Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

anielik
4. mar 2009

ingrid tak to mate super 🙂
tu beru tak +- 12deti :((( a to tu mame 4ri sr skolky 1dnu madarsku a 2 sukromne

tie skolky si pri poluse

ingrid78
4. mar 2009

To je velka skolka, tusim 9 tried otvaraju. 12 deti je smiesne. Ale aj blizko nas, kde som davala 2.prihlasku taberu nejakych 15 deti a uz mali 40 prihlasok.
Aprpro nejak vela berie tvoja dr. za stempel. Ja som platila za jednu prihlasku 2 eura

anielik
4. mar 2009

na plavanie som platila 3.20 a tu skoro 7 som skoro odpadla..ale co ked to potrebujes....za rvnaku peciatku ☹

anielik
4. mar 2009

idem haji, mam toho dnes uz dost..a este do piatku bez tatika.uf uf :((

pekny dnicek zajtra 😉

ingrid78
4. mar 2009

Aj ja idem, bru nocku.

zuzpidka
5. mar 2009

dobré ránko všetkým. čítala som, že riešite škôlky. my sme tiež na dedine a zatiaľ problém nie je. tak vám všetkým držím palce. 😉 u nás je dnes zamračené a upršané počasie. ☹ idem si urobiť kávičku, kým Rastík spí. prajem pekný deň. 😉 🙂

melory
5. mar 2009

ahojte ja uz varim, hovadzie masko na kocky a tarhonu, sosovicovu polievku. vcera som robila ryzovy nakypa uz je zjedeny. hugo a muz velmi lubia.
maajka uz som dva krat zvladla zostavu, je to uplne ine, ked to ide.
dnes je doma aj huginko, nech maju pekne detstvo 🙂

mounty
5. mar 2009

kuk na Johanku 😉

ingrid78
5. mar 2009

No prekrasna je, vsetci ste stastní, taky pokoj a stastie z vas ide 🙂

melory
5. mar 2009

mounty dakujeme, johanka je prava kocka, krasne vlasy, krasne ocka....az teraz vidim, ako sa maly podoba na muza 😉 ked sa spolu smeju.
johanka vyzera, ze jej bolo v brusku aj tesno a konecne ju tu mame medzi nami.
hlavne vy si to uzite spolu, su to nadherne chvile, moj hugo to prezival velmi dobre a dodnes su ozajstny kamosy. surodenecka rivalita ziadna.

veronika13
5. mar 2009

ahojte, Riško mi ochorel ešte viac, pridali sa k tomu hnačky a vracanie. Ku Dr. ideme až zajtra, lebo dnes neordinuje. Je mi nanič, neviem z čoho to stále je, z jednej choroby do druhej. Myslite na nás, nech to dnes zvládneme, samozrejme má dietu, čierny čaj, Hylak a protiotiká.
Idem kuk Johanku

maaja
5. mar 2009

jaaaaj veronika, no tak to je smutne ... snad sa mu coskoro polepsi ☹

veronika13
5. mar 2009

mounty, naozaj krásna rodinka a Johanka je celý NIki 🙂

maaji, veru, toto sa stane skoro vždy, keď ostaneme bez muža ☹

maaja
5. mar 2009

tak asi mu tak velmi chyba 😎

lilu18
5. mar 2009

ahojte, Johanka je zlatucka a aka ciernovlasa vlasana 🙂 len nech sa jej dari a paci medzi nami

veronika-to mi je luto-skore uzdravenie Riskovi

veronikap
autor
5. mar 2009

ahojte 🙂
no kati, tak Johanka je naozaj krásna vlasaňa 😵 si to teraz neviem ani predstaviť, mať také malé bábo doma 😅

no baby, čo sa tých škôlok týka, som sa rozhodla, že sa tento rok na to vykašlem a budeme si všetci užívať doma aj s bábom.. chvalabohu že ma to netlačí, inak neviem čo by som robila pri súčasnom stave... 😒

dnes doobeda sme skočili do ikea, pozrieť nejaké veci... a si predstavte, že tam teraz majú akciu na tie ich guličky mäsové.. 10 ks s varenými zemiakmi stojí 50 centov!! úplne vážne!! a tá veľká porcia (20 ks) len 1 euro!
Zine sa odtiaľ nechcelo, chcela sa hrať, tak sme si tam dali teda aj obed.. 😀

melory
5. mar 2009

veronika13 pamatas, ako sme mi sli z choroby do choroby? teraz mame klud, asi si to deti musia "odsrat" 😵

veronika, skoda, ze niesme v ba, uz by sme boli na gulickach, moj hugo ich tiez zboznuje. ale mame navarene tarhonu a maso na stave....to u mna prevysuje aj gulicky.

ingrid78
5. mar 2009

Mel, no to je super ze si to tak s detmi mala, ja sa prave tej surodenenckej rivality bojim, Kajka sa nearada deli a nic nechce poziciat. Dokonca sa este zlosti, ked krtkovi kamarati beru jedlo. darmo jej nieco vysvetlujem...

veronikap
autor
5. mar 2009

zina mala tiež chvíľu také obdobie, že nikomu nechcela nič dať.. potom ju to prešlo a teraz to prežíva sestrina Adélka.. a Zina sa čuduje, prečo jej všetko berie a nechce dať 😀

ingrid78
5. mar 2009

No nam by ta Ikea bodla, dnes som ledva navarila. Uz nemame teplotu, ale sme totalne vyflusnuty. Uz som tolko penazi nechala v lekarni, samozrejme po ATB, prisla mykoza a creva mi bublu, takze + probiotika . No dnes byt chory je drahy spas.
Neviem, ci by nam to v Ikea zabalili, este som to neskusala, vzdy jeme tam

veronikap
autor
5. mar 2009

Ingrid, v ikea ti už jedlo aj zabalia, ale jasné, že na túto akciu sa to nevzťahuje, guličky musíš zjesť tam.. som si ich tiež chcela zobrať domov.. ale mali sme ešte čas, tak sme ich nakoniec zjedli tam... a na to, že Zina mäsu veľmi nedáva, zjedla mi ich asi 4..

veronika13
5. mar 2009

mel, pamätám sa na to, keď ste boli takto chorí, asi je to tak, že si to musia pretrpieť 😖 štve ma, že chodíme málo vonku, ale už som si povedala, že keď prekonáme túto hnačku, tak budem s ním chodiť von, aj keď bude soplavý alebo trochu kašlať, jasné bez teploty a uvidíme či sa polepší, lebo takto sa furt tlačíme vnútri a sme z toho obaja nervózni

ingrid78
5. mar 2009

Veronika, poznam tie pocity, tiez sme obcas chorí. Drzte sa

zuzpidka
5. mar 2009

Veronika13, myslíme na vás a želáme skoré uzdravenie.
Mounty, Johanka je krásna kočka. 😉
Mel, ja som dnes robila ryžový nákyp a paradajkovú polievku. ja som práve doupratovala a trošku sedím pri PC, kým Rastík ešte spí. 😉

luminkasp
5. mar 2009

mounty, johanka je nadherna, a ake mate krasne fotky, aj s maminkou aj s tatinom. Jej

luminkasp
5. mar 2009

Babenky, no ja vam to s tymi skolkami vobec nezavidim, mna by sa asi porazilo, ja to nastastie vobec nemusim riesit, lebo tu idu deti podla zakona povinne v 3 rokoch do skolky, vzdy sa beru od januara do decembra, takze nasa mala ide na rok v septembri do skolky, so vsetkymi detmi, co su narodene v roku 2007, zijeme na dedine, skolku zatial neriesim, su to tri predskolske roky no a do skoly urcite inde ako u nas na dedine 😎

luminkasp
5. mar 2009

este sa chcem pochvalit, ze u nas to vyzera na uspesne odstavovanie, mala sa naucila v noci zaspat bez prsa, uz tyzden, jupiiiiiii a dokonca v noci spala bez toho, aby sa co len raz zobudila az do 7 rana, chapete? takze, momentalne denne a nocne kojenie dokopy 2krat, dobre sme, nie?

luminkasp
5. mar 2009

a preco tu dnes nikto nie je? 😀

veronikap
autor
5. mar 2009

lumi, predpokladám, že teraz všetky pozerajú ordináciu.. 😀 ja čakám na panelák... som bola teraz na kozmetike, tak som taká oddýchnutá 😎 😵

veronika13
5. mar 2009

lumi a čo tvoje modriny?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre