Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

veronikap
autor
4. máj 2009

ešte som zabudla, anielik, podľa posledného ultrazvuku máme zase posunutý termín na 4.9., tak možno budeme nakoniec aj my augustoví 😀 😀 😀

luminkasp
4. máj 2009

dnes hrame posledny hokejovy zapas a zatial vyhravame 2:1 😎

luminkasp
4. máj 2009

tak a uz je 2:2

luminkasp
4. máj 2009

vyhrali sme, aj ked az v predlzeni 😎 a chlapci idu domov, info vas budem o rok 😀

veronikap
autor
4. máj 2009

ja som už tento posledný zápas ani nepozerala.. keďže už o nič nešlo... vyhrávať mali predtým 🙄

zuzkafuny
4. máj 2009

Tak Mišiačik nahodený...
Mounty môže byť...???
Lumi... 😵

lilu18
4. máj 2009

ahojte 🙂
zuzkafuny--aky je zlaty brckos 😵 aj torticka vyzera mnam..krasne fotecky

hokej..nuz chlapci sa trapili aj tento posledny zapas ☹ len tak tak vyhrali ☹

veronika13
4. máj 2009

zuzka, len krídelka mu prilepiť a je z neho anjelik 🙂

luminkasp
4. máj 2009

zuzi, tu ti vsetci chvalia len chlapinu, co mas doma, ale aj babinu mas doma peknu, vyzera starsie a rozumnejsie (teda aspon podla foto, realitu vies ty 😎 )

maaja
4. máj 2009

veru zuzi, luminka ma pravdu - asi uz bude treba gulovnicu ked mas taku kočku doma 😵

luminkasp
5. máj 2009

bre rano

melory
5. máj 2009

ahojte, musim uprimne povedat, ze sa mi pacia vsetky nase aprilove deticky - bez vynimky.

veronika13
5. máj 2009

presne,presne, zuzka je kočka, ja mám sestru v jej veku, viem čo asi teraz zažíva 😀 a tu gulovnicu nej si mužík zadováži, bude ju potrebovať 😀

zuzkafuny
5. máj 2009

Našla som Zuzkin umelecký album 😉 🙂
Sama sa fotí, tak som nahodila... ale pssst!!! Lebo bude zlostná na mňa...!!! 😀 😀 😀

zuzpidka
5. máj 2009

ahojte.
Zuzkafuny, fotočky sú nádherné. Zuzka je kočka a Mišiačik je kučerkavý chlapček.
ja idem obaliť karfiol a vypražiť. paradajková polievka je hotová, tak sa idem pustiť do druhého jedla. Rastík teraz zaspal tak sa idem dať do varenia. prajem pekný deň. 😉 🙂

luminkasp
5. máj 2009

zuzi 😵

zuzkafuny
5. máj 2009

Díííky 😵 😵 😵

veronika13
5. máj 2009

ešte nahoď pekné fotečky 🙂

salajcatko
5. máj 2009

jej, zuzy, fakt kočka, veľké pery aj oči, to je peknučké 🙂
veru,veru, kupujte guľovnicu a pomáhajte pri výbere 😉

musím aj aj album pomeniť, ved tam mám ešte malé babule 😖

dnes Simonka tak zúrila v obchodoch, išiel ma šlak trafiť, v tescu aj na zadok dostala, isto mám dalšie šediny 😠
kedy ten vzdor prejde?????????????????????????????
pomoooooooooooooooooooooooooooooooooooc

idem si vaše albumiky popozerať, nech sa pokochám 😉

veronika13
5. máj 2009

v mama a ja je teraz článoček o vzdore, ale nič extra, proste to musíme prežiť

salajcatko
5. máj 2009

ach veron, ved som si to už prežila s kajkou, ale čo stvára táto malá opica to je pre silné nervy teda...občas mám pocit, že výchovu vážne nezvládam, občas sa mi aj revať z toho chce ☹ ☹ 😵

veron už máš mužíka preč???? dnes salaj kupil už aj farbu na domček,nie síce takú ako som chcela, ale hádam to bude o čosi lepšie vyzerať 😉 takže vás čakáme 😉

veronika13
5. máj 2009

sali, mne sa tiež niekedy chce plakať, ale keď ma Riško postíska, tak zabudnem na všetky jeho výstupy 😵
hej, už je preč, len navrhol, či by sme nešli za ním, teda prišiel by po nás a boli by sme tam tri týždne a potom by sme sa zas vrátili spolu. Aj by som šla, ale aj sa bojím... zas by som tam bola celé dni sama v cudzom štáte, jazyk neviem... ale zas ma láka vidieť Franciu, Paríž, no s malým by to bolo komplikovanejšie... fakt neviem, zas chcem byť aj s mužíkom... no a išli by sme asi v nedeľu už... ešte neviem ako sa rozhodnem

veronika13
5. máj 2009

ak by sme nešli, tak budúci týždeň by sme teoreticky aj mohli prísť, ale to len tak predbežne uvažujem

zuzpidka
5. máj 2009

tak babule ani som vám nepísala ako dopadlo moje šoférovanie do Bardejova. dopadlo to supeeeeeeeeeeeeeer. ujo mi len prešiel cez Prešov, lebo tú cestu som vôbec nepoznala. ukázal super skratku cez Prešov a nabudúce už idem sama. naspäť to bolo supeeeeeeeeeeer. takže už žiaden strach. taká som z toho bola vytešená celý víkend. deti boli dobručké tak sme si to užili. Rastík sa síce odo mňa neodlepil ani na 3 sekundy, ale zvládli sme to. už plánujem ďalšiu návštevu niekedy v lete. len šéfko žiarli, lebo tetin švagor je môj bývalý chlapec a on tam bol s nami. 😉 🙂 prajem dobrú noc. 😉 🙂

veronika13
5. máj 2009

zuzpi, tak super, že si to zvládla 🙂 šefko pôjde určite nabudúce s vami 😉

salajcatko
5. máj 2009

veron, jasnačka že chod, neváhaj, využi šancu. A neboj sa, deti su prispôsobitelne viac ako my dospelí, tak sa začni baliť, nedala sa blíži 🙂 😉
a Riško bude mať zážitky a ty ešte viac 🙂

zuzi,vidiš, a tak si sa bála. som vravela že to zvládneš 😉

veronika13
5. máj 2009

uvidíme, škoda by to bolo prepásť

luminkasp
5. máj 2009

zuzpi, fakt super

verca, sak sa neboj, vidiet svet je supi 😉 , len s kym ja budem pismenkovat? 😀

mounty
5. máj 2009

veronika13, Pariz je kraaaaaaaaaaaasne mesto, ja som si ho zamilovala hned , na rozdiel od siveho Londyna.....tak nevahaj a chod. Co sa tyka reci, tak sa neboj, este aj slovencinu tam zacujes na ulici, je tam vela zahranicnych ludkov a keby si aj chcela, tak tu na konovi su aj take dievky co ziju vo Francuzsku a radi by sa s Tebou stretli a Ta povodili, staci ked im tie fajne Zazrivske korbaciky donesies 😉

veronika13
5. máj 2009

no veď áno, len čo tam bude Riško robiť, musíme aj kočik zobrať, kopu hračiek..
mne sa aj Londýn páčil, najmä parky a vystihli sme slnečné počasie 🙂
lumi,neboj sma tu neostaneš 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre