Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

gulicka
13. máj 2008

ano, Kubkovi skore uzdravenie

gulicka
13. máj 2008

ten imazol pomaha, nam to mizne, ale zarazil ma popis, ze pri com sa to pouziva
je na recept, nam ho doporucila dr, ale neviem preco nam recept nepredpisala, vlastne este nikdy nam nic okrem vigantolu a jednej zarabanej vitaminovej masticky nepredpisala, ... bez receptu stoji 96sk u nas

kamaratka poradila aviril masticku na tieto zapareninky, co vyzeraju ako vystupujuce vyrazky

sudocrem nam na toto nezabral

este vraj odvar z repika pomaha

gulicka
13. máj 2008

ingrid, pampersky obsahuju vela chemie? akej? a ine plienky? ake davas ty?

zuzulik22
13. máj 2008

ahojte, tak sme spat od lekara nasho. Tak mame 6.chorobu, ze to su 3 dni vysoke teploty, potom sa cely vyhadze a potom to same bez liekov prejde. ze je to virus a ze ocka uz ma v poriadku. Tak som zvedava, ci to prejde. Takze vsetky sirupy, antibiotika, kvapky do nosa, usi, sme brali zbytocne a vsetko nam vysadili. neviem co si mam o tom mysliet. Dvaja lekari ho pomaly otravia lieky a treti sa tvari , ze nemam robit paniku, ze je to bezny virus a hned prejde.

zuzulik22
13. máj 2008

takze ak to bude tak ako hovori nas doktor na stretko ideme za kazdu cenu. Uz mam aj cesto na pernicky hned makke v chladnicke. Ja tak uz chcem niekam vypadnut 🙂

veronika13
13. máj 2008

zuzulik, tak som rada, že je to "len" tá 6 choroba, zuzpidka má s tým myslím tiež skúsenosť a neviem či aj guličkina Paulinka to nemala, ale nie som si istá

luminkasp
13. máj 2008

a sara miriamkina a niki od mounty, tiez, ci?

melory
13. máj 2008

zuzulik hugo mal 6tu nemoc 🙂 ano je to ako pises, nic len horucky a zrazu vysyp....

gulicka
13. máj 2008

zuzulik, drzim palce, nech to co najrychlejsie prejde
Paulinka vysyp nemala, len teploty, hnacky a vracala po mliec. vyrobkoch, po troch dnoch to preslo, ja som mala to iste, asi to chytila chuda

ingrid78
13. máj 2008

Ahojte, dakujem za rady, probiotika som davala a ze vraj najlepsie, Biogaia kvapky. Zuzulik 6. chorobu sme mali aj my, 4 dni boli vysoke teploty a na 5. vysyp, na ktory sme daval ifenistil. Derzime palce a skore uzdravenie prajeme.
Pampersky obsahuju najviac chemie zo vsetkych plienok, taky gulicky su tam, ktrore premenia tekutinu na gel, ved aj strasne smrdia, ktore deti nie su na nich zvyknute od narodenia tak maju podla mna problem s nimi. Ja mam najradsej fixies, len su trochu drahe a ak nie tie tak mi vychadzaju uz len Huggies 🙂

salajcatko
14. máj 2008

ahojte kočky
ja dnes idem do práce na pohovor, nový riaditel ma chce vidieť a počuť, a ja už len dúfam, že si ma nevyberie (budeme na pohovore 4) a nebudem musieť nastúpiť do práce 😒
tak neviem čo je lepšie, bo moja "budúcnosť" je neistá,ale ak si ma vyberie, porazí ma, bo ešte nehccem ísť do práce a hlavne chcela som ísť konečne už na iné miesto ako na sekretariát 😖

zuzkafuny
14. máj 2008

Salaj... však keď ťa nevyberú, do konca materskej ešte ďaleko... 😉 do vtedy ešte môže prísť ponúk a ponúk...
a prajem pekný deň 🙂

gulicka
14. máj 2008

salaj, drzim palce, teda neviem presne k comu, ale snad bude tak, ako ma byt 😉

salajcatko
14. máj 2008

ahojky
kde ste všetky??? tu je to riadne riedke 😲
zuzi, guli dakujem 😉
ozaj gulička, v sobotu ťa tam čakám - aj izba ti je k dispozícii dobre? 😉

melory
14. máj 2008

ahoj salaj...u nas to vyzera biedne, huginko ma horucku.
boli sme u doktorky, ze je to len alergia, ale ta horucka nieje o.k. v piatok idem s nim na kontrolu a uvidim co povie.

veronika13
14. máj 2008

ahojte, my sme zatiaľ ok, počasie je krásne, na víkend tiež hlásia pekne

zuzpidka
15. máj 2008

ahojte. tak sa dáme všetci doporiadku a zajtra sa na stretku stretneme a poooooooooooooooooooriadne pokecáme.

melory
15. máj 2008

ahojte aj vas deti si stale davaju dole ponozky?

veronika13
15. máj 2008

ponožky, čiapku a už sú aj náznaky vyzliekania niekedy 😀

zuzkafuny
15. máj 2008

Môj si už aj topánky začal... dovtedy zúri a šklbe snimi, až si ich vyzuje a potom ani bohovi na nohu...!!! 😅 A keď začne harašiť v kočíku, tak len dávam pozor, kde šmarí topánku... troľo! 😀
Ženičky zajtra si užite a vlastne celý víkend... a nech vám slniečko krásne svieti, a nech sa guľáš vydarí, aj opekačka a poriadne jazyky popaste 😀 😀 😀

zuzkafuny
15. máj 2008

no... a na detičky som zabudla...!!! Poriadne sa vyhrajkajte navzájom 😀 😀 😀

melory
15. máj 2008

pocasie kdo zajednaval? mozem to poistit!

veronikap
autor
15. máj 2008

mel, tak to by som prosila.. 😝 😉 som práve pozerala predpoveď.. zajtra má v terchovej pršať, tak snáď nie celý deň 😒

melory
15. máj 2008

dadz by nemusel byt, lebo aj trava bude dlho mokra, deti morke, drevo mokre.

veronikap
autor
15. máj 2008

no veď práve... no čo, necháme sa prekvapiť 😉

veronika13
15. máj 2008

teraz tu prsí, tak dúfam, že víkend nebude upršaný

melory
15. máj 2008

veronika to sa teraz vyprsi a presunie na zapad 😅 pekna predstava no nie? inak chata je dobre zariadena, takze nudit sa nebude somnou ten, kto hra rad pinpong 😀

veronika13
15. máj 2008

ja hram celkom rada, ale už som rokyyy nepinpongovala 😀 mel, tak ide aj mužík?

melory
15. máj 2008

nakoniec ano...s prislubom turistiky...ved nech ide 😵 on mal stres, ze tam bude na chate zatvoreny tri dni 😕

salajcatko
15. máj 2008

MEL tak ja pinpong zbožnujem...ale dosť dlho som ho nehrala 😝
tak ak sa bude dať, dáme hru nie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre