12. feb 2009

ahojte, my sme dnes boli cele doobedie na zeleznej, uz o deviatej sme sa sadali do auta..........som si myslela ze ako vzdy budeme sami, ale bolo super, asi az pat mamiciek nas tam bolo 😉 ale uz mam aj dost, Niki spal ako na potvoru ledva hodku a veronikap, netrap sa vobec s tym jedlom, nas Niki niekedy za den zje pol krajca chleba!! Nenutim ho ale , ked je uz velmi hladny, sam pride a pyta si mnam, dnes takto zjedol obed az o piatej, ale zato dva taniere popucenych zemiakov a ako dezert este srotoval jablka........viem ze to nie je velmi spravne, deti by mali mat rezim, ale ja do neho nasilu odmietam davat jedlo, pamatam si ako dieta ako som to neznasala....

lilu18
12. feb 2009

veronika-teda ja mam zo soferovania hrozu,odkedy sme mali nehodu,mam blok a tak ako niekto z varenim ja mam pocit ze vsetko robim v aute zle 😒 esteze mam sofera 😀 ale niekedy musim aj ja a to nespim vopred aj tyz. 🤐

mounty-nie netreba silit do jedla,este sa povracia.A ako sa ma Johanka?

mounty
12. feb 2009

Johanka sa dnes tvari ze nie je......skoro ziadne pohyby, az teraz k veceru sa prevalila az raz!!! Sa aj bojim preco, ale vcera bola zase taka aktivna ze babka v kostole sa nemohla sustredit na omsu, stale mi pozerala na brusko 😀

lilu18
12. feb 2009

mozno len oddychuje-iste po vcerajsku 🙂 daj jej riadne napapkat,zaspivaj,pohladkaj uvidis ze ti odpovie 🙂

lilu18
12. feb 2009

dobru..idem 🙂

maaja
12. feb 2009

mne sa dneska podarila mnam vecera 😀
zuzkafuny mi napisala taky receptik - podrobne 😉 a chutilo a asi sa mi aj podarilo, lebo robo si pytal aj druhy krat 😵

zuzkafuny, dakujeeeeeeem 😵 😵 😵

anad
13. feb 2009

dobre ranko,
maji super 🙂
mounty, mne to robila ku koncu anetka tiez, uz aj lekar ma poslal pre istotu na monitor a tam sa zase prebrala 🙂

mounty
13. feb 2009

ahoj danka, mas krasne fotecky malinkych, Anetku kazdemu ukazujem ake nadherne babo sa nam tu na okoli narodilo, budem musiet zoznamit s Nikinom 😎 😎

zuzkafuny
13. feb 2009

Maaji 😉 🙂 😀
sa normálne teším že ja taký kuchársky odborník a poradila som 😀 😀 😀

lilu18
13. feb 2009

zuzi hod aj mne-nemam uz fantaziu 😎

luminkasp
13. feb 2009

ahojte,

mounty dostala si moju ip? a co anetka, ako sa drzite? s tymi pohybmi sa netrap, aj nasa tere bola taka, uz ked som prenasala a mi dr povedala, ze je to uplne normalne.

lilu, ja na teba v poslednej dobe nemam vobec stastie ☹

idem si potesit dusu, mala zaspala, tak si idem spravit manikuru a ..., juj, ako dobre, ze spi, hehehe

ak sa tu uz nezastavim, vsetkym, co oslavuju valentina prajem pekny valentinsky vikend a tym, co neoslavuju pekny vikend 😎

luminkasp
13. feb 2009

este som zabudla,ze som sa vam dnes chcela pochvalit 😎

nasa tereska prisla na co su na 3kolke pedale 😀 a na prechadzke si dnes cely den spievala: kukulienka kde si bola, ked ta tuha zima bola ajjajaj, kukuku, na buku 😎 , dnes mame slovensky den 😀

u nas je uz tak nadherne, tereska mi uz treti den nosi kvety 🙂

melory
13. feb 2009

mne nepride, ze pre mna by bol bujon, sojova omacka a vegeta zla. moj zaludok je k tomu prisposobeny. taky gulas si ani neviem bez vegety a bujonu predstavit.....ja varim detom zvlast....ako co, ale snazim sa.
dnes som mala manzela doma, je prechladnuty a pracoval z domu.
dnes sme malovali a mam ruky od fixiek.
krasny vikend.

mounty
13. feb 2009

lumi, IP som dostala, velmo pekne dakujem..........odpisem ked bude doma klud 😉 zatial papa

luminkasp
13. feb 2009

ahoj mounty,

ja idem akurat kupat malu, tak zas s tebou nepokecam ☹

myslime na vas a uz sa tesime, ked nam predstavis johanku 😉

mounty
13. feb 2009

neboj, ved Niki vam ju predstavi coskoro, dnes porodila kamoska co mala iba tri dni predomnou termin a to tak frisko, ze nestihala......pekne kupanie 🙂

lilu18
13. feb 2009

tak sme sa znova minuli-lumincek 😎 😎 😎 nevadi snad inokedy

prajem krasneho valentina,nech vas muzicek lubka a poslucha po cely rok 🙂

veronika13
14. feb 2009

ahojte, vidím že tu kuchtíte a aj "nekuchárky" sa prekonávajú 😀
lumi, dúfam, že Tereske je už lepšie a choroba je už preč. Píšeš, že u vás je už pekne a aj kvety už rastú? fíha, veď len nedávno si písala, že máte kosu. To sa to tam tak rýchlo zmení?

mounty, drž sa na pôrode, myslíme na teba 😉

lilu, čo sa varenia týka, tiež mám obdobie bez fantázie... ach, jo, ešteže mám dnes navarené zovčera 😵

zuzkafuny
14. feb 2009

ahojte. 🙂

veronika13
14. feb 2009

zuzi, čau, čo varíš? 😀

anielik
14. feb 2009

ahojte,

my sme mai bryndzove pirohy mnaaaaaaaaaa vyzerali hrozne ale chutili super. Som ich robila 1x

melory
14. feb 2009

spagety, morcadella, nastruhany syr. 🙂
upiekla som pernik {neostalo ani zrnko}
vychutnavam si valentinsku bonbonierku s mentolovou naplnou AFTER EIGHT

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre