Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

maaja
6. okt 2008

hm, aj ta ciiiga je mozna ... neverila by si jak je u nas teplo !!!! myslim vonku ... parada ...
nam to momentalne vyhovuje, mame tu tvojich krajanov - oravakov - dokoncievaju nam zamkovu dlazbu, tak nech im neprsi 😎

melory
6. okt 2008

ahojte, pivo dopite {ja opita z dvoch deci bazanta} pukance dozujte...idem do strej kupene si hodit hygienu a hodit sa do perin. papa
maaj andes som sa dozvedela, ze budem aj ja slamenna vdova...urcite sa nevyhnes mojmu domu 😀

veronika13
6. okt 2008

mňa baví, ale skôr taká menšia, psy, mačky... také gazdovanie by asi nebolo pre mňa, to je človek pripútaný celý rok pri statku, nikde nemôžeš ísť na dlhšie ako jeden deň... ale toho koňa asi budeme mať a mužík chce aj čínske prasce, ale sme si vyjasnili, že to bude jeho starosť

maaja
6. okt 2008

jaaaj, tak gazdovanie ozaj ne ... nam by to snad aj zdochlo ... ked niekam ideme Linda ide k nasim na prazdniny 😀 a mačka vydrzi, ne ?

maaja
6. okt 2008

melory, neviem ci bude as ist okolo vasho domu 🙄
odzajtra sme v jaslach 😖

maaja
6. okt 2008

23.58 !!!!!!!!!!
idem spat ... cafte zajtra veceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer ... po Ordinacii samozrejme 😵

veronika13
6. okt 2008

no čauko,mel si tu?

maaja
7. okt 2008

Marek je v jasličkach ... tak sa ma držal jak kliešť, chudiatko, nechcel ist 😢
o 10.00 idem ponho 😵

veronika13
7. okt 2008

maji, teba tu vidieť za denného svetla, nezvyk 😀 choď, choď a to takto protestuje každý deň?

zuzkafuny
7. okt 2008

Nešiel mi mihók... ale asi nikomu 😖
pekný večer... 😉 🙂

veronika13
7. okt 2008

ani mne 😀

zuzkafuny
7. okt 2008

chlap mi išiel na bathoričku 😖 a poceste bááár, tak pristál tam 😀
ale je autom...

veronika13
7. okt 2008

drobča ti už búva?

salajcatko
7. okt 2008

ahojky
tak som vas akurát dočítala aby som bola v obraze
presne chápem mAAJU, ako to prežívaš s marekom - pri Karinke som šla pracovať ked mala 1O mesiacov, ona naštastie bola so svokrovu,ale aj tak som trpela veeeľmi, mala výčitky a všetko okolo...
a teraz ked si pomyslím, že pôjdem do práce od simonky (netuším ešte kedy) tak mi je z toho špatne....ale taký je život ☹ 😖
To fakt su tam školky tak preplnené???? som skoro odpadla--panebože, také drahé a aj tak preplnené roky dopredu...no sila--
ale celkovo v tejto sfére je náš štát príšerne nevšímavý, riešia kolko krát to, čo by počkala, a to, čo by fakt bolo treba,na to kašlu 😠

veronika13
7. okt 2008

no čo mi s tým už narobíme... veď naše deti budú voliť až za 17 rokov...

zuzkafuny
7. okt 2008

Moje drobčiatko už búúúva 😀
a u nás máme dve škôlky a žiadny problém... teda dúfam... som nezisťovala 😅
a to súkromné škôlky fakt stoja aj 8000,- ??? brrr... si neviem ani predstaviť. Tu sa toľko zarába 😅

veronika13
7. okt 2008

😀 😀 no u nás toľko, akurát na tu škôlku 😀 😀 😢 😢

salajcatko
7. okt 2008

bože, ale fakt, 8tis, ved to je príšerne veľa, ufff 😅
Karin chodila do súkromnej školky, stála 7OO sk plus strava a niejaké poplatky na začiatku roka, mesačne to vyšlo okolo 13OO sk...ale 8????
ved to fakt niektoré žienky tolko zarobia 😢

veronika13
7. okt 2008

je to zlodejstvo 😒

zuzkafuny
7. okt 2008

pre mňa súkromná byť nemusí... A v malom meste sa takmer všetci poznáme... aj učiteľky poznáme... a tie sú k deťom super 😀 😀 😀

veronika13
7. okt 2008

veď u nás v dedine ani súkromná nie je 😀

zuzkafuny
7. okt 2008

však ani u nás... 😀 😀 😀

veronika13
7. okt 2008

tak máme po probléme 😉

melory
7. okt 2008

salajcatko mam dojem, ze tu zeny pod 20000ani nenastupia....

dnes som urobila detom mikulasa....kupila som im mikulasske dukatiky {cokoladove}
potom sme boli urobit prepad dracika a doniesli sme si :
hugo - mec
stelka meninove - kozmeticky kufrik {fen, hreben, malovatka, sponky, zrkadlo....} a malovatlka navyse.
spolocne aj pre mamicku....plastelinu play doh v kybliku, boli k tomu noziky, formicky, vytlacatka a velicooooo

hugo vydrzal cele odpoludnie sa hrat s mecom a pozerat zora
stelka vydrzala pred zrkadlom, kym neminula malovatka
nakoniec sme spolocne tvorili.

veronika13
7. okt 2008

fíííha, stelka je už taká parádnica?
ja som trochu poprehadzovala nábytok v spálni, teraz tam má riško viac miesta na hranie

melory
7. okt 2008

je paradnica, nosi nausnice ...ako raz na fotke...vesiam jej ich na jej detske a celkom ma prekvapilo aky ma o to zaujem...ja sa malujem len ked idem od domu viac ako 500m a to pozera na mna s otvorenou pusou...
dnes ma boli hlava...nechapem, nezvykne ma

veronika13
7. okt 2008

to sme dve a neskutočne sa mi chce spať, sa tu premáham...

veronika13
7. okt 2008

došla mi mms na internet, tá spálna je ružová?

melory
7. okt 2008

fialova

si pripadam ako v amerike, chalani pozeraju indianku a ja za netom a sluchatka na usiach...pocuvam hudbu hip hop a tanec k tomu....paci sa mi tanec moc, moc, moc

zuzkafuny
7. okt 2008

Mel... ☹
ja hip hop nemusím... Predsa už mám svoje roky 😅 ale milujem could play 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre