Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

melory
11. jan 2009

cestujeme, cestujeme, len som zvedava co bude realne mozne....kazdopadne spravime to spanielsko s detmi a uvidi sa, ci nam niekdo zavaruje deti.

veronika13
11. jan 2009

tak potom letu zdar 🙂

melory
11. jan 2009

😀

lilu18
11. jan 2009

ahojte,ide ma porazit..odisiel mi monitor,cele doobedie sa muz snazil nieco s tym porobit,nakoniec sme napojili stary crep ale ten riadne taha oci ☹ musime dat do servisu...baby poradte kde opravuju v BA a okoli-prosiiiiim.

Mel-60-dost a co deti ako sa im rataju letenky? polovicne? hm My keby sme sli tak aspon na 3 mes 😀 aspon ja a mala-muzovi asi nedaju tolko volna 🤐

lilu18
11. jan 2009

veronika-teda riadne vam primrza,my sme mali asi -15 a zamrzli nam na balkone jablka 😒 a to boli pobalene a este dekou prikryte

a melory preco nie s detmi? iste by sa im pacilo..ja by som sla na Floridu 😀

melory
11. jan 2009

s detmi nie, ty pojdu k moru sa kupat s nami...preco? vycerpavajuce pre nas a hlavne pre nich....nejde totizto o dovolenku ale turistiku a to pre deti nieje...pre ich dobro nie.

veronika13
11. jan 2009

no primrza riadne, som sa dneska zasmiala, keď dávali počasie na markíze, že v Blave -8 a u nás -2 cez deň, ha ha ha, dnes bolo u nás cez deň -10

lilu18
11. jan 2009

😎

melory
11. jan 2009

spravy klamu, tiez na piatok malo byt -2 a bolo okolo -11

veronika13
11. jan 2009

strašne skreslené info, a teraz sa toho drž...

manka
11. jan 2009

ahojte. prisla som vas kuknut. len tak na navstevu.

manka
11. jan 2009

myslim na vas casto, ale neni casu chodit. oliver spi len 1 hodinu za den a ked nespi, musim na neho kazdu sekundu kukat, ze co zase vyvedie

manka
11. jan 2009

dufam, ze sa mavate dobre. uz aj druhe niekto caka? my zatial neideme do druheho kola, ale uz nad tym aspom uvazujem

olimu prave idu posledne zuby - zadne stolicky. je to uplne ine ako pri predchadzajucich. predtym mal teplotu a nespaval. teraz bol zachripnuty, bez teploty a s infekciou v ustach. a asi aj v nose, lebo sa stale stazuje a ma krvave susniky, ale na to neviem, co mu dat

manka
11. jan 2009

inak je dlhy ako spagetka. nosime velkost 98

a tiez zijeme tym, ze zaciname rozmyslat nad prvou dovolenkou pri mori. huraaa. pozeram poslednu stranu, ze aj tu sa zacina cestovat. spanielsko by aj mohlo byt. uz ste boli dovolenkovat?

manka
11. jan 2009

tak sa mavajte krasne. skocim sem v lepsom case 🙂

veronika13
12. jan 2009

ahoj manka, neviem prečo, ale ja som si myslela, že ty si tehotná 😕
veru zastav sa radšej na dni, nočné našťastie neťaháme, bejvavalo s maajou 😀

veronikap
autor
12. jan 2009

ahojte všetci.. ja som dnes vstávala o 5,45 hod., som si dala predsavzatie, že pôjdem konečne na tú cytológiu, tak som si musela privstať.. som si myslela, že si zdriemnem keď bude zina cez obed spať a dnes ako naschvál spala iba hodinu... to som akurát dovarila... až ma oči pichajú, ako by som spala... ale jasné, že to je teraz samé "mamina poď sem"... "mamina podaj"... a pod. .. 😖 dúfam, že aspoň drahý dnes nebude dlho v práci..
čo sa dovolenky týka, tak my už striháme meter... 14.6. ideme... už sa neviem dočkať 😎 😀
lilu, zabudni, že dieťa má letenku za polovicu... sedí na rovnakom sedadle, tak musí cvakať tak ako dospelí..

lilu18
12. jan 2009

veronikap-si ma potesila ☹

anielik
12. jan 2009

ahojte,

tak u nas tento rok dovoolenka nehrozi, tak max malta 🙂)) ale hlavne ze by sme to stihli a snad jezisko donesie domcek 🙂))) viac si ani zelat nemozem a to i tu dovolenku ozeliem, len budem pri kazdej Vas smutnejsia, ze mi zase doma ☹ ☹ ☹

ahoj manka 🙂))

lumi tu je nas kalendarik www.klimekfamily.sk/kalendar2009matko.zip
a tu je luminikin, keby ste niekto chceli kuk 🙂)) www.klimekfamily.sk/kalendar2009_lumi_tereska.rar

veronika13
12. jan 2009

to ja by som s radosťou oželela dovolenku kebyže môžeme už stavať 😔 anielik, tak aspoň nejaký víkend si spravíte dovolenkový niekde na Slovensku, veď aj to sa ráta, nie? a neskôr si to vynahradíte

lilu18
12. jan 2009

mat vlastny dom a zahradu k tomu..asi aj 3 roky dovcu nemusim 😀

lilu18
12. jan 2009

tych 5min. co som tu nebola som pozerala kalendariky co anielik nahodila-krasa,nemam slov.

veronika13
12. jan 2009

idem aj ja kuknúť 🙂

veronika13
12. jan 2009

super fotky 😀

lilu18
12. jan 2009

tento stary monitor mi znici oci ☹ uf,asi dlho nepokonikujem 😎

veronika13
12. jan 2009

my tiež zháňame monitor, lebo sa nám pokazil, už máme vyše mesiaca požičaný

veronikap
autor
13. jan 2009

ahojte, dnes sa sem nikomu nechce? 😵
baby, vám poviem, keby sa mám rozhodnúť medzi domom a dovolenkou, tak jednoznačne vyhrá dom... ale u nás je reálnejšia dovolenka... 😔 😝

anielik
13. jan 2009

ahojte,

veronika a vy ste nemali stavat? ci to boli len plany? Sa mi nieco tusim zdalo 😉

lilu18
13. jan 2009

veronika-taky tak 😒 a pozvanie do statov je na ceste,ale taku strasnu sumu zaplatit za letenky pre 3-och... 😖 neviem...

zuzanat
13. jan 2009

ahojte, prepacte, ze sem vam sem leziem, ale chcem sa vas opytat aku velkost oblecenia nosia teraz vase deti? lebo idem na vypredaje a chcela by som malemu kupit nejaky overal, prip. bundu na dalsiu zimu, ale neviem aku velkost. je narodeny v aprili 08 a teraz nosime overal vel.80...
DAKUJEM 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre