Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

malalady
22. aug 2009

ahojte babiky..🙂 jej veronikap tebe to už beží🙂 zachvilu už budeš mat drobčeka pri sebe 😉 😀

zuzpidka
22. aug 2009

ahojte.
triedim veci v skriniach, lebo Rastik ma dost veci, tak sa neviem hybat v skrini. v pondelok by som to chcela zaniest do babybazaru. inac makame na stavbe a mame sa dobre. u nas zatial svieti slniecko a je dost teplo.
prajem pekny den. 😉 🙂

veronikap
autor
22. aug 2009

malalady, veď aj tebe to nakoniec rýchlo ubehne, uvidíš 😉 😵

u nás už neprší, zostalo celkom príjemne, pod mrakom, ale nefúka, nie je taká horúčava... včera mi zomrela babka, tak si musím ísť pohľadať niečo na seba, čo na to svoje brucho oblečiem.. v pondelok je pohreb.. čakali sme to už dlho, bola chorá, nevládna...

zuzkafuny
22. aug 2009

Ahojte... ja tak naskok...
Máme sa oki... Mišiak ešte nemluví... okrem pár slovíčok... a svojich posunkov 🙂
a dnes mám o rok viááác... 😖 hoci by som uvítala nejakých dvadsať 😀 😀 😀
Pekný víkendík...

maaja
22. aug 2009

jeeeej, zuzi tak vsetko NAJ 😉
zuzi, ja musim nasho mareka pochvalit co sa hovorenia tyka ... to je uz takmer dokonale ... on uz normalne aj logocky uvazuje ... minule dosiel za mnou s revom, ze nieco nedociahne lebo je maly !!!!! no chapete ???

maaja
22. aug 2009

a boli sme dneska v ZOO v Bojniciach 🙂
aj ked prsalo ... teda dosli sme do Bojnic a lialo jak z krhly, na porazenie ... no kym sme sa naobedovali, prestalo a nakoneic bolo ozaj fajn pocasie ... akurat ze tie Bojnice su asi troska dalej jak som myslela ... ale fajn den bol ...

veronikap
autor
23. aug 2009

dobré ránko 🙂
maji, tak vám to nakoniec celkom dobre vyšlo 😉

Zuzka, dodatočne všetko najlepšie!! 😵

naša Zina ma tiež minule prekvapila.. chcela ísť dole takým briežkom a zastavila ma s tým, že "mamina daj mi ruku prosím ťa, lebo to sama nezvládnem" ... sa až čudujem, aké všelijaké slovíčka si vie zapamätať a použiť.. a jej orientačný zmysel: cca 3 x sme s ňou boli u môjho brata a ona si pamätá kde býva.. s babkou sa prechádzali okolo jeho domu a ona ju zaviedla rovno pred vchod s tým, že tam býva Braňo... 😎

zuzpidka
23. aug 2009

ahojte.
Zuzka aj my dodatocne gratulujeme. 😉 😀
Rastik tiez malo rozprava. dnes je u nas uprsany den, tak sme len dnuka. ☹
prajem pekny den. 😉 🙂

maaja
23. aug 2009

u nas dneska svieti slniecko, no strasne fuka vietor ...

luminkasp
23. aug 2009

maja, my sme tam boli v piatok 😎

zuzpidka
23. aug 2009

u nas uz tiez prestalo prsat, ale je pod mrakom a chladno. 😒

maaja
23. aug 2009

v piatok sme chceli aj my povodne ist ... ale musela som do prace, tak sme dali na sobotu ... to by bola sranda keby sme sa tam stretli 😀

a jake opisy pocasia si hadzeme 😎
u nas je momentalne tma !!!! verite tomu ? 😀 😀 😀

zuzpidka
24. aug 2009

ahojte.
ja sa dnes neviem nejako prebrat k nicomu. som nejaka nesvoja, esteze deti sa pekne hraju.
prajem pekny den. 😉 🙂

luminkasp
24. aug 2009

nam sa to uz krati, v stredu letime opat do spanielska ☹ , joj, ako tu bolo dobre 😎

anielik
24. aug 2009

ahojte 🙂

my sme boli v sobotu hruboj borsi kuknut zvieratka..najviac sa nam pacilo prasiatko :D

lumi ostan tu 🙂))

luminkasp
24. aug 2009

anielik, ani mi nehovor, ja by som hned 😎

mounty
24. aug 2009

zdravim z dolniakov, sme na tyzden dole aby som dospala noci, dve deti v jednej izbe su zabijaaaaaaaaaaaak......a v piatok opatna Liptov, jupiiiiii, len skoda ze luminka to nestihla nas pristpozriet, ale verim lumi, ze Tvoja prva cesta autom bude zo Spanielska domov 😉 papa

zuzpidka
25. aug 2009

ahojte.
akosi to tu pustne. u nas svieti znovu slniecko, deti sa hraju a ja varim. varim spenatovu polievku a zapekane kuracie kridla s kolienkami. dajte mi, prosim vas, nejake tipy na varenie na dalsie dni. co radi jedia vase deti? Dadka viac masko a Rastikovi stacia cestoviny na hocijaky sposob. za tipy vopred dakujem.
prajem pekny den. 😉 🙂

luminkasp
25. aug 2009

mounty, fakt skoda, tak som sa na vas tesila, na rok to uz musime stihnut, to uz nebudem robit vodicak 😎

a nebojte, postaram sa zas o zabavu, bude prispevkov, v stredu som spat v spanielsku 😵

veronikap
autor
25. aug 2009

ahojte.. u nás sa stále nič nedeje, Marekovi sa ešte nechce... zajtra idem k lekárovi, tak uvidím, čo povie...

zuzi, my sme dnes mali cestoviny s kečupom, to si dá zina aj dupľu, ale inak nám na obed stačí nejaký ovocný koláč, raz za týždeň-dva zeleninová polievka (ale tú aj tak nakoniec zjem ja)...
Michalovi sa chystám piecť kuracie stehná so zemiakmi, to môže jesť stále a na víkend buď segedín alebo obrátené rezne (hov. rezne najskôr obalíš v strúhanke, potom vo vajíčku, opečieš na panvici, dáš do pekáča, medzitým si usmažíš na kolieska nakrájanú cibuľku, primiešaš kečup, horčiču, príp. ešte vegetu, zaleješ tým tie rezne, ak treba, tak ešte môžeš podliať trochou vody a dáš tak na 30 - 40 min. piecť. najskôr prikryté, potom odokryť) 😉 sú mňam! úplne sa rozpadajú v ústach.. môžu byť aj z bravčového mäsa, ale tie hovädzie sú ešte lepšie 😎

zuzpidka
25. aug 2009

kocky, ja mam dnes 30 rokov. boze, ja som uz stara koza. 😒 😀 😝 citite sa niekto podobne? 😝

veronikap
autor
25. aug 2009

že stará koza!! ha ha!! 😀 😵 čo máme potom hovoriť my staršie haaaaa??!!! 😉 😀
Zuzka, všetko najlepšie!!! Zinka posiela cmuk 😵

zuzpidka
25. aug 2009

Veronikap, dakujem velmi pekne. 😵
ale to taka nalada ma chyta, ked si spomeniem ze uz mam 30 rokov. ved len nedavno, ked som sa vydavala tak som mala krasnych dvadsat. boze, ako ten cas leti. 😒 😀

maaja
25. aug 2009

jeeeej zuzi, my sme rovesnicky - ja budem mat 30 v novembri ;) hi hi ...
a rozhodne nejsi stara !!!!! len mas asi vela odzite 😵
VSETKO NAJ

zuzpidka
26. aug 2009

ahojte.
Maaja, dakujem za gratulaciu. no niečo už odžité mám, ale určite to nie je všetko čo mi život pripravil. uvidíme čo pripraví na ďalšej ceste. 😒 😉
idem ja raňajkovať a vymyslieť zase niečo na obed. včerajšie varenie sa všeeeeeeeeetko zjedlo. 😒
prajem pekný deň. 😉 🙂

anielik
26. aug 2009

Ahojte

zuzka vsetko naj...neboj a co budes hovorit ked budes mat o rok viac???? 🙂)))

veronika ako sa mas? este 2v1??

veronikap
autor
26. aug 2009

ahojte, dnes poobede som bola u lekára.. stále 2 v 1... dole sa absolútne nič nedeje, malému sa nejako nechce.. ale zajtra idem na krv a predoperačné vyšetrenia, aj keď to ešte nie je úplne na 100%, ale vyzerá to na ten cisársky... čakáme už len max. týždeň, lebo podľa dnešného ultrazvuku má malý skoro 4! kg 😕 😀 ak sa nič nebude diať, v utorok mám volať lekárovi a dohodneme sa... takže tak 😎

anielik a vy ako? zvykáte si? ja sa už neviem dočkať, keď budeme mať malého doma a hlavne keď už budem ok.. žiadne funenie a pod. a budem môcť normálne fungovať 🙂

luminkasp
26. aug 2009

ahojte, tak my sme uz doma v spanielsku, dokoncievam vybalovanie kufrov, mame krasnych 30 stupnov a som unavena ako kon 😎

zuzi, gratulujem.

odbocim trochu od temy a pritom pri nej zostanem, co by si potom o sebe museli podla vas mysliet krasne zrele 50 rocne zeny, ktore su este stale plne zivotneho elanu? 😉

zuzpidka
26. aug 2009

Luminka, tak také ženy poznám. ja som mala včera len trošku depku z tých "30-tych" narodenín. trvalo to len chvíľočku. 😀
teraz sme si otvorili šampanské a popíjame.
prajem príjemný večer a dobrú noc. 😉 🙂

luminkasp
26. aug 2009

zuzi, dobru aj tebe a este raz vsetko naj 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre