Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

veronika13
16. aug 2008

no baby, ste ma pobavili, ale je to pravda, tiež cítim unavu z toho. Mel u mňa to isté, strašne ma ťahá za vlasy, keď nechcem vstať a takisto mi dá ovoňať svoju zadnicu, niekedy je aj bez plienky 😀 Ja sa občas odreagujem u našich, mama ho zoberie von a ja chvíľu vegetím aj vo štvrtok sa zadarilo.
Salaj, uži si to🙂

Mám asi zápal močových ciest, ma pichá pri čúraní, tak v pondelok idem k Dr. pre radu, dúfam, že sa to dovtedy ešte nezhorší 😝

zuzkafuny
16. aug 2008

Ahojte...
Sali... k tej pizzi...!!! To si ešte neochutnala tú našu kaštieľovú 😝 chodia sem na ňu zo širokého okolia 🙂
a je najlepšia akú som kedy jedla 😉 🙂
Ja sa tiež cítim unavená... ale ja som tááák strašne rada 😵 😵 😵 keď ma môj Mišiak uťahá 😵 😵 😵
teraz búvka... by som ho zožrala 😵 😵 😵
Sa mi takto vykechlil od keksa čokoládového 😀 😀 😀

melory
16. aug 2008

salajcatko ozvi sa aky bol vikendik...
my sme sa nikam zatial nedostali, strasne fuci vietor a obcas prsi. v noci bola hrozna burka, mali sme otvorenu vetracku a kvapkalo nam na podlahy...mali sme handrovu pohotovost.

cez vikend sa vzdy skludnim, lebo manzelik mi s detmi pomaha.

zuzulik22
16. aug 2008

ahojte, asi je nieco vo vzduchu, lebo aj ja mam deti plne zuby a riadne. nastasite dnes su uz len 3, ale od pondelka zase 4. Ako by som rada bola sama doma, ticho ticho potrebujem. A este k tomu prsi a je 14 stupnov. ☹

veronika13
16. aug 2008

zuzu, tak to sa ti ani nečudujem, 4 deti, však to je záber. Ja tu mám sestru na prázdninach už druhý mesiac a niekedy je to fuška, hoci má 14 rokov.
Pijem urologický čaj a od mami som si vypýtala antibiotiká čo nedouživala, viem že sa to nemá, no nechcem aby sa to do pondelka zhoršilo a potom to budem dlho liečiť. Už som si myslela, že je to zažehnané, naposledy som s tým mala problém v tehotenstve, ale zdá sa nie je. Netuším, kde som mohla prechladnúť... ale asi v noci, mesiac som spala pod dekou, lebo paplon mala sestra a niekedy mi bolo v noci chladno.

To počasie, aj tu je mizerne, na nálade mi to nepridáva, také teplotné skoky, včera sa nedalo dýchať a dnes sa musím babušiť 😝
Dúfam, že tu je niekto na pokec

antea
16. aug 2008

Veronika 13 skus brusnice papat, alebo ak mas odkial zohnat Narosan Red Berry ,mne to velmi pomohlo. Byvaju v lekarni take tabletkove brusnicove extrakty, zabranuju "chlpkami" a kadecim aby sa v mocivych cestach usadili tie mrchy zle bakterie, baciliky co Ti robia galibu. Dufam ze prejde rychlo. A cajiky pit, vela vela a cikat a postupne sa vyplavia tie hnusoby. Drzkaj sa. Ja mam tiez rada vikendiky ked sme vsetci pokope aj maly je radsej ze je veselsie

veronika13
16. aug 2008

vidíš na brusnice som zabudla, skúsim sa popýtať či niekto nemá, dík za typ 😉 hádam to prejde, najviac ma ale trápi, že budem mať s tým problémy v tehotenstve a budem musieť ležať v nemocke a Riško... keď nebude muž doma tak neviem 😖 no teraz to nejdem riešiť, tehu som neni 😀

veronika13
16. aug 2008

mužík išiel na koncerty gospelových kapiel, máme u nás v dedine teraz, som chcela aj ja, ale neskoro to začalo

veronika13
16. aug 2008

ozik, dnes ma byť zatmenie mesiaca, no asi prd uvidím, lebo je zatiahnuté 😝

zuzulik22
16. aug 2008

juj, deti spia, to je ticho. A ja triedim fotky a posielam do happy fota 🙂

zuzulik22
16. aug 2008

veronika aj ja som mala zapal mocoveho mechura a brala som dvoje atb po sebe a hned potom som bola tehu 🙂

veronika13
16. aug 2008

ja som mala zápal už asi 7x ztoho 4x v tehu 😖
je teraz v happyfote akcia? ja som posielala fotky nedávno, bola akcia 50% vyplatilo sa

zuzkafuny
16. aug 2008

Ja posielam do Fotolabu :o))) a som spokojnááá...
Idem búvať... dnes ma toto moje zmordovalo 😔
sa majte... papa

veronika13
16. aug 2008

zuzi, papa kuknem teda aj stránku fotolabu 😵

veronika13
16. aug 2008

baby, kde steeeee?

miminka
17. aug 2008

ahojte maminy. ako sa mate? ja vas teda riadne zanedbavam,ale naozaj neviem kde mi hlava stoji fili je uz castejsie hore a so zaspavanim sa tiez neponahla. sebko je uzasny,stale ho hladka a ked sa filip len pretahuje, tak hned uteka ho skontrolovat a hlasi mi babo aby som nahodou neprepocula a pokedy sa nezdvihnem tak mi stale opakuje babo babo.stale ho hladka a pusinkuje. je naozaj uzasny. jedine co mi vadi ze si muz nemoze zobrat filipa na ruky bo hned chyta ziarlivostny zachvat.
uz stracam mliecko asi to bude tym,ze som naozaj dost vycerpana.filip ma tie hnusne koliky.no dufam,ze to skoro prejde.
tak sa majte pekne ja uz opat letim ku nasim bo si mamina zobrala sebka na noc bo filip mal velke bolesti a stale velmi plakal,tak sa zlutovala a zobrala si ho.
ahojte a ozaj nepribudla nam ziadna tehulka?

veronika13
17. aug 2008

ahoj miminka, som rada, že sa máte fajn, a Sebko je fakt úžasný 🙂 veľký brat, musí sa postarať 🙂 A na teba nežiarli? lebo Sebko je taký maminkin, nie? No v podstate už aj môj, muž sa ma niekedy nemôže ani dotknúť 😀
a tak celkovo ako by si zhodnotila dve malé detičky, dá sa to zvládnuť?

zuzkafuny
17. aug 2008

Aaaahojte...
Mimi 😀 tak nejaké tehulky tu súúú 😉 🙂
Aké veľké nôžky majú vaši chalaniská...??? Môj už má 14,5cm 😕 nie je to nejako veľa...??? Som mu teraz poctivo zmerala 🙂
Veron ako fotolab...??? nemzaujal?!

veronika13
17. aug 2008

zuzi, môj ma asik 15cm, lebo nosí už č.24, tie sú mu len tak tak.
No Fotolab nemzaujal, sú drahší ako happyfoto
celkovo tehliek je asi 5, nie? gulicka, mounty, snemcurka, ..... hlava deravá 😅

zuzkafuny
17. aug 2008

Pána beka... to majú riadne laby teda... 😀

veronika13
17. aug 2008

no veru, náš ma po kom, už má 45, ja 42 😀

zuzulik22
17. aug 2008

ahojte
veronika je akcia 10x15 fotky - 2sk/ks.
mas maly ma nozku - 14 cm a meria 87cm a vyzi 11,8kg 🙂 , teraz nastastie spinka

melory
17. aug 2008

stela je viac do sirky ako dlzky, obuje v pohode aj 22...20 a 21 uz nie
vazi 13kg a to pred mesiacom....
neviem vsak kolko meria, ale asi malo...je drobna a tucnucka.

salajcatko
17. aug 2008

ahojky
ani ja neviem kolko ta mojá bábika meria, by som to rada vedela ale, asi ju niejako pomeriam 🙂
váži tak asi 10 a pol, oblečená má necelých 11 aj s plienkou 🙂

no vikend - čo vám budem - PARADA 😀 ,ticho, klud, žiadna mamaaaaa,eeee....od svokrovcov sme išli po super obede o pol 2, pobehali sme nákupné centrá 😵 a šli na pizzu, bola mnamky mňam, no a potom domov.
Kupili sme si vínko, vraj nech som povolnejšia 😀 😝 🤐 😵 , červené a kofolu...no a si predstavte, normálne bolo prekysnuté 🙄 takže sa salaj nahneval, ale čo už mohol..ale mne vino veru nechýbalo, ja som bola happy, že je klud 😉 večer som sa pristihla že chodím potichu a že takmer šepkám 😀 tak sa salaj smial, že či mi už fakt nešibe 😝 tak som sa potom zbadala, že fakt, ved sme sami 😀 a začala som tancovať a vykrikovať, že juchuuuu...no salaj sa asi nemylil, fakt mi šibe 😵
no baby a to rááááááááno, jeeej, kráááása, z posele som sa vyhrabala o pol 9, aj to ma vytiahol salaj, že či nejdeme raňajkovať....tak som sa pozbierala..no a v obývke raňajky a káva...no nie je úžasný??? 😀 😵

veronika13
17. aug 2008

no je, a dúfam, že aj bez vína si bola povolnejšia 😀 🤐

veronika13
17. aug 2008

tak super, že sa vám víkend vydaril, teraz je kto na rade? kto sa hlási? 😎

salajcatko
17. aug 2008

ale poviem ti Veron, že každú druhú minútku som bola myšlienkami pri Simonke, odišli sme radšej bez lúčenia ☹
ale vraj to zvládala všetko OK, ale keď išla večer spinkať tak plakala, že si mysleli že nás už aj volať budú ale potom asi po 2O min zaspala 🙂
ale som rada, že sme to tak dohodli, fakt som to potrebovala 😵 trocha vypnúť, prísť na iné myšlienky
Krásny okamih bol, ked nám u svokrovcov otvorila Karinka dvere a Simka sa rozbehla, zavesila sa salajovi na nohy a potom hned mne, bolo vidieť, že sa teší 🙂

veronika13
17. aug 2008

to je zlaté, ale je to dobré aj pre ne, aby sa trochu naučili byť aj bez vás. Riško keď je s mužom, tak je v pohode, aj s mojou mamou, niekedy ma síce hľadá po izbach, ale ak sú vonku a je niečim zamestnaný, tak si ani nespomenie

veronikap
autor
17. aug 2008

ahojte baby,
salaj, tak to bol fakt super víkend ... nech je aj častejšie, nie? 😉
my sme tu mali na víkend moju sestru s malou Adélkou... úžasné, ako sa vedia baby už spolu zahrať.. a včera večer sme sa vybrali so segrou do kina a ocinovia sa starali 😎 sme si to užili 😀
tento týždeň niekedy od utroka ideme malovať, tak sa straaaaaašne teším 😖 nech už je to za nami... si so zinkou urobíme asi prázdniny u babky, nech tu nezavadziame 😀

maaja
17. aug 2008

caute baby,
no ked uz chvalte vikendy - tak aj ja pochvalim ... v sobotu tu bola sestra s rodinkou, robili sme grilovacku - prvy krat v zivote 😵 no a myslim ze sa podarila,lebo dost chvalili 😀 decka sa pekne hrali, sestra nechala starsieho syna u nasich a ti mladsi sa pekne zahrali .... robo kupil Marekovi taku preliezacku so smyklavkou a takym mostikom, tak mali o zabavu postarane ...
no a nedela bol total veget - chlapi boli doobeda vonku, tak som v klude navarila, poobede isli spolu spat, ja som si zatial poupratala vonku ... a tak ...
sice ziadna romantika 😅 ale fajn, ne ? 😎

inak,mam pocit ze nam asi leto skoncilo 😝 ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre