Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

maaja
10. sep 2008

ale mame - tam kde este plot nebol - vlastne na konci dvora - je len taky pletivovy 😖

aj ja obzeram, ze ked by som este niekedy zhanala nech som v obraze 😀

melory
10. sep 2008

ze kociky, pcha, ja sa chystam na muza vyvalit sen o novom....
zuzi kamoske sa stalo, ze nema net neobmedzeny, ale na bajty a prisiel je uet za panelak 4000sk

maaja
10. sep 2008

veronika, co je novinka ? ze sučka sa hara ??? to mi ani evrav - ty, deva z dediny 😀

maaja
10. sep 2008

melory a jaky mas vybraty ?

veronika13
10. sep 2008

😀 😀 nie😀 že jej tečie krv z pipiny 😀 😀 že deva z dediny 🙂

zuzkafuny
10. sep 2008

o novom... dome??? 😀 😀 😀 dieťati??? 😕

maaja
10. sep 2008

a nejsi ? 🙂

no tecie jej, teda kvapka ... podla toho vieme ze sa hara, lebo cela kuchynska terasa je zabodkavena 😝 pockam kym jej prejde a budem drhnut / cistit

veronika13
10. sep 2008

vy tiež kukáte po novom koči? uf, tak nie som sama 😀 len sa ešte musím zbaviť nášho hlbokého,ten sme moc nepoužili, ale nový koč asi až pri novom bábu 🙂

veronika13
10. sep 2008

baby, super sa mi kecá, ale musím padať, malý stále mrnká, idem k nemu, apapa

melory
10. sep 2008

ja som dostala tu defekt, ale uz je to opravene....dalej som zlomila rucku a mam ju prilepenu eska paskou 😅 😅 😅

maaja
10. sep 2008

mna len tak zaujal ten kocar lebo jedna mamina na plávaní ho má - nikdy som ho nevidela, a strasne sa mi paci ... len neviem ci je ako bugyna prakticky - je trojkolesak a myslim ze aj vecsi ako ten co mame ... ale ja som sa rozhodla, ze ak by sme mali druhe bejby nejak v dohlanom case, tak bugyni co mame teraz si necham ... hlboky sme uz davno predali ... a mozno sa v nom uz aj babo vozi - ta mamina mala termin na september 😀

melory
10. sep 2008

veronika tebe by som vedela uces....od veci....haha

melory
10. sep 2008

nemam nic vybate a ani nepozeram, no uz zacnem najblizsie.

maaja
10. sep 2008

o tej rucke si pisala uz davno, vsak ?
melory, a myslis ze by ste este novy kocar vyuzili ? my strasne malo chodime s kocarom 😖 zhodou okolnosti zajtra ideme bo idem k Dr krizom cez cely aupark a to by som mareka nevladala tooolko niest

maaja
10. sep 2008

mel, tak som ti dala tip 😵

melory
10. sep 2008

maaja davno, no uz sa to opravilo a zlomilo zas....

melory
10. sep 2008

maaja tak ja vyuzivam kocik na plno, kedze je to nas dopravny prostriedok.....

melory
10. sep 2008

daj link na neho

zuzkafuny
10. sep 2008

idem ženičky... papa

melory
10. sep 2008

to viem ktory je, super, ten sa mi paci. neviem vsak ci na zimu dobry....aby mi deka nepadala.

maaja
10. sep 2008

musim uz aj ja ... rano zasa vstavam 😝

melory
10. sep 2008

papa, dobru noc! 😉

melory
11. sep 2008

vecer som vobec nemohla zaspat. hrozne ma skriabalo v hrdle....rano som vstala a zistila, ze cela rodina je chora, mama, oco, ja a aj deti. stelke odsavam sople, hugo nastastie fuka a kolotoc...sirup, kvapky...hruuuuza. keby som mala auto, uz som na ceste domov.

luminkasp
11. sep 2008

uf, mel, tak snad vam to skoro prejde

melory
11. sep 2008

luminka dakujem, snad ano. ze je tu virus....to som nevedela.
ale vyhnut sa clovek nevyhne, chytit nas to mohlo hocikde.
aj tak ideme troska do mesta sa potulat, su tu euro trhy....nech deti su aj na vzduchu.

zuzpidka
11. sep 2008

ahojte. tak Mel držíme palce, aby ste sa z toho skoro dostali. ☹ aj ja sa pochválim, že včera doniesla Danielka zo školy vši. tak jej budem kurírovať vlasy, aby sme sa z toho skoro dostali. svokra kúpila šampón aj s balzamom proti všom, že volá sa to VšiVen. 😉 😀

veronika13
11. sep 2008

Riško mi ochorel, v noci mal 39 horučku, teraz má tiež zvýšenú,akurát zaspal, tu je to na hovno, lebo doktorka nerobí každý deň, dnes napr. nie a včera hlásili v rozhlase, že v piatok nebude ordinovať a v pondelok je zas sviatok, takže paráda☹ dúfam, že mu to prejde, lebo ani nekašle dáko, ani soplík, len párkrát dneska kýchol... len ta teplota, pritom včera mu nič nebolo.Ale vpondelok sme boli u našich a oco, bol chorý, tiež mal teploty, tak to možno od neho chytil☹

melory
11. sep 2008

tak to je sila, ze vsi....fuha....by som nechcela 😝 zuzi, tak vsi von 😀

veronika13
11. sep 2008

no vši, nič moc, ešte teraz ma hlava svrbí, keď si na ne spomeniem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre