Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

mounty
20. máj 2009

ahoj lumi, ako vzdy pekne momentky mas s Tere, veru sa vyparadila dnes...........ja sa desim ale takehoto paradenia, ja budem asi Johanku strihat az do skoly 😅 ja voooooooobec nemam vztah k robeniu copikov a cancaniu, zial ani len v tej dobrej peknej miere.......o to viac klobuk dolu ako chodi Tvoja vzdy krasne upravena a ucesana 😉 a ten dedko bol asi magor 😠 si mozno myslel ze mu hned dam umele dychanie 😀

mounty
20. máj 2009

a ten dvojkocik lumi na fotke, to je daka predpriprava? 😎

salajcatko
20. máj 2009

teda mounty, to fakt zážitok..človek nevie čo si o tom myslieť 😵 .teda o ujovi

Lumi, aj my dnes máme krásne a teplúčko ,tak sa vytešujeme 🙂

dnes sme boli so SImonkou konečne na gastro vyšetrení, strašne dlho sme čakali na termín, tak teraz už len aby výsledky boli OK

veronikap
autor
20. máj 2009

aaaaaaaaaaaa.. ja píšem a píšem a príspevok mi neodošle.. 😠

veronikap
autor
20. máj 2009

kati, my sme sa dnes tiež chystali na ihrisko k draždiaku, ale ráno som zistila, že máme poslednú plienku, tak sme museli ísť na nákup..
ja by som sa určite neprihovorila.. nevravím, keby predo mnou niekto odpadne alebo mu príde zle, tak jasné.. ale ležiacemu chlapovi na zemi by som sa bála.. väčšinou je to buď bezdomovec alebo ožran a ešte môže na teba nôž vytiahnuť..

lumi, len aby sa nestalo, že keď prídeš na Slovensko, tak tu bude rovnako horúco ako u vás 😀
naša zina si tiež rada skúša cudzie topánky.. ani ocinove jej nevadia 😀

salaj, tá fotka je bomba, len mňa by asi tiež porazilo 😀 😎

no nič, doprala páčka, idem vešať

luminkasp
20. máj 2009

veronikap, tak dufam, ze nad 40 na orave nebude 😀

zuzpidka
20. máj 2009

ahojte. tak šéfko má už úplne po maturite. dnešná z nemčina je za 2 a včerajšia zo slovenčiny za 1. takže sa vytešujeme. 😉 🙂
Mounty, máš môj obdiv, že si si trúfla. ako vtip to bol trápny. 😒
prajem pekný slnečný deň. 🙂

luminkasp
20. máj 2009

zuzpid, gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😉 😵

zuzpidka
20. máj 2009

Luminkasp, ďakujem. 😉 😵

veronika13
20. máj 2009

mne sa stalo niečo podobné s tým ležiacim, len ja som ho zbadala z auta, ležal kúsok od cesty. Tak som sa vrátila, že či mu netreba zavolať sanitku, no ako sa otočil, vedľa neho fľašky piva, tak mi bolo hneď jasné, že záchranku nepotrebuje... ale bol v pohode, ďakoval, že som sa vôbec zaujímala... stáva sa všeličo... nikdy nevieš, kedy môžeme pomoc potrebovať my... ale tento tvoj "vtipálek" mounty sa asi veľmi nudí, keď ho napádajú takéto "srandičky" 😝

zuzpi, šéfkovi gratulujem a že má recht, zmaturoval lepšie ako ja 😀

lumi, snáď 40 nebude, ale vraj hlásia horúce leto, tak buď pripravená aj na to 😀

mounty
20. máj 2009

no a hlavne ze bol slusne obleceny a vo vrecku na koseli mu presvital mobil, blazon, ............daki fagani ho mohli aj okradnut........

zuzpidka, gratulujeme Tvojej polovicke 😉

veronika13
20. máj 2009

mounty, kedy pôjdete do Vlkolínca?

veronika13
20. máj 2009

kuk pár nových foto 🙂

melory
20. máj 2009

ahojte, precitala som poctivo....na opekacku sa vytesujem, mounty ludia sme rozny-bol vazne trapny.

veronika13
20. máj 2009

lumi, pozerám, že Tereska má riadny arzenál, čo sa kabeliek týka na tom vešiačiku, mohla by mi jednu poslať 😎 mne keby prišlo teraz niekde do spoločnosti ísť, tak ja naozaj nemám čo na seba, ani na nohy, ani do ruky 😝 kus som pribrala, všetko mi je úzke 😝 😝 😝

maaja
20. máj 2009

jeeej tu to žije - ja trochen pracujem 😖

veronika, ja som na tom tak isto - nemam co na seba ... nejak furt priberam ... ja to nechapem ze z coho !!!
tiez sa vo vsetkom citim taka napasovana ☹ 😝
no a kabelku si kupujem uz rokyyyyy !!! chcela by som taku ozaj dobru 😎 ale budu narodky, tak si asi poviem o nejaku 😀

veronika13
20. máj 2009

mne na tom, aby bola ozaj dobrá nezáleží, hlavne nech je pekná a praktická 🙂
na mňa sa všetko nalepí odkedy som prestala kojiť, predtým som mohla zjesť hocičo, kedykoľvek a nič, na váhe som stála roky... no čo už, časy se mění 😎

veronika13
20. máj 2009

neviem či mel zachytila, že som tu

maaja
20. máj 2009

aj na mna sa to lepi posledny rok nejako ... ale nejak drasticky, nikdy som tak moc nepriberala, pritom nerobim nist ine ako doteraz 😒
ze by predsa vek ? 😕

veronika13
20. máj 2009

neviem Maji, zas niesme ešte také staré páky 😅

maaja
20. máj 2009

ty ne este ;)

veronika13
20. máj 2009

😎 ani ty 😉

anielik
20. máj 2009

aj na mna sa to nejako lepi 😉 😀

luminkasp
21. máj 2009

dobre rano 😵

luminkasp
21. máj 2009

anielik 😀

aj ja som pribrala, bude priberaci rok 😎

verca, no nasa ma neurekom kabeliek, batohov, klobuk, capic, ¨sperkov¨, proste najmladsia v rodine a po rokoch zelane dievcatko, tak... u nas to vyzera ako v dobrom hrackarstve😀 A mala kazdy den vybera, co da na seba 😎

luminkasp
21. máj 2009

verca, no a na teplo som ja zvyknuta, vcera o 19:30 v tieni 33 stupnov 😎

zuzkafuny
21. máj 2009

Maaja... to bude tými pákami 😢 na mňa sa tiež lepí... 😀 😀 😀
Lumi tak ja nemusímtaké horúčavy 😖 a to som augustová 😒

luminkasp
21. máj 2009

verca, ta muzikanska je super a nevidiet na tebe, ze by sa lepilo 😉

zuzka, ani ja nie, preto sa tesim na slovensky august 😎

maaja
21. máj 2009

jeeej tu uz takto zrana ???

anielik, ale ty mas na to lepenie aspon rozumny dovod 😎

luminkasp
21. máj 2009

maaja, no kym dieta spi 😎 , muzik siel rano na pohreb, tak som o 7 zehlila koselu a nepojdem do postele, ked mozem byt na koniku a nik mi do toho nekeca 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre