Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

melory
20. máj 2008

akurat dostala antibiotiku, uz 6davku...

ingrid78
20. máj 2008

Ale probiotika som myslela

janamed
20. máj 2008

mel, že šiestu davku už? to by mala byť už lepšia,antibiotika by už mali zaberať, apon moj dr.tak tvrdi,že najneskor po 4tej davke,...zajtra sa porad s dr..možno len jej druh antibiotik nesadol.. ☹

melory
20. máj 2008

ahoj janka vlasanka 🙂 ved svojim sposobom zabrali...
ingrid- som neznala skusenosti

ingrid78
20. máj 2008

Ja vzdy k ATB davam probiotika Biogaiu, obnovuju crevnu floru, ktoru znicili ATB

janamed
20. máj 2008

mel 🙂 😵
ale teplotujete stale dost vysoko, na to že už 3ti den 😒

inga- to kupuješ v lekarni? tie probiotika, ako vyzeraju... ja som ešte nič take nekupovala či nedavala detom 🤐 😔

melory
20. máj 2008

jasne uz som pochopila, ja najprv, ze jogurt myslis...tak som vedela, ze to je blbost
davam, ma nutrolin-B

veronika13
21. máj 2008

ahojte, tiež si myslím, že by jej už teploty mali ustúpiť, však ty to určite nepodceníš, nech už je zdravučká

salajcatko
21. máj 2008

ahojky
veru, probiotika patria vždy k ATB, ja mám teraz Nutrolin B v tabletkovej forme 😉

dnes robili imke výter, pravdepodobne je to infekčná hnačka ale výsledok bude v piatok, tak som zvedavá..
už ma aj sople také a tolko že môže rozdávať..
a hladná je...
ale energie jej veru neubúda..aj teraz tu demoluje obývačku 😝

a varím jej niečo na staihnutie dietne čo dr. poradila

tie lístky na MDD nechce nikto??????

zuzulik22
21. máj 2008

ahojte, aj my teplotujeme, maly ma 38,8 a strasne slintá, aj hnačku mal, asi to budu zuby. Teda dúfam.
Salaj mi by sme tie listky chceli 🙂

zuzulik22
21. máj 2008

salaj mi sme isli presne podla tej knihy, chodila som k nemu v tych intervaloch ako pisali. prvy den reval hodinu ☹

salajcatko
21. máj 2008

zuzi, dnes, teda momentálne plače už pol hodinu, včera sa mi to nepodarilo vôbec
zuzka, miriamka chcela 4, mám 6, tak ak jej budú stačiť tie 4 tak tie zvyšné dva pošlem tebe...alebo ešte zoženiem, dobre?

zuzpidka
21. máj 2008

nám dr. poradila sirup Nutrolin-B, ešte aj Danielke keď berie ATB tak to dávam. 😉

zuzulik22
21. máj 2008

salaj a aj pre kubka treba listok, lebo ak nie tak ja by som chcela, ak by to bolo mozne 4, ak to nepojde nevadi.

salajcatko
21. máj 2008

zuzka, už to zisťujem, či budem mať viac lístkou, lebo 4 si už miriamka obj. dám vedieť dobre?
baby už je to hodina a ešte nespí..čo mám robiť? ☹

nutrolin B je aj sirup ale ten treba vždy do týždna minúť..ale sú ah vo forme tabletiek a tie sa rozpušťaju vo vode a vypijú, a to sa mi zdá lepšie..dáš kedy potrebuješ

zuzulik22
21. máj 2008

salajciatko kolko v tej knihe pisu ze max ma byt v postielke? hodinu a pol tusim nie?
ja som ho dlhsie nenechavala

salajcatko
21. máj 2008

no zuzi, najhoršie je, že sa mi to nedá otvoriť, takže si to nepamätam,a neviem, či idem psrávne podla tých časovych intervaloch
ale akurát je to hodina a pol
ale ona mi potom nevydrží do večera
sakra, s týmto som nerátala, čo teraz???? 😅 😅 😅

zuzulik22
21. máj 2008

poslem ti tu knihu znovu?

zuzulik22
21. máj 2008

my sme ho vybrali, isli sme sa pohrat a za hodku sme ho zase dali do postielky

salajcatko
21. máj 2008

tak pošli prosím
akurát ju obliekam ide do kočíka 😔

melory
21. máj 2008

salaj teraz som ti ju poslala mailom

salajcatko
21. máj 2008

díííííííííííííííííííík
normálne sa na seba hnevam ☹

melory
21. máj 2008

ahojte, stela nastastie nehnackuje, a dnes ma uz len teplotu, tesim sa, ze je to na ustupe.

zuzulik22
21. máj 2008

sali vydrz 🙂

salajcatko
21. máj 2008

už spinká...ale na terase v kočíku 😢

salajcatko
21. máj 2008

MEL tak to je fajn, že je Stelke lepšie...ved si vytrpela chuďa malé

zuzi nevydržala som...večer si prečítam tú knihu pekne postupne a pomaličky a asi budem musieť niečo zmeniť..
možno už len jeden obedný spánok...
lenže ona vstáva aj pred 6 ráno 😝

salajcatko
21. máj 2008

tak je skoro 5 hodín a Simonka ešte spí 😖 ...tak to som si dala,som zvedavá kedy pôjde spať večer 😅

zuzulík, lístky dalšie mám, pošli mi do IP adresu pošlem ti ich,dobre?

zuzkafuny
21. máj 2008

Ahojte... 😉 🙂

veronikap
autor
21. máj 2008

ahojte 🙂
salaj, čo si pamätám z tej knižky, tak nesmieš poľaviť, inak chúďa vyplakávala zbytočne.. takto bude plakať tak či tak, lebo vie, že ju napokon do toho kočíka dáš.. oni sa nezdajú, ale sú riadne prešibané tie naše dietky 😀 😉

zuzpidka
21. máj 2008

Rastík mi zaspal v autosedačke, cestou domov z Dadkinho vystúpenia, preložila som ho do postieľky ale spinkal len hodinu. Teraz zaspal, lebo už bol veľmi zlý a mrzutý. Uvidíme dokedy bude spať. 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre