Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

melory
25. máj 2008

😀 ja sa poserem 😀 😀 😀
maaja ty ma vies dostat do kolien 🙂 🙂 🙂

nech len pridu, ja budem dozor a svedok....ci robili a ako robili.

chcem dat foto so stretka a zufale pokusy zmensovania fotiek ma odradzaju...mame miesto linuxu desktop - ci co a neviem sa v nom pohnut, ked aj zmensim, tak vysledok neuloziiii.

maaja uz som bola tri krat na mixe u vojta paci sa mi to, doma tiez trenujem tie otocne kroky...muzik sa bol na mna pozriet a pacila som sa mu.
minule na stilingu tak niekto prdel, ze som myslela, ze uz nieco poviem tri krat, ale statocne, ako velkonocny salat po troch dnoch.

melory
25. máj 2008

ahoj ingrid, tusim ma aj zamrzelo to poserem sa ako som ta zbadala....maajka na vysvetlenie ingrid je fakt najslusnejsia z nas...aspon sa tak tvari 😵

maaja
25. máj 2008

jeeej, ingrid, fakt si taka slusacka ? tak ja by som asi patrila do tej druhej kategorie 😅
ale snad by sme si nejak skecli aj tak, ne ? 😀

maaja
25. máj 2008

melory, ja sa asi k cviceniu dostanem znova az na jesen 😠
ale to uz rovno k Vojtovi - musis uznat, ze tam je to najlepsie 😉

ingrid78
25. máj 2008

Cooo akaaa slusacka?

melory
25. máj 2008

maaja ty ani nepotrebujes ako ja.....
vojto je zlatusuk....naposledy baby pistali a ja som piskala....no sou!!! mne sa pacilo ako nas dal na dve polovice tvarou k sebe a tak sme cvicili zostavu...bola to sila.

melory
25. máj 2008

vidis...!!! ja som to hovorila, ze sa asi len tak tvarila 😀

melory
25. máj 2008

na obranu - jedina doniesla hruskovicu 😝

maaja
25. máj 2008

bleee, take nemam rada, ked som naucena normalne to odcvicit, tak inak mi to nejde 😠
ze nepotrebujem ??? za posledne dva mesiace nejak na mna nasadalo sadlo 😝 ale to bude tou cokoladou co furt zerem 🙄

ingrid78
25. máj 2008

Ale fakt, tak som na teba posobila?

ingrid78
25. máj 2008

No si z nej neskutocne vela vypila 😒

maaja
25. máj 2008

melory, ale za tou hruskovicou mal byt tento smajlo 😵 ne ?

ingrid78
25. máj 2008

Som ju musela ja pit, ak ked kojim 😉

maaja
25. máj 2008

ved nech si Karolinka zvyka na svet 😉

melory
25. máj 2008

maaja ved to, tie co sme ho mali zoci voci sme stali ako poleno...hihihi, mne sa pacilo ako nam ukazal, ze len robime co ukazuje a nerozmyslame nad zostavou....

ingrid, ja by som sa tam zomlela, ale musela som byt v strehu, stela s horuckou na izbe...ved hovorim, ze som bola ako bez duse...to nabuduce sa priprav na moj temperament.,..po stole budeme tancovat!!! 😵

maaja
25. máj 2008

tak snad na buduce sa uz aj mne podari prist !!!!
ja nechapem --- kto nechce aby som isla s vami na stretko ???????????? 😠

melory
25. máj 2008

😠 robo.... 😀

ingrid ano posobila si na mna veeelmi slusnym dojmom....

maaja
25. máj 2008

melory, myslis ???
v podstate bol na vine ze som nesla 🙄

melory
25. máj 2008

maaja este ma mrzi ze vojto ma stredu a po nom ide stanka,,,tak na mna kuka, ze som uz bola a mne sa s nou super cvicilo...minule az zhykla aka som mokra...tak som povedala, ze vojto nas tam sprchuje...

maaja
25. máj 2008

hm, ale musis byt troska sebec 😀 a vybrat si to kde ta viac "osprchuju" 😀
mne zasa dneska Robo vysvetloval, ze naco mam chodit cvicit do fitka, ked mam doma komplet posilku ... stale nechape ze mna nebavi posilovat, ale ze ja sa potrebujem vyskakat 😎

ingrid78
25. máj 2008

Tak dobru noc, slusne sa s vami lucim 😀

ingrid78
25. máj 2008

A to som dnes chcela ist skor spat, som nejaka unavena v poslednej dobe ☹

janamed
25. máj 2008

dobry večer baby, ako sa mame?? 🙂

melory
25. máj 2008

ano mne sa tie kroky pacia viac nez tie gumicky...uz ked pisem gumicky ich nemozem ani vidiet..... 😠
ale zas vojto neposiluje brucho, tak som bola teraz v sobotu na gumickovani a idem aj v pondelok....a streda k vojtovi....boze , nechce sa mi samej.......

maaja
25. máj 2008

ingrid, ved ked uz ides spat, tak to vlastne uz ides aj skor ... ved my s melory, bohviekedy zalahneme 😀
ja som vcera spala do deviatej !!!! Robo s Marekom odisli zo spalne o siedmej tak som si pospala ... po dlhej dobe 😀

melory
25. máj 2008

ingrid dobru noc

janka vitaj, som rada ze postielka posluzila, zaniesla som ju uz majitelke aj s cokoladou...

maaja ved to, spat ani za nic a vstat uz toboz.

melory
25. máj 2008

maaji minule som sa vazila a poviem ti, ze zacala som s 69....potom 66 a teraz naposledy ze 61...som sa tesila, ze sa ti aj pochvalit musit.

melory
25. máj 2008

maaja daju sa kuknut fotky zo stretka....

melory
25. máj 2008

inak dnes ma stelka zobudila na mlieko rano a ja som jej ho urobila a ostala hore....to ticho a klud...uzasne...som si aj zacvicila, potom sprch, kava, ciga, no som nechapala, ze mi je sveta zit!

maaja
25. máj 2008

tak s takymi cislami by som sa aj ja chvalila 😉
ja som sa pre istotu uz dost dlho nevazila 😉
ja viem melory, ja som ich uz pozerala, aj u veronikyp na jej stranke 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre