Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

zuzpidka
9. aug 2009

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
konečne sme ho boli pozrieť. je to super, znova držať bábätko. 😉
prajem pekný zvyšok dňa. 😉 🙂

zuzkafuny
9. aug 2009

Zuzi... až za Máničku bude niečo lepšie... 🙂 tak supiš!!!

veronikap
autor
10. aug 2009

dobré ránko 🙂 tak ja už zase viac ako pol hodinu straším po byte.. a rozmýšľam, že čo by tak bolo treba súrne urobiť, lebo sa mi nič nechce.. 😝 asi teda nič 😀 maximálne malému oprať už konečne vecičky a poťah vo vajíčku, nech už je preventívne všetko pripravené... 😵

zajtra príde na prázdniny sestra aj s malou, tak budem mať výpomoc a bude mať kto venčiť Zinu 😅 😎

tak zatiaľ želám pekný deň, idem si aspoň správy prečítať 🙂

zuzpidka
10. aug 2009

ahojte.
Zuzi, za máničku nebude nič, ale máme ešte manželovho Golfa starší typ. len mi je za ňou smutno. 😢
prajem pekný zvyšok dňa. 😉 🙂

melory
11. aug 2009

ahojte, vikend sme mali pestri, ja som bola na jednej akcii predavat obrazy vil a keramiku. v nedelu sme boli v budmerickom parku si urobit picnic. tento vikend ma otec 70-tku 😉 a potom odlietame s manzelom - bez deti - do egypta. drzte palce, nech sa nezrutime s lietadlom. stelka je bezplienkova 😉 hura, hura.

melory
11. aug 2009

http://kartago.sk/hotel/index.php?hotel=1499&te...
aby ste si nemysleli, ze sa idem vyvalovat na plazi

zuzpidka
11. aug 2009

ahojte.
Mel, tak si to s mužíčkom užite. 😉 budeme držať palce, aby ste sa nezrútili. 😉 😀
Zuzkafuny, všetko najlepšie k meninám, hlavne veeeeeeeeeeeeeeeeeľmi veeeeeeeeeeeeeeeľa zdravíčka a pevných nervov. 😉 🙂
prajem pekný deň. 😉 🙂

maaja
11. aug 2009

jeeeej Zuzky, vsetko NAJ k vasim meninkam 😎

maaja
11. aug 2009

melory, to vyzera na super vylet !!!!

veronikap
autor
11. aug 2009

ahojte, Zuzkám želáme všetko len to naj a Zinka posiela cmuk 😵 😵 😵

mel, vyzerá to super, užite si to... 😉
my plánujeme niekedy koncom budúcej sezóny, že by sme skúsili ísť na dovolenku bez detí, uvidíme.. momentálne si to neviem predstaviť 😝 😀

zuzpidka
11. aug 2009

ďakujem za gratulácie. 😉 😀

maaja
11. aug 2009

veronikap, troska som sa nad tvojim planom zasmiala ;)
tak takto dopredu planovat, no teeeedaaaaa 😀 odvaha ;)
mimochodom, jaka parada ze do mesiaca by si mala mat drobca, ze ???

luminkasp
11. aug 2009

zuzkam vsetko naj

veronikap
autor
11. aug 2009

maaja, plánovať začal skôr môj drahý ako ja 😀 niekde v katalógu videl taký ten pobyt "á´la Bali", slamenné apartmány na vode, okolo len biely piesok.. že urobíme si romantiku.. 😀 tak ma celkom namotal, ale nikto netuší čo sa dovtedy udeje 😝

drobca by som už mala najradšej už teraz.. dnes som mu prala vecičky, si už ani nepamätám, že Zina nosila niečo také maličké.. 😵 zajtra idem do poradne do nemocnice, tak som zvedavá, čo mi povedia

zuzpidka
11. aug 2009

Veronikap, tak budeme držať palce, aby všetko bolo v poriadku a aby si drobca držala v náručí v ten pravý čas. 😉 je to nezvyk po dlhšej dobe držať drobca v náručí. píšem z vlastnej skúsenosti. je to úplne iné. 😉 🙂

melory
12. aug 2009

ahojte, ja si uz pomaly balim oblecenie, ale kedze nebudeme v hotelovej casti, ale priamo v centre husteho egypta potrebujem trosku iny satnik. bude zo mna 11 arabka, co na mne nie je ani cudne😉 ale vsetko dlhe, bez vystrihov a sukne 😉 moja svokra to nazvala, ze mame svadobnu cestu po 13 rokoch a tiez nam to dopraje. na rok chceme nasetrit na indiu 🤐 kolumbia sa odklada, kedze babenka sa odstahovala inde. veronika ja pridem z dovci a ty uz budes mat mareka doma, budem na vas mysliet.
zuzankam k vcerajsim meninam vsetko najlepsie.
ozaj a co to stretko jesenne???

maaja
12. aug 2009

my sme mali na plane stretko jesenne ?????

melory, sak ked dojdes z egypta, pridi sa stretnut k nam, aspon porotpravas dojmy a zazitky ;)

maaja
12. aug 2009

baby, mne sa dneska nist nechce robit ... ale uuuplne nic ... teda co sa roboty tyka ☹

veronikap
autor
12. aug 2009

maji, ja som tomu dnes tiež veľa nedala.. od pol 8 do pol 11 som čakala u lekára a aj tak budem až zajtra vedieť čo a ako.. zamračené je.. asi si pôjdem ľahnúť s malou a budeme sa potom len tak flákať.. 😀

melory
12. aug 2009

ahojte, dnes prisla dominika na prazdniny {krsnatko} vyrazame na nakupy 😵

zuzpidka
12. aug 2009

ahojte.
my sme sa nedávno vrátili z Košíc, teda ja s Rastíkom. Dadka ostala u mojej mamki. uvidíme kedy príde domov, či zajtra alebo až v piatok.
prajem pekný zvyšok dňa. 😉 🙂

salajcatko
12. aug 2009

ahojky
dakujem aj ja za gratulácie, ste milé

všetkým dovolenkárom úprimne závidim 😉 samozrejme v dobrom a doprajem každému 😉
my tento rok nikde nejdeme, ale aspon Karinka ide k moru s našimi 🙂

baby, včera som dala ostrihať Simonku, prišla som ku kaderníčke s tým, že strojčekom na 3ku, ale ma odhovorila, tak je na hriba a la "mejkipísová" 😵 (preboha,ako sa to píše???) 🤐

maaja
12. aug 2009

salaj, kym neni na Muldera 😀 😀 😀

salajcatko
12. aug 2009

no to hej Maji, ale vieš aká som bola odhodlaná že strojčekom vykosiť ?? 😵 😵 😵

idem dať foto..u kaderníčku s cumľom v ústach 😀 😀 😀 ale istota je istota, radšej som ho brala 🤐 😵

luminkasp
12. aug 2009

my sme dnes boli v cirkuse

maaja
13. aug 2009

dobre rano prajem ;)

salajcatko
13. aug 2009

aj tebe Maji dobre ránko 😉
a aj všetkým ostatným 😉
u nás prší od rána 😒

veronikap
autor
13. aug 2009

ahojte, salaj, to by si tomu dieťaťu normálne urobila? že strojčekom?? 😀 😀 aj keď pravdou je, že deti znesú všetko 😀
u nás je od rána pod mrakom, trošku popŕchalo, ale inak je príjemne.. mám tu sestru aj s neterou, tak išli na ihrisko a ja periem a chystám sa žehliť...

salajcatko
13. aug 2009

veronika, nooo, mala som v pláne jej to urobiť - nechce sa česať, nechce robiť copíky, nechce sponky 😠
chodila ako divá Bára, vlasy na všetky smery rozlietané a tie konce mala také jemnulinké. A karinku som v 2r. tiež vyholila strojčekom na 3mm a bola bohovská 😵
ale som rada, že ju osrihala normálne nožnicami, pristane jej to, je chutná v tom 😵

u nás normálne husto prší, aspoň že deti sa zatial pekne hrajú v izbe, no a mne sa dnes vôôôbec nič nechce a mám totál svalovku na zadku a neviem z čoho 😵 🤐

Zinka sa už teší na bračeka?? ako to vníma že už nebude sama?

maaja
13. aug 2009

my Mareka strihame len so strojčekom 😕 a fesak je veru 😎

veronikap, že 37 tt 😵

aj u nas cely den prsi ... ale tak pekne, rovno, poprsi a potom je chvilku pocka a znova zaprsi ... a je zatiahnute ... akurat tak na spanie 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre