Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

melory
6. aug 2008

ak su vonku so zubami to nic nema....stelka je celkom flefibilna...bude to baran, ale lahko ovplyvnitelny

veronika13
6. aug 2008

asi už začína obdobie vzdoru a ja nemôžem nikde zohnať tú knihu, asi sa musím riadiť srdcom, ale teoria by pomohla

melory
6. aug 2008

do senca sa kupat.... 🙂
ale vyzera to, ze sa to ani neuskutocni....to tie plavky a zeny

veronika13
6. aug 2008

mel, ve´d s majou sa schyťte, miriamka sa isto pridá

melory
6. aug 2008

stelka zacina...idem si k nej lahnut....skoda

melory
6. aug 2008

teoria je nic...laska je vsetko

veronika13
6. aug 2008

škoda, Riškovi tiež prichádza čas na mlieko, ale zatiaľ búva

veronika13
6. aug 2008

mám pocit, že ho v noci budíme my, teda že ho rušíme, keď sa prehadzujeme.. možno keby bol vo svojej izbe, tak by spal lepšie

antea
7. aug 2008

Ahojte kuriatka, my sme vcera isli vecer este do Za, ale nic sme nekupili. Povodne nasi nam vybrali taniere ale nakoniec nic z kupy...ale aspon oni si pokupili co chceli.
Veronika 13 s tym prehadzovanim sa a budenim, to Ti mozem rozpravat. My sme u rodicoch, tam spime na vysuvacej posteli, ja vyssie, manzel dole, no a to je pecka. Ja ked sa otocim, to ti vrzga (neni su tam tie rosty, ale len nabite latky a to je hruza). Ja sa na to sama zobudim. Takze maly chudak kym si navykol. Ale uz sa na to nebudi a ja som sa naucila tichsie prehadzovat, alebo ma pes prilahne a nevladzem sa otocit tak vtedy musim silou, a to potom tiez zacne praskotat. To ti je psina.
Tesim sa na nasu postel...pecka, sme stale u nasich. No to ze stahovanie zacalo je mile, ale nedajboze doriesit elektrinu...sme museli sekat v kuchyni...perfis ze ani chladnicku nebolo kam zapojit, hrozne dobre vymyslene to tam bolo...tak to prerabanie a riesenie nezmyselnych chyb je zdlhave. Vyzera to ze ideme a ups nejaka malickost se vloudila. Prestal ist ele.cely obvod od kuchyne po obyvku a v spalni jedna zasuvka. Nechapem, udesne. Baby ja chcem trpezlivost aby rastla niekde, zeby sme si natrhali.
Teraz mi napadlo ako nasa anglinarka na spoluziaka vravela. Peto kedby popletenost rastla, ty si ruzovy sad... 🙂) Mohla by aj trpezlivost

antea
7. aug 2008

Dnes idem doktorke so sebou, no tak drzte pasticky zeby nic nebolo. Daco s endokrin zlazami ci co. A bojim sa ze mam zapal ucha, ma boli az do kosti ale nie stale, som hrdina. A drzim, nikomu nic nevravim, snad sa to vstrebe 🙂)

zuzkafuny
7. aug 2008

dočítané...
Antea držíme palce 😉 🙂
a mám doma novú práčku 😵 😵 😵 a aj perie... dokonca dobre 😀 😀 😀
Idem kuk dáke recepty... že čo s kuracími stehnami 😖

zuzulik22
7. aug 2008

ahojte, vam uz ocne zuby rastu? my mame zatial len jednotky, dvojky a jednu stolicku, ale ked nam rastla ta stolicka tiez sme dve noci preplakali ☹ ☹ .
Kubko teraz zaspal, boli sme na dvore, poobede sa budeme kupat.
No a nam zajtra pridu do noveho domu robit kuchynu - konecne, mame ju objednanu od marca. Tak sa tesim.

veronika13
7. aug 2008

no my už sme zubatýýýýý, 16ks 😀
tu je dnes krásne, dlabem na upratovanie, dovarím, najeme sa a frčíííme vonku 🙂

melory
7. aug 2008

stelka ma vsetky okrem ocnych a tie jej uz vykukaju....
tak som sa najedla...varila som luskovu mliecnu a spenat...moje oblubene - vegetarianske jedla

zuzulik22
7. aug 2008

my máme 9 zubov.
aj ja som sa práve moc najedla - tekvicový prívarok - mnam

zuzkafuny
7. aug 2008

aj ja som sa najedla... kurča s kolienkami... mmmm...
a boli sme na kupku... malý zaspal v našej posteli 😕 a to sa nestáva tak často... ja vypijem kávu a pôjdem... 🙂

malalady
7. aug 2008

baby kde je ta somarinka viete kde sa dalo kuknut ake pohlavie bude babo??? 😀 😀 😀

salajcatko
7. aug 2008

ahojky
idem vás rýchlo čítař, malá spinká, tak si idem oddýchnut, dnes ma boli hodne chrbát ☹ 😒
MALALADY, ta tabulka je blbost, podla nej by som mala mat doma dvoch chalanov..a vidíš, mam dve baby 😉

veronika13
7. aug 2008

ani nám nesadlo podľa tabuľky, no keď som predtým spätne kontrolovalo, veľa toho sadlo, je to asi pol na pol

veronika13
7. aug 2008

dieťa mi už búva, niečo dobré by som zjedla, idem asi spraviť šľahačkový pohár, drahý je akísi bez nálady, hádam mu to zdvihne náladu

malalady
7. aug 2008

mne to praveže sadlo preto sa pytam.. aj kamke to sadlo 😀

melory
7. aug 2008

malalady neviem kde je, ale jedna tabulka urcite je u mna v supliku, ak mi napises kolko mas rokov a v ktorom mesiaci si otehotnela, mozem kuknut...mne to tiez vyslo.

zuzkafuny
8. aug 2008

Pekné ráno... 🙂

veronika13
8. aug 2008

ahojte, tu sa počko trochu pohoršilo, asi aj sprchne 😖

zuzkafuny
8. aug 2008

Tu zatial svieti slnko... mám toľko roboty, niežeby som išla dačo robiť, keď malý spí, ale sa budem tu pretŕčať... 😠 😠 😠 a bolí ma ešte aj hlava 😖 😖 😖 Malý vnoci robil cirkus... ☹
Čo myslíte... je robota zajac...??? Aby mi náhodou neutiekla... 😀 😀 😀

salajcatko
8. aug 2008

zuzka, na 100% ti môžem povedať - NIE robota nie je zajac 😀 😀
aspoň mňa si teda vždy počkala 😒 😠

u nás už mrholí a je hnusne ☹

veronika13
8. aug 2008

neutečie ti, to je isté, iba sa nakopí, ale ja osobne mám dni, kedy sa mi total nič nechce, a aj keď sa prinútim, nemám z toho radosť, a za naopak sú dni kedy makám ako fredka, baví ma to, darí sa mi a mám z urobeného radosť. Teraz mám dni útlmu, tak sa nenútim, robím len nutné a príjemne veci, včera som lepila do albumu naše svadobné fotky a tiež Riškové, len mi skončil album, tak musím zohnať druhý nalepovací, lebo mám ešte asi 100 fotiek Riškových nenalepených. Z toho svadobného mám obrovskú radosť, lebo som zohnala album aký som chcela a fotky sú konečne na svojom mieste. Mňa to strašne baví, nechcete niekto spraviť album? 😀

salajcatko
8. aug 2008

áááááááááááááno veronika, ty si normálne telepat, akurát tu salaj upratuje v obývačke šuflíky a breše po mne, že mi už asi sto krát povedal, aby som urobila s tými fotkami poriadok, lebo poletia okonom 😝
ja milujem fotenie, furt by som fotila..no ale čo spravím ked nemám už albumy???? 😉
žeby kúpila??? no nech salaj kúpi a ja spracem ne? 😀

veronika13
8. aug 2008

ja tiež rada fotíííím a fotky musím mať v poriadku. Pozdrav salaja, a nech mu ide práca od ruky 😀 tak tak, nech zoženie albumy a popraceš fotos. Dávaš robiť v happyfote? teraz majú super akciu, tak ak niekto chce kuk happyfoto.sk

antea
8. aug 2008

Ahojte ked o fotkach, tak z nudy som par zase prihodila 🙂) z nudy ako z nudy. Zase ked nepridam, ktozvie kedy budem moct. Pekny vikend prajem. Cez vikendy nam ide pomaaaly net. tak papaaaaaaa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre