Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

mounty
28. júl 2008

Ahojte, zajtra rano cestujem do Vlkaca, tak sa tu vsetky majte krasne...........Veronika13 cakam Ta kedykolvek na navstevu 😉 😉 bru noc.........

salajcatko
28. júl 2008

veronka ahooooj, tak som rada, že sa máte dobre, užívajte si leto, ved mi tu budeme aj potom 😀
Pozdravuj Zinušku a aj Mirku so Sárkou, nech sa ozvu.

MOUNTy, tak pekne dni prajeme, oddychuj, nech sa ma bruško dobre 😉

zuzkafuny
28. júl 2008

Mišiakovi som dnes musela tú kožku z pipíka stiahnuť... booože ako kričal a ja revala ako dili 😢
ale z postielky utekať, to mu už nič nebolo... pri 3Otke som prestala počítať 😅 Zasran!

antea
29. júl 2008

Ahojte srdiecka, no vcera som zase poobede bola vyrabat dieru z boku spod vane aby sme precpali dve hadice od pracky a aby sli popod vanu, a potom sme oskrabavali balkon. lenze poobede z tej strany brutalne prazi slnko, som viac nevidela co robim, do toho ten prach z oskrabaneho, hotova prasna burka 🙂) a este ostal strop a bocna stena jedna.
Co myslite balkon je lepsie kachlickovat alebo len stierkovat a omalovat? Ja dumam, ale neviem sa rozhodnut.
Zuzkafunny vitaj v klube. Aj my sme absolvovali ale na urologii, po zdlhavom 2 mesacnom masteni povolilo a museli to az nejako blanku odrezkat. A jeden den sa mu ani cikat riadne nedalo, plakal ked cikal. A potom v repiku sme macali a uz kazdy den poctivo stahujeme, tak uz je v pohode. Dufam ze aj bude dlho

zuzpidka
29. júl 2008

ahojte. tak ja som sa dnes dala do toho pratania, idem uložiť Rastíka spinkať a potom variť obed. tak vám prajem príjemný slnečný deň. 😉

zuzulik22
29. júl 2008

ahojte, nas kubko v noci dve hodiny vkuse plakal, boleli ho zubky, rastu mu stolicky. Cez den bol akysik kludny, som si myslela, ze bude chory a v noci ten plac a stale na zubky ukazoval. Tak sme dali sirup, ale kym sa ukludnil uplne, trvalo to dve hodiny. Teraz mavame taketo noci uz druhy tyzden. Sme dost hotovi, lebo sme to este nezazili, kubko vobec nezvykol zatial plakat. Cez den v pohode, aj poobede si 3 hodky pospi, ale v noci. Tak snad tato noc uz bude lepsia. Teraz spinka a potom sa pojdeme kupat 🙂

gulicka
29. júl 2008

ahojte baby, krasne teple leto vsetkym, vsak konecne, vsak? 😉
ja tu teda chodim nepravidelne a dozadu citam, co mate nove, tak som v obraze 🙂

my sa mame fajn, choroby nas obchadzaju, zubky idu, ale je to celkom v pohode az na hnacky, sem tam,
dzavoceme az rodicov z toho usi bolia, hl. mna, pytat na nocnik sa stale nepytame, ked nevystihnem, je to v plene,ale nechavam nacvik na koniec augusta, ci september

ja sa mam ok, 8kg hore, neopucham, comu sa velmi tesim, ale co nie je moze byt, zacinam chystat vybavicku a potrebujem radu, hladam cosi ako sitku ku kociku, nieco ako na tomto linku, no zatial som to videla len na babymarket.sk a nikde inde to nemaju ani to nevedia objednat... poradite? chcem porovnat ceny
ahojte tehulky, som tu dlho nebola http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=2306653

gulicka
29. júl 2008

ozik, a kedy je dalsia poradna? My sme boi ako 14mes + ockovanie a nepovedala, kedy mame znova prist

neviete? snad sme nezmeskali nej. dolezite ockovanie, ta nasa sestricka a aj dr byva dost popletena, by som sa necudovala ☹

malalady
29. júl 2008

baby oznamujem vám, že Tobík bude mat súrodencaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

anad
29. júl 2008

Jej Malalady, gratulujem 😵
Gulicka, aj tebe tak oneskorene, ja tu tiez chodim len tak obcasnicky a az teraz prekvapene pozeram ako ste uz daleko 🙂 Super ze je vsetko ok, drzim palceky

anad
29. júl 2008

Gulicka, ja som to videla v jednom katalogu. Nasla som: Prémaman. Ale nemaju tam ceny. Predajnu maju v Shoping Palace Zlate Piesky. Este som tam nebola. Ale chcem sa ist na to pozriet, tiez sa mi to pozdava. Stranku maju len http://www.premaman.com/wapr/index.jsp nemaju slovensku, aspon v katalogu a na vizitke

antea
29. júl 2008

jej gratulujeme. To su mile spravicky. A my si vravime ze este pockame kym si dame do poriadku aspon tie dlzoby z kupy bytika. Nemyslim hypo ale tie stresujuce zalezitosti. Nech mame klud. Takto by som aj ja bola hrozne pod tlakom co ako. Ale som happy z vas, pekne sa tu rozrastame. Supeeer

antea
29. júl 2008

Vcera aj dnesok sme stravili cvachtanim sa v bazeniku, no velka radost. Uz ideme buvat, lebo sme dnes ani spinkat poobede nechceli

malalady
29. júl 2008

dakujem za gratuluaciu babenky 🙂

zuzkafuny
29. júl 2008

Blahoželááám... 😵 😵 😵
tu krásne prší 🙂 tíško a jemne... hneď sa lepšie dýcha...
Malého som uložila a leží... 😖 ešte nevyšiel ani raz. Asi sa pomýlil 😀 😀 😀
a zajtra sa už aj my pôjdeme kúpať 😝 😉 🙂

melory
29. júl 2008

ahojte, gratulujem malalady k tehu
cele dni sme na kupku a vobec vsade len nie za pc a doma.
moj muz odlieta v piatok na poznavaci vylet do Egypta 🙂
velmi mu to prajeeeem.

antea
29. júl 2008

Mel a ty kedy pojdes ? ci to tak len panska jazda?

luminkasp
29. júl 2008

prihodila som foto tere v pekarni, kuk ak chcete vidiet ako pracuje 😎

antea
29. júl 2008

Jej lumi je uzasna, velmi mile fotecky. Tusim Spanielsko a celkovo primorske dovolenky prospievaju dietkam, ked citam ze aj plienky nemate a to uz viacere baby oducili od plienok pri mori. Ale jasne ze Tere je sikulka sama o sebe. Po maminke a tatkovi. Je kraaaasna.Aj by sme ju popytali o ruku 🙂)

veronika13
29. júl 2008

ahojte, malalady gratulujeeeeem, krásne sa nám to tu rozrasta, to už je tretia tehulka na "m" 😀
gulička, teším sa s tebou, že vám to plynie v poriadku, len tak ďalej 🙂
včera mi porodila kamarátka 3 týždne pred termínom synčeka Janka, 2800g a 49cm. Ak budeme mať niekedy chlapca, tiež by som asi chcela Janka 🙂

miriamka12
29. júl 2008

Ahojte kocky 🙂 ja len tak na skok, kukam kukam sama tehulka 😵 moc vsetkym gratulujeme 😵

My sa teraz trapime s uskom sme dali prepichnut uska a jedna nausnicka nam vypadla a nie ju dostat naspet, tak sa usko podrazdilo a zapalilo ☹ Takze ziadne kupaliska, tak sa pachtime na ihriskach 😝 ale hned ako sa usko zahoji tesime sa na Senec 😉 Mel 😉

maaja
29. júl 2008

caute babenky, no ste tu hodne popisali ...

gratulujem a drzim palceky novym tehulkam - malalady a anad -

anad, ze sa aj ozves 😵

melory, anielik - aj my sa chystame na jazera - ale furt sme len v stadiu chystania 😝 nejak sa nevieme rozhybat ... kedy tam zasa budete ???

maaja
29. júl 2008

veronika13, takze podla tvojej teorie tehuliek "na M" - mala by sa miriamka poponahlat aby nezmeskala trend, a melory taktiez 😀 ... seba radsej vynecham 😵

maaja
29. júl 2008

zajtra ma Marek 16 mesiacov 😵 a uz vie citat pismenko A a pismenko O 😎
a vo stvrtok ide na ockovanie a vlastne aj poradnu ... tak som zvedava

v poslednej dobe mi vstava s velkym placom - boli ho brusko .. dam ho na nozky, on si poriadne prdne a doslova sa posere, sorry za vyraz, ale tak to je ... taku sracku ma hned rano ... ale idu mu zubky tak dufam ze z toho ... a myslim ze uz je to aj lepsie ...

veronika13
29. júl 2008

anad, prepáááč, až teraz som si všimla, že aj ty si tehu, gratulujeeeeem aj tebe 🙂

maaja, to bude asi génius, keď už sa chytá čítať 😵 možno vymyslí lieky na nevyliečiteľné choroby...

maaja
29. júl 2008

o anad viem, lebo chodime spolu plavat 😵 jej Tomasko je straaaasne zlatucky, taky malinky sa mi zda, ale neni 😀

aj ja som povedala ze vymysli liek na rakovinu ... tak je to dlzny vede, nie ?! 😎

veronika13
29. júl 2008

trošku áno 😀
akurát dávam objednávku do happyfota, tak to tu ešte hodinku istím 😀 😀 vyše 750 fotiek 😲

maaja
29. júl 2008

ja som niesla na vyvolanie tiez nedavno ... ale len 140 ... to kde ste nabrali 750 ?!

veronika13
29. júl 2008

😀 😀 nejaké Riškove sa nazbierali, ešte svadobné z DVDčka sme nemali vyvolané, tiež švagriná fotky malého a tiež z dovolenky nám aj našim. A konečne som zohnala album na tie svadobné aký som chcela, čo sa doň fotky nalepujú na MMB za 160,- hodnotu má 600,- dobrá kúpa, nie? 🙂

veronika13
29. júl 2008

kde si sa mi stratila? čo tu budem sama???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre