Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

anielik
19. nov 2008

AHOJTE, gratulujem vsetkym snazilkam a prajem dobru chut k obedu..uf uz aby sme aj my boli tehulky 😉

veronikap
autor
19. nov 2008

ahojte, mne sa v trúbe pečie pizza, tak letím na ňu... tak zatiaľ dobrú chuť 🤐 😉

anad
19. nov 2008

ahojte, akurat som ulozila maleho a nakukam, ze druhe kolo je plnom prude 😵 tak drzim palceky vsetkym snazilkam a tehulkam gratulujem 😉

melory
19. nov 2008

baby to chce tabulku, tabulku, tabulku....tehuliek, tehuliek.....aj duo mamiciek...kto sa hlasy dobrovolne?

veronikap
autor
19. nov 2008

mel, máš to mať.. sama si si o to povedala 😀 😉

veronika13
19. nov 2008

😀 veru, mel 🙂

maaja
19. nov 2008

jeeeej, to by bola fajn tabulka, taka naprehlad, nech vieme ... ja vobec netusim ako sa take nieco robi 😔

veronika13
19. nov 2008

maaja, dnes si doma?

maaja
19. nov 2008

nie, ja uz predsa pracujem 😀

melory
19. nov 2008

ale ja tabulky robit neviem...a nemam na to cas...to by mohla mamina co nerobi a ma jedno dieta 😉

janamed
19. nov 2008

čaute maminy, po dlhej dobe sa hlásime, akosi nič nestiham. sem tam Vás kuknem, ale neda sa povedat že by som mala o Vás prehlad.
Inak ja už do roboty nechodim, vzdala som to, necitila som sa po materskej stranke pripravena, a ani podmienky som nemala na kludné pracovanie, ohl. malinkej.

Inak, maly baran Janka, tak ako bola dobručka a stale som ju kedysi chválila, sa akosi premenila na čertika bertika, dačo strašné, začala sa o zem hádzať, jedovať sa strašne pre maličkosti, takže skoro nonstop počujem pišťanie,ale to hadam tým najvišším hlasom piští, už asi viac ani nemôže 🙄

inak Janka mi ešte vôbec nevypráva, stale sa jej nechce, takže stale len mmmmmmh na všetko, a trochu mama teta. iba vynimočne. Ten prst namiesto dudla si stale cmula ako o život, neviem ju odnaučiť, no to musi prisť asi samo. plienky máme stále, šerblik je kamoš iba ked je oblečená, vtedy na nom rada sedi 🙂

Martinka mi rastie do krási, stele behame po dr, bud alergologia, či kožná či logopedia, boli sme aj u ortopeda, čo ju nôžky bolievajú, dal ortoped.vložku, ale budem s nou asi musieť zas, lebo sa mi nezdá, stale ju čosi bolí..
trošku som sa rozpísala, idem Vás počítať trochu späť, nech viem o čom je reč, a viem reagovať 🙂

janamed
19. nov 2008

a ešte sa ospravedlňujem za chyby hore, jednou rukou píšem, lebo mala janka mi tu skáče a lezie po mne, tak nestíham 🙂

luminkasp
19. nov 2008

ahoj jani, aj ty si sa po dlhom case ozvala, ako fajn

dufam, ze sa vam vsetkym pekne dari, tym co sa neozyvaju.

anielik, poslala som ti ip, presla?

anad
19. nov 2008

a robil niekto tabulku este babatiek? by sme ju moli len rozsirit o nejake kolonky 😉

veronika13
19. nov 2008

jani, ahooooj, som rada, že si sa ozvala, minule ma napadlo, že bývame najbližšie, ale ešte sme sa nestretli 😝
kubanka robila tu tabuľku, len už tu chodí menej tak neviem či by bola ochotná, ale ja ju môžem spraviť, aké údaje tam dáme? nick, mená detí, vek, či snažilka alebo tehulka, termín, pohlavie.... doplnte ma

mirka4
19. nov 2008

ahojte baby, ja som tiez robila tu tabulku, ale v takom programe, ktory bol len na mesiac zadara a uz sa mi neda pripojit tam. Ale ak mi poviete co vsetko tam ma byt, tak to rada spravim 😉

veronika13
19. nov 2008

dúfam, že môže byť, aj mužík sa zapotil 😀
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

veronika13
19. nov 2008

sem
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

dúfam, že som na nikoho nezabudla, ak hej, napíšte, doplníme

zuzkafuny
20. nov 2008

Veronika... super si to urobila 😀 a zdá sa, že si ani na nikoho nezabudla...
U vás je tiež tak teplo...??? Večer -4 a ráno o 4hod.(pes sa pýtal cikať tak viem 😅 ) bolo 6stupňov... a teraz 8... no už kedy zima príde... 😖

miriamka12
20. nov 2008

Ahojte, tak teda tu sa to neako meni 🙂 Kopec snaziliek...a tehuliek, ktorym samozrejme gratulujem 😵
Veronika13, super tabulka 😉 Chcelo by to tam popridavat aj aktualne fota 😉
Ja utekam do prace, vsetkym pekny den 😎

kubanka
20. nov 2008

veronika13 pekna tabulka len by som mozno ten obrazok co je v pozadi dala trocha svetlejsi, aby sa lepsie citalo 😉

veronika13
20. nov 2008

ahojte, som rada, že sa vám páči 🙂
ten obrázok sme dali svetlejší s mužíkom, ale vtedy ho skoro nebolo vidieť, teda bolo ťažko rozoznať čo na ňom bolo.

lilu18
20. nov 2008

dobre ranko
teda veronika,klobuk dolu,kraaasna tabulka ,presne vieme kolko jednotetnych nesnaziliek 😵

muz ma dovcu,tak neviem ci sa vobec dostanem na net a kedy,ale budem sa snazit aspon precitat aby som bola v obraze
pekny den, krasne nam mrzne

maaja
20. nov 2008

veronika13, super ze si sa na to dala, mame prehlad 😀
teraz by este baby mali dat info aby si to mohla podoplnat ... no ale na seba si zabudla 😀 ved si tam dopis ze PLANUJE 😵

andreafa
20. nov 2008

caute, ja sa len pripominam, lebo mam pocit, ze ste na mna uz zabudli! 😀 😢 😀
vy ste sa ale rozbehli s tym tehu a "snz"... gratulujem! i ked vas obdivujem, ja uz by som si netrufla znova absolvovat ten maraton..
inak, my sa mame uzasne.. mala je 2 tyzdne v jaslach a 2 doma chora. des!
no idem, ved som v praci! 😀

luminkasp
20. nov 2008

verca, super tabulka, si sikulka

veronika13
20. nov 2008

maaja, síce plánujeme, ale ešte sa nesnažíme 😀

maaja
20. nov 2008

no ved aj my len planujeme ale sa nesnazime 😀

mirka4
20. nov 2008

inak veronika, tabulka je super, ale malalady je zo Zvolena 🙂

luminkasp
20. nov 2008

lilu, myslim na teba uz dva dni, a konecne som sa dostala aj k napisaniu tejto skvelej spravy😀 Myslim, ze na slovensku su tie iste hracky ako tu, nie? Tak fisherprice ma teraz novu reklamu na hojdacieho konika aj so zvukom, sups do obchodu 😀 , teda ak si este nezohnala 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre