Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

melory
8. okt 2008

zeby bol po tatiovi???? 🤐 🤐 🤐 deti velmi vnimaju aku ma matka naladu a podla toho sa aj chovaju 🤐 🤐 😀

zuzkafuny
8. okt 2008

no náladu som mala aj mám super...!!! Však aj on ju mal super 😅

melory
8. okt 2008

tak je vsetko v poriadku, to je stastne dieta....mne uz taketo vzdory nevadia...asi preto, ze hugo z nich uz vyrastol a stelka ich ani nemala

miriamka12
8. okt 2008

Ahojte 🙂 Citala som dozadu, musim nabonzovat na Ingrid, ta ma teraz super uces je ostrihana ala Victoria Bekhem 😉 a fakt jej to sekne. Sarah je v jaslickach dnes rano sme sa stretli aj s Maajou a Marekom 😎
Obehala so socialku, urad prace soc. veci a rodiny, podpisala pracovnu zmluvu a od pondelka som ofiacialne zamestnana popri MD 😝
A az teraz mi to docvaklo 😖

mounty
8. okt 2008

Ahojteeeeeeeeeee, ja idem dnes na ultrazvuk velky s druhym babom, snad sa uz ukaze a prezradi ci mame chystat vybavu do modra ci cukrikova 😉 potom sa ozvem, uz sa tesiiiiiiim. A Niki ma zapal priedusiek aj pluc, chudacik, tak sme zavreti doma ☹

zuzpidka
8. okt 2008

ahojte. tak aj ja som vás práve trošku prečítala dozadu.
Mel, tie pesničky sú práve moje diskotékové hity. Pozdvihlo mi to náladu. Tanec ľúbim aj ja, aj Danielka zbožňuje na Jetixtv chodí High School Musical. To je o partii detí a veľa sa tam spieva a tancuje. Aj ukazujú kroky a učia cez telku deti. Tak to skúšame s Dadkou. Iného partnera žiaľ nemá. Včera dokonca tancoval aj šéfko a Rastík za ním opakoval. Bola z toho riadna sranda. Idem ja žehliť, pokiaľ dieťa spí a pustím si k tomu niečo dobré.
Tak sa zatiaľ majte pekne. 😉 😀

zuzulik22
8. okt 2008

ahojte, ako sa mate?
Jej High School Musical - to dneska aj nas Kubko pozeral a tak pritom tancoval a stale si hovoril lalala. Velky tanecnik je to, stale by len tancoval. A ked ide dedinsky rozhlas - to sa vrti. A ked nehraju, tak stale ukazuje na amplion - a pyta sa lala? 🙂

zuzkafuny
8. okt 2008

Mel... to je pekné 😵 😵 😵 tak tam sa deťom musí páčiť a isto sa aj páči 😉 🙂

zuzpidka
8. okt 2008

Mel, to je pekné. Aj v Košiciach existuje viacej takýchto. V podobnom niečom som mohla robiť, volalo sa to Lienočka. Tiež také ako súkromné jasle alebo škôlka. 😉 http://www.lienocka.sk/

veronika13
8. okt 2008

ale v týchto bude naša mel robiť, že?

veronika13
8. okt 2008

inak my sme mali dnes taký akýsi nevydarený deň. Boli sem v MC, konečne máme nové priestory, ešte ale treba podoťahovať kopec vecí, ale už je to príjemnejšie ako studená podlaha v kultúraku. No Riška tam jedno dievčatko nechtiac sotilo do radiatora, našťastie nie veľmi, keď sa upokojil, tak si zas takou rúrkou prebil tu blanku pod jazykom, tak aj krv bola, chudatko, tak plačkal a už bol aj unavený, tak sme šli. Boli sme u našich, tam ožil, pobehal si po dvore so psom, vyšantil sa s deťmi a nie a nie spať, jedlo ho tiež nezaujimalo, tak nespal dnes vôbec, išiel o pol 7 večer, tak uvidíme ako bude spať v noci. No počasie sme mali ale krááásne, dúfam, že vydrží, stromy sú tu nádherne sfarbené, mala som chuť ísť do prírody, asi sa aj vyberiem niekedy s kamarátkou

veronika13
8. okt 2008

"Láska je, keď sa dievča nastrieka parfémom a chlapec použije vodu po holení a potom spolu idú von a jeden druhého očuchávajp." Karl, 5 rokov"

Láska je, keď v reštaurácii dáte tomu druhému väčšinu porcie svojich hranolkov a na oplátku nič nechcete." Chrissy, 6 rokov

"Láska je, keď mamička urobí kávu pre otecka a kým mu ju dá, tak trošku
usrkne, aby sa presvedčila, že dobre chutí." Danny, 7 rokov

"Láska je, keď chlapcovi poviete, že má pekné tričko, a on ho potom nosí celý týždeň." Noelle, 7 rokov

"Moja mamička ma má rada zo všetkých najviac. Nikto iný mi totiž nedáva pusu na dobrú noc." Clare, 6 rokov

"Láska je, keď dá mamička oteckovi najlepší kúsok kuraťa." Elaine, 5
rokov

"Láska je, keď mamička vidí otecka smradľavého a upoteného, ale i tak
o ňom hovorí, že je väčší fešák ako Robert Redford." Chris, 7 rokov

"Láska je, keď vám vaše šťeňa olíže tvár aj napriek tomu, že ste ho
nechali doma samé celý deň." Mary Ann, 4 roky

"Viem, že moja staršia sestra ma má rada, lebo mi dáva svoje staré oblečenie a ona si potom musí ísť kúpiť nové.." Lauren, 4 rokov

"Naozaj by ste nemali hovoriť "milujem ťa" bez toho, avy ste to tak cítili.A keď to tak cítite, nehovorte to často. Ľudia zabúdajú." Jessica, 8 rokov

Nie su tie odpovede kráasne ?🙂

to mi prišlo mailom, ta posledná sa mi zdá, až príliš zložitá na také malé dieťa, ale to je jedno, je to zlaté🙂

--

mounty
8. okt 2008

Ahojte, hlasim sa spat..........jedna dobra sprava: cakame dievcatko, drahy sa vytesuje 😉
druha zla: na mozgu ma cystu, ale vraj sa to vstrebe, tak chcem verit ze ano........musim ist ale na dalsi UZV na Kramare a tam sa bude o tom debatit.......na amnio ale urcite nejdem ani na potrat..........drzte nam palceky prosim, dik 😉

veronika13
8. okt 2008

mounty, s tou cystou držím palce a vyskytuje sa to často? či nevieš?

mounty
8. okt 2008

ahoj veronika, hm, na to Ti neviem odpovedat ale ked som si to citala tu na konovi, tak maminy pisu ze do 30 tyzdna sa to vsrebalo, tak verim ze to bude aj nas pripad 🙂

veronika13
8. okt 2008

fíha, až tak dlho? no riadne sa popýtaj na tých krámaroch a kedy tam ideš?

maaja
8. okt 2008

mounty, nazdar !!!! teba som daaaavno necitala 😀
jeeej, tak vy budete mat parik ??? no straaaasne sa tesim 😉 asi aj vy 😎
idem citat co si popisala 🙂

maaja
8. okt 2008

verony, cau aj ty 😵

maaja
8. okt 2008

fuuuha, mounty, teraz citam o tej cyste 😔
ja som toto tiez uz niekde citala ... aj to ze sa to vstrebe ...
no ale keby to oznamili mne, tak ja by som bola v jednom strese 😔 hrozne ked take nieco povedia ...
kati a myslis ze amniocentezou by vedeli nieco zistit ??? a co tie krvne testy co sa robia v 16tt ???

mounty
8. okt 2008

ahoj maaja, som tu len na skok....

veronika, na Kramaremam ist co najskor ale nema mi kto strazit dieta, tak najskor v piatok ☹ a neboj, len co sa bude dat, vyspovedam Nikinkovho krstneho nech mi da prednasku o cystach 😉

mounty
8. okt 2008

maaja, ja som odmietla akekolvek testy urcujuce postihnutie, takze aj tie krvne..........nasa babula ale vyzera krasne a uplne zdravo, doktor tvrdil ze jej asi nic nebude ale ze to treba sledovat........niekedy je to totiz sprievodnym znakom ineho ochorenia, zvacsa dedicneho, tak uvidime........rozhodne na amnio nepojdem, lebo to su iba dalsie stresy......

veronika13
8. okt 2008

tak tak, držkajte sa
do Vlkáča sa náhodou nechystáte v priebehu mesiaca?

mounty
8. okt 2008

hm, ale vies co je divne, ze ja mam v sebe absolutny pokoj, aj ked mi to doktor hovoril, strach ano, ale zaroven pokoj, taky zvlastny stav...........zazili ste to??

veronika13
8. okt 2008

áno, pred pôrodom 🙂

mounty
8. okt 2008

veronika , radi by sme ist v novembri ked bude to volno okolo 17. ale skor neviem, asi kvoli babu nie........a Ty sa nechystas sem dole?

maaja
8. okt 2008

aj my sme boli dneska v jaslickach ... ako uz miriamka bonzla 😀
rano plakal, chudiatko, az sa triasol ... a ked som ponho prisla, tak sa rozplakal, ale len na chvilku a hned ozil .... ze by dobre znamenie ??? som zvedava kedy si zvykne ...

no a tiez mi dneska nespal ako Riško ... teda spal len cestou domou, nieco cez polhodku ... potom sa zobudil a uz nechcel ... a spat isiel po siedmej ... snad sa pekne vyspinka a o siedmej ked ho budem budit bude vyhajany do ruzova 😀

veronika13
8. okt 2008

no zatiaľ nie, rada by som na burzu, ale neviem či nám to toho roku výjde, ak áno, tak to bude tak za päť 12

veronika13
8. okt 2008

maji, a s tvojou prácou to ako vyzerá, už sa niečo rysuje?

mounty
8. okt 2008

veronika urcite mi napis zoznam, ja musim ist na hracky, dake vrtacky, kosacky, vysavac......po sestre taketo moc nemam, same baby, aj to rozsypane......

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre