Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

melory
2. máj 2008

tak mne hrali ave mariu, bolo to bozskeeeee

mounty
2. máj 2008

mne hrali nasi zboristi, samozrejme bolo aj tlieskane a roztancovane O, happy Day....... 😀

zuzkafuny
2. máj 2008

jeeej 😉 🙂
mne prvý krát len tak ako sa na matrikách zvykne a druhýkrát si zakvílim sama 😉 😅 😀

veronika13
2. máj 2008

tiež sme mali Ave Mariu 🙂

mounty
2. máj 2008

a ktoru Ave Mariu? je ich viac 😉

maaja
2. máj 2008

ste tuuuu ????

veronika13
3. máj 2008

to neviem ktorá to bola, ale bola pekná 🙂

mounty
3. máj 2008

Ahoj veronika, jedna je od Bacha, jedna od Schuberta myslim, mne sa ta Bachova zda byt strasne smutna na svadbu........ako sa mte inak? Niki mi zalomil pred chvilou v stolicke na jedenie, som si odskocila na WC a on mal este rozok v ruke a zaspal 😀 tak som ho prelozila do koca 😀

mounty
3. máj 2008

Inak skoda ze nenosime fotak so sebou, predvcerom v zahrade stal pri furiku kde bola pokosena trava, vyhadzoval ju a ked som chvilu nebola pri nom, tak som ho ani nespoznala, cely obhadzany travou iba dve velke oci na mna kukali 😀 ..............alebo vcera, nasiel si uhlik z ohna a hral sa s nim......nestojim stale pri nom, som cistila jahody prave, a po chvili za mnou doliezol maly cernosko.........ste ho mali vidiet, takeeeeeeeee fotecky by to boli 😉

zuzkafuny
3. máj 2008

Mounty 😀 my nosíme faťák stále so sebou. A stane sa, že ho zabudneme... a vtedy by to boli naj fotky. Zákon schválnosti 😀
Pekný dník ženušky 😉 🙂

veronika13
3. máj 2008

presne toto som si povedala aj ja, že keď najlepšie príležitosti na fotky, vtedy foťák nemám, alebo sa vybijú baterky 😝 no teším sa na také momentky, keď zaspí na zemi, alebo niekde na tráve 😀

Neviem či bola Bachova alebo Schubertova,ale mne sa veľmi páčila a pasovala mi tam ako prdel na šerbel 🙂

zuzkafuny
3. máj 2008

ááách... o čom to hovoríte...??? 😉 😅

zuzpidka
3. máj 2008

ahojte. aj nám na svadbe hrali a spievali Ave Máriu. spievala ju moja kamarátka zo základnej školy. bolo to také pekné. Danielka vzala na prechádzku Rastíka v kočíku, tak ich idem pohľadať. zatiaľ sa majte pekne. 😉

veronika13
3. máj 2008

mám akúsi nenaládu 😖 potrebovala by som sa kdesi vyventilovať, len už ani neviem ako. Stáva sa vám to?

salajcatko
3. máj 2008

ahoj Veron, stáve veru, stáva....neviem čo by som vtedy, len kukám do blba,všetko sa mi zdá také smutné,a iné,ako by som si želala.
Teším sa už na tu chatu 😉

salajcatko
3. máj 2008

ja mám taku smolu 😉 vždy ked sa sem konečne dovalím, nikoho tu niet ☹
Som už bvykupkana, v pyžame, dnes sme od rána boli na chate gulášik robiť, grilovať a tak, mala som službu pri grile, tak som bola ako a la ako klobáska 😝
a som sa najedla...panebože 😝 😵

tak kde ste?????

baby a nekupujte nové golfáče 😵
bo ja mám storočné, staré, tak nech na stretku netrapoším 😝 😵

veronika13
3. máj 2008

super salaj, že som neni sama 🙂 nechcem sa už sťažovať na bývanie tu, ale zdá sa mi, že je to čím ďalej horšie, začína tu byť čoraz viac dusno... pred nedávnom som zistila, že tu v dedine je na prenájom jeden byt 3-izbový, ktorý je stále voľný. škooooda, že som to nevedela aspoň pred rokom. Ale už hádam nejako vydržíme my aj svokrovci

veronika13
3. máj 2008

salaj, neboj, dúfam, že to baby tak neberú popretrčať sa so všetkým novým 😉

salajcatko
3. máj 2008

veron, niejako to už vydržíte, moc moc vám držím palce....čoskoro budete vo svojom a bude vám krásne 😉

tak ja nič nové neberiem, Simonka je ako demolačná čata, nič jej nedá pokoj, všetko musí otestovať 😝 a to je papanie 😅 som veru rada, že nemám ani nový kočiar..by ten vyzeral 😀

idem dať foto tortičky z narodiek 😵

veronika13
3. máj 2008

no keď ten kočík spomínaš, tak ja musím ten náš vydrhnuť, lebo madlo je celé špinavé, dneska mu dal ešte švagor čokoládu, tak si vieš predstaviť ako asi vyzeral

už sa teším na stretko 🙂

ingrid78
3. máj 2008

Salaj a ako baby uz su zdrave? 🙂 Neboj, my tiez nemame vsetko nove a golfac sme este ani nekupovali 😔

salajcatko
3. máj 2008

ja sa tiež veru teším, síce úprimne sa musím proznať, že mám aj trochu strach... 😵
ešte som takto nikde nebola, ani sama zo sebou eee nieto ešte s dvoma deťmi, ktoré sú občas dosť nevyspitatelné a náladové 😝 tak som zvedavá 😉

veronika13
3. máj 2008

salaj, neboj, budú medzi deťmi, ani o nich nebudeme vedieť, len počasie nech nám pekne výjde a budem nám super

salajcatko
3. máj 2008

ahoj ingi
udravé na 1OO% ešte nie, ale vonka chodíme, doma by mi nevydržali avzduch ich nezabije 😉
ale su na tom ovela lepšie, ATB spravili dosť rýchlo svoju prácu 🙂

inak ja som mala raz golfáč na dovolenke len požičaný a nechcela by som dve delené ručky, prišlo mi to dosť nepraktické 🤐 😵 , jednou rukou som nemala šancu 😉

veronika13
3. máj 2008

vidíš, dobrá rada nie je zlá 😉 ja sa síce golfáče nechystám v blízkej dobe kupovať, ale ostatné baby ocenia

ingrid78
3. máj 2008

Dufam, ze beriete aj muzov, ze nebudem tam sama s chlapom?

ingrid78
3. máj 2008

Ja si este chcem uzit ten nas kocik, tak som sa tesila na leto

ingrid78
3. máj 2008

Pridem neskor, idem piect kolac, zajtra pride navsteva. Ozaj nemate nejaky recept na pstruhy? Chcem dat zajtra aj malej prvykrat, jej spravim na pare, a pre nas, pozriem na nete,ale keby ste mali nejaky tip... 🙂

veronika13
3. máj 2008

ja idem single s malým, dúfam, že tam nebudem sama bez chlapa 😀

veronika13
3. máj 2008

my len tak obyčajne robíme, opekáme na masle posypané korením na ryby a pokvapkané citr. šťavou 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre