Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

melory
16. apr 2009

nechcem si stelku zastavat, ale sme bez auta a niekedy som sa potrebovala skutocne presuvat rychlejsie, tak sme ho pouzivali. v zime mi vzdy v nom na obed zaspala a pokracovala na balkone. dako nam to vyhovovalo, lebo som si aj nakup do neho dala.....baby bez auta je to ako bez noh.

zuzkafuny
16. apr 2009

Mel... ja??? 😉 🙂 😀

melory
16. apr 2009

pytam sa ja! 🙂 🙂

kat22
16. apr 2009

ahojte

teda ja vam aj trosku zavidim 😉 natalka nosi plienky, sem tam sa vypyta, ale nestoji to za zmienku...je pohodlna a ja tiez 😎 a kocikujeme sa stale , ale je to viac menej aj kvoli tomu, ze ked ide na peso, nikdy nechce ist mojim smerom a to ju radsej priviazem do kocika aby som si pobehala kde treba. ak mam volno, tak ju vypustim, nec beha, ale kocik pouzivame...

maaja
16. apr 2009

melory, v podstate aj ja 😵
no ale ked si spomeniem jak to so mnou vzdycky k stretku dopadlo - subjektivne objektivna skutocnost pre ktoru sme nemohli ist 🙄 - tak uz sa ani neodvazujem zamyslat ☹

miriamka12
17. apr 2009

Krasne ranko vsetkym ja len naskok, mala v jaslickach a ja utekam do prace.
Vsetkym nasim oslavujucim kamosom Terezke, Kajke a Jakubkovi posielame gratulacie a pusinky 😵

luminkasp
17. apr 2009

Miriamka, ahoj, si ma predbehla 😉 😀

Sarinke a vsetkym dnesnym oslavencom vsetko naj, je nas tu dnes tusim 5, ci 6, tak si to vsetci uzite 😵

luminkasp
17. apr 2009

mel, no uz dlho ste sa nezamyslali😀, my budeme na slovensku od 29. jul do 26. august 😎

luminkasp
17. apr 2009

my sme bez kocika podobne ako mounty, od juna 2008, ale u nas to bolo tereskine rozhodnutie, kocik u nej proste nehrozil, vsade chcela chodit peso.

aj my mame ruku stale v puse, tato noc take revy, ale nenecha ma kuk

luminkasp
17. apr 2009

nasej tereske dnes o 7 pridu kamosky, vcera ich sama pozvala cez telefon a tak sa cley den tesila, ze pridu kamosky a budu jej spievat cupleaños feliz, sama si vyspevovala cely den a pytala, nech ukazem tortu 😀

salajcatko
17. apr 2009

AHOJKY, všetkým dalším oslávencom všetko NAJ a milion pusiniek pre šťastie posielame 🙂

ja dováram obed, doobeda som bola na alergologii, taká alergia ma chytila, že som to už nemohla odkladať. Parádnu konskú injekciu do zadku som dostala 😝 ešte teraz ma moja pravá "pologuľa" bolí 😵 😀

Simonka je už bez plienky, teda na spanie jej ešte dávam, musím si spraviť plán, ako ju odnaučiť aj to, nemám rada spôsob - budiť ju a dávať na šerbeľ, Karin z toho mala traumu 😒

U nás dnes už prší 😠 aj u vás?
mne to síce na alergiu je lepšie, ale poobede máme návštevu s demi (4 a 2 r.) a totálni divoši to sú, na dvore by bolo lepšie...ešte že som nestihla upratať 😵

a vy sa máte ako????
a budeme mať stretko????

veronikap
autor
17. apr 2009

ahojte, všetkým oslávencom obrovskú pusinkuuuu 😵 😵 😵

mel, ja si tu v blave neviem predstaviť, že by som fungovala bez auta.. nevravím, že by sme neprežili, ale už sme si zvykli a je to všetko rýchlejšie a jednoduchšie 😝 teraz používame MIchalove auto.. do práce ho odvezú a z práce si ho vyzdvihneme my, tak sa to našťastie dá 😎

my zatiaľ do nočníka (alebo na záchod) len kakáme, cikať ako kedy.. ale nenútim ju.. nechávam si to na leto 😎

doobeda prišla segra aj s malou Adelkou, tak máme tiež rušno, teraz sme baby uložili, tak bežím pre ocina do práce
pekný víkend želám a oslávenci nech si to užijú 😵

zuzpidka
17. apr 2009

ahojte. noc sme mali otrasnú a teraz sa mi riadne vygrcal, tak sme obaja prezlečení. dnes je nejakýnervózny tak z toho.

lilu18
17. apr 2009

lumincek tereske vsetko najlepsie a jasne ze aj ostat.oslavencom len to najlepsie prajeme 🙂 🙂 🙂

luminkasp
17. apr 2009

lilu, dakujem

uz som ta 100rokov nevidela, kde ja ty tu😀

luminkasp
17. apr 2009

idem varit obed, paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ozvem sa zajtra ako dopadla oslava 😵

andreafa
17. apr 2009

Vsetucko len to najlepsie dnesnym oslavencom. Posielame velku pusu 😵

melory
17. apr 2009

veronika poviem ti otvorene, ze obchadzam vsetko co sa da a mam take dmace vezenie, lebo ked sa niekam vyberieme, je to kocik, dve deti, ktore utekaju na kazdu stranu a tak sa moceme po sidlisku. nastastie mem pri dome park a tam sme casto.
auto treba mat, citim to cim viac ako prichadza jar. laka nas priroda.
u nas dnes padali krupy a je tu lejak. inak mam nove vlasy, ale nik ma este neodfotil. prerabame kupelnu a tak som u kamosky s detmi, nech su nie v tej katastrofe. pekny den.

melory
18. apr 2009

uz dva dni je u nas v kupelni ako na stavbe....prerabka.

zuzkafuny
18. apr 2009

ahojte... Konečne toto škriatkovidlo zabúvkalo... Idem robiť pizzuuuu 😕 No uvidím čo z toho bude 😀
Mel... ale bude supiš kúpelka 🙂

zuzpidka
18. apr 2009

ahojte. všetkým oslávencom želáme všetko najlepšie, hlavne veeeeeeeeeeeeeeľa zdravíčka a mamičkám pevné nervy a riadnu dávku trpezlivosti. 😉 🙂
u nás sa tiež pracuje na stavbe. ja utieram prach v obývačke a Rastík spinká. zatiaľ svieti slniečko tak prajem pekný deň. 😉 🙂

zuzkafuny
18. apr 2009

Ja neznášam utierať prach... 😖 😠
Moje dieťa začína mávať zúrivé záchvaty ☹ Dnes ho to tak laplo, že som skoro ohluchla a nevedela som čo s ním 😢 no som ja mať...!!!
Ale niekde som čítala objatie a ono to prešlo 😀 😀 😀 tak to asi platí... nebyť toho, tak ho nechám vyrevať 😠

ingrid78
18. apr 2009

Ahojte vsetci, dakujeme vsetkym za gratulacie a takisto prajeme vsetkym vsetko najlepsie 🙂
tusim som si oblubila slovo vsetko 😀
Ked bude viac casu konecne pridam fotky. kajka dnes chcela len sfukovat sviecky na torte, skoro jej obhoreli vlasy.
Inak sme cele dni vonku, doma len spime , takze nic poriadne nestiham.

maaja
18. apr 2009

hi hi, zistila som ze u nasich susedov pribudne na jesen bejby 😵

ja som si dneska vsetko poupratala, tak sa vytesujem ;)

ingrid78
18. apr 2009

No pridala som nejake foto konecne.
Ahoj Maji

ingrid78
19. apr 2009

Bre ranko, baby neviete mi poradit nejaku restiku, kde by sme sa v BA s detmi v pohode najedli? Tu nasu nam zatvorili dnes ☹

salajcatko
19. apr 2009

pekné nedelné ránko prajem
sa mi dnes pred 7 hod. ráno narodil krsný synček 😀
sa vytešujem, lebo samé baby, tak konečne jeden chlap - a veru zatial statný 3750g a 53 cm 🙂
Včera sme oslavovali, okolo pol 11 večer odišli, o 4tej ráno dostala sťahy a šup do nemocky a o 7mej bol malý Lukáško na svete 🙂

luminkasp
19. apr 2009

ahojte,

dakujeme vsetkym, ked bude cas nahodim fotos

maaja
19. apr 2009

jeeej salaj, no super 🙂
inak najprv som si precitala, ze sa ti narodil KRASNY SYNCEK, ne KRSTNY 😀
tak som uvazovala, ze jak som toto mohla prehliadnut 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre