Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

veronika13
18. nov 2009

mel, no ty si zo súrodencov najmladšia, ja najstaršia

salajcatko
18. nov 2009

Maaja, snád sa Marek rýchlo vyzdravie, to už nie je možné, aby sa tak trápil ☹

peha
18. nov 2009

ahojte, babulky, snad si ma este pamatate, ako sa mate ?
ja vobec nestiham net.
my sa mame fajn, odvtedy sme postavili dom, mame dvoch psov, macku, obrovsku zahradu, takze sme stale vonku, a ja sa rypem v zahradke a sprtkam v zemine,
eliska je uz princezna, rozumna zlata, a je to poklad.
druhe sa nam nedari, takze to ideme riesit inak, uz sme sa pustili do papierovania.
zatilal v kocke tolko, slubujem, ze v zimnych mesiacoch uz budem mat viac casu na pc a pridem sa na vas kuknut. a precitam si, ked mi cosi napisete do ip.
vsetky vas pozdravujem a tesim sa z toho, kolko uz mate deticiek, je to super 🙂 🙂 🙂 😵

salajcatko
18. nov 2009

PEHA, jasnačka že si ťa pamätám, síce moja pamäť rokmi už nie je taká super ako za mlada, ale na teba si veru pamätám dobre. idem si kuk tvoj album 🙂 ty si mala vždy krásne fotky 😵

peha
18. nov 2009

ja tam musim hlavne doplnit fotky, pretoze len fotim a fotim, ale neukladam.
okej dobru nocku, majte sa pekne, ahojte.

zuzpidka
19. nov 2009

dobré ránko.
tak dnes sa Dadke začala škola. mali chrípkové prázdniny do včera, tak sme zase sami s Rastíkom. on ešte spinká a ja si vychutnávam rannú kávičku. 😀
prajem pekný deň. 😉 🙂

malalady
19. nov 2009

salajčatko ahoj 🙂 no jasné,že som rada.. v pondelok idem na sono🙂 tak som zvedavá.. dúfam,že sa drobec ukáže 😅

veronika13
19. nov 2009

peha, jasné že si ťa pamätáme 😎 to znie tak krásne, že zatiať ste postavili dom, znie to tak jednoducho... a my máme s tým také peripetie, a teraz to vyzerá tak že stavať vôbec nebudeme môcť 😢

maaja
19. nov 2009

prave sme prišli od lekarky ☹
CHORY !!! az na antibiotika ... ma vysoke CRP hodnoty, teda nejaky zapal, ma teploty cez 38 a hrozne kasle ... kontrola utorok ....
a vonku je tak nádherne ;)

luminkasp
19. nov 2009

maja, dufam, ze marek sa rychlo vylieci

mne je zleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ☹ , prave sme prisli z prechadzky

zuzpidka
19. nov 2009

Maja, tak Marekovi želáme rýchle uzdravenie. 😉
Luminka, len sa drž. z čoho ti je zle? tehotenské nevoľnosti alebo niečo iné? 😒 dúfam, že nič vážne. 😉
tak sa držte a dávajte na seba a svoje bábätká pozor. 😉
ja som sa dnes dala do väčšieho upratovania našej izby. vyzliekla som posteľné, už je vypraté, dala som prať záclony a keď sa Rastík zobudí chcem umyť okná. už si to pýtali. tak uvidíme. je krásne počasie, tak sme boli doobeda dlho vonku, tak som nič neurobila. ako to stíhate a zvládate vy?
prajem pekný deň. 😉 🙂

veronikap
autor
19. nov 2009

ahojte, človek sa tu chvíľku neukáže a tu sa vykecáva vo veľkom 😵 😀

baby, tehuľky, tešíme sa s vami a držíme palce, nech to prejde čo najbezbolestnejšie.. lumi, ja si ešte živo pamätám, ako mne bývalo na začiatku zle.. druhé tehotenstvo je iná "sranda", keďže sa treba venovať už jednému dieťaťu... 😝 😅

my si dnes užívame síce krásny slnečný, ale urevaný deň... kým sme išli von bol taký unavený, že ani za svet si zdriemnuť v postieľke... a to nekričal, doslova hučal... spal asi hodinu a pol (a to bol hore od pol 7 do cca pol 10) a do druhej zase len revy.. keď bol na rukách tak ticho, akonáhle ho položím, tak plač... ale už to vzdal a spí.. dokonca v postieľke, tak dúfam, že bude aspoň hodinku... nie je to bohviečo.. lebo kým sa zina vyspí, naje a dostaneme sa poobede zase von, tak slnko už dávno zájde a bude sa stmievať.. 😒
ja sa už tak teším na jar a leto.. 😎
ak pôjde všetko aspoň približne podľa plánu, tak leto už trávime na našom dome 😵

a čo sa upratovania týka, zohnala som si jednu babu, študentku.. umyje okná a pod. a ja sa môžem venovať deťom 😎 momentálne fičíme na plastelíne a vodovkách..

začala som aj s nákupom vianočných darčekov.. do konca mesiaca to chcem mať všetko doma a svätý pokoj od obchodov.. lebo v tu v BA akoby všetci zošaleli, akonáhle sa blížia Vianoce..

veronika13
19. nov 2009

Veronikap, to nie len v Ba 😉

zuzkafuny
19. nov 2009

ahojteee 😀
jéééj máme tehuľku 🙂 Maaja supeeer!!!
ďalej nestíham čítať, ale sľubujem, že sa prinútim...
Moje dieťa je ako na duracelkách... niekedy na obed nespí a skáče ako opica furt... udrie sa, až ma pichne v boku, pošúcha a mece ho ďalej... je to normálne??? a rozpráva len to, čo sa jemu chce... hatla patla... a keď chcem aby opakoval, tak povie nýýý a houk a už s ním nepohnem... od januára ideme do škôlky... už teraz mám obavy... na tretie sa nechystám 😖 😉 😀 tak sa majte a ja skočím ešte... 😉

zuzkafuny
19. nov 2009

jéééj aj Lumi a Malalady sú v tooooooooooooom... BLAHOžELáááM!!! 😉 🙂

luminkasp
19. nov 2009

veronikap, uplne si to vystihla, ja nemozem v noci spavat 😖 , mne byva tak zle, a to si teda davam uplne lahke vecere, a vcera musel dokonca nas papi varit a tereska stale len mami a dnes som bola este aj na odberoch, tak sa to asi vsetko spojilo.

ja dufam urobit vianocne a trojkralovske nakupy v sobotu, potom uz len nejake drobnosti. Inak tu vsetci cakaju na zlavy a potom im sibe, alebo 24. kedze sa pracuje to je den a na 3 kralov to iste 😎

salajcatko
19. nov 2009

LUMI, ved ja som si vôbec nevšimla, že aj ty si tehuľlka, no supeeeeeeeeeer, teším sa s vami, viem,že si to moc chcela 🙂
Držím palčeky, nech všetko ide ako má 😉

melory
19. nov 2009

ahojte u nas vsetko po starom. deti posluchaju, upratuju, papaju.

luminkasp
19. nov 2009

salaj, diky 😵

zuzpidka
20. nov 2009

ahojte.
ja som včera upratovala ako divá, všetko som stihla a dnes sme s Rastíkom max. leniví. nič sa nám nechce. dúfam, že sa nejako rozhýbem.
prajem pekný deň. 😉 🙂

luminkasp
20. nov 2009

my sme sa prave vratili z prechadzky

zuzpidka
20. nov 2009

u nás je dnes hmla a depresívne počasie. my sme neboli ani v obchode. ☹

zuzkafuny
20. nov 2009

u nás je krásne slnečno... my sme boli von... chodíme poctivo každé ráno... či prší, či bude snežiť 😀 😀 😀 predpríprava do škôlky!

veronikap
autor
20. nov 2009

ahojte, aj my sme boli vonku.. najskôr svietilo slniečko, ale potom hmla... zina mi po 20 min. zahlásila, že jej je zima, ona nechce byť vonku a keďže sme boli na prechádzke pri dunaji, skončili sme v auparku na káve 😀
kamarátka mi požičala takú hojdačku na baterky.. tak sa stal zázrak, obe deti mi spia.. som malého aj pofotila, tak len čo dopíšem, hodím aj foto 😀
ja som dnes stihla akurát umyť kúpeľňu, wc, poutierať prach, keď sa zobudia tak povysávam a myslím, že na dnes aj stačí 😎 a čakám na pizzu, už som dlho nemala.. dnes som si dala voľno od varenia

veronikap
autor
20. nov 2009

fotky pridané 😉
len som zvedavá, čo to urobí, keď tú hojdačku vypnem a budem ho chcieť preniesť do postieľky.. lebo neviem si predstaviť, že by takto spal hodinu - dve.. 😖 😨

maaja
20. nov 2009

jeeej, veronikap, maly je asi cely tato, vsak ???
teda ze maly, mi pride uz ozaj veliky ;)

maaja
20. nov 2009

inak baby, ked budete niekedy bludit v BA, tak kludne volajte veronikep, ona vas super znaviguje 😵
ja som tak vcera pobludila a veron mi vysvetlila co a ako a nasla som na prvy sup ;)
veroni, este raz diky ;)

maaja
20. nov 2009

mne je dneska nejak dost blbo ...
ale neni mi blbo za to ze som tehu, ale asi za to ze na mna lezie nejaka horoba, dokelu ☹
marek ma uz druhy den vkuse teploty cez 38 !!! ale inak je celkom v poho .... dneska spal do pol dvanastej !!!! od vecera celu noc az do obeda ;)

veronikap
autor
20. nov 2009

maji, nemáš za čo 😉
inak, mne teraz tiež svokra volala, že jej je nejako blbo, že asi niečo na ňu lezie... ja sa divím, že nás ešte nič nelaplo (klop, klop, snáď to nezakríknem).. mňa teraz poobede začala akurát hlava bolieť

maji, odporúčam homeopatiká.. spýtaj sa v lekárni, oni ti poradia.. mne zaberali super, keď som bola tehu..
keďže je Marek chorý, tak super, že toľko spal.. to mu len prospeje
tak dúfam, že vám bude skoro lepšie 😵

zuzpidka
20. nov 2009

Veronikap, Marek je už fakt veľký fešák. tak sa mi ľúbi ako tam v tej hojdačke spinká. je to veľmi zlaté. 😀
Maji, tak len nech tu chorobu riadne prespí Marek. aj moje deti tak zvyknú viac spať keď sú chorí. taký čas už viem, že niečo nie je v poriadku keď veľa spia. 😒 držíme palce, aby to Marek rýchlo prešlo. 😉
ja som práve doupratovala obývačku, kúpeľňu a WC a na dnes dosť "rozkoše". ešte ma čaká žehlenie, tak uvidíme kedy sa do toho pustím. 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre