Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

maaja
7. feb 2009

co je lovelujem ???

melory
7. feb 2009

tak ja sa musim pochvalit, ze kucharka som dobra.
neviem ci sa na tom da usetrit.... 🙂 zistime...ale niesom si ista, ze budem vediet ako. 🙂 - - - - to zistit!
len nema chut chodit do jedalne, alebo do ikei na obed....tak e v kuchynke a robia si z neho srandu, lebo ze hypotekary si nosia tegliky...a on ma hypoteku tiez, tak si uziveme trosku srandy na nas ucet. zacala som dokonca detom varit zvlast a nam zvlast. nieco sa spoji {zemiaky, ryza} ale varim dva druhy.
na jar sa to urcite zmeni, to prechadzame na "zvieratka" a jeme salaty....
😵
viktorie su take vznesene.

veronikap
autor
7. feb 2009

ahojte 🙂
maji, presne to ma napadlo ako prvé, že Marek sa viac hodí k nášmu priezvisku... tak uvidíme... ak to bude baba tak Zara.. ja s tým nie som veľmi stotožnená, ale drahý nechce ustúpiť, jemu sa to strašne páči... tak zatiaľ to neriešim (veď čo ak to bude chlapec 😀 )
sme dnes mali na pláne výlet do Brna, ale mne je od rána zase tak zle, že sme boli radšej doma.. potrebujeme kúpiť nový gauč, tak sme boli pozrieť čo kde majú, ale hrúza aké drahé... Zinu si pred hodinou zobrala babka až o zajtra večera, tak si môžem tie nevoľnosti v kľude "užívať"... ak mi nebude ešte horšie, tak možno skočíme večer do kina...

melory
7. feb 2009

mne sa marek paci velmi prevelmi uz od mojich 10.rokov 🙂 aj hugo mal byt marek...mam slabost na to meno.

melory
7. feb 2009

veronika vyborne su zazvorove kolaciky z ikea a roiboss caj....to ma zachranilo s grepovym zusom.

melory
7. feb 2009

veronikap tiez sme dnes pozerali gauc a chytali sme sa za hlavu.... 😀

veronika13
7. feb 2009

no dajte, aké ceny sú tam u vás?

ingrid78
7. feb 2009

No ja nechapem, co za magicke meno je ten Marek, pre mna az osudove 🙂 Takze keby som raz mala syna... Lenze to by Adriana asi roztrhlo, teda urcite by mi to nepreslo, skoda ze som nebola ticho o minulosti 😒

ingrid78
7. feb 2009

Mel tie kolaciky maju v tych potravinach dole pri pokladniach, nikdy som sa tam nezastavila, ani neviem preco. Nakupime a ideme 🙂 Celkom ma zaujali.

ingrid78
7. feb 2009

Prave som zozrala čipsy, ble zase mi bude zlem

lilu18
7. feb 2009

maaji-lovelujem 😀 sedim na lovele a hlasujem-kuk do temy lovela 😀 zajtra vas precitam drzkajte sa

lilu18
8. feb 2009

precitane 😀 a kde ste ved prsi 😎

mena ste riesili-musim povedat ze meno marek mam tiez zapisane v pamati-prvy napadnik a to sa nezabuda

ingrid-cipsy len vidim a je mi 😝

melory
8. feb 2009

chipsy su moja slabost...a jesenka 🙂
dnes sme mali vyvar a druhe knedlo, vepro, zelo....fakt sa vydarilo. mnam.... 😵
vcera som bola na power joge a ledva drzim ruky. 😕
stelka ma horucky, hugo kasle ako zo suda.
uvidime, mozno pojdeme aj k doktorke.

zuzpidka
8. feb 2009

moje osudové meno je Michal a máme Rastíka, po ockovi. moja prvá bábika sa tak volala a hrozne sa mi to páči do teraz. ale šéfko sa volá Rastislav, tak aj syna máme Rastíka.
u nás svokra upiekla slonie slzy, tak si idem urobiť kávičku a hor sa na ne. 😀

veronikap
autor
8. feb 2009

no ja som tento víkend ušetrila... včera sme si objednali pizzu a dnes sme boli na obed u môjho brata, malá je ešte u babky, ešte aj koláč nám zabalili, tak si ho dám na večeru.. 😀
na chipsy je u nás ocino.. ja som skôr oriešková 😝
inak dnes u nás hrooozne fučí a prší už od rána.. taká nanič nedeľa 😒 človeku sa nikam nechce... už sa teším na malú keď príde domov, musím už michala vyhnať, nech ide po ňu 😵 🙂

melory
9. feb 2009

ahojte, konecne som videla bathoricku od jakubiska.

deti mam doma, volala som s doktorkou a dohodli sa na postupe.

inak nic take, cvicim a cvicim a nic z toho, dako sa nemenim.

melory
9. feb 2009

ak by sa nasla nenarocna buduca mamicka, co by sa jej hodili dve perinky zavinovacky, nech napise....rada poslem.

anielik
9. feb 2009

ahojte,

mel nas potesia :D a nemusis posielat, niekedy ked budem v TT tak sa ozvem :D

melory
9. feb 2009

o.k. dohodnute, odlozene pre teba. som bola nemilo prekvapena, ze nietko perinku vobec nepouziva....som staromodna???

veronikap
autor
9. feb 2009

ja som mala periniek asi 6 takých tých klasických, ale osvedčila sa mi tá na suchý zips, keď z nej Zina vyrástla, používali sme ju ako paplónik...
zajtra idem na poradňu, tak dúfam, že sa aj pekná fotka podarí.. 😵

veronika13
9. feb 2009

mne sa perinky veľmi osvedčili a páčia sa mi, je to také bábätkovské 🙂

mounty
9. feb 2009

aj nase zavinovacky su uz oprate a prichystane 😵 Nikinko zaspal iba ked bol stiahnuty v nich.......uvidime ako bambulka..........inak vcera ma chytili take bolesti ze som skoro brala tasku do ruky.........uz sa tesim na stredu, rozhodne sa ci rodim alebo nie, zatial papa 🙂

anielik
9. feb 2009

nam sa osvedcili velmi, ja som mala pozicane 3 a4tu som si usila matko v tom spal straaaaaaaaaasne dlho on sa v noci bil rucickami. Spali sme az tak ze nohy trcali ale rukyboli zaviazane :D
Veronika ja idem v stredu :D budem 12+4tt

lilu18
9. feb 2009

ahojte,tiez si neviem predstavit mimco bez perinky a hlavne ked sa koji je to lepsie aj malinkemu aj mamine 🙂

baby az by ste chceli v ba umiestnit v 2r dieta a nemate kde,kamoska ma 1 miesto este volne-zevraj je najlacnejsia v ba.

melory
9. feb 2009

ste ma potesili s perinkami, hugo bol drobec a vydrzal v nich tri mesiace, tiez sa mu v nich dobre spalo, a bol v nej skoro stale....bola zima a pouzivali sme ich aj do kocika. pri stelke sa nam tiez osvedcili. pouzivali sme ich len doma. kamoska co porodila a dala som jej celu vybavicku pre chlapceka, tak mi ich doniesla, ze ich nepotrebuje....boli u nas na navsteve a bol bez perinky ako mesacny....bolo mi ho az luto, ako sme si ho brali do ruk a on bez spevnenia - perinky.

lilu18
9. feb 2009

mel. 😒 chuda

my sme perinkovali straaasne dlho az jej nozky trcali von-asi do 8m a tiez som dnes chystala vybavicku kamoske-v marci rodi,ale perinku si musi kupit,sme ich uplne donicili

anielik
9. feb 2009

ja som povodne nevedela ci ich budem pouzivat a potom mi chybali ked s nich vyrastol ☹

Lilu, ja by som ti povodne bola vdacna za ten kontakt, ale rozmyslela som si to, Na konci augusta sa narodi babo a matko hned od septembra do skolky, by sa ai musel velmi zle citit, sme sa rozhodli ze Matko je velmi sikovny a urcite to dako zvladneme. Aj ked domcek bude nase dalsie dieta, no co uz...ako sme si navarili .... 😀 😀

ale daj aspon kontakt mozno narok budeme mat rovnaky problem... 😉

luminkasp
9. feb 2009

ahojte, my sme perinky vobec nepouzivali, v spanielsku nevedia co to je 😲

kati posli mi fotku tvare, detail a jednu celej postavy, ta uz nemusi byt az taky detail ☹ , sorry, ze sa az teraz ozyvam.

dnes som bola u tej dr, sa zhrozila, buduci utorok mam krv rozbor

a mala este furt neni fit ☹

veronikap
autor
9. feb 2009

kati, ty sa máš.. ty si popredu.. 😀 ja som dnes presne 10 tt...

zuzpidka
9. feb 2009

ahojte. teraz som vás dočítala. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre