Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

luminkasp
24. nov 2009

ingrid a neidu jej stolicky?

maji velmi sa s tebou tesim

idem spat, dobru noc vam 😵

anielik
24. nov 2009

maji to je super 🙂 ingri drzkajte sa

no my sme tiez doma...ale chora som ja, matko zacina kaslat tak mam radost, uvidim ako to dopadne...

ingrid78
24. nov 2009

Zuby uz mame vsetky.
Ja neviem, nesnazila som sa ju chranit a stretavala sa aj s detmi ktore trochu soplili. Aj v hypercentrach sme boli, tiez som nechcela aby sedela doma, no ale ked bude furt chora, tak to nie je bohvieco.A to este ani nezacala do skolky chodit
Maji a do skolky Marek nechodil?

ingrid78
24. nov 2009

Lumi Maji, dufam, ze odtialto nezdrhnete k Julovkam 😉 😀

zuzpidka
24. nov 2009

Inka, tak sa držte. 😒
Maji, tak to sa teším. 😉
prajem dobrú noc. 😉 🙂

maaja
24. nov 2009

ingrid, chodi, no za dva mesiace tam bol len tyzden !!!
a neboj, ani ja ani lumi nikam nezdrhame ... aj ked piseme aj do juloviek ;)

maaja
24. nov 2009

je mozne ze sa mi opet vracaju nevolnosti ??? boooze, radost

luminkasp
25. nov 2009

maja, no je to uplne mozne, sak prvy trimester sa este neskoncil, inak maja, ja uz som pribrala z tych mojich nevolnosti 😉

zuzpidka
25. nov 2009

ahojte.
Katkám želáme všetko najlepšie, hlavne veeeeeeeeeeeeľa zdravíčka, šťastíčka, lásky, trpezlivosti a úsmevu na tvári. deti posielajú pusinky. 😉 😀

maaja
25. nov 2009

Katarinky, vsetko NAJ ;
takze podla vsetkeho mame Vianoce na lade !!!!!!!!

maaja
25. nov 2009

lumi, aj ja uz mam +3kg 🙄

anielik
25. nov 2009

Aj my zelame Katarinke vsetko naj a hlavne vela energie na deturence 😉

maji nejako skoro nie?ci si to zle pamatam?,?

ja som chora mam natchu a hlava ma boli strrrrrrrrraaaaaaasne pome spaaaaaaat

veronikap
autor
25. nov 2009

ahojte, Katkám blahoželáme aj my 😵

veronika, ingrid, na tú škôlku mám jednoduchý recept - druhé dieťa 😀 nevravím, že nemyslím na to, čo tam asi robia, ale ten deň pri Marekovi ubehne tak rýchlo, že niekedy nestihnem čo si naplánujem a už ideme po opicu do škôlky... a keby som bola veľmi zvedavá, oni tam majú web kamery, tak si viem pozrieť ako sa hrajú 😉

ja si musím zaklopať, nás choroby obchádzajú, tak dúfam, že to tak aj zostane.. ale u lekárky sme aj tak každú chvíľu.. zina má ekzém, marek stále také fľakaté líčka, ani z hlavičky mu tie chrastičky stále nechcú zliezť.. toľko mastičiek máme doma ako ešte nikdy..
tak dnes sme boli aj u jednej homeopatky.. robila zine nejaké merania a podľa nich treba dať do poriadku obličky.. keĎže sa organizmus nevie úplne cez ne prečisťovať, ide jej to aj cez pokožku a preto má ten ekzém.. čo o.i. znamená úplne vylúčiť mlieko a mliečne výrobky.. na to sa teším, lebo ráno a večer musí byť kakavko a ak niečo zje, tak je to jogurt alebo puding, syr... 😒 no ale ak jej to pomôže, tak to za to stojí... tá lekárka hovorila, že keĎ sa už nebude týmito mliečnymi výrobkami zahlieňovať, väčšina detí začne oveľa lepšie jedávať, lebo nebudú mať tak zaťažený organizmus.. tak verííííme!! 😵

no idem, Marek sa ozýva.. klasika, keď Zina zaspí...

mounty
25. nov 2009

anielik, vsetko naj, myslime na vas, drzte sa a rychlo posli nadchu prec..........

vdaka za gratul. 😉

my sa mame super, Johi konecne chodi po styroch, vlezie vsade a Niki sa jej nevie zbavit, stale mu je za patami...su zdravi, tak sme stale v lese, len dnes bol Niki na ockovani, tak az poobede ideme..

majte sa, drzte sa , Lumi gratulujem k tehu 🙂

maaja
25. nov 2009

anielik, ja som nepochopila, co je skoro ???

veronika13
25. nov 2009

Katarínkam všetko najlepšie, a keďže máme na dvore blata po členky, tak dúfam, že Vianoce budú biele, mounty spolieham na teba 😉

melory
25. nov 2009

katarinky vsetko najlepsie k meninam

luminkasp
25. nov 2009

katky vsetko najlepsie

mounty dakujem

padaaaaaaaaaaam, ten pc je hruza

zuzpidka
25. nov 2009

ja som dnes zase upratovala. dnes to bola obývačka. zajtra ma čaká kúpeľňa a chodba. potom už Vianoce môžu prísť. 😉 už potom ma čaká len pečenie a balenie darčekov a výzdoba v dome. tak ešte mám čo robiť. 😒 dnes som už úúúúúúúúplne hotová.
tak prajem pekný zvyšok dňa. 😉 🙂

luminkasp
25. nov 2009

zuzpi, super, ja sa neviem dokopat ☹

veronika13
25. nov 2009

no mne tiež treba, nech mám potom pokoj

maaja
25. nov 2009

ja teno rok vianoce neriesim - ani upratovanie, ani pečenie, ani darceky 😒

veronikap
autor
25. nov 2009

no ja už darčeky mám, som sa posnažila minulý týždeň.. upratovanie riešim cez jednu študentku a na pečenie sa teším.. len na medovníky sa chystám už viac ako týždeň a stále som sa k tomu nedostala... 😝 😅

luminkasp
25. nov 2009

veronikap, ja mam tiez pani na upratovanie 😎 , tak ale spalne nech mi necha na pokoji a zvysok nech si odmaka, sak ju platime 😎 😎

pecenie riesim, ale az v decembri, este mam par dni, nie? 😎

veronika13
25. nov 2009

vy ste jaké paničky, keď máte lidi na upratovanie 😝 😎

anielik
25. nov 2009

ja som si upratala ked som prisla z porodnice, ...pred tym som to nestihla 🙂 takze skrine su vygruntovane a uz len take lepsie upratovanie a bude to..okna...mozem mat rada....a mozno tiez niekoho zavolam 🙂

pecenie tyzden pred vianocami, skor sa mi zda take divne...a hlavne u nas to musi byt mega cerstve..

a tento rok mame vianoce uz 21..lebo potom ideme na vychod..svokra ma 55 25teho tak musime oslavovat aj vianoce tam :(

co mate pre deturence vymyslene ??? ja mam same "blbosti" :(

veronika13
25. nov 2009

my traktor od mounty, už aby bol doma, sa naň teším 😀

maaja
25. nov 2009

aj my len blbosti . ziadny nejaky extra darek

zuzpidka
26. nov 2009

dobré ránko.
tak my máme pre Rastíka tiež taký šľapací traktor, pre Dadku denníček a bude mať aj nový mobil. my sme si so šéfko kúpili auto, kabáty a ešte by som mu chcela nejakú drobnosť ako prekvapko. ostatným len knihy alebo kozmetiku. všetky financie dávame do rekonštrukcie, tak takú dohodu sme urobili. veď Vianoce sú o niečom inom, než o darčekoch. 😒
mňa tak bolia celé nohy od včerajška. veď som vyliezla na stoličku aspoň 20-krát. dobrý tréning, ani posilovňu mi netreba. 😀
prajem pekný deň. 😉 🙂

ingrid78
26. nov 2009

Ahojte, my mame stale teplotu, poobede mame termin u dr. tak som zvedava, ale mam pocit, ze bude asi hrdlo chytene.
Upratane nemame, musim hlavne okna umyt a zavesy a zaclony vyprat. Ale kedy? Nad tym som radsej este nerozmyslala 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre