Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

luminkasp
3. máj 2009

kde nik, tu nik, mam temu len pre seba 😀 😎

melory
3. máj 2009

ahojte, my stele kupelnujeme, ani by som neverila co je roboty na 3m stvorcovych 🙂
stelka maluje od rana temperkami na vykresy, uz cely skicar padol za obet a farby uz pomaly tiez na dne. nechce sa odtial pohnut.
tieto predlzene vikendy su super, mohlo by to tak aj byt normalne, ze piatky volne, ved aj tak nik nic nerobi v piatok v praci.

melory
3. máj 2009

konecne som pridala fotky ako nam stelka vyrastla.

zuzkafuny
3. máj 2009

Mel... Krásne 😵
hokej no koment 😠

anielik
3. máj 2009

Ahojte,

aky ste mali predlzeny vikendik?
Mna uz asi porazi...konecne je matko zdravi, tak teraz mne odisiel hlas a kazdy den nieco ine, soplim, kaslem ☹ ☹ ☹ a samoska liecenie ziadne...uz neviem co si mam dat, ved zijem len na cesnaku 😀 😀

Mel krasne foto 🙂)) Stelka je kraaaaaaaasna baba 🙂)) asi si ju zahovorime :D

Inak asi mame meno, tato konecne pristupil....som ho bombardovala Adamkom...a to sa mu nepaci...mne sice uz prirastlo k srdcu ale no... asi to bude Maji, hadaj 😀 😀 Marek 🙂

veronika13
3. máj 2009

vidím, že Marek fičí 😎
k hokeju sa nevyjadrujem...
my sme boli cez víkend u našich, trochu zmeniť vzduch... a ja som zabudla, že dneska je deň matiek 😖

mounty
3. máj 2009

Mel, pri krase Tvojich deti by to chcelo este aspon jedneho surodenca 😉

Anielik, nech si uz aj Ty zdrava..........

maaja
3. máj 2009

halooo, a neni den matiek az 10teho ??? 😕

anielik
3. máj 2009

ahoj maji, aj v kalendari je az buduci tyzden...

anielik
3. máj 2009

maji ako sa mas? davno sme sa nestretli :D

maaja
3. máj 2009

cau, no mam sa tak rozbehane 😅 ale nestazujem si, len ten cas nejak moc rychlo leti ... n o dneska bolo fajn, konecne taky veget ... som bola s Marekom na dve hodky na prechadzku ... ja uz som bola takaaaaa unavenaaaa 🙄

maaja
3. máj 2009

jeeeej, no to by bolo super, keby ste mali Mareka 😉 ale asi este suprovejsia by bola baba, ze 😅
a uz je iste ze bude chlapec ?
ked das Mareka, my dame potom Martina 😉

maaja
3. máj 2009

xi xi, som sa zasmiala na predchadzajucej strane - ten hokejovy priebeh ... sme to aj my mali zapnute, no moc sme nekukali ... sme mali navstevu ... Robov kamos aj s frajerkou tu boli ... dosli o 16.00 hod a odisli o 02.30 hod v noci !!!!! asi im tu bolo fajn 🙂

anielik
3. máj 2009

u nas je to rovnake, uz tyzdden sme doma, matko bol chori s tatom a teraz som ja...teda ja som bola aj priebezne ale teraz som asi najviac :((( mutujem 😉

Nie nevieme co to bude, ale uz sme sa aspon zhodli na mene 🙂)

Veronika oddychnuta??

Mounty dakujem, uz ma to nebavi, aky ste mali dnicek?

veronika13
3. máj 2009

juuu, vás sa tu objavilo, nezvyk 😀
s tým dňom matiek teraz už fakt neviem, tak možno ako vravíte budúci týžden, no dneska ma volala jedna tetka čo prišla ku svokre, aby som si išla tam štamprlu na ten deň matiek, tak ma dostala... no nešla som, lebo ja alkohol nenávidím... teda tvrdý myslím, ostatný z mierou
tak to fajn, že som neprepásla 😎
anielik, vyzdrav skoro 🙂
Maji, isto im bolo u vás fajn, keď tak dlho ostali 🙂

veronika13
3. máj 2009

ale hej, oddýchnutá, ale tie dva dni sú tak akurát, potom si už začíname ísť na nervy 😅

maaja
3. máj 2009

presne veroni, tak na dva dni k rodicom, ale potom hajde domov ... aj ja mam v plane nejaky vikend u nasich, asi 16 - 17 maj ... no hlavne kvoli Marekovi, nech si tam zvyka, keby nahodou bolo treba alebo aj len tak, nech ma zmenu ;)
nasi urcite spravia opekacku, uz teraz sa tesim ... Marekoviby sa to mohlo pacit 😎

anielik
3. máj 2009

mate pravdu...my sme u nasich neboli od vianoc....nemame tam na com spat 😠 😠 este ze maju pol baraku prazdneho....nestoji to za rec

ak budeme ok tak ideme dalsi predlzeny vikend tam...a tiz dufam ze budeme opekat 😉

veronika13
3. máj 2009

no ja sa tiež teším na letné opekačky a som vám spomínala, že plánujem kúpiť aspň taký mini gril, tak budeme aj tu trošku oddychovať večer, teda dúfam, že nebudem sama aj cez leto
som sa tešila, že pôjdeme na výstavu kvetov, čo bola teraz v Blave, ale mi to zas nevyšlo, snad budúci rok už hej.Blaváčky neboli ste tam?

luminkasp
4. máj 2009

pekne po poriadku, den matiek bol vcera v spanielsku, vo zvysku sveta je az buducu nedelu 😀 😎

luminkasp
4. máj 2009

xi, no ja idem na slovensko na mesiac, uvidime, co bude po tych dvoch dnoch 😎

melory
4. máj 2009

neviem kedy je den matiek, ale hugo v skolke nacvicuje program ku dnu matiek.
dakujem za pochvalu deti, zlate su, take exoticke. 🙂 kazdy povie.
moja mama bola na flore, nam sa nepodarilo kvoli kupelni, ale je to moja srdcovka.
dnes idem s hugom k psychologicke....som zvedava, co nam povie teraz.
anielik vela zdravia a zastav sa pre perinky, su odlozene pre teba.

luminkasp
4. máj 2009

mel, fakt mas pekne deti a stelka fici na babikach a kocikoch ako nasa tere😀

anielik rrychle uzdravenie 😉

zuzkafuny
4. máj 2009

Ahojte... 🙂
Mne sa nič nechceee... bolo by mi poriadiť trošku tento sajgon čo mám doma ☹
ale mám výhovorku prečo nie... sťahujem fotky z foťáka do PC, ktorý raz ide raz nie 😠 mi prepne , ho vyhodím oknom...!!! 😉 🙂
Aj ja sa potom pochválim mojim čudom mrchavým 🙂 😀

luminkasp
4. máj 2009

ja som uz stiahla, zuzka, a idem dohodit foto nasej malej, ako pomaha papimu v jaskyni 😎

luminkasp
4. máj 2009

uz su tam😀

mounty
4. máj 2009

Ahojte, veronika13 nemas co lutovat ked si nebola na tej Flore, vystave kvetov, z roka na rok su horsi. Co Ti ale odporucam, tam koncom augusta je nedaleko Viedne v mestecku Tulln takato megavystava, ja uz som bola dva krat aj s Nikinkom a bolo to Uzasnes tym velkym U 😉 . No, nie vsetko ale samotny pavilon s kvetmi bol fantasticky, vlani bol urobeny ako same kvetove okna a predvlani tam boli take obrovske kvetove princezne, niektore kvety som videla prvy krat v zivote 😅

Anielik, kym len mutujes tak je dobre, horsie by bolo keby si nam aj zarastala na brade 😀

zuzkafuny, veu hod fotos 😉 Johanke len starsieho fesaka treba vybrat 😉

Mel, veru exoticke deticky mas 😎 si to vystihla, ale aj Ty tak zahranicne posobis, nemas slovanske crty...

Juj, sa tesim, Johanke som dnes bola zobrat pas, je tam taka krasna 😵 tak buduci tyzden pojdeme so sestrou na nakupy do Rakuska, lebo tu nedostat jej cisla 😒 same hrozne veci..........no a mam od kamaratky pozicany dvojkocik, taku super sikovnu buginu, kde mozem aj Nikinka posadit ked bude uz unaveny. Ja sice nerada chodim po obchodoch ale sa tesim na zmenu..............dievky co tam chodite nakupovat dajte mi tipy na obchody v Parndorfe a okoli..........dik

mounty
4. máj 2009

no lumi, jaskynu tam sice nevidiet ziadnu ale Tereska je sikulka, aj nas Niki takto beha a naklada na furik kadeco a vynasa aj do lesa.........kosacka tiez fici stale, musim ho pofotit.........

veronika13
4. máj 2009

mounty, ja nie som až tak náročná, ja by som sa vykochala aj na tej Flore 😵 stačilo mi vidieť pár fotiek, snáď na rok

veronikap
autor
4. máj 2009

ahojte 🙂 tak my sa radíme k tým, čo sa cez víkend liečili.. začala Zina, potom to trošku lízlo ocina a nakoniec som cez víkend ležala ja 😖 pritom o nič vážne nejde, ale skolilo nás to aj tak 🙄 ... Zina mala nejaké silnejšie prechladnutie.. ešte trochu soplíme, ale už je to ok, dnes sme boli na kontrolu.. len ja ešte chodím s plným nosom.. 😒
a to ideme od stredy do konca týždňa na rodinný výlet do Štúrova, tak ešte uvidíme, či sa vôbec budeme kúpať alebo budeme chodiť len po výletoch..

si to neviem predstaviť pri nejakom zápale pľúc alebo niečom vážnejšom... Zina absolútne odmieta lieky, žiadne finty na ňu neplatia, dokonca sa raz aj nasilu vyvracala, len aby to nemusela prehltnúť.. 😠

zatiaľ toľko správy od nás, budem si vás musieť večer počiťať, čo nové... idem si teraz na chvíľu ešte ľahnúť, Zina išla spať len pred hodinou, tak snáď ešte hodinku bude 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre