Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

veronikap
autor
27. júl 2009

jeeej, tak Katke blahoželáme!!! a Miška vítame 😵 😵 ste sa trošičku poponáhľali, nie? 😉
ja som si to akurát dnes rátala a uvedomila som si, že pomaličky by som si mohla radšej aj tašku nachystať, resp. kúpiť potrebné veci, keďže je Marek väčší (aspoň podľa posledného ultrazvuku).. 😝

čo sa plienok týka, tak my sme už konečne doma bez, pobehujeme len v nohavičkách, ale sama sa nejako extra nehrnie, že by sa pýtala.. keď jej poviem, tak sa vyciká.. ale nejaká vlastná iniciatíva nie je skoro žiadna... no a o spaní bez plienok môžem zatiaľ iba snívať.. a keď ideme niekam von, tak jej plienku dám, lebo si neviem predstaviť s tým mojim bruchom, ako by som ju niekde dávala cikať, hlavne ak sme niekde v obchode, ako by som s ňou utekala hľadať wc.. 😝 😅

veronika13
27. júl 2009

anielik, blahoželám 🙂 hlavne nech ste v poriadku 🙂

veronika13
27. júl 2009

veronikap, veru, ty už žiadne dlhé prechádzky a pod., aby si nešla skôr 😎

salajcatko
27. júl 2009

jej čo to čítam
tak malý Miško je na svete Vítame, a prajem kráááásny život, jemu, i rodičom a bračekovi.
Akurát som kuk, že viac ako mesiac skôr, však??? a meno tiež prekvapilo...ale krásne 🙂

luminkasp
27. júl 2009

nam akurat odisla navsteva, mali sme slovensko - spanielske stretko 😵

veronika13
27. júl 2009

Lumi, vy kedy cestujete?

spanielky
28. júl 2009

ahoj verca, to som ja lumi 😎

cestujeme zajtra, o 12 uz budeme na slovensku 😵

baby, ak chcete kuk fotky zo vcerajsieho stretka, nase slovenske spanielky 😎 , kliknite na album spanielky, preto posielam teraz prispevok ako spanielky, aby ste to nemuseli hladat😀 😉

luminkasp
28. júl 2009

ahojte, neviem, ci sa este stihnem prihlasit pred odchodom, ak nie, tak o mesiac sa vidime, na vas co sa stretneme na slovensku sa uz velmi tesim, tak zatim 😎

veronikap
autor
28. júl 2009

lumi, šťastnú cestu a užite si to doma 😉

zuzkafuny
28. júl 2009

Jééé 😀 Miško 😀
Anielik krásne meno si si vybralááá 😀 😀 😀 🙂
Blahoželám!!!

zuzpidka
28. júl 2009

ahojte.
Luminka, šťastnú cestu vám želáme. 😉
my máme ešte stále rozbitý dom. dnes by to mali prísť majstri dokončiť, tak už dúfam. sú to dosť bojové podmienky. 😒
prajem pekný slnečný deň. 😉 🙂

veronika13
28. júl 2009

lumi, šťastnú cestu a určite sa mi ozvi, keď už budeš na rodnej hrude 🙂

zuzpidka
28. júl 2009

chytila ma upratovacia mánia. vyšúchala som koberce a idem umývať podlahy, kým Rastík spí a všetci sú ešte v práci. 😉 😀

melory
29. júl 2009

zuzpidka, vitaj medzi nami upratovackami, tiez som dnes vyluxovala, cakam vzacnu navstevu.

mounty
29. júl 2009

mel, svokru? 😀

zuzpidka
29. júl 2009

ahojte.
Mel a Mounty, tak teraz ste ma rozosmiali. 😀 😀 😀
ja mám dnes návštevný deň. od rána k nám chodia návštevy. teraz do takých bojových podmienok. ešteže sa aj vonku dá sedieť. 😉 🙂
prajem pekný deň. 😉 🙂

veronikap
autor
29. júl 2009

baby, ja hľadám brigádnikov na umývanie okien.. 😉 😀 ja by som ich síce v pohode umyla, ale nechcem riskovať, aby som náhodou niečo nevyviedla... tak budem musieť zamestnať niekoho z rodiny, nech si príde zacvičiť 😎

maaja
29. júl 2009

ahojte baby, už sme doma z dovolenky ... bolo vážne supeeeer 😉

ale v prvom rade - anielik, blahoželáme k Maťkovmu bračekovi 😵 dik za smsku a dufame, že je všetko naozaj oki, aj keď sa Miško troška poponahlal 😎

zuzpidka
29. júl 2009

Veronikap, veľmi rada by som ti prišla pomôcť, ale si ďaleko. 😉 😀 tak musíš zamestnať niekoho iného. 😉

maaja
29. júl 2009

idem kuk čo ste popisali

zuzpidka
29. júl 2009

ahoj Maji. 😉
ja som práve došúchala koberce a chlapi začali betónovať. tak ideme makať ďalej. 😉 😀

maaja
29. júl 2009

ja som práve dala prať asi štvrtú pračku ;) ešte že svieti slnoko a pekne to schne ... to bude zasa žehlenia 😝

maaja
29. júl 2009

inak vam poviem, že tu je teplejsie jak na Kapeverdoch !!! hoci ani tam nebola zima

mounty
29. júl 2009

maaja, to len pri tolkom vybalovani sa Ti zda 😉

veronikap
autor
29. júl 2009

jej, ahoj Maji 🙂 nejako rýchlo to ubehlo.. teda aspoň ja mám pocit, že ste odišli len pred nedávnom.. tešíme sa na fotky 😵

maaja
29. júl 2009

veru rychlo to preslo ... skoda ...
fotky budu, mame vyse 2000 !!!!!! fotili sme snad v jednom kuse... prave ich robo prebera, uravuje a tak .... takze az ked budu "pekne" potom prihodim, oki ?

kavicka33
30. júl 2009

ahojte maminky

prisla som Vas pozriet po strrraaasne dlhej dobe. Ani by som neverila ze je to tu v takom prude.

luminkasp
30. júl 2009

ahojte, uz sme na slovensku, cesta bola super

maaja
30. júl 2009

lumi, tak super že ste štastne došli ... si to tu užite ;)

anielik
30. júl 2009

Ahojte,

tak dnes nas pustili 🙂 sme Oki...neskor napisem viac, Dakujeme za gratulacie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre