Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

veronikap
autor
14. júl 2009

dobré ránko 🙂
lumi, u nás má byť dnes 34 stupňov, tak sa tešíme 😒 poobede sa chystáme do zoo, tak máme oddychové doobedie.. nepohneme sa z domu 😀

maaja
14. júl 2009

veronikap, ked vidim tie tvoje casy kedy sem chodis 😎 😀

luminkasp
14. júl 2009

veronika, cez den sa tie horucavy este daju, my sme mali teraz skoro tyzden 40 ale v noci hruza ☹

veronikap
autor
14. júl 2009

maji, normálka 😀 ja či chcem alebo nechcem cca o tej siedmej som hore.. a keď ešte spia, tak sadnem za počítač, nech ich hneď nezobudím 😉

u nás v byte je celkom príjemne, ani klímu nepotrebujeme.. a našťastie sa Zina zahrá aj sama.. dnes o nej skoro ani neviem.. ja sa len tak motám a ona sa hrá, pozerá rozprávky...

malalady
14. júl 2009

no čo by som ja dala za to aby sa Tobík pekne sám hral 😀 jeho zaujímajú len nebezpečne veci jak to všecko rozobrat 😀 😀 😀 😀 😀

luminkasp
14. júl 2009

heheh, anielik, mas pravdu, ja som si to vobec neuvedomila😀, to bude tym teplom 😎

veronikap
autor
14. júl 2009

my máme teraz obdobie bábik.. teda má iba jednu obľúbenú, ostatné ju nezaujímajú.. a tú prebaľuje, kočíkuje, rozpráva jej.. asi trénuje, nech je pripravená na Mareka 😀

luminkasp
14. júl 2009

veronikap, aj my tak 😉

zuzpidka
14. júl 2009

ahojte.
tak ja som sa dala dnes do veľkého upratovania našej izby. umyť okná, vyprať záclony, vyprať posteľné prádlo atď. už to veľmi potrebné bolo. 😒 😀 veľmi sa mi do toho nechcelo, ale musela som. 😉 Rastík je na chvíľku u šéfkovej tety. ona tam má vnúčatá, tak sa hrajú. Rastík sa tiež málokedy zahrá sám a tiež ho bavia len nebezpečné veci. veď je to riadny chlapec. 😝 😀
prajem pekný deň. 😉 🙂

malalady
14. júl 2009

veronika jej ja som si teraz len všila,že si tehu jeeeeeejdo🙂))))))))) ideš mat chlapčeka???? 😀

malalady
14. júl 2009

lumi aj vy sa snažite???))))

malalady
14. júl 2009

zuzpidka🙂))) tak to si ma potešila,že nieje len moj taký čertík🙂))))

veronikap
autor
14. júl 2009

áno, bude to chlapec 😉

malalady
14. júl 2009

jejdo ja stem dievčatko🙂)))))))))))))

veronikap
autor
14. júl 2009

opica už zaľahla, tak si idem dať niečo pod zub...
celé doobedie pozerám na nete inzeráty... hľadáme nejaký domček na chalupu, najlepšie na Záhorí, tak cca 100 km od BA... ponúk veľa, len buď sú malé alebo pýtajú veľa 😀 tak som zvedavá, ako dlho budeme hľadať 😝

malalady
14. júl 2009

no o máš tak... ☹ teraz ludia vela pýtaju

veronikap
autor
14. júl 2009

no veď uvidíme, či budeme mať šťastie..

malalady
14. júl 2009

babatko ako? nbude futbalista???🙂)))

veronikap
autor
14. júl 2009

doteraz sa tak správal, ale asi už má menej miesta, tak sa trochu ukľudnil.. 😀
no veď som zvedavá.. ešte máme pred sebou cca 2 mesiace... pribrala som zatiaľ len 10 kg, ale skoro všetko mi to išlo do brucha, do šírky skoro nič... tak niektorí si myslia, že je to už "na spadnutie"... 😀

veronika13
14. júl 2009

ahojte, u nás je tiež dnes krááásne, teším sa, lebo toho dažďa bolo naozaj až až... Riško sa má dneska už lepšie, večer mal ešte 39 °C, ale po čípku kleslo, teraz je zatiaľ bez a je aj živší, včera len polihoval, čo u neho nie je zvykom ani keď býva chorý.
Náš tiež väčšinou potrebuje spoločnosť, sám sa zahrá málokedy, teda nie dlhšie ako 10-15 minút, potom ma už zháňa 😀

veronikap
autor
14. júl 2009

tak to je super, že je už Riškovi lepšie 🙂

tie teplá majú aj svoje výhody.. na to, že sú prázdniny, tak je vonku úplne mŕtvo... až neuveriteľné ticho 😀 všetci sú pozaliezaný, dokonca ani áut toľko nechodí, žiadne deti tu nevykrikujú.. 😀

zuzpidka
14. júl 2009

presne tak, Veronikap, aspoň je tichšie na ulici. 😀 ináč je to samý vreskot a piskot. 😀 aspoň u nás, na našej ulici. 😒
práčka perie, myčka myje, idem vyvešať a ďalej pracovať. 😉 🙂

anielik
14. júl 2009

no tak my sme dnes spali 2 min v aute 😠 😠 😠 😠 ide ma roztrhnut...samoska ze je jak opica...pomoc, ja uz fakt nevadzem ☹ ☹ ☹

luminkasp
14. júl 2009

anielik, uz ti chyba velmi malo 😉

anielik
14. júl 2009

lumi k zruteniu? malo mas pravdu 😀 😝

ale nie ja to dako zvladnem snad

monkap
14. júl 2009

anielik: veru nezavidim ti v tychto horucavach s bruskom 😝 ..... ale coskoro uz budete styria, stoji to za to 😉

veronikap
autor
14. júl 2009

my sme sa po oddychovom dopoludní vybrali do tej zoo.. horúco je síce riadne, ale boli sme aj s kamoškou a jej malou, tak sa baby zabavili.. väčšinu času sme presedeli na lavičkách v chládku.. normálne sa ani na ihrisku nedalo byť, ako bolo všetko rozhorúčavené 😒 teraz som si hodila takú vlažnú sprchu, tak sa cítim ako znovuzrodená...
a idem vyňúrať, čo si dáme papať 😀

anielik, nezávidím... ja si ani neviem predstaviť ako by to bolo, keby zina cez obed nespí.. a to už tie dve hodinky sú pravidelnosť.. dnes som ju budila po 2 a pol hodine.. 😅 😔

zuzpidka
14. júl 2009

Anielik, tak to ti teda nezávidím. 😒 mne dnes Rastík spal od 13,00h. do 16,05h.. tak som aspoň niečo postíhala. ináč fakt, keby nespal cez obed tak som na psychiatrii. v nedeľu na kúpalisku v Maďarsku vôbec nespal, hoci som ho párkrát dávala a potom už ku koncu bol riadny čertisko. 😒 😠
tak my ideme spinkať. prajem dobrú noc. 😉 🙂

luminkasp
14. júl 2009

baby, ja som sa prave vratila z pohotovosti s tereskou 😢 , mala 39,5 a normalne sa mi cela triasla, tak som sa o nu bala...

veronikap
autor
15. júl 2009

lumi a čo sa stalo? už je lepšie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre