Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

ingrid78
13. apr 2009

Jezisi, Veronika, to ma strasne mrzi, fakt svinstvo, nenachadzam slov... ☹

veronika13
14. apr 2009

Veronikap, tak to je fakt nepríjemné, ale škodu vám preplatí poisťovňa nie?

veronikap
autor
14. apr 2009

jasné, auto je poistené, v tom problém našťastie nie je

dnes sme skočili do tesca na Zlatých, malej som nakúpila v podstate celú garderóbu na leto.. tak sa vytešujem.. 😝 toľko pekných tričiek s krátkym rukávom tam majú, legíny, mikinu, tenké dlhé nohavice, klobúčik, šatočky.. 😵

od rána nám netečie teplá voda 😠 Zinka si už išla ľahnúť, ja idem vyvesiť prádlo a dať rybu do rúry..

veronikap
autor
14. apr 2009

som sa prekonala a hodila som aspoň pár foto z oslavy 😎

maaja
14. apr 2009

fiha veronikap, a ja ze take auta sa nekradnu ... jak je to mzne ze vam ho slohli ? nemas zabezpecene ???
a ti policajti az na zaklade nehody prisli na to ze je kradnute ? alebo mas tam ten GPS vyhladavac ci co to je ??? totiz robo ma take nieco, ze ked mu auto nastartaju bez takeho nejake "privesku" co ma na kluci, tak hned to niekam hlasi - neviem ci nejakej SBSke alebo rovno polisom ... no len nikdy to este neskusal 🙂 ci funguje 😀

maaja
14. apr 2009

dneska som bola na kontrole s Marekom - hrdielko ok aj plucka, no este pokasliava a ma take podliate ocka ... takze nesmie ist este tento tyzden do skolky ... a ja by som do prace uz potrebovala ist 😠 no nic, tak si predlzime prazdninky 🙂

veronikap
autor
14. apr 2009

maji auto zabezpečené bolo, teraz bude ešte lepšie (vraj existuje také niečo, čo ti zahlási v mobile, že sa ti auto pohlo a ty ho vieš tým mobilom zastaviť a zlodej si nepomôže)... poliši tiež hovorili, že také autá sa nekradnú, že to musela byť nejaká konkrétna objednávka (napr. niekto nabúral a chcel zadara súčiastky, neviem.. ťažko povedať)

policajti išli robiť bežnú prehliadku.. videli, že ide uprostred noci auto, tak ho išli zastaviť (piatok večer, možno či šofér nepil).. lenže auto nezastavilo, tak ho začali naháňať... no a pri naháňačke sa auto vybúralo... zlodeji síce ušli, ale nestihli si so sebou zobrať "náradíčko"... ja sa tomu síce nerozumiem, ale xy káblov spod volantu bolo pripojených k notebooku a tak vyradili alarm, naštartovali a odišli... teraz zlodeji nechodia s páčidlami ale s počítačmi 😀

super, že je už Marekovi lepšie, nech mu to aj čo najdlhšie vydrží 😉

maaja
14. apr 2009

hej, to viem ze auta sa uz teraz kradnu s pocitacom 😀
no to bude asi to co pisem ja - to zabezpecovadlo, ale myslim ze zastavit auto sa neda, len hlasenie dostanes ... no ma v sebe take nieco ze ta vedia lokalizovat ... takze by ho asi nasli 🙂

maaja
14. apr 2009

ako sa inak citis ak tehotka ???? uz teraz asi super, ne ?
a este fakt neviete c bude ???? 😵

melory
14. apr 2009

veronika mna to neskutocne vytaca, ze niekto kradne auta!!! je to drzost!!!

sibacka dopadla vyborne. stelka sa tesila. hugo si vysibal peniazky a hned ich aj dnes minul v draciku.

luminkasp
14. apr 2009

Salajcatko, tak simonka je aka sikulka, nasa mala si tiez uz stale pyta bicykel a vsade ho obzera, ale ja presne z tych dvovodov ako ty pises nechcem, myslim, ze nan este nedociahne a papiho som presvedcila, ze jej ho kupime az o rok, ale tiez uz vie ist na trojkolke a kolobezke.

veronikap, mna by asi...

dakujem za tip, nasla som taky recept, len som nevedela, ci je dobry, a kedze ty odporucas, urobime 😉

maji, marek nech sa rychlo uzdravi.

veronikap, este som zabudla, zinka aka krasna na tych fotkach a ako sa tesi😀 a aj ty si velmi pekna tehulkovska maminka😀

tereska teraz spi, ale keby ste videli, akeho dnes chytila nerva, och jo...

boli sme dnes na poradni, revala ako ..., proste divadlo, dr ju uz pozna a vola po mene... Mera 86cm a vazi 10kg 600g, teda tak nejak priblizne, lebo sa nechcela ani merat ani vazit...

veronikap
autor
15. apr 2009

ahojte, vám sa sem už nejako nechce chodiť alebo nestíhate? 😉

maji ešte fakt nevieme čo to bude.. aj keď najradšej by som to už vedela, nech viem čo so všetkými tými vecami čo už nemám kam ukladať.. 😀 ale 27.4. idem na morfologický ultrazvuk, tak snáď mi tam už povedia.. väčšina to tipuje na chlapca, tak uvidíme 😎
inak sa cítim super, nemať to brucho pred sebou, tak ani neviem že som tehu.. niekedy si naozaj za celý deň ani nestihnem uvedomiť že čakáme bábo, lebo sme v jednom kole, stále niekde na výlete a ten deň tak rýchlo ubehne, že ani neviem ako.. ale keď bude bábo viac kopať, tak si to budem určite viac uvedomovať 😀
lumi, ďakujeme za pochvalu, jedna z mála fotiek, čo sa vydarili, ja som totiž straaaašne nefotogenická 😝 😔

včera sme boli v tej zoo.. stihli sme pozrieť žirafy a zebry a potom jasné že sme museli ísť na ihrisko 😀 ale super prechádzka, kúpili sme si ročnú vstupenku, tak tam budeme chodiť častejšie, nech aj iné zvieratká vidíme 😀

dnes som sľúbila výlet autobusom, potrebujem ísť do centra do banky, tak ideme "po svojich".. tak pekný deň všetkým 😵

veronika13
15. apr 2009

no zanedbávam vás, a budem asi ešte viac, lebo záhradka už pooraná, tak sa budem viacej hrabať tam a bylinky tiež už kvitnú, tak budeme s Riškom viac v prírode 😀
do ZOO som chcela, žeby sme zajtra išli, ale nám niečo do toho vošlo, v piatok tiež a v sobotu už mužík zas cestuje preč. Mám pocit, že tento turnus pôjde veľmi pomaly ☹
a všetci sme nachladnutí, oblievačka tomu ešte pomohla, tu klasicky kýblami sa oblieva, tak si viete predstaviť, ešteže bolo pekne 😎

zuzkafuny
15. apr 2009

Lumi... my ideme synkovi kúpiť trojkolku... vyrába sa v taliansku a volá sa ITALTRIKE oko 😀 je tááák krááásna... Ja som sa do nej zabuchla 😵 😵 😵 a dúfam sa bude Kvietkovi ľúbiť...!!! 😀 lebo ho prilepím do nej... 😅

luminkasp
15. apr 2009

a na ako dlho ti ide muzik, veronika?

zuzka isto sa mu bude pacit😀

veronika13
15. apr 2009

do konca mája. výročie svadby budem zas oslavovať sama ☹

mounty
15. apr 2009

ahojte, my sme uz z Vlkolinca spat.......bolo tak krasne ze by som tam ostala.........ale co uz, dnes nas cakala poradna, Johanka je ako slonica 😉

kat22
15. apr 2009

ahojte

po dlhej dobe zas 😉

chcem zazelat vsetkym aprilcatam , aj dodatocne , vsetko najlepsie, vela zdravicka, radosti a spokojnosti, len usmev na tvari a maminkam kopu pevnych nervov 😀

aj vam to tak strasne rychlo ubehlo? akoby to bolo vcera, ked sa narodili... a zrazu su z nasich babatiek male osobnosti 😀 teda aspon ta nasa je 😀 😀 niekedy az prilis

Naty ma sice narodky dnes, ale nemam pre nu darcek, tak ideme do altoys, nech si nieco vyberie, tazko daco kupovat, ked ju maloco bavi a vela mame doma aj po starsich detoch. oslava bude o dva tyzdne, velka pre skoro celu rodinu, na cate, budeme grilovat a tak. ake posledne dva mesiace ani neviem ako uleteli, najprv danove, uzavierku a potom sme mesiac marodili. a hned odkedy sa oteplilo, chodime na chatu, na zelenu vodu, roboty je tam stale dost a navyse muz si kupil surf tak chodi trenovat 😀 takze sme cele dni vonku a robota doma stoji. nestihla som umyt ani len jedno okno...

kat22
15. apr 2009

Veronikap...s autom ma to mrzi ☹ zlodejom by mali ruky odtinat po lakte, aspon by clovek hned videl s kym ma tu cest 😠

luminkasp
15. apr 2009

kat, malej vsetko naj

mounty, ahoj po dlhom case, verim ti, ze sa ti z vlkaca nechcelo domov.

verca ☹ , ale to sa casom spravi

veronika13
15. apr 2009

spraví, ja viem... no všetky naše, moje sviatky, je preč a dodatočne to už nerieši, mne je to potom ľúto, že si kupujem darčeky sama 😝 😅

luminkasp
15. apr 2009

to verim, ale snad uz coskoro prestane chodit prec, nie?

a ako ste pokrocili s bytom?

zuzpidka
15. apr 2009

ahojte. aj my sme celé dni vonku. išli sme do obchodu okolo 09,30 a domov sme sa vrátili o 12,15h. takže len obed a spať. teraz je Rastík vonku so svokrou. ja práve robím s Danielkou domáce úlohy.
Veronikap, to auto ma mrzí. ja sa chystám v máji sama s deťmi k tete až za Bardejov. do Malcova. tak uvidíme ako to dopadne. chcela by som nejakého skúsenejšieho šoféra k sebe, lebo šéfko bude makať na dome. tak uvidíme či sa niekto pritrafí.
zatiaľ vám prajem pekný zvyšok dňa. 😉 🙂

melory
15. apr 2009

ahojte, vsetko najlepsie oslavencom. tehulky prichadza vam krasne obdobie vykuknuteho bruska 🙂 dnes bola stelka prvy krat vonku bez plienky, veru sa aj pocikala, ale aj zadrzala. sme na dobrej ceste. paci sa jej, ze vidi, ze ocika nieco....zatial sme len kvietok.
nasa chodi na odrazatku, ale teraz ju velmi chytilo tlacik golfovy detsky pre babiky kocik...strasne je pri tom zlatunka...taka maminka, fakt. 😵
nam USB kluc skoncil v pohary so sirupovou vodou, tak riesime stahovanie fotiek.ale pridame aj my.

zuzpidka
16. apr 2009

pekné slnečné ránko všetkým. Rastík ešte spinká, Dadka išla do školy a ja si idem urobiť kávičku. 😉 😀

melory
16. apr 2009

ahojte - stelka odlozila kocik nadobro - nechce ho ani viediet 😵 a viete, ze sa mi zda, ze schudla??? 😕

zuzpidka
16. apr 2009

tak my ešte beháme v kočíku. ináč by nám cesta do obchodu a naspäť trvala min. pol dňa. do obchodu v kočíku a z obchodu už šľape väčšinou sám.
chcela som ísť po Dadku autom, tak som ho ani nenaštartovala. deti sa v aute hrali, tak vybili baterku úplne. šéfko zúril, ale snaď ho to prejde kým príde domov. 😒
Rastík teraz zaspal a ja idem žehliť. potrebujem zniesť z povaly letné veci, ale to až keď niekto príde domov a postráži Rastíka.
prajem pekný zvyšok slnečného dňa. 😉 🙂

mounty
16. apr 2009

fuuuuuuuuuuha, tak to my, teda nas Niki je bez kocika uz od minuleho augusta 😉

posledny mesiac si zacal davat ruky do ust, uplne niekde dozadu a vcera mi konecne otvoril usta. Som myslela ze ziarlivost na Johankine narodenie, ale vykluli sa z toho patky stolicky, uz ma dve vonku a dalsie sa tlacia......tak snad potom prestane s tymi paprckami v ustach..........

my sme boli dnes opat v botanickej, super doobedie..........

veronikap
autor
16. apr 2009

kati, aj naša Zina si teraz začala dávať prsty do úst.. niekedy aj celú ruku a tiež sa mi zdá, že sa jej tam niečo belie...
my tiež nemáme kočík už veľmi dlho, aj keď na začiatku tehu sme ho so sebou brávali, ale viac-menej preto, aby som nemusela nosiť všetko v rukách, keď mi bolo zle..
budúci týždeň počítajte s nami, buď s botanickou alebo zoo, určite sa ozveme 😵
kamoška s deťmi čaká, už sme sa zobudili, vykakali, papať ako obyčajne ani počuť, tak bežíme von

maaja
16. apr 2009

aj Marek si dava cele ruky do pusiny, myslim ze by to mohli tiez byt zubky ;) len este nic nevidno ...

a kocik sme my nepouzivali snad nikdy ;) len ked ideme k Dr tak beriem, bo z parkoviska je to dost daleko napeso .. my totiz vsade autom chodime 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre