Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

luminkasp
22. aug 2008

aha a mozem vas podporit? sak ja vam doprajem 😎

veronika13
22. aug 2008

podpor lumi, podpor, poteší 😉

zuzkafuny
22. aug 2008

Ahojte 🙂
Nemá sa chváliť vekom... ale mne nedá 😀
Ja mám dnes 33 rôčinkov
a bola som v obchode na nákup a platila som 333 korún 😀 😀 😀
a teraz by som mohla ešte aj vyhrať na športke... nie...??? 😀 😀 😀

melory
22. aug 2008

zuzanka prajem ti krasne kristove roky 🙂
za pol roka ta dobieham 😉

zuzkafuny
22. aug 2008

tak v tom nie som sama.... uf! som si vydýchla 😀

veronika13
22. aug 2008

zuzi, všetko najnajlepšie, pekné roky, ja osobne sa na 33 teším 🙂 niežeby som ich už chcela, ale teším sa 😅

maaja
22. aug 2008

ja len ze Marek ma tu nozku 13.5 cm 😉 neviem kde som nabrala tych 17 !!! 😅

zuzi, vsetko NAJ k tej 33ke 🙂

melory, a to fakt uz za polroka ju dobehnes ??? vyzeras troska mladsie, neva ? 😵

maaja
22. aug 2008

a de ste šetky ?! 😠

veronika13
22. aug 2008

maaja, ja som tu, no neviem na ako dlho, lebo frčim na švagrovom compe a možno ma čochvíľa vyrazí 😀

veronika13
22. aug 2008

vy dávate drobcom piť čaj z pohárika s tým sosákom? lebo ja stále z fľašky Mam, ale chcela by som už pohárik, len neviem aký je najlepší kúpiť, nechcem aby mu veľa tieklo, lebo taký mám doma a všetko mu vyteká

veronika13
22. aug 2008

maaja, ty si sa zas niekde zabudla, čo?

maaja
22. aug 2008

nooo, este som tu ... len kukam po internete - zhanam nejaky dobry welnes hotel okolo Banskej Stavnice alebo *Kremnice ... to bymi asi melory poradila, ze ?

maaja
22. aug 2008

marek pije furt len z normalnej flase, ine nechce 😖

veronika13
22. aug 2008

no hej, ona by mohla o niečom vedieť
môj aj z pohára normálneho skúša, no to sa vždy obleje, no dnes aj opatrnejšie skúšal

veronika13
22. aug 2008

maaja a ako sa inak mávate? ďalšia grilovačka sa nechystá?

maaja
22. aug 2008

chystame - zajtra pride svokra 😀
ale sa tesim 😉
inak asi nic moc 😝 v podstate sme stale doma ... Marek vela cez den spi, tak sa neda nikam ist

veronika13
22. aug 2008

tak fajn, keď sa tešíš 😀
my tiež, no ale chodíme aj von, dvakrát denne sa niekedy zadarí, Marek spí raz denne?

veronika13
22. aug 2008

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3362779

myslíš, že niečo takéto by už bolo pre nich?

maaja
22. aug 2008

co ja viem - ten poharik so slamkou ... a skusala si mu dat krabickovy dzus so slamkou ? vypil ???

Marek spí raz denne, ale aj dve hodky, niekedy viac ... relativne pravidelny rezim ma - ide spat okolo pol jednej a spi aj do tretej ... obcas ideme von aj doobeda, ked nemam vela roboty 😉 no a ked sa vyspi, tak sme vonku vlastne az do vecera ... teraz je uz skor tma, aj okolo pol deviatej, tak sa snazim nech ideme dnu tak pred osmou aby sa isiel kupat a spat ....

maaja
22. aug 2008

musim ho dat spat skor, teda medzi osem az devet, lebo potom mi rano dlho spi 😠

veronika13
22. aug 2008

skúšala, no vždy stlačí krabičku a obleje sa, ale budem skúšať a ak mu to pôjde, kúpim taký, lebo mne sa zdá, že tie poháriky so sosákom sa moc od fľašky klasickej nelíšia, princíp ten istý, nie?

veronika13
22. aug 2008

Riško ma dneska výmesačie, 17 mesiacov, o chvíľu rok a pol, ako to letíííí 😨

maaja
22. aug 2008

ja ani neviem aky je dnes datum 😔
ale mas pravdu, fakt to leti ... mne sa uz Marek zda taky veliky, rozumny, taky "clovek" uz ... uz sa s nim da normalne diskutovat ... dokaze odpovedat ANO alebo NIE

maaja
22. aug 2008

inak su aj take flasky - teda normalne napriklad aj mineralky s takym systemom na pitie ... niektore decka aj z toho piju ... napriklad Lucka ma taku flasu, alebo Jupik .... obcas to kupim, ale moc mu to nejde 😝

veronika13
22. aug 2008

hej, veď akurát mi jedna kamaratka písala, že jej malá z toho pije, tak možno to skúsim

veronika13
22. aug 2008

Riško už tiež veľa veci rozumie, pochopí, urobí ako mu poviem, niekedy je trvdohlavček a robí po svojom, ale už vidno že sa snaží

veronika13
22. aug 2008

už trošku rozmýšľam nad zimou, a keď ste o tých nožičkach začali, tak som malému zmerala, má 15 cm dlhú. Ako topánky kúpiť na zimu, teda dlžku, keď bude už aj hrubšie ponožky mať, punčocháča. 1 cm rezerva sa mi zdá málo, 2 cm by som povedala, to by znamenalo, že 17 cm vnútorná dlžka, teda topky č. 27 🙂 Napíšte vás názor 😎

maaja
22. aug 2008

ja vsade kam pridem tak ho ukazujem jak opicu 😠 asi b som s tym uz mala prestat, ze ? 😅

veronika13
22. aug 2008

😀 😀 asik hej 😀 môj sa prezradí sám 🙂

maaja
22. aug 2008

fiha, ja som myslela, ze mu na zimu kupim 23ky a teraz na jesen len 22ky ... teraz v lete ma 21ky ...
asi sa radsej opytam v obchode, ne ?
inak ja mam jedny teple 23ky, co sme kupili ete ked bol Marek v brusku 😉 tak bude mat "nadoma" ... musim mat prenho aspon dva pary topiek, lebo tie "nadoma" su stale spinave 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre