Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

melory
10. jan 2010

ingrid tiez drzim palce nech zapadne do kolektivu. a tebe pevne nervy.

melory
10. jan 2010

baby tu sa cely den neda vyjst z domu, to pocasie je hrozne, hned mam topanky mokre. deti doma zatvorene, bez auta sa neda nikoam. aspon luftujeme hracky, plastelinu a fixi. uz sm,e stavali aj puzzle, no neviem uz co vymysliet.

zuzpidka
10. jan 2010

ahojte.
Mel, aj u nás je to podobné. dnes nám Rastík ráno vstal pred 9,45h., tak som ho cez obed nedala spať. ešte je celkom čulý, tak uvidíme kedy zalomí. 😒
prajem príjemný večer. 😉 🙂

maaja
10. jan 2010

ingrid, fakt neboj - skolka Kajke len prospeje ... s tomto veku im uz detska spolocnost chyba ...

no a k tomu pocasiu - je to des :-/ bleee
my aj napriek dazdu aspon na hodku ideme von, okolo domu je to jedno, sa pomotame a potom sup domov ... inak by sme sa asi vnutri celkom zblaznili ...

a tiez mi uz MArek cez den nespi - bodaj by aj, ked vstavem okolo deviatej 🙂 som zvedava zajtra - po troch tyzdnoch skolka, robota ... som zvedava jak to bude v BA kvoli tym kamionom 😝

a mimochodom, ohrozuje nas velka voda !!! na konci dvora nam tecie taky potôčik - lenze teraz je z neho uz velka rieka 🙂 tak snad ostane tam kde je !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

anielik
10. jan 2010

ahojte,

ingrid drzim palce, nas to caka 1.2 ale veru sa aj ja uz bojiiiiiiiiiiiiiiiiim

pocasie strasne, chori sme boli pred vianocami aj teraz sme ...ja uz sa na to mozem. Matko je ako z divich vajec uz na neho nic neplati, ani branie hraciek, ani nebavenie sa s nim. Jedine co zaberie ze sa otocim a "ignorujem" ho ale to nevydrzim dlho lebo tolko dobiedza aby som sa nehnevala az hned povolim...lapaj jeden :((

my nastastie este spavame cez obed, rano vstavame teraz pred 8mou ale inak aj ked neskor vstaneme musi ist spat...spi menej ale spi. Ale aj tak ked nespi sem tam tak ma energiu za 100

maji drzkajte sa, nech nemate potok v dome .} a dufam za ani nas nevytopi 😲

veronikap
autor
11. jan 2010

dobré ránko 🙂 tak aj my ešte dodatočne želáme všetko len to naj v tomto roku 😵
mne sa za počítač nejako nedarí chodiť... Marek je teraz taký zlatý, nahlas sa smeje, rozpráva, hrá sa (všetko strká do úst)... Zinka je tiež zlatíčko, aj keď niekedy už tiež neviem čo s ňou.. na všetko čo má urobiť hovorí nie, musí byť len po jej... ale zatiaľ na ňu platí dohovor.. uvidíme do kedy.. 😀

my dnes tiež ideme do škôlky, tri týždne sme tam neboli, tak bude asi "veselo"... Zinka sa tam na jednej strane veľmi teší, ale na druhej by chcela byť stále len so mnou... a fakt už na nej vidno, že jej len ja nestačím, že potrebuje aj deti okolo seba a nejaké iné aktivity ako robíme doma...
ingrid, možno pomôže, že si budeš opakovať, že ide o Kajkine dobro, že to robíš pre ňu, chcete mať z nej predsa sebestačného a samostatného človeka, ktorý sa bude vedieť zaradiť do života 😎 😉 aspoň ja si to stále opakujem.. u nás bol posledné dni v škôlke problém, že nechcela aby som išla odtiaľ domov.. ale už sme boli v štádiu, že sa nehodila mne okolo krku, ale pani učiteľke (zaujímavý pocit, poviem vám)... Zinka vyzerá byť viac introvert, tak podľa mňa o to skôr tú škôlku potrebuje, aby sa naučila poradiť si s rôznymi situáciami a hlavne nech má aj nejakých kamarátov..
tak asi tak 😀

všetkým želáme pekný deň a ingrid, budeme čakať na správy ako si to prežíla 😉

melory
11. jan 2010

ahojte mne stelka este spi. zvykne sa zobudit o pol siedmej, vypita si pit a spi dalej 🙂
hugo sa hnes az o zem hodil, ze nejde do skolky, ale zatvorila som dvere a hned ho to v tej samote preslo a uz siel k topankam do chodby.
boli to krasne dni - byt doma s manzelom...to by bol "life" 😵
mala som ist dnes ku kamoske, aby sa deti zahrali, ale volali, ze su chori. okolo nas ma kazdy anginu.
stelka sa mi paci, ako sa hra s babikami, je take milunke, ako to ma zena v sebe 🙂 a samozrejme, este som nic nevarila bez jej pomoci - kuchyna, to je jej rajon. 🙂

malalady
11. jan 2010

maaja.. ja idem zajtraaaaaaa.. 😀 😀 😀 juchacháááááááá tak hádam sa ukáže.. 🙂 no v 20tt bolo zle otočené 😀 ako Tobinko 🙂 len dúfam,že to bude baba heh 😀

zuzpidka
11. jan 2010

ahojte.
Rastík zaspal včera okolo 21,00h. dnes ráno sa zobudil okolo 7,00h. a teraz spinká. celý deň bol taký malátny, nevyspatý. nespal ani v noci veľmi dobre. prehadzoval sa z boka na bok. ja som tiež ako mátoha, ale o chvíľku príde Dadka zo školy a ideme robiť domáce úlohy.
nám tiež pred bránou po ulici tečie potok, ale jeho hladina je dosť vysoká. tiež dúfame, že zostane vo svojom koryte.
prajem pekný deň. 😉 🙂

veronikap
autor
11. jan 2010

no tak náš dnešný nástup do škôlky prebehol až podozrivo kľudne... uvidíme tieto ďalšie dni, tie budú asi horšie, keď si už uvedomí, že tam bude chodiť pravidelne 😝

melory
11. jan 2010

ahojte, ja som mala dnes neuveritelny klud, manzel v praci, hugo v skolke a stelka spala do 12hod!!!! a to som ju budila, aby som mohla ist pre krpca!

zuzpidka
12. jan 2010

ahojte.
ja som bola dnes poobede s Rastíkom u kaderníčky ho ostrihať. urobil tam taký cirkus, že sme odtiaľ odišli nedostrihaný. stihla mu pekne ostrihať jednu polovičku hlavičky a druhú reval ako pavián. skúšala som ho všelijako ukľudniť, ale neúspešne. tak sme to nechali na piatok, kedy máme ísť aj my so šéfkom sa strihať. tak uvidíme, či zase nebude krik. 😒
prajem pekný deň. 😉 🙂

malalady
12. jan 2010

takže oznamujem.. čakame babiku 🙂 bude sa volat Nelinka 😀 😵 😵 😵

zuzpidka
12. jan 2010

malalady, gratulujeme. 😀
prajem dobrú noc. 😉 🙂

maaja
12. jan 2010

malalady, tak super, tak ako si chcela ;)
tak sa drzte !!!

luminkasp
13. jan 2010

jej, malalady, to je super, tesime sa s tebou

maja a ty ako pokracujes? ja uz mam brusko a takmer +2kg 😎

maaja
13. jan 2010

lumi caaau,

brusko mam uz aj ja, mozno uz aj brusisko 🙂 ale neee, prehanam, ale vidno ho a uz kazdy pochopi ze nejsom tucna, lež tehotna ;)
ale mam +6 kg ... fnuk

inak v poho, vcera som bola v poradni, vsetko ok ... zajtra idem na krv - triple testy a potom aj na 3D UZV, na ten sa tesiiim, som zvedava na babo
a mam pocit ze citim pohyby - je to len take slbulinke a len obcas, tak neviem ... dr mi povedala ze to je este skoro ...

a ty ?

maaja
13. jan 2010

vcera som si kupila šaty na oslavu - na konci mesiaca nasi oslavuju 50 !!! celkom fajn som zohnala 🙂 chcela som čierne s niecim cervenym, no mam cierne s niecim modrym 🙂 maju pod prsiami taku modru struzku, plus dam si pod to modru bluzku a modre pancuchy 🙂

a kupila som aj Marekovi - cierne nohavice a tmavofialovu koselu so striebornou kravatkou ... strasne je v tom mily taky feši z katalogu ;)

luminkasp
13. jan 2010

maji, tak to je super, uz nepriberas tak rychlo ako na zaciatku, nie?

ja idem na t testy buduci tyzden v utorok a ultrazvuk mam najblizsie az 22. februara.

a preco by si uz nemohla citit pohyby? pri marekovi si kedy? sak pri druhom citit skor. Ja uz pohyby citim 😉

luminkasp
13. jan 2010

a tehu nohavice by som si chcela kupit tento tyzden, inak nosim stale vsetko ako doteraz

veronikap
autor
13. jan 2010

Rastíkovi želáme všetko naj k meninám 😵

luminkasp
13. jan 2010

aj my sa pripajame, vsetko naj

zuzpidka
13. jan 2010

Rastíkovia ďakujú všetkým. 😉

malalady
14. jan 2010

dakujem baby ste zlatunke 😀 😀 😀 😀

no,ale mám zvýšený cukor ☹ takže budem musiet íst na diabeticku ambulanciu ☹

zuzpidka
14. jan 2010

ahojte.
malalady, to nevadi, to je asi len tá tehotenská cukrovka. to prejde. držíme palce. 😉
ja som mala včera taký "free day" a dnes už periem, budem variť, ale najprv ideme na nákup. tak sme si to včera s Rastíkom užívali, aj počasie nám doprialo, tak sme boli doobeda vonku na prechádzke. dnes sa aj počasie pokazilo, aj doma treba upratať. tak makáme. 😒
prajem pekný deň. 😉 🙂

veronikap
autor
14. jan 2010

malalady, aj ja som mala pri Marekovi vysoké hodnoty pri tom záťažovom teste.. chodila som každé dva týždne na diabetológiu na kontrolu a tam som mala vždy všetko v norme..

salajcatko
14. jan 2010

ahojky
baby sa hrajú v izbe, tak som sem rýchlo skočila, salaj je na nočnej 😵

malalady, tak gratulujem, a krásne meno ste vybrali. Aj naši známi majú Nelu a sa mi to veľmi ľúbi 🙂

je super, že ste aj ostatné tehu 🙂
teda ostatné okrem malalady 😀 ja nie som, nebojte 😀 😵

idem asi trošku čítať, čo nové máte ostatné ...i ked sa mi bohovsky drieme, akosi som si ešte nezvykla na prácu ☹

veronika13
14. jan 2010

Ahojte, malalady tebe to ale odsýpa, čo nevidieť a si vo finále 🙂
marec je pomaly za dverami a ja stále neviem čo s prácou... čo budete robiť po skončení rodičovskej?

zuzpidka
14. jan 2010

Veronika13, tiež riešim túto otázku, ale zatiaľ neúspešne. 😒 hľadám prácu, aj rozmýšľam o podnikaní, tak uvidíme čo sa podarí. 😒
prajem dobrú noc. 😔

veronika13
14. jan 2010

to v čom by som som chcela podnikať vyžaduje veľké vstupné investície a tie nie sú ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre