Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

lilu18
25. nov 2008

peknu oslavu prajem

musela som sem aspon tuk,aby sme neprepadli na druhu stranu 😵 piste vecer pocitam

mounty
25. nov 2008

Dik za gratulacie virtualne 😉 , moj muzik je Andrej, tak cez vikend robime u nas katarinsko andrejsku veselicu, decka sa uz nevedia dockat, budeme tu mat 8 deti!!....Majte sa pekne, ja sa toiez pripajam a prajem anielicke aj inym Katkam vsetko naj, papa

veronika13
25. nov 2008

Katarínkam želáme všetko najlepšie 🙂

boli sme bez netu, preto moja absencia 😔

anad
25. nov 2008

Anielik, peknu oslavu 🙂 A vsetko najlepsie, aj ostatnym Katkam 😉
Tomaska som ulozila, dnes kakal 10x :( Zo zaciatku pomahal sudocream, ale teraz uz nic, ale ten SOS sme este neskusali. A do vody ho nevladzem uz nosit, zvlast ked tam so mnou bojuje ako ho to boli... ale ta namocena plienka je dobry napad ;) Poobede bolo uz lepsie, uz kakal menej aj hustejsie, pomohla nam ryza a banan ale ryzu uz nechce a banany tu nemali... tak neviem co budeme zajtra papat...

lilu18
25. nov 2008

anad,to mi je maleho luto-chuda male ☹

veronika13
25. nov 2008

anad, suché uvarené zemiaky, chlebík, piškoty, to záchranilo pri hnačkách nás a veľa piť, a probiotiká. Držím palce 😉

anad
25. nov 2008

len moj vymyselnik skoro nic "suche" nechce, tak som sa vcera tesila z tej ryze je muz nechapal 😀 ale zemiaky mi nechce vobec... po kom to vymyslanie tak moze mat 😕 😀

lilu18
25. nov 2008

ano,pit ,pit a pit aj ked jest velmi nebude pit treba

veronika13
25. nov 2008

toto ma úplne nadchlo, nemá zvyšné noviny?
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=17853

anielik
25. nov 2008

Jej mounty vsetko naj aj manzelikovi😉 krasnu oslavu
anad skus prevarenu mrkvu + zemiaky a v tej vode to pomackaj na kasu, alebo prevarene jablka. Alebo este ma napadlo my sme boli na "rozkovej diete" ked matko mal taketo prehanky stale papal len rozky. sak to je len par dni, nic sa mu nemoze stat. Lepsie su celozrnne.
Uplne vynechajte mliecko.

oslava dopadla supis 😉 dostala som krasne ruzicky a bonbosku a "nahrdelnik = gulicka s retiazkou" velmi sa tesim, uz davno sa mi to pacilo, len mi bolo blbe si to sama kupit ☹

ingrid78
26. nov 2008

Bre ranko, my sme uz ako tak v pohode, aj ked ja som nachladena. Zo zubov to nebolo, lebo my uz vsetky ocne mame, tak neviem z coho.
Vcera som bola s Kajkou 2 hod. vonku, mala nove teple topanky, drahe boli jak svina, pancuchy a hrube ponozky, a ked sme prisli domov, tak ladove nohy a cervene prsteky, Tak som sa nasrala a kupila jej dalsie snehule vcera 🙂
V KE svieti nadherne slnko, aj snehu je este dost tak sa vytesujeme

luminkasp
26. nov 2008

Ja ani neviem, co je knizka v dm 😕

baby, ja som mrtva, nasa mala nespala uz 4. noc az do 5 rana...

veronika13
26. nov 2008

no jednodetné, hor sa do materstva 😀

lilu18
26. nov 2008

aj 2 detne 😀

lumi,co sa stalo? zubky?

lilu18
26. nov 2008

kocky,rozmyslali ste co budu drobci papat na sviatky,davate uz detom vsetko? ja este pre malu varim osobitne a teda si neviem predstavit ako bude bastit kapustnicu s feferonkou al.kapra...sladkosti 🤐 mala uz okaci a chce vsetko ochutnat co mame my

mounty
26. nov 2008

nas Niki jedava s nami uz od roku ale je pravda ze ja tak zdravsie varim a muzik si dosala podla svojej chuti.......na Vianoce okrem ryby bude vsetko co my, no a este cokoladu a orechy nesmie kvoli ekzemu...........

lilu18
26. nov 2008

rybu este nemozu?alebo tiez koli ekzemu? to ale da prace kym vohovoris ze toto nieee-aspon mne

mounty
26. nov 2008

zatial staci povedat ze ho bude boliet brusko a ani sa toho nedotkne 😉 rybu kvoli ekzemu ale tuniaka uz trosku ochutnal a potom ma sprdol kamarat doktor ze je to skoro na rybu.........tak nedavam.....

lilu18
26. nov 2008

ahaaaa,no ja som planovala na vianoce,ze udusim tak na vode pre malu...skoro?

ingrid78
26. nov 2008

Ryby mozu sladkovodne z nasich zemepisnych sirok. Morske, cize aj tuniaka od 2 alebo neviem ci az od 3 rokov. Ja davam pstruha, Kajka ho ma rada, tak asi aj na Vianoce jej kupim

lilu18
26. nov 2008

a ako tie rybky pripravujete?
no uz musim,mala sa budi

veronikap
autor
26. nov 2008

ahojte, naša opica keď niečo zje, tak v podstate len to čo jeme my.. ale u nás je to tak ako u mounty, my jedávame tak zdravšie, rezne a pod. máme tak 2x do roka 😀 ja všeobecne dosť málo solím, takže v tom problém tiež nemáme, ocino si dosolí...
ani na Vianoce jej nebudem variť extra.. kapustnicu nebude, stačia jej zemiaky a kúsok ryby (buď pečenú alebo len tak na prírodno, ja mám takú bez kostí, neviem ako sa volá).. predpokladám, že sladkovodná nie je, ale na to, že ona z nej zje tak 3x na vidličku (ak vôbec).. už ju vidím, ako sa bude napchávať vianočkou a oplátkami 😎 no a pečiem aj také koláčiky, čo môže.. s musli alebo len take obyč. sušienky (sladím hnedým cukrom alebo dávam o dosť menej ako je v recepte)

maaja
26. nov 2008

aj nas marek bude na vianoce to co my ... teda aj on uz davno papa to co my

maaja
26. nov 2008

inak prave som sa vratila - bola som Mareka prihlasit do skolky !!!!! nastup september 2010 - ano 2010 ziadny preklep !!!! skor nemaju volne 😅
a povedali mi, ze do skolky sa deti nemozu zobrat skor jak maju tri roky, ze je to v novom skolskom zakone a kto berie mladsie deti, tak musi ziadat vynimku, inak porusuje zakon ....

luminkasp
26. nov 2008

baby, no ryby uz mozu v pohode, v spanielsku ti ich pediater povie od 10 mesiacov

ja varim tak, ze malej vzdy odoberiem a nam potom dochutim

robim dnes kura na cervenej kapuste, mnam

maja, tu je od 3 rokov povinna skolska dochadzka, ano pocujete dobre, povinna

kubanka
26. nov 2008

Aj nasa bude jest na vianoce s nami. Kapustnicu dame 3 lyzicky na ochutnavku a rybku budem robit file. Zbytok klasika asi moze papat. 🙂

maaja
26. nov 2008

aj my robievame file ...
no a sosovicovu polievku, ne kapustnicu

anielik
26. nov 2008

aj my uz papame vsetko mimo orechov a hribov a menej solim

Maji, kde si ho bola prihlasit? Maju este volne?

veronikap
autor
26. nov 2008

maji a kam bude chodiť do škôlky, že tam je tak plno? ja by som chcela dať malú od sept. 09, príp. jan. 10, ale neviem či mi ju vezmú len na pol roka.. v januári sa idem popýtať, tak uvidíme.. 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre