Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

maaja
30. júl 2009

anielik, všetky sme zvedave ze CO a AKO !!!!
ale hlane nech ste zdraví a babo nech poslucha ;)

veronikap
autor
31. júl 2009

dobré ránko, tak ja sa tu motám už viac ako pol hodinu 😒 hruza, keď človek nemôže spať ..

anielik, vitaj a určite daj vedieť čo a ako, už sa nevieme dočkať! držte sa! 😵

malalady
31. júl 2009

ahojte baby tak dneska som si našla na testíku // aj ked tá drúha velmi slaba,ale to sa dá čakat,ked som ešte pred ms 😉 ale je tam 😀

zuzpidka
31. júl 2009

ahojte.
Malalady, tak držíme palce, aby vám to teraz vyšlo. 😉
babenky, Rastík niekde chytil prievan na ľavom očku a pomaly to chytá aj druhé očko. vymývame s harmančekom a dávam očný Framikoin. poraďte čo ešte. aj očné kvapky dávame. má to od stredy večera a už je to lepšie. ináč nič nové nemáme.
prajem pekný deň. 😉 🙂

mounty
31. júl 2009

lumi, od zajtra budeme vo Vlkaci dva tyzdne predbezne, tak sa zastavte!!!

luminkasp
31. júl 2009

baby, neviete, ci je uz verca v terchovej? idem jej pre istotu napisat sms, my ideme v sobotu aj v nedelu

tak drzte sa

zuzpidka
31. júl 2009

Luminka, vitaj na Slovensku. uži si dovolenku. 😉 🙂

lilu18
31. júl 2009

anielik tiey gratulujeme a luminka vitaj doma 😵

mounty
31. júl 2009

tak, a nikam sa nejde 😠 Niki ma 38,1.........vrrrrrrrrrrr, budem uz zla ako pes........ma to nebavi. Bud su deti chore ked je Vlkac plny rodiny alebo sme tam a nikde nikoho........lumi, prepac, snad sa z toho dostaneme, uz mam tych grcaciek a hnaciek akurat tak DOST!!!!

melory
31. júl 2009

anielik, je nadherne, ze mas doba babatko, novucke, cestvucke, vonavuckave....tiez som si popestovala synovca, bol to super pocit.
niki je chori? mounty to mi je luto, pred cestou.....moja mama hovori, ci je chori u nas a ci doma, je to jedno, ked mas lieky. ked sa mu ulavi vam to vyjde. drzim palce.
baby vobec nestiham sledovat kto kde bol, sa tesim, ze sa neskor od vas dozviem. my sa chstame uz na druhy tyzden vybavit a zaplatit ten egypt, nebudem sem davat datum...ale coskoro sa poleti.
zajtra ideme na svadbu, stelka bude druzicka 😉 sa tesim...a ja som mala dnes zensky den - nechty, obocie, zubne cistenie, a robenie vysluziek, mnaaam.

luminkasp
31. júl 2009

verca co je s tebou? uz som ti dnes volala aspon 3x

mounty, poho, sak sme tu mesiac

luminkasp
1. aug 2009

ahojte,

dnes sme sa stretli s vercou, maly je uzasny, neverili by ste, aky je on uz chlapisko a obratny, sam si nasadne do auta na kolotoci, no nasa nie 😉

foto dohodim, ked bude cas

zuzpidka
1. aug 2009

ahojte.
my sme dnes boli na gulášpárty u šéfkovej tety, tak sme hotoví. Rastíka šéfko ostrihal strojčekom, tak vyzerá ako už riadny škôlkár. 😉
prajem pekný zvyšok dňa. 😉 🙂

mounty
1. aug 2009

achjo,ale vam je hej v tejTerchovej, Niimu kleslateplota.......mel,mynemozme ist lebovo Vlkaci jev dome 6 deti, zatial zdravych.........kazi sa nam klavesnicanejdemedzera 😠

maaja
1. aug 2009

mounty, nejdemedzera 😀 😀 😀

veronika13
1. aug 2009

😀 Maji, vitaj doma a teším sa na podrobnosti 😉
Lumi moja, ja som tu teraz dosť dlho nebola,no veru dosť neprijatých hovorov som si od teba našla, ale našťastie sa to naše stretnutie uskutočnilo 🙂 teším sa, že sa ešte stretneme aj s Katkou vo Vlkolínci a viac sa porozprávame, lebo pri kolotočoch bol hluk.. my sme si zas "užili" cestu od kolotočov, Riško vyvádzal ako divý... hrozné, teraz keď ho chytí amok, tak reve jak o život a jeduje sa... hrozné, taká som z toho zdeptaná za posledné dni... aj vám to deti robia, že keď im nechcete dať všetko po vôli, tak vyvádzajú? nerobí to vždy, ale teda dosť často, dá sa povedať, že každý deň minimálne raz

anielik, držkajte sa 🙂

maaja
1. aug 2009

pridala som fotky !!!

maaja
1. aug 2009

veronika, za posledne dva tyzdne sme my prisli na to, jake je nase "decko" neposlusne 🙄
ten moj maly cloven za celu dovolenku takmer nic nezjedol, vzdy ked sme boli jest, vyvadzal, stale niekam odchadzal, zaujimalo ho vsetko ine len ne jedlo ...
jemu ked nieco poviem aby urobil, tak normalne ma ignoruje, ani okom nemrkne ... neposlucha ked chcem aby jedol. ked chcem aby niekam isiel, aby nieco urobil a tak ...

no a to jedovanie - total hysak dokaze nahodit !!!

zuzpidka
2. aug 2009

ahojte.
Maaja, fotky sú super, v dobrom závidím. 😒
tie záchvaty zúrivosti aj Rastík máva. asi majú teraz také obdobie. 😒
prajem pekný horúci deň. 😉 🙂

maaja
2. aug 2009

veru fakt je horuco ...
tak sme vcera kupili bazen ;) ale je v nom este moc studena voda, tak sa zohrieva ...
zachvilku ideme k nasim, oni maju v bazene uz teplu vodu ;)

malalady
2. aug 2009

zupidka dakujem velmi pekne 😀 😀 😀 😀 dnes mala príst a neprisla ani naznak na ms 😀 😀 😀 😀

zuzpidka
2. aug 2009

Malalady, tak držíme palce, nech ani nepríde. 😉 🙂
ja zajtra utekám s deťmi k lekárke, lebo Rastíkovi tie očka ešte stále nie sú v poriadku a aj Dadku bolí hrdlo ani hltať poriadne nevie. tak sa budeme liečiť.
prajem pekný horúci deň. 😉 🙂

veronikap
autor
3. aug 2009

ahojte, my sme mali rušný víkend.. boli sme u kmotrovcov v Žiline, odtiaľ sme sa s nimi vybrali na výlet do Tatier.. bolo super, baby sa zahrali, len sme boli prvý krát na pohotovosti s úrazom.. v L. Mikuláši... na nafukovacom hrade tak nešťastne spadla na pravú ruku, že s ňou nechcela skoro nič robiť, tak sme preventívne išli, nech jej ju skontrolujú.. našťastie nič zlomené, len silno narazené.. tak si ju ešte trochu šetrí, ale už je to lepšie..

maji, idem kuk fotky, už som zvedavá 😵

malalady, aj ja držím palce!! ja idem zajtra naposledy k svojej lekárke do poradne, tak som zvedavá, čo povie.. ja by som už tiež mala najradšej drobca doma 😀 😵

kati, to je fakt na porazenie, hlavne keď sa človek teší, že zmení prostredie... nech ste rýchlo zdraví! 😉 my ideme pozajtra k našim na taký predĺžený víkend.. nebudeme mať doma teplú vodu a cez víkend neter oslavuje dva roky, tak ak vydrží počasie, bude grilovačka.. to bude náš taký posledný výlet, potom už budem len doma čušať a čakať 😝 😀

veronikap
autor
3. aug 2009

a ešte som zabudla, čo sa toho vyvádzania týka, aj naša Zina to chvíľu mala.. podľa mňa to je normálne a po čase to prejde.. ona teraz zásadne hovorí všetko opačne.. keď jej poviem, že tam je vysoký kopec, tak ona hneď, že nie, ten kopec nie je vysoký a pod. ... ale najviac zabralo, keď som jej vysvetlila, že ak ona neurobí niečo čo chcem od nej, tak ani ja nebudem poslúchať ju... kupodivu pochopila, že napr. keď ju poprosím aby si upratala hračky a ona povie, že nie a neurobí to, tak keď ma ona o niečo poprosí, napr. urobiť kakavko, tak sa jej asi nebude páčiť, keď jej poviem, že ho neurobím..

luminkasp
3. aug 2009

verca, neboli sme vcera, lebo ja som nenormal prechladnuta, tu len coldrexujem, atd, no nezvyk na oravsku zelenu zimu 😉

mounty
3. aug 2009

ahojteeeeeeeeeeee, medzera ide 😀 😀

zajtra rano sa vyraza do Vlkaca, tak kto chce, nech pride. Nemam kredit na mobile, budete musiet volat vy alebo vam budem iba pisat 😝 sestra je do piatku, cez vikend je uz ale prazdna chalupa, tak mozte prist a urobime stretko, plati okrem veroniky13 a luminky aj pre gulicku, salaj a ine co ziju na okoli......uz sa tesim. Zatial sa majte a cakam vas!!!!! Ak byste neprisli cez vikend, tak mozte aj cely buduci tyzden, planujem tam ostat, dufam ze nie sama, nahovaram kamosky.......veronika13, prisla by si na tyzden??

zuzpidka
3. aug 2009

ahojte.
my sme dnes boli u lekárki, tak Dadka dostala antibiotiká a Rastík ešte očné kvapky. tak sme tiež doma. len keď zájde slniečko tak môžme ísť von. 😒
Luminka, skoro sa uzdrav.
Veronikap, tak nech sa to skoro zahojí Zinke.
prajem pekný večer. 😉 🙂

luminkasp
3. aug 2009

je, mounty, tak to sa tesim, baby som rada, ze vas uvidim, aj ked verca ma prvenstvo 😀 , tu uz poznam

anielik
3. aug 2009

Ahojte mamulienky a deturence,

tak sa teda hlasim, po necakanej a prekvapivej "dovolenke" na Antolskej.

No, nase mini zlaticko je velke prekvapenie pre nas vsetkych. V sobotu sme sa este kupali u nasej kamosky a vecer som sla ulozit Matka...sa mi zdalo ze mi "cvrklo" tak som to sla povedat tatovi...a nestihla som. Utekala som z obyvky aby som si nenarobila dalsiu robotu. To som teda uz vedela, ze mi necvrklo ale co to je... Tak som sa v placi osprchovala a zaroven som volala so svojim lekarom z Topolcian, ze co spravit. Vravi, ze ak pojdem k nim a s drobcom nieco bude, budu ho prevazat do Nitry...tak sme sa rozhodli pre Antolsku. Tak som nestastne stala nad taskou a balila s potokmi slz a ani neviem v akom amoku som pobalila seba
Zobudili sme Matka a vyrazili sme o 22.30 smer antolska. Cestou sme si s tatinom estep poplakali, ze to nemoze byt pravda a ze dufam ze bude drobcek v poriadku. Matko ma odprevadil az k dveram. Tam ma vysetrili, ze vsetko je Ok, len teda ta voda a ze ked neporodim do rana tak rano daju vyvolavacku. Tak som chlapcov poslala domov...a do rana rozmylala, ci budeme Ok a ako sa bude volat nas drobcek. KEdze sme sa nevedeli dohodnut medzi Jakubkom a Miskom. Ale kedze sa narodil skor nemala som srdce dat mu meniny s narodeninami a tak vyhral tatov vyber mena.
Rano o 6tej mi dali vyvolavacku a o 7:27 sa Misko (2720/47) narodil. Bolo to uzasne rychle a takmer bezbolestne. Misko je uplne zdravucky akurat je to drobusik.
Doma zatal len spinka a papa...sem tam zaplace ale viac menej ani nevieme ze ho mame 😉

Dakujeme vsetkym za gratulacie a drzanie palcekov.

Choruckym zelame aby sa skoro uzdravili 😉

M+M+K+M

veronikap
autor
3. aug 2009

katka, ani nejdem hovoriť, aký je Miško nádherný! 😵 tak ste to nakoniec super zvládli, aj keď si nás tu tiež všetky trošku poplašila a prekvapila (teda Miško svojou nedočkavosťou 😉 )
ale aspoň som si aj ja začala nejako uvedomovať, že by som si aj nejaké veci mohla začať pre istotu chystať 😝 teraz mi to nejako rýchlo uteká 😅
tak nech ste všetci hlavne zdraví!! 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre