Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

zuzpidka
15. okt 2009

ahojte.
bábovku som včera upiekla a zmizla ako gáfor. 😀 u nás dnes prší. rozmýšľali ste už nad vianočnými darčekmi? ak áno, tak mi pošlite nejaké linky čo asi, prosím vás.
Terezke želáme všetko najlepšie k dnešným meninám, hlavne veľa zdravia, šťastia a úsmevu na tváričke. Dadka a Rastík jej posielajú pusinky. 😉 🙂
prajem pekný deň. 😉 🙂

luminkasp
15. okt 2009

dakujeme, zuzpidka 🙂 😉

mounty
15. okt 2009

u nas dnes cely den sneziiiiiiiiiiiiiiiii 🙂

jankabambulka
15. okt 2009

ahojte

nemáte niektorá na predaj bundičku a odteplovačky pre chlapca (86, 86/92) a resp. alebo dievčatko (veľkosť 86, 80/86 no možnbo aj 86/92 ale to si ju neviem v takom predstaviť) - poprosím kontaktovať do IP. Ďakujem

veronikap
autor
15. okt 2009

ahojte, tak ja mám doma chvíľu ticho, tak som sem konečne zasadla 🙂

my to zvládame celkom dobre (zatiaľ).. včera sme boli v poradni, bez pár gramov má už 5 kg! mu nejako chutí to mlieko 😀 dĺžku neviem, lebo sa nechcel dobre vystrieť.. tak nám namerali o centimeter menej 😀

už aj Zinka začala Mareka viac vnímať, keďže je už dlhšie hore a nie vždy plače keď nespí.. keď sedí v kresielku, tak si k nemu sadne aj ona a rozpráva mu, ukazuje hračky.. dnes bola na seba veľmi pyšná, lebo takto sedeli, ja som ešte varila obed, Marek začal plakať a ona mu sama od seba dala cumeľ a držala mu ho pekne, aby mu nevypadol.. no zlatí boli 😵 ale občas má aj Zina svoje chvíľky, aj keď nemôžem povedať, že by to bola nejaká hrôza... Marek tiež poslúcha 😉 cez deň si poplače, zakričí, občas už je ticho a len tak pozerá okolo seba, .. neprespíme síce celú noc, ale zobudí sa na jedenie 2x.. a ako sa napapá, tak aj hneď zaspí.. ja ho uložím a spíme ďalej.. 😅

dnes sme celý deň doma, fakt otras to počasie.. nechce sa mi ich stále niekam ťahať, aj keď človek je rád, že má aspoň kam ísť v takom nečase (avion a pod.)..

katka - anielik, ja tiež rozmýšľam, že by som Zinu niekam dala, aby bola medzi deťmi a nie stále len s nami, lebo mám pocit, že takto sa nebude mať ako posúvať dopredu.. ale až tak po novom roku a max. na pol dňa (tam je to cca od 9 do 15 hod., čo je u mňa v podstate celý deň).. www.sasojaso.sk.. tento mesiac by som chcela vyskúšať dať ju tam tak na dve hodinky, že čo to spraví.. bude tam chodiť aj kamoškina malá, tak by sa jej tam mohlo páčiť, keď tam bude mať aj známu tvár.. uvidíme.. potom dám vedieť 😉

zuzi, ja som ešte nad darčekmi nerozmýšľala, ale už by som pomaličky veru mohla.. len netuším čo.. 😝

a Tere posielame cmuk 😵

idem si ešte na chvíľu ľahnúť, snáď stihnem.. 😀

mounty
18. okt 2009

halooooooooo, co vsetci pracujete na druhych atretich? 😀

zuzpidka
18. okt 2009

ahojte.
Mouty, tak to sa veľmi mýliš. ja som tiež čakala kto sa tu objaví. 😒 nejako nám to tu hapruje. ☹
ja sa práve učím nemčinu s Dadkou a Rastík spí. 😉 🙂
prajem pekný zvyšok dňa. 😉 🙂

zuzpidka
19. okt 2009

ahojte.
už som si nejako aj zvykla, že končím aj začínam a píšem sama so sebou. nebaví ma to, ale aj tak vám napíšem. ☹ Rastík ešte spí a ja si pijem rannú kávu. potrebujem dnes poslať jednej kočke do Detvy Rastíkovu autosedačku, ktorú som tu dala do bazáru. tak musím zohnať veľkú krabicu, nejako ju tam naložiť aby sa cestou nepoškodila a poslať poštou. tak a aj sa zase u nás na východe rozfúkalo, tak budeme fungovať autom. cestu kočíkom do obchodu a na poštu by sme nezvládli. idem ja späť ku mojej káve.
prajem pekný deň. 😉 🙂

veronika13
19. okt 2009

zdravím po dlhom čase 🙂

zuzpi, čítam, že Rastíka tiež plieska obdobie vzdoru... kedy to už skončí, čo? Nášho tiež, dnes mal rapel po dlhšom čase, sa zobudil poobede a reval v kuse hodinu bez príčiny, toto ma vytáča do nepríčetnosti, potom bol zas ako medík 😎

o darčekoch už aj ja pomaly rozmýšľam, nechcem si to nechať na poslednú chvíľu, no nápady ešte zatiaľ žiadne nemám

veronikap
autor
20. okt 2009

ahojte 🙂 tak naša Zina bola dnes na skúšku v škôlke... nečakala som síce, že by mali byť nejaké problémy, ale že až takto v pohode to prebehne ma prekvapilo.. 😅 veľmi sa jej tam páčilo, ako si kreslili, spievali.. výhodou je, že tam je málo detí, tak sa tie učiteľky aj inak venujú.. rozmýšľam, že ju tam budem dávať 2x do týždňa na pol dňa (u nich to je od 9 do 15 hod.), nech má aj nejakú zmenu a nie je stále len s nami medzi prebaľovaniami a kŕmeniami..

kat22
20. okt 2009

ahojte po dlhej dobe

ako zacal skolsky rok, tak tyzden leti nekonecnou rychlostou, ja doucujem dva dni v tyzdni, deti maju kruzky, s Natalkou stale chodime plavat. ale ide jej to super, aj sa pekne vynori nad hladinu, nadychne sa a znova sa ponori a plava a zas sa vynori a tak dokedy vladze 🙂
tiez ma obcas vzdorovite obdobie, ale ked vidim napriklad akmoskinho syna, tak oproti nemu je to moje dietko andilek 😀 sice s rozkami na hlave ala asi vie, kedy uz staci 🙂
teraz ako sa ochladilo, tak naty jedina - tuk tuk tuk - nic nedrapla, inac sme boli vsetci soplavi, ja beriem aj s muzom atb, no paseka.

kat22
20. okt 2009

k vianociam...naty tuzi po kolobezke, mame sice taku klasiku skladaciu, ale ona chce taku s dvomi kolieskami vzadu. tak asi tu alebo mozno nejake duplo. to u nas fici. plus knizky a na mmb som jej taky novy puma 3komplet kupila za dobru cenu. a to by aj stacilo 😀
tazko nieco najst, pretoze maju dost hraciek, aj som pred tyzdnom robila velke triedenie, ale stale maju toho dost...

kat22
20. okt 2009
melory
20. okt 2009

stelka dostala teraz na meniny take auticko s konikom a na dialkove ovladanie, je to dievcenske, pekne, farebne a stelku to aj bavi. tiez zacinam rozmyslat co pod stromcek a co hugovi na narodky. netusiiim.

mounty
20. okt 2009

ahojte, nas Niki dostane Elefun, neviem ci poznate, taky slon co vystrekuje motyliky a dieta ich musi chytat do sietky, super zabava pre styri deti naraz..........

zuzpidka, ja taky traktorik s privesom a aj s prednou bagrovou lyzicou idem asi predat. Za 50euro. Tak skoda ze ste tak daleko lebo je uuuuuuuplne novy a Niki na nom sedel dva krat, nedociahol na pedale a na nasej ulici je to do kopceka tak to nevie ani vyslapat ani vytlacit a ho to nebavi ked ani nema co naberat.........vam by sa to veru na stavbe zislo. Anielik, nekupite od nas???Je zelenej farvy iba lyzica je zlta vpredu.

veronikap, to je uzasne ze Zinka tak dobre zvlada skolocku, aj nasmu by sa to ratalo, ale co uz. Som sa rozhodla ze chcem zasklit balkon tak mame po darcekoch aj skolke, to bude paaaaaaaaaaalka, a to iba jednu tretinu zasklime..

inak sa mame fajn, Niki zacal trochu soplit ale von chodime stale....papa

zuzpidka
20. okt 2009

Mounty, tak to je fakt škoda. už sme so šéfkom rozmýšľali, či by si to neposlala dobierkou. ale bolo by to drahé. tak veľká škoda. 😒

zuzpidka
20. okt 2009

želám vám všetkým dobrú noc a sladké sníčky. 😉 😀

zuzpidka
21. okt 2009

dobré ránko všetkým. 😉 😀

veronikap
autor
21. okt 2009

ahojte 🙂 my plánujeme tiež kúpiť nejaké to autíčko, ale nie šliapacie, na baterky a aby bolo pre dvoch.. keď sa nám podarí do leta prerobiť ten domček čo sme kúpili, tak tam je veľká záhrada, budú sa mať kde realizovať 😀

zinka teraz všetko napodobňuje čo robím s Marekom .. nosenie na rukách, prebaľovanie, papanie a pod. .. ona si vtedy vezme svoju bábiku a robí s ňou to isté.. zlatá je 😵 tak rozmýšľame, že by dostala napr. niečo takéto:
http://www.alltoys.sk/iobchod/product_info.php?...

zuzpidka
21. okt 2009

Veronikap, pekné to je. kde ste nakoniec kúpili domček? pridaj nejaké foto z neho. som zvedavka. 😀

luminkasp
21. okt 2009

veronika, som netusila, ze ste kupili domcek, sem s info 😎 😉

veronika13
22. okt 2009

zuzpi, tak ten traktor je senzačný.... Riško by sa asi zbláznil od radosti 😀 mounty, hoď prosím fotku toho traktora, skúsim navrhnúť mužovi 😎

veronikap
autor
22. okt 2009

ahojte 🙂 už som to tu myslím pár krát spomínala, že hľadáme niečo na víkendy, sviatky a leto.. tak sme našli 😉 je to pri Topoľčanoch, tak aspoň sa budeme s našimi častejšie vidieť ... na jar plánujeme začať prerábať a v lete si to už užívať.. hlavne sa tešíme na tú záhradu a ihrisko, ktoré tam deťom urobíme 😅 😵
kvôli vám som si urobila na modrej streche album.. postupne pridám ďalšie, ako sa to tam bude meniť 😉

http://www.modrastrecha.sk/album/album.php?vAlb...

veronikap
autor
22. okt 2009

keďže záhrada má 17 árov, plánujem sa začať venovať aj "záhradničeniu".. nič veľké, ale bylinkovú záhradku si tam urobím určite 😎

mounty
22. okt 2009

veronika13, traktor Ti odfotim poobede, pa

ked prerpbite domcek, veronikap, tak dame stretko kolaudacne u vas 😉

veronika13
22. okt 2009

veronikap, super, aspoň podľa tej jednej fotky zvnútra to tam vyzerá, že by sa dalo aj celoročne bývať

zuzpidka
22. okt 2009

ahojte.
Veronikap, tak to fakt vyzerá super. možno na to kolaudačné stretko dojdeme aj my. 😀
ja som sa dnes dala do upratovania, tak idem makať.
prajem pekný deň. 😉 🙂

veronikap
autor
22. okt 2009

mounty, určite 😉 bude tam aj hosťovská 😉
veronika, ono je to klasický rodinný dom.. a aj sa prerobí tak, že sa tam bude dať byť celoročne.. sa teším sa podlahové kúrenie, krb.. to budú budúci rok parádne vianoce 😵 😎
záhrada je trošku do kopca, keď nasneží, tak ideálne pre deti na sánkovanie 😀

zuzpidka
22. okt 2009

Veronikap, tak to vám držíme palce, aby to tak vyšlo ako plánuješ. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre