Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

maaja
15. nov 2009

kupili sme Marekovi postel ... strasne je z nej nadseny ... je taka vyvysena, ne poschodova, ani normal nizka, ale taka vyssia, ma schody a smykalku ... pod postelou sa moze hrat, je to akoby domcek ... a teraz spinka tam ;)

luminkasp
15. nov 2009

jezin, maji, ta musi byt super, odfot, som zvedava 😉

maaja
15. nov 2009

je super, no budem ju musiet niekedy cvaknut a nahodit

luminkasp
15. nov 2009

tak to verim, hlavne marek musi byt cely bez seba, ze? a smykacka, to uz by nasa tere ani z izby nechcela ist von 🙂

maaja
15. nov 2009

inak aj Marek je tam teraz stale zalezeny ... moc nejsom nadsena, bo ho nemam na ociach, ja som zvecsa dolu a jeho izba je na poschodi

luminkasp
15. nov 2009

a nebojis sa ze by chcel ist sam dolu? my mame tocene schody, vzdy ked ide mala dolu ma len pot oblieva 😖

maaja
15. nov 2009

jasne ze sa bojim ...
ale chodi akoby po styroch, hore je to bezpecne a dolu tiez, aj ked mam pocit ze ne moc ... ale vecsinou zakrici ze chce ist dole, tak akoze davam pozor 😀

luminkasp
15. nov 2009

jej, po styroch, to je super, ta moja dora pekne vzpriamene, uz len cakam, kedy budem rachot pocut, ona ma nechce volat, chce byt velka a robit veci sama, ja uz s nou ani na wc nemozem chodit...

maaja
15. nov 2009

hi hi, na vecko uz aj Marek sam ide ;)

luminkasp
15. nov 2009

a normalne ta vyhodi? lebo mna rozculene vyhodi, ze co tam robim 😀

a keby si videla ako sa mi dnes zmalovala mojim ruzom (zostal deformovany), to som len chvilku upratovala a potom prisla, mamina pozri aka som kocka, som myslela, ze ma slahne, ale nic som jej nemohla povedat, teda riadne ju vyhresit

zuzpidka
15. nov 2009

Veronika13, niekedy skoro a inokedy sa tu takto vrátim. 😀 šéfko má pohotovosť a práve vyrazil k poruche. drôty na zemi a iskria. tak tu na ňho čakám. 😉
aj moje deti chodia dosť neskoro spať, ale nie až tak ako malá Tereska.
Maji, tak na tú posteľ som aj ja zvedavá. takú nejakú sme chceli aj my pre Dadku ešte v minulosti, ale nevyšlo to. teraz je už na ňu veľká. skôr je už pre Rastíka. uvidíme v budúcom roku ako sa zariadime, keď svokrovci odídu do zadnej časti domu. 😒 🙂 už aby to bolo.
prajem pekný večer. 😉 🙂

malalady
16. nov 2009

ahojte tak oznamujem, že výsledky s treeple testov ok🙂

veronika13
16. nov 2009

Maji, nie nič netajím 😀 alebo žeby som o niečom nevedela??? 😅
po schodoch chodí Riško už sám dávno, tiež som mala zo začiatku strach, ale dáva si pozor. No niekedy sa tak dole nimi rozbehne, že mi tuhne krv v žilách. A spáva ešte v postieľke, posteľ pre neho nemáme kde dať, tak musí vydržať, no už mu budú o chvíľu trčať nohy zo šteblov, taký je dlhý 😝

luminkasp
16. nov 2009

verca, nasa tiez tak dlho chodi, ale ked mne je z tych tocenych schodov fakt zle 😖

zuzpidka
16. nov 2009

ahojte.
tak my schody nemáme, ale keď ideme k známim kde sú schody, tak mám tiež strach. u nás je už druhý deň upršané počasie. boli sme na prechádzke, ale len na krátkej. dúfam, že zajtra bude krajšie počasie. 😒
prajem pekný deň. 😉 🙂

luminkasp
16. nov 2009

baby, neuverite, ja mam normalne chut uz na trochu dazdu, u nas je stale slnecno a 23 stupnov, sme stale von

zuzpidka
16. nov 2009

Luminka, tak sa vymeň. aj my by sme chceli byť stále von, ale v daždi to neide. ☹

veronika13
16. nov 2009

podľa predpovede sa má u nás trochu vyčasiť, tak sa teším, že pôjdeme konečne vonku, lebo sme furt zavretí... v stredu mi ide muž zas do sveta, tak ma tu budete vídať asi častejšie ako doteraz
ešte stále sú vo veku, kedy sú pre nich schody nebezpečné, aj keď už po nich suverenne chodia, opatrnosti nikdy neni dosti 🙂

veronika13
17. nov 2009

halo ha ha ha, halo lo lo lo.... ktosi prebral štafetu v monologu 😀

veronika13
17. nov 2009

varím jelení guláš, dieťa išlo spať, vonku je upršano... a to hlásili aj slnko na dnes 😝

zuzpidka
17. nov 2009

ahojte.
aj Rastík spinká a tiež tu prší. aj napriek tomu sme boli vonku, lebo by sme sa dnu zbláznili.
prajem pekný deň. 😉 🙂

maaja
18. nov 2009

caute ... kde ste ?!
u nas bolo vcera uuuplne krasne, total bezvetrie, total fajn vonku ...
Marek zasa v noci kaslal, dost skaredo ... tak snad ho to nejak prejde, dufam 😖
inak vsetko oki, aj s babom v brusku 😵

malalady
18. nov 2009

maaja a dneska je tu fajne.. ako keby jar išla byt a nie zima 😠 ako mohlo by sa umudriť toto počasie bo zase budú chrípky bo bacile nemajú kedy vymrznut vrrrrrrrrrr 😠 😠 😠

maaja
18. nov 2009

jak je dneska, netusim ;) som v kancli zavreta ...
a som straaasne hladna

luminkasp
18. nov 2009

u nas je pod mrakom, z ktoreho nezaprsi, ani keby sme mu zaplatili a je stale teplo

veronika13
18. nov 2009

u nás je dnes pekne, Riško ešte spí, ale pôjdeme ku našim, lebo sestra ma narodky - 15 🙂

zuzpidka
18. nov 2009

ahojte.
tak u nás dnes neprší, tak sme boli vonku na prechádzke doobeda. aj slniečko nám trošku zasvietilo. teraz som dopiekla francúzske zemiaky, tak sme sa nabaštili až až.
prajem pekný deň. 😉 🙂

melory
18. nov 2009

ahojte, mame sa dobre, cez vikend mal hugo oslavu. dopadla dobre, torta mnam mnam, nemam ani jednu fotku, mozno nieco z videa postriham. stelka dostala aj meninove, tak som nic nemusela riesit. zacala si uz v lete vsimat, ze hugo ano a ona nie. prisla som od kadernika dneska, len za ostrihanie som dala 20ku. ale mozem povedat, ze super, nad moje ocakavanie. jeziskovi som pisala nieco o zehlicke na vlasy. inak vedeli ste, ze zehlicka stencuje vlas? budem ju teda vytahovat tak casto ako tu normalnu 🙂
veronika, ze 15 rokov a segra, ja mam tak bratovu dceru 🙂 segrina ma uz 22 rokov.
luminka a maja, ste to tu poriadne osviezili.

maaja
18. nov 2009

Marek je zasa chory ☹
zasa hrozne kasle a ked dosiel zo skolky, mal 38 teplotu ☹
mna uz z toho asi porazi ... chudiatko male, prakticky je chory uz dva mesiace vkuse 😠

salajcatko
18. nov 2009

ahojky kočky
konečne som si aspoň čo to prečítala

Malalady - tak si rada že je všetko ok, že?

Maaja, ja stále nemôžem uveriť, že už máš prcka v brušku, moc sa teším a držím palce. Bude to baba, uvidíš. To ty si premýšlala nad karin tuším, či sa mýlim?

Veronika tak ty aké torty robíš??? som skoro odpadla.

Lumi, ja sa vždy tak pobavím, ked píšeš o Tereske, ona je taká slečna, sranda. Inak, aj Simka ked ma vidi, chce sa maľovať a náramne dôležito sa pri tom tvári 😵
No a vlastne ona ešte dosť biedne rozpráva , nemôžem povedať že málo, lebo papulka sa jej nazavrie celý deň. ale tie slovíčka, to je hebrejčina ako vyšitá 🙂
mami neboj, ja nie bum a bo - to mi povedala dnes ked skákala na trampolíne, že mami neboj ja nespadnem a neublížim si 😀 😵

A zuzkafany sa dlho neukázala, čo je s nou neviete?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre