Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

mounty
1. nov 2008

ahoj lumi, dakujeme, este si dnes uzivame svatych, az zajtra budu duse 😉

melory
1. nov 2008

v prahe bolo dnes slnecno...mounty drzkaj sa
veronika uzi si muzika...dosyta

veronika13
1. nov 2008

mel, užívam 😀 😉

luminkasp
2. nov 2008

Som, myslela, ze tu nik cely vikend nenakukne, tak som to tak napisla 😎

mounty a ako sa citis? ako sa ma johanka?

lilu18
2. nov 2008

ahojte
konecne doma 🙂

mounty
2. nov 2008

Ahojte, ...........lumi, mam zase take stahy maternice ako pri Nikinkovi, bolesti v podbrusku a Johanka ma velmi nizko hlavicku a tlaci sa na krcok.........tak sa citim dost neisto, ale verim ze lieky na toho streptokoka rychlo zaucinkuju a budem moct zase behat po zahradke.....dnes som bola na chvilu vonku ale nic moc, stale mam bolesti, tak som sla spat do postele.........Co sa tyka Johankinych pocitov, tak myslim ze ona sa mam z nas najlepsie, veselo kopka a stikuta 😉 som zvedava na ten UZV v 30 tyzdni ci jej tie cysty zmiznu na mozgu.....

Veru, je tu dako ticho, ani nieje co citat 😒 majte sa , pekny zvysok nedele........

luminkasp
2. nov 2008

Mounty, vela na vas myslim a verim, ze vsetko dopadne v poriadku.

Pridala som nejake nove foto zo vcera.

Ahoj lilu, ako bolo?

mounty
3. nov 2008

lumi, kedy to Ty stihas fotit a aj pridavat? 😉 si sikula, ja tak jednu fotku za mesiac, skor natacam na video....

inak Niki mi rozbil telefon, cely displej v tahu, tak nemam cisla na niektore z vas, prosim poslite mi ich, veronika13, veronikap, anielik, mel.......dik 🙂

Ingrid, chodis sem este? Mam dake vyzivy na predaj co som robila na jesen, slivkove, jablkove, hruskove a mix, ak mas zaujem, daj vediet, su BIO, z nasej zahradky a mnamove, len mam ich dako vela a idem este robit jablkove..........

luminkasp
3. nov 2008

mounty, keby som bola na slovensku, tak ja hned kupim 😀 Stiham, lebo chem, aby nasi na slovensku vedeli ako rastie 😎

luminkasp
3. nov 2008

Mounty, poslala som ti moje nove cislo na mobil, nepamatam sa

lilu18
3. nov 2008

ahojte,ste tu?

lilu18
3. nov 2008

mounty,drzkajte sa...prave som citala,ze prisla maminka o babo ☹ piseme si od zac.tehotenstva,...boze je mi z toho strasne..v 21 tyz....a nenasla som ziadne povzbudive slova ☹ ☹ ☹

lilu18
3. nov 2008

...tak som vas aspon pozdravila 🙂

mounty
3. nov 2008

lilu dik za pozdravy, ..vies, strata je tazka ale mozno to dietatko malo dake problemy, priroda si sama vybera. Je to krute ale ja si to hovorim s Johankou, ze ak ma zomriet kvoli tym cystam, tak radsej teraz ako mesiac po narodeni, ked ju uz budem drzat v naruci..........tazko sa to popisuje ale ja si myslim ze castokrat je to vykupenie pre dieta aj rodicov..........hm, chcem ale verit ze nasa malinka je zdrava a narodi sa krasne v termine 😉

veronikap
autor
3. nov 2008

ahojte, ste toho za ten víkend veľa nepopísali 😉 my sme boli u našich, super ako vždy a ešte aj to teplé počasie k tomu 😀
mel, vám muselo (alebo ešte musí?) byť v tej Prahe dobre, bez detí 😎 😀
naša Zina ide zajtra spať k babke, manžel ma berie na slovenskú premiéru Jamesa Boda, je to aj s recepciou a potom skočíme asi na chvíľu do kasína, keď dieťa nebude spať doma... 😎 😝
tento týždeň budem mať pestrý... v utorok to kino, v stredu kozmetika, vo štvrtok taká menšia oslava a na víkend ideme do ZA pozrieť krstné deti, som ich už dlho nevidela, tak sa teším 😵

a musím sa vám pochváliť, naša Zina už odrecituje prvú básničku 😵 jasné, že nie úplne celú a ideálne, ale nádherná je, ako sa snaží.. 😅 v jej podaní znie asi takto: padla huska (hruška) zeená, ozbila si kolena a pače (plače) na zemi .. dajte mi... 😀 😀 😀
alebo ešte vie: papi pap tak tak tak letí muska 😀

veronikap
autor
3. nov 2008

si tu trochu čítam na nete, kým malá ešte spí a našla som celkom zaujímavý článok.. možno bude zaujímať aj vás 😉
http://www.pluska.sk/vybrali-sme-pre-vas/2008/1...

veronikap
autor
3. nov 2008

a tento bude možno zaujímať aj niekoho iného ako nás 😝
http://www.pluska.sk/zena/2008/10/mami-ja-uz-ne...

luminkasp
3. nov 2008

veronika nasa vie odrecitovat,ked vidi prasiatko:

halo, halo, co sa stalo? prasiatko sa popakakalo. kvik kvik

a po spanielsky uz strasne vela basniciek

v slovencine viac spieva 😎

veronika13
3. nov 2008

baby to nemyslite vážne s tými básničkami 😲

veronikap
autor
3. nov 2008

veron, naša Zina je strašne ukecaná... aj keď Tere je šikovnejšia 😉 😵
to už nie je len opakovanie slovíčok, ale ona už normálne rozpráva... krátke vety, opisuje všetko čo okolo seba vidí, dokonca už začala aj skloňovať.. jasné, že nie automaticky a vždy, ale keď chce, tak jej to ide... 😎

veronika13
3. nov 2008

to sú šikovnice 🙂 náš kecá, ale tak po svojom, len pár slov rozumieme 😀

lilu18
3. nov 2008

to vazne? normalne recituju? este aj dvojjazycne? teda ste akosi riadne pred nami 😀 som rada ,ze daco sem tam povie 🤐 ale hlavne,ze sme zdraveee-klop klop 😵

veronika13
3. nov 2008

lilu presne 😀

lilu18
3. nov 2008

jej a zabudla som,boli sme v tom metre,kopec hraciek,ale hupaci bol len akysi divny tiger-brr aj ja som sa nalakala 😠

lilu18
3. nov 2008

veronika,co porabas?

veronika13
3. nov 2008

ja som si dnes kúpila perníkové korenie, to je zatiaľ všetko čo som pre Vianoce spravila 😀 ale už musím vážne rozmýšľať nad darčekami, aby toho potom nebolo veľa naraz

zuzkafuny
3. nov 2008

ahojte... sa vám chváli...
môj okrem eeeeeeee nič... joooj! som ja mať! Ešte povie mám... a používa posunky 😀

lilu18
3. nov 2008

zuzi,asi necitas vsetko 😢 ved som sa riadne divila,ze kecaju

lilu18
3. nov 2008

to co zase konik hodil?akeho smajlika....tento 🙂

zuzkafuny
3. nov 2008

Lilu... čítam 😉 🙂 aspoň v tom nie som sama 😀
ja som tiež udivená koľko niektoré detičky už hovoria 😖
hádam sa mu do vianoc podarí aspoň dva zosmoliť...pod stromček 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre