Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

melory
1. jún 2008

jeeeej ake su tie fotky kraaaasne...fakt! to je moja ta krasavica??? jeeej a ten chlapec ma uz nevestu??? veno nemame ale dobre meno ano

maaja
1. jún 2008

foto !!!!

maaja
1. jún 2008

jaaaj sak ked neni auto, tak my po vas prideme 😉

maaja
1. jún 2008

xi xi ... naco veno 😉 hlavne nech je kočka 😀

salajcatko
1. jún 2008

no chutné tie dietky mate mel a maaji
lúčim sa s vami, idem ja hajdy do postielky
pa pa 🙂

melory
1. jún 2008

auto je len v servise 🙂 budete musiet prist, alebo my prideme autobusom, zastavku mame za domom tak 20min co je tu za domom vlastne...poviem ti u vas nam bude lepsie...tak sa mi po vasej navsteve zmensil byy. a ta "obyvacka" tam si mlyske kolo urobim raz.

maaja
1. jún 2008

salaj, ale sak nechod este !
este som nestihla citat co pises v teme chudnutie od 2 juna 😀

melory
1. jún 2008

maaja ze??? reprzentativna!!!

salaj pod k nam...

maaja
1. jún 2008

melory a uz mame aj bazen 😀
sice len taky 164cm x 164cm a je hore na terase ... ale zatial staci 😀 Marek sa cvachce jedna radost 😀

salajcatko
1. jún 2008

no, špehuješ hej? 😀 😀
vieš, vždy som chcela schudnuť ale vždy ma premohla pažravosť a slabá vola
možno sa takto prinútim
i ked sa vám priznám, sú mi tie baby cudzie a tým pádom mi je to aj "jedno" ale pssst
skor by som vašu podporu prijala 😉 vás predsa poznám a mám vás rada 🙂

melory
1. jún 2008

inak muz mi dal varene vino a veru sranda 🙂

maaja
1. jún 2008

sak salajcatko, pobal deti a dojdi aj ty na ten bazen 😀

maaja
1. jún 2008

salaj, aj ja som tam pisala - este asi na druhu sstranu, ale odvtedy som tam nebola 😎
a tiez neverim ze zacnem chudnut ... ale v mojom pripade ide skor o to, aby som prestala maškrty vyžierat 😀 tak snad aspon to sa mi podari ... sak ja kazdy den spracem nejaku čoko alebo keks alebo tak 😔

maaja
1. jún 2008

mne muz nedal nic 😝

melory
1. jún 2008

salajcatko ved ta je kus tak ti je dobre....bud rada...ja som mala pol roka svalovicu, kym som sa dostala na zaciatok formovania a uz sa mi nechce nic po tej havarke....nic nic nic. asi len jest!

maaja bazen vyhovujuci, ved ja mam 164...noooo, zas na mna siti.,....to ste nemuseli...ale dakujem 😉

maaja
1. jún 2008

melory, to je rozmer obvodu !!! voda je tak 10 cm 😀

melory
1. jún 2008

maaja ved ja nejdem chodit...ale lezat! 😀

maaja
1. jún 2008

jaaaj, tak lezat mozes 😎
aj sa opalis, na tej streche dost pecie 😎 Mareka natieram a bazen ma striesku 😉 takze sa nebojim 😵

salajcatko
1. jún 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀
jáj kočky sranda s vami
len škoda, že tak neskoro, ja tu už driemem
a tie nohy stále špinavé 😝 😝
ale nech mi marek drží fleka...i ked prevyšujem cm...a tiež by som mala v pláne len ležať 😀 😀 😀

tak seňority moje, fakt idem, už sa mi moc drieme, a ráno nesmiem zaspať, lebo vyprevádzame karinku na týžden do skoly v prírode 🙂

pa pa
škoda že chodite sem tak neskoro 😒

melory
1. jún 2008

ano, treba mi opalit!!! 😠 to jedine mi k stastiu chyba 🙂
ved mne to bude jedno, len si ten popolnik kupte, lebo neviem neviem, ked bude trava sucha ci to ty susedia zvladnu bez poziaru 🙂 inak aj tento tyzden nemam nic a lestit dom kvoli mne nemusis...budeme na terase.

maaja
1. jún 2008

jaaaj, sak my mame aj popolnik 😅 by si aj odpadla ze aky 😉 taky original na vonkajsok, taky veliky 😀 len je niekde v garazi .... nabuduce nachystam 😎

ja mam tento tyzden dost taky full .... zajtra musim do BA do kancelarie, mam nejake stretka podohadovane .... v utorok si dam upratovaci a variaci den 😉 ... v stredu mi rano svagor donesie jeho syna jednorocneho a budem ho mat do vecera - som zvedava jak to s dvoma deckami zvladnem 😀 ... vo strtok idem konecne !!!! ku kadernicke - sak s tou sponkou musim vyzerat divne 😀 ... no a v piatok som slubila mojej mamine ze pridem uz od rana na cely den, bo v piatok ona strazi to druhe dieta 😀 ... segra ide so starsim synom do nemocky a mladsieho takto porozhadzuje - teda v stredu bude u nas a od stvrtka u nasej maminy 😵

melory
1. jún 2008

maja ja som vyrazila k tebe s ruzovou pukackou a pre potravinami som ju strhla.... 😕 ale ku kadernicke sa mi nechce....my ideme 11.6. do viedne obzerat egypt a faraonov...teda muz ja idem na nakupy s bratom. sa taaaak tesim, na dovolenku si nieco kupim pekne a hlavne detom. zajtra sa hugo foti v skole, som ho strihala, nech je pekny, no skoda, mohla som ho nehat ako bol....vyzera divne. 🙄

maaja
1. jún 2008

xi, som sa zasmiala, ze vyzera divne 😀

my teraz asi dlho nikam nepojdeme 🙄 takze zavidim aj Vieden a hlavne tu dovolenku 😅 ale doprajem 😉

ja uz k tej kadernicke fakt musim 😝 aj sa tesim aj chcem 😉

melory
1. jún 2008

tiez by som sa tesila...uz aj biele obcas zazriem 😖
ozaj a co ostatne foto? robo uznal ako nepouzitelne???
tiez by som nesla, ja nemusim nikam, len muzik sa straaaasne tesi na dovcu 😒 ledva ma ukecal na chorvatsko...chcel grecko...ale stelka je mala...maaja verim, ze ked sa rozsupnete v dovolenkach tak uvidis 7 divov sveta

maaja
1. jún 2008

my sa v dovolenkach nikdy nerozsupneme 😕 poznam Roba ☹

a veru, jak ma zdusil za tie fotky 🙄 jak sirotu ... ale on je na vine, mi ten fotak do ruky neda, tak co potom caka zazraky, ne ? 😀

melory
1. jún 2008

ze zdusil...su rozmazane???
robo je asi ako ja...tiez nikam, nemusim ale nikde nemozem chybat

maaja
1. jún 2008

ani ne ze rozmazane, ale take odchrbta a tak ...

melory
1. jún 2008

a co si si mala nadstavit aby fotak za detmi utekal??? 🙂

maaja
1. jún 2008

ne, ale on je dokonaly, vo vsetkom, chapes - tak on by tie fotky urobil na 100percent 🙄

melory
1. jún 2008

tak to ja len na 50%
inak ja fotim a fotim ako salena a dusan chyti fotak urobi cvak a je to najlepsia fotka.... 😕 vsimla si si ze tu v okoli su aky dokonaly chlapy? aj ja mam jedneho doma! hlavne co sa tyka skoly

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre