Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

veronikap
autor
22. júl 2009

malalady aj my blahoželááááme 😵 nech všetko ide tak ako má 😵

ingrid78
22. júl 2009

Ahojte mojenky, ja som z toho tepla umorena, Kajka este berie ATB, takze je to na prd, lebo jej nc uz nie je a nemozme na slnko, tak marne hladam, kam by sme sli do tiena. baby v tej ZOO sa to da, je tam nejaky tien? Asi tam bude aj vela komarov.som rozmyslala nad Botankou, ale ihrisko je tam na slnku.
Zuzkafuny Misiak je neskutocne rozkosny, strasny fesak z neho vyrastie.
idem hodit ladovu sprchu, lebo sa uvarim.

veronikap
autor
23. júl 2009

dobré ránko 🙂
ingrid,my keď sme boli naposledy v zoo, tak komáre neboli.. teda sem tam jeden, ale to máme aj pri dome... ihrisko tam je tiež na slnku a tie kamienky boli také vyhriate, že sme sa tam ani nehrali... my sme väčšinu času strávili na lavičkách pod stromami (keďže u mňa momentálne nehrozí hodinová prechádzka 😝 ).. ja som si posedela, zina pobehala... najlepšie tam je už tak okolo piatej, to už slnko pomaličky zapadá za ten kopec, tak je viac tieňa..

luminkasp
23. júl 2009

malalady gratulujem

baby, u nas bolo vcera 47 stupnov

luminkasp
23. júl 2009

mounty, ja ti este zavolam, ked budeme na slovensku

tusim prvy vikend su janosikove dni v terchovej (nie, verca?) a chcela by som ist

ale bolo by super dat mini stretko 😵

zuzpidka
23. júl 2009

ahojte.
tak my sme doma. ☹ výlet sa kvôli nejakým okolnostiam nekonal. teraz čakáme kým sa Rastík zobudí a hor sa na kúpalisko. aspoň trošku vypadnúť z toho prachu. keby ste to teraz u nás vydeli, hotová katastrofa. kurenár už maká o106. 😒
prajem pekný deň. 😉 🙂

luminkasp
23. júl 2009

baby, dnes davam posledne doucko z aj a uz mozem iba balit balit a balit

mounty vy budete ako teraz vo vlkaci?

mounty
23. júl 2009

lumi Nikinko mi dnes od rana grcka, tak uvidime ci to nebude snura vsetkych clenov v rodine, ale Johanka ma buduci tyzden ockovanie, tak pojdeme buduci viken hore do Vlkaca a ostaneme dokedy sa nam bude pacit 😉 ved sa ozvi potom na mobil 😉

luminkasp
24. júl 2009

baby, ja uz mam cestovnu horucku, uf, zbalit nas troch na mesiach, och jo

zuzpidka
24. júl 2009

ahojte.
Luminka, tak to ti verím a nezávidím. balenie to je moje, ale zase nie až tak veľmi. 😒 😉

luminkasp
24. júl 2009

no ja balenie nemam rada, zbalim rychlo, len kym sa k tomu dokopem a 10 rokov rozmyslam predtym co preco a ako 😎

melory
24. júl 2009

ahojte, my sme zazili dovolenku v sastine - straze pri jazerach s kopou piesku, druhu v kremnici na kupalisku a teraz si zobral muz dake volno, tak sme boli kazdy den na kupalisku. tiez som umorena z tepla, ale milujem leto, slnko, vodu. hlane to obliekanie, stelka jedny saty, topanky a hotovo.

ingrid78
25. júl 2009

Ahojte, veru tak Mel, leto je uzasne, to obliekanie milujem aj ja, a tie baby su v tych satockach strasne rozkosne. nasa si ponavlieka naramky nahrdelniky, obuje moje stekle a vykrikuje ze je mala princeznicka.
o tyzden caka aj mna balenie, ideme na chalupu, ale uz sa hrone tesim.
Dufam, ze dnes nebude vichrica, lebo zase tak hrozne fuci, uvidime co sa z toho vyvrbi.
Utekam... Kajka sa zobudila. zatial ahojte a pekny vikend vsetkym

melory
26. júl 2009

ahojte, prisla mi sms od "anielik"
misko - ahoj, a predsa mam braceka, narodil sa 7:27 a ma 2740 a 47 cm sme o.k.. misko a mamik

melory
26. júl 2009

ingrid najviac ma tesi, ze stelka ma plnu skrinu siat a mozem dlho neprat a stale ma co nosti.....v zime cakam a obraciam na radiatore.....baby leto je super, svagrina prisla z chorvatska a ja som viac opalena ako ona....vyzeram prinajmensom, ako by som uz prisla z toho egypta....a to som tam este ani nebola a to neprehanam....mna opaluje aj cez sklo 😉
stelka je uplne cmuridlo, take afro baby, hugo zas pehaty zo slnka, ako maly sibal.....😉

ANIELIK - BLAHOZELAM...DOSLOVA

luminkasp
26. júl 2009

anielik, blahozelam, velmi sa s vami tesime a tereska posiela obom chlapcom pusu 😵

zuzpidka
26. júl 2009

ahojte.
Anielik-Katke blahoželáme. 😉 🙂
Mel, vitaj akurát sme ťa so šéfkom postrádali. 😀 😉
my máme dom ešte stále rozbitý. zajtra ešte majú prísť kurenári a už budeme môcť dom "zľudštiť". teraz sme ako haringy v dvoch izbách všetci. 😒 už aby to bolo. 😉
prajem pekný zvyšok dňa. 😉 🙂

melory
26. júl 2009

a co ste ma postradali?

luminkasp
26. júl 2009

ja musim upratat uz iba tereskinu izbicku a mam pred cestou vsetko hotove, teda este zajtra darceky 😎

melory
26. júl 2009

balenie to je moje, za hodinku mam zbalene komplet vsetko plus vychystana rodina, tym, ze byvaju nasi daleko, sme sa naucili balit, ale stale je toho vela.

luminkasp
26. júl 2009

xi, mel, aj nasi byvaju daleko 😀 a ideme na mesiac 😵

luminkasp
26. júl 2009

mel, aku peknu foto si nam nahodila

zuzpidka
26. júl 2009

Mel, že kde sa flákate, že tu nechodíš. to balenie aj ja tak. my sme sa sťahovali 4-krát, tak už sme v tom vypraxovaní. 😀
Luminka, mňa to upratovanie ešte len čaká, ale až keď už bude všetko kúrenie hotové, tak budem makať ako fretka. 😒 😉

ingrid78
26. júl 2009

Jeeej, Katka tesime sa a zelame vsetko dobre 😉
Mel si ta viem zivo predstavit, musis byt cierna ako briketa 🙂 Je to fakt uzasne , to ovocie , ja milujem paradajky. Melon a varena kukurica. No proste este aj ten sex chuti inak v lete. Minule ma napadlo, ako budem malu davat cikat v zime a na jesen, snad uz vydrzi. teraz vyhrnie saty stiahne gate a cura. 🙂

luminkasp
26. júl 2009

hehe, ingrid, tak to mna nenapadlo, asi tym,ze mi ani puncochy nenosime, len silonky, ked chcem v zime dat saty 😎

ingrid78
26. júl 2009

Baby ake plienky pouzivate na noc, mne Kajka vsetko precura, je pravda ze vela pije, snazim sa to eliminovat, ale v tych teplach jej velmi nechcem vodu upierat. Asi vyskusam na noc tie gatkove plienky, tie snad vydrzia, uz ma to prebalovanie a prezliekanie v noci nebavi

ingrid78
26. júl 2009

Tak vy mate ine zimy 😉 ked jej dam overal... no bude musiet vydrzat

luminkasp
26. júl 2009

sak jasne, len ze mna to vobec nenapadlo 😎

luminkasp
26. júl 2009

inge, my sme uz v noci bez

ingrid78
26. júl 2009

No to ste uz ine frajerky. 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre