Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

veronika13
27. máj 2008

ja idem dnes tiež prezliekať periny, utierať prach, vysávať... žehliť, no ale zajtra budem mať fraj, ideme do materského, tak sa tešíme 😀

ingrid78
27. máj 2008

Ahojte, vam tie generalky zavidim, ja som vcera myslela, ze zomriem,som mala zlcnikovy zachvat ☹ Strasna bolest to bola, normalne to bolelo ako porod, som si povedala, ze tak skoro druhe babo nebude 🙂 Taka som slaba, ze som si lahla s malou doobeda

gulicka
27. máj 2008

Ingrid, si viem predstavit, moja mamina mala tiez tieto zachvaty, kym jej neurobili laparoskopiu a povedala, ze ta bolest je ovela horsia ako porod... tak to su uz ani neviem predstavit... 😖
mas nejaku dietu? vraj len tak sa da tym zachvatom predchadzat

veronikap
autor
27. máj 2008

ahojte, my už druhý deň spíme len cez obed.. nejako ráno vyspáva, vstávame až pred 8.. tak by jej to aj mohlo vydržať, je to celkom fajn poležať si 😀
zinke je už tiež oveľa lepšie, len ja som na tom horšie.. ráno som prgĺgať nevedela, teraz to vyzerá tak, že sa k tomu pridruží aj tečenie z nosa.. 😒 😠

gulicka
27. máj 2008

ahojte este raz, musim sa s vami podelit o dobre spravy 🙂

mam vysledky z genetiky po amniocenteze, su v poriadku, tak hadam bude vsetko dobre, musim verit, minimalne bude tak, ako ma byt.... cakame valibuka, tak budeme mat parik 🙂

vobec sa neviem rozhodnut, ake meno 😨
vybavicku po Paulinke mam prevazne ruzovu 😝
esteze kocik mame novy, kremovozelenkavy, sportak bude stary, ten modry

a je dovod si vecer otvorit sampus 😀

zuzulik22
27. máj 2008

no super gulicka, tesime sa s Vami 🙂

zuzpidka
27. máj 2008

Gulička, tak to gratulujeme a dajte si pohárik šampusu. Držím palce, aby všetko dobre dopadlo a mali ste krásneho chlapčeka.
Veronikap, Rastík spinká väčšinou cez obed, podobne ako dnes a potom vydrží do večera nespať a zaspí okolo 20.00-21.00 hod.. Ešte stále spinká a pridal sa k nemu aj šéfko. Keby ste počuli to "pochrapkávanie" šéfkove. 😀 😀 😀

zuzulik22
27. máj 2008

aj my spavame len raz za den, vacsinou chodi spat okolo 11.30, ale dnes vyvadzal do 13.00, za to v noci plakal od 3.00 do 6.00 a potom zo strašného plaču sa začal strašne smiať a bolo dobre

maaja
27. máj 2008

aj moj drobec spi uz od 11tej 😅
by sa uz mohol zobudit, lebo este neobedoval a tiez chcem ist s ni niekam na zmrzku 😀

andreafa
27. máj 2008

guli, gratulujem ku chlapcekovi! to su skvele spravicky! 😵

moja kajka sa uz cvachce v bazeniku v umagu, stastna ako blcha 😀 cestu do chorvatska zvladla na jednotku, stale len hika, vykrikuje a straaaaasne sa zo vsetkeho tesi. tak som spokojna a mozem v klude pracovat a parit sa v kancli 😝

veronikap
autor
27. máj 2008

guli, blahoželáááme!! 😵 😵 😵

ja tiež čakám kým sa zina zobudí a pôjdeme na zmrzku.. už mi totálne tečie z nosa 🙄 aj kĺby nejako pobolievajú, asi bude teplota, tak sa treba schladiť, dám si dvojitú 😀 😀

zuzulik22
27. máj 2008

aj mna boli hrdlo a som hrozne unavena, Roman s malym su chori, tak asi budem uz aj ja

janamed
27. máj 2008

ahojte babenky..

gulička aj my blahoželáme že je všetko ok...

dnes je krááásne, len ja s babami ešte stale nemožem ani von, kedže su ešte stale na antibiotiikach.., ale zajtra už doberieme asi posl.lieky..no kašlu ešte ako tuberačky... a janke ma ešte stale aj riadne sviečky pod nosom.

Martinka už rozprava pekne, už ju to akosi opustilo, to dychčanie pred tým ako žo seba niečo dostane, mali sme isť k detskej psychologičke, tento PO, ale koli chorobe že až po..., no 3.6.idem s nou na logopediu, tak sa poradim ešte s nou, či treba ešte vobec...

tak Vám všetkým prajem pekný zvyšok dňa, užite si slniečko

miriamka12
27. máj 2008

Ahojte 😎 Vonku je uzasne, konecne teplo 😎 ako ma byt.
Gulicka velke gratulacie 😵
Janka, super ze Martinke sa to upravilo, vidis tak nakoniec to bolo len neake prechodne obdobie 😉
Ja som bola tiez nascipana, hrdlo ma bolelo, hlava, ale uz som fit, tak dufam ze aj ostatnym to prejde tak rychlo ako mne 😉
Utekame este do zahrady obrat jahody a ceresne 😎

luminkasp
27. máj 2008

Ahojte,
ko sa mate?

guli gratulujem.

ja zistujem moznosti studia v spanielsku 😎

mounty
27. máj 2008

Ahojte, niekto sa kupe v Umagu a niekto na Drazdiaku.........Niki dnes exceloval, bol najmladsi z" plavcov", bolo super.........

Gulicka tesime sa s Tebou a myslime na vas, drzte sa 😉

A vsetkym chorym skore uzdravenie......majte sa

gulicka
27. máj 2008

Dakujem, baby, len nech je maly zdravy, nemusi byt ani pekny 😉 , ale vazne, len nech je v poriadku

dnes bolo strasne pocasie, neviem, ako prezijem leto s tym bruchom, a to este nenarastlo

uzdravte sa vsetci velki aj mali marodi 😉

pa

ingrid78
27. máj 2008

Ahojte,
Gulicka, gratulujeme k zdravemu drobcovi. Mas pravdu, dnes bolo hrozne, aj ked baby pisali, ze nadherne. Ja tiez velmi zle znasam to teplo. Jar mi vyhovuje, vsetko je este pekne zelene a nie spalene ako v lete, no co uz, nevyhneme sa mu a musime ho prezit 😎 . Ozaj mala ti uz chodi, Kajka je taky lenoch, jej sa jednoducho nechce,strasne je pohodlna 🙂
A co baby co porabate, kde ste vsetky?

janamed
27. máj 2008

ahojte 🙂
idem sa pochvaliť, aj mala janka sa mi dnes už viac a viac pustila chodiť sama, ale ešte sa dost boji,je taka strašne opatrna...no ale už sa aspon pušťa 🙂 včera menej, a dnes viac a viac 🙂

ingrid78
27. máj 2008

Super Jani, teraz to uz pojde rychlo, mne ani nevadi ze kajka este nechodi, ale je to neprakticke, ked niekam ideme, lebo stale je tymi rukamio na zemi anieco vyjeda, tak uz sa tesim, ze ked zacne tak ju len tak pustim, nech si ide 🙂 Ona sa ani neboji, len je jednoducho leniva

veronika13
27. máj 2008

gulička, gratulujem, verím, že sa ti uľavilo a teraz sa už len budeš vytešovať z tehotenstva 🙂
my sme dnes spali len raz a dva dni predtým vystrájal doobeda pred spaním, tak neviem či už nechce spať len raz, no ale musím to odsledovať, posledné dni sme mali dosť narušený režim, tak neviem objektívne posúdiť

teplo bolo dneska veru fest, vonku sme išli až okolo 16:00 to už bolo tak znesiteľne, normálne som mala chuť vytiahnuť vaničku vonku, nech sa očľapoce, no som sa ešte bála, predsalen to bol taký prvý teplý deň. Neviete v ktorom reťazci predávajú také detské bazéniky za rozumnú cenu?

ingrid78
28. máj 2008

Veronika, v Tescu, maju taku peknu zabku zelenu tusim stoji okolo 400,-

salajcatko
28. máj 2008

ahojky
GULIČKA - gratulujem k valibukovi, isto bude taký krásny ako paulínka...a je jedno aké meno bude mať 😉

Ingridka - žlčníkovú koliku poznám, boli to najhoršie bolesti aké som v živote poznala...vlani v lete po pôrode som si odtrpela svoje..daj si bacha aby si nedostala zápal podžalúdkovej žlazy ako ja (pankreatitida), bo to je fakt bolesť na skapanie 😝 ☹ Žlčník už mám von a hned je lepšie 😉

je krásne, teplúčka a ja kašlem na upratovanie, včera som vyumávala kúpelku, tak aspon niečo 😉
simča sa trápi v postielke,dostali sme výsledky z výterov, mala 3 druhy baktérii, vo veľmi silnom rozsahu, pre malé deti dosť vážne, ale názvy som zabudla - ale vraj infekčná hnačka to nebola - mohla to od niekoho dostať, alebo skočiť ked niečo lízala vonka alebo rúčky 😠
Karinka ostala u babky (svokry) lebo má silný zápal priedušiek, možno aj plúc ale na RTG sme nešli, lebo aj tak má ATB ktoré by dostala aj pri z.plúc, tak sa lieči ☹

salajcatko
28. máj 2008

veronika aj v Dráčiku mali fajne bazéniky jeden taký chutnučký maličky a vyšši nafukovací za 99 sk 😀

veronika13
28. máj 2008

ahojte, sali babule nech sa už vyliečia a môžu sa tešiť z pekného počasia. V Dráčiku také lacné? sa mi nechce veriť, keď pôjdeme do ZA, tak tam skočím, vďaka za typy.

salajcatko
28. máj 2008

ale ten za 99 bol taký fakt maličký len pre Riška by bol, z 3 nafukovacích vrstiev, takže aj keby padol, tak by si neublížil...simonka ma taký maličky plastový so sedatkom na boku, teraz ma v nom guličky, v lete bude aj voda 🙂

veronika13
28. máj 2008

taký menší nám stačí, aj tak nemáme väčší kde dať, to je paradox, lebo sú to veľké záhrady, ale bohužiaľ patria zverine 😝

zuzkafuny
28. máj 2008

Ahojte... :o)))
Ja idem vytrepať na dvor umelú vaničku a nech sa čvachce vo vode... 🙂 Dnes sme si aj krémik boli kúpiť, tak ho prvý raz použijeme... 16 faktor mu hádam bude dosť... veď moje dieťa je černejšie ako od susedov malý cigánik 😅
no... užite si horúčavu... ja veľmi nemusím 😖 ale keby som bola na kupku tak mi to veľmi nevadí...

mounty
28. máj 2008

Ahojte..........salajcatko fakt uz nech ste zdravi, vas to drzi dako dlho.......vonku je leto a my sa stale cvachceme, staci aj stara vanicka alebo lavor, aspon sa neprepichne, a vody len tak po clenky a Niki je najstastnejsie dieta 😉

Co sa tyka kremikov, tak mam uz asi 20 kusov vzoriek z lekarni zadara 😎 vzdy ked idem okolo dakej tak si vypytam hypoalergenny pre atopika na odskusanie, takze kremy na tvar ma vyriesene, na telo mam kupeny Microsun Baby 30........odporucam tie vzorky, maju mineralizacnu zlozku, je to zdravsie ako tie klasicke....

A jednu zlu spravu na koniec ☹ mam velmi zle vysledky z hematologie, tak ma cakaju dalsie vysetrenia, este nic neviem konkretne lebo mi to nechcel doktor do telefonu ale verim ze zit sa s tym da a o druhe sa uz snazime 😉

zuzkafuny
28. máj 2008

Mounty... bude dobre... 🙂 🙂 🙂
a čvachcite sa...!!! 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre